Keresés

Részletes keresés

Luckuty Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63246

Kedves Laci,

olvass már ugyan utána, hogy milyen kedves kifejezésekkel illeti lemy olvtársait! Te mit szólnál hozzá, ha téged cimkézne ilyen módon? Utána meg, mint a kígyó, siklana ki a helyzetből: nem is arról volt; őt mindenki félreért;, különben is csak filozofálna egy kicsit és rajong a repülésért.

Unom én is, megpróbálok néha csöndben maradni, de elvesztem a fejem időnként, mert a pimaszságnak is van határa.

Előzmény: Csobai László (63242)
sokadika Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63244

példát írok NEKED a másik fórumban.

Előzmény: Törölt nick (63224)
sokadika Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63243

Szerintem Te és HQ csináltok magatok alá és nem ez a rendkivl aranyos és jó igazság érzékkel megáldott Luckuty. Ha "mind ketten "-kint vagytok " Vietkongba " nem lenne jobb ott boldogítanátok egymást, mint beavatkozni onnét Dkeszi életébe. Ez az erős jobboldali polgi védésetek már gyanus ! üdv.

Előzmény: Törölt nick (63219)
Csobai László Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63242

Akár nyithatnátok egy új lapot. Legyen a neve: „lemy és a többiek”.

Egyszer már rákérdeztem, de ma sem értem az „ősmotivációt” ami miatt egyesek minden megszólalására csőre töltenek.

Esetleg az a baj a pasival, hogy majdnem mindig mond is valamit?:-)))

CsL

sharontwo Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63241

A mások segítségét igénybevevőket a ranglétrán való előbbrejutáshoz, pejoratív értelemben "ejtőernyősöknek" nevezik. A magam részéről jobban szeretem, ha az ernyő a hátamon van és én nyitom ki a mentőernyőt is, szükség esetén.

Előzmény: sharontwo (63239)
sharontwo Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63239

Egyedül nem megy?

Az erkölcsi norma szerint,mindenki magának kaparja ki a gesztenyét!

A mások segítsége nagyon sokba fog kerülni,mert benyújtják a számlát, az egyszer biztos. Azután a bajban ismérszik meg a barát.

Mókuskerék: egyszer fent,egyszer lent.

Előzmény: Törölt nick (63238)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63238

akkor megegyezhetunk?

vagyis egyedul nem megy. Ennyirol es nem tobbrol szolt az allitasom. A szazalek tokmindegy.

Egy tarsadalom resze vagy, interakciok sora az eleted, network ejjel-nappal.

Az igazi megvilagosultak (ha vannak ilyen bolcsek) sosincsenek ebben benne. Mert onekik valoban egyedul sikerult, tehat nem is kerulnek kapcsolatba az emberi hetkoznapokkal. Ez egy izgalmas logikai kerdes egyebkent. Ismerhetunk-e igazi megvilasosult figurat? Aligha. Mert az nem fogja magat reklamozni, amit a tobbiek allitanak rola, az pedig a Brian elete.

Eppen ezert eleg egyszeruen el lehet intezni a Jezus vagy a Buddha-sztorit is akar. Az egesz nem mas, csak uzlet a networking segitsegevel. Osi dolog ez, mikepp a prostitucio.

Mindenki eldonti, minek akar hinni. De a masik hit megletenek elfogadasa es jogosultsaganak felismerese igazi posztmodern (vagyis idotlen) tapasztalat.

l

 

Előzmény: sharontwo (63236)
Luckuty Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63237

Voltak előzmények... (Jól esett, hogy közbeszóltál, kösz.)

Előzmény: sharontwo (63231)
sharontwo Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63236

A maradék húsz máshol kovácsol. Vagy tévednék?!

Valamit le kell tenni az asztalra! Nálunk a megszerzett tudás az elsődleges.

Előzmény: Törölt nick (63235)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63235

ugy latszik, a masik fele sem volt vilagos:

nem a diplomaig tarto utrol van szo. Hogy utana ki leszel, az nem csak a sajat erdemed.

A berangatotodott Gyozo is 70-80 %-rol beszel. A maradek husszal mi van??

Előzmény: sharontwo (63231)
sharontwo Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63234

"...sznobokka.."

Mindenki magából indul ki.Egyszer írtam az alázatról.

Előzmény: Törölt nick (63230)
sharontwo Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63233

Látom kezd lötyögni a mellény.

Előzmény: Törölt nick (63230)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63232

mirol beszelsz, Luckuty??

A nick igy szolt, beturol beture: "Csobai Laszlo"

 

 

Előzmény: Luckuty (63229)
sharontwo Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63231

Ügyes vagy! Csak kiderül az igazság.A hazug embert előbb utolérik, mint a sánta kutyát.

Na, erre varrjon gombot a "fiacskámozó".

Előzmény: Luckuty (63229)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63230

jol teszed, ha szepen visszavonulsz olvasni, es megszerzed a diplomat. Vagy kibuktal az iskolabol, igaz?

 

logika, kisfiu: velhetoen annak fontos a diploma, aki annak megletet ketsegbe vonta. Az, aki az ilyen papirokhoz mereven ragaszkodik, az nem nott fol az auctoritas vilagszemleletbol, vagyis mindenkori, feltetel nelkuli vezetok megletet feltetelezi, sot kivanja. Ebben a vilagban megno a papirok jelentosege, es a papir hivei igaz sznobokka valnak, akik gondolkodas es merlegeles helyett megeledednek a pecsetes papir latvanyaval. Ez a feltetelek nelkuli engedelmesseg vilaga. Kicsit erdemes lenne ezen visszavonulva eltoprengeni, meg akkor is, ha sarkitok, hiszen nyilvan, hiaba tudsz vezetni, ha nincs jogsid, rendor bacsi elkap, fizethetsz. De most csak a puszta logikat vidd vegig. Nem hiszem,hogy elnezest fogsz kerni, de nekem eleg, ha magadban ezt vegiggondolod, valamint az itteni kis 'diplomas' vitat is megegyszer.

udv

l

 

 

Előzmény: sharontwo (63228)
Luckuty Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63229
Előzmény: Törölt nick (63227)
sharontwo Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63228

Az első részhez: "magyarázom a bizonyítványt". Akinek nem inge, ne vegye magára.

Az utolsó bekezdés "sorstalanság",irreleváns.

Ha és amennyiben a logikus gondolkodást is tanítani kell,akkor logikusan is gondolkodj, ha érted egyáltalán mire is utaltam.

Nem szeretnék belemenni üres "szócséplésekbe", részemről ezt a meddő vitát? lezártam.

Okos enged...... elv alapján.

Előzmény: Törölt nick (63227)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63227

nem is kell.

azert gondolkodj el azon, ha valaki azt allitja (na de honnan vette??), hogy kibuktal az iskolabol, s hogy nem fejezted be az egyetemet, akkor arra mit valaszolsz.  Es ha meg ketszer haromszor eloveszi es szajkozza?

 

Vagy alkalmazzuk haindling dicseretes modszeret? Szoval kibuktal az egyetemrol, ugye, fikanikkes? Nem fejezted be, valld be! stb stb.

 

Menjel olvasni es gondolkodni, lehetoleg ugy, ahogy Kertesz Imre zsido kisfiuja tudott: partatlanul es eloitelet nelkul. Mert az sokaknak nem megy es soha nem is ment, ugyhogy van mit tanulni, ha zsido, ha nem.

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: sharontwo (63226)
sharontwo Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63226

Többre nem is számítottam!

A "kisfiamázás"téged minősít.

Magas lovon ülsz,csak le ne ess róla!

Előzmény: Törölt nick (63225)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63225

a logikat viszont tanitjak, kisfiam, ugyhogy leszel szives visszaolvasni, ki emlitette a vegzettseget, amire azt valaszoltam, amit. Es aztan ujfent, hogy ki nem szallt le errol a temarol, amit szinten megvalaszoltam.

 

ennyi, oke?

 

Előzmény: sharontwo (63222)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63224

Bauer Marton kepviselo volt az elozo ciklusban, az itt sokat szidott Kovacs kepviselovel is jo kapcsolatot apol tobbek kozott. 

A politologosuk altal bevezetett "toresvonal elmeletet" tekintve haindling az egyik odalon all, Bauer M. a masikon. Ez az a tipikus magyar megosztottsag, amirol inkabb csak rosszalloan lehet beszelni.

 

namost mivel tipizalni, sztereotipizalni, zsigereskedni a legkonnyebb, haindling szerint en a Bauer-fele tabor szekeret tolom penzert, mig o, az igazsag felkent kolorlokal bajnoka valahol mashol talalhato egy igazabb vilagban, ami mentes az offshore cegektol es a gyanus allami juttatasoktol, es ezek nelkul tettek szert milliardokra a Dunaholdinggal. Stb.

 

Ha nem vigyazol, akkor konnyen te is a Bauer-oldalra kerulsz, meg akkor is, ha gozod nincs, kicsoda. En talalkoztam mar vele, es emberileg teljesen rendben van. A net sokmindenkibol kihozza az allatot, ha nem kell sajat nev alatt irogatni, ez egy nagyon fontos tanulasi terep. Tulajkepp a sokszor "Torolt nick" is jobban tenne, ha mindig alabiggyesztene a konstans nevet az ordibalasai utan. De persze erre a netikett nem kotelezi.

 

Latod, amikor rajottem, hogy hulyeseget beszeltem keves informacio alapjan a "Torolt nickrol", akkor mondtam, hogy bocs.

Szerinted a Luckuty nick fogja valaha mondani, hogy bocs? Dehogy, meg ratett megegy lapattal.

l

 

 

Előzmény: Hun Quijote (63220)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63223

Hi,

 

most inkabb tobbszor Kina fele, az erdekesebb. Kamboban mar voltam, a sor telleg nem rossz ott sem!

a temadhoz hulye vagyok, pedig jol lehet vele penzt keresni valszeg. A Yuan eleg eros,a  dong kicsit romlik mindig az utobbi evekben, de meg mindig lehet vele vasarolni.

 

akkor udv ismet, jo mulatozast a hsz-ekhez!

l

Előzmény: Hun Quijote (63220)
sharontwo Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63222

Olvasván a beírásaid,nem akartam lesüllyedni arra a szintre, amin vagy.

Nekem azt tanították, ha meg akarom magam értetni,bizony a másik fél szintjére le kell süllyednem. Ezt teszem most!

Először is, az intelligenciát nem tanítják! Az vagy vele születik az emberrel, vagy sem!

Az intelligens ember nem kérkedik a végzettségével!

A gödröt, vermet Te magad ásod a dilettantizmusoddal! A diplomáid,ha élre állítod, sem jössz ki abból!

Előzmény: Törölt nick (63213)
Luckuty Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63221

Színvonal.

Előzmény: Törölt nick (63219)
Hun Quijote Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63220

KI

 

no mail pls.

 

"mi az, hogy "innen Vietnambol"

 

Ez akkor ragadt ram amikor eloszor probaltak veled azonositani, ha eppen nem Bauer voltam, bar meg most sem tudom ki o ?

 

Szoval ha jol ertem te Vietnambol irsz, en pedig Dunakeszi lakoskent.

 

Bar ha tehetnem en inkabb Seim Reap-ra szavaznek

 

"Vagy ugy erted, hogy a magyar fizetoeszkozt veded pl. vietektol"

 

Gyenge huf/ eros huf, hosszu tema lehetne, monetaris/fiskalis politika etc.

 

Ha atruccansz Kambodzsaba esetleg, igyal meg egy Ankort a nevemben is legyszi

 

Cheers

 

BE

 

 

Előzmény: Törölt nick (63219)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63219

OFF

 

na halis,

 

engem utolersz mailben is, en nem talaltam hozzad publikus mailt.

mi az, hogy "innen Vietnambol"? Ezt a mondatod majd meg itt mindjart felrekezelik.

Vagy ugy erted, hogy a magyar fizetoeszkozt veded pl. vietektol? Vagy te is itt vagy Vietnamban??

ez erdekes tema.

 

Egyebkent jo lenne, ha ez a Luckuty nem lihengene itt ennyire azon igyekezeteben, hogy azonositson minket. Masreszt sem ertem, mert ha szerinte ilyen alavalo alak vagyok, akkor miert nem fel attol, hogy a sok buzgo azonositasi kiserlete utan egyszercsak megunom, es benyogom ide az o becsuletes nevit - ugyanis o megtette az iment az enyemmel. Az, hogy en magam a sajat nevemmel vallalom magam itt, az nem jogositja ot fel, hogy ebbe bele is dorgolje masok orrat.

 

Erthetetlen, de igen ertheto, maga ala csinalo zsigermagyar.

 

Na, de udv, orulok, hogy a masik oldalrol is adsz neki egy megerdemeltet.

 

 

Előzmény: Hun Quijote (63215)
Luckuty Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63218

cirkuszban, nem cirkusznak

Előzmény: Luckuty (63217)
Hun Quijote Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63215

Es meg a strand ugye szoba sem kerult....:))

 

Megtisztelo, hogy veled azonositanak, de most is tevednek.

 

En a huf-ot probalom megvedeni a cuuna spekulansoktol innen Vietnambol.

 

Tovabbi jo szelmalomharcot a progresszorok ellen.

 

Előzmény: Törölt nick (63213)
Hun Quijote Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63214

Nem nem.

 

 

HQ nem Lemy..

 

Read onlyban legalabb olyan szorakoztatok vagytok, mint egyebkent, de ha mar megszolitottal, felhivnam figyelmedet a nyilvanvalo tevesedre ( ismet )

 

Szoval hajra repulok, fuj fuj off shore lovagok..

 

Szol a radio.

 

Buy gold.

 

Előzmény: Luckuty (63212)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.03 0 0 63213

ugy latszik, nem volt eleg. minek celozgatsz itt egy masik nick es a lemy azonositasara?

 

van ra bizonyitekod? vagy miben all a ket nick kozotti hasonlosag szerinted?

 

a legrosszabb zsigermagyar magatartast tanusitod folyamatosan. ezzel a mentalitassal a nemzet godret asod, bar latszolag artalmatlan butordarab vagy.

kozepszer a gondolkodasban, kozepszer a cselekvesi potencialban es kozepszer az erzesekben: ez a jellegzetes kispolgari attitud - amibol, mint lattuk, siman lesz szelsoseges elutasito es intolerans polgar - assa a vermet. Tulcukrozott befottek kozott, spajzban szuszogo kerekded mamaval abrazolja ezt pl.  Krasznahorkai Az ellenallas melankoliajaban.

l

 

Előzmény: Luckuty (63212)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!