Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

sjanius Creative Commons License 2005.08.23 0 0 249

 

 Ez nem egy Brabus. Szerintem nincs 1oo Le-s chip tuning. De meg kell nézni. És azt ne felejtsd el, minden tuning kihatással van a motor élettartamára. A turbó nyomást sem lehet emelni hosszú távon károkozás nélkül.

 A legtovább még a gyári tuningos kocsik bírják, mert itt plussz hűtést is építenek ha kell, vagy a kenőanyagok minőségén változtatnak. Mindenképpen számíts többlet költségre üzemeltetésnél.

Előzmény: Dhokthol Genya (248)
Dhokthol Genya Creative Commons License 2005.08.23 0 0 248
Sziasztok Smartosok!

Van itt olyan aki már ült Roadsterben és FourTwo-ban. Nagyon érdekelne az összehasonlítás, mert van itt egy 103 (?) lovas kicsi. Nekem az is elég lenne, de a roadsterről mindenki ódákat zeng. A vicces, hogy én eddig csak egy benzines pulse felszereltségűben ültem. Azt egy kicsit azért gyengének a váltásait lassúnak, de megszokhatónak éreztem. Évjáratára már nem emlékszem, de szerintem 2002 vagy az előtti lehetett.

A 103Le hihető???
Van amin elsikkadhadtam a topki olvasás közben, hogy pont azt ne vegyem meg?
Esetleg ismeri valaki az autót?
uccsó: mivel lego jellegű a kocsi gondolom HA rendesen cserélve volt minden rajta a zúzás után nincs nagyon jelentősége a múltjának? Persze a HA nagyon fontos. Ezt jól értettem?
ymy.pulse Creative Commons License 2005.08.21 0 0 247
Szia Dani!!

Meséld el mire jutottál??..felhívtad őket??
Kaptál mindent amit szerettél volna??..van alkatrész bőven??

üdv ymy
Előzmény: VDaNi (244)
bluewave Creative Commons License 2005.08.20 0 0 246
Kicseréltem a cd-s fejegységemet a roadsteremben, így lenne egy felesleges cd five-om. Még nincs egy éves, kézikönyvvel, kiszedő-villával, remek állapotban. Az új ár harmadáért.
tdini Creative Commons License 2005.08.18 0 0 245
Most olvasom a hírt, hogy a Mercedes minden Smartot ami 2001. január 1. előtt készült visszahív (58000 db) alsó lengőkar cseréjére. Hátha valaki innen is érintett.
VDaNi Creative Commons License 2005.08.17 0 0 244
Köszönök mindent, holnap nem kímélem egyiket sem. ;)

Dani
Előzmény: ymy.pulse (242)
ymy.pulse Creative Commons License 2005.08.15 0 0 243
Dani!!

..itt van még egy pesti bontós
0630/9-500-400

üdv ymy
Előzmény: VDaNi (241)
ymy.pulse Creative Commons License 2005.08.15 0 0 242
Szia Dani!!

0670/212-31-75 Bp.
0630/985-43-58 Nyíregyháza
0620/334-76-66 Miskolc

Ezek mind bontók..Nyíregyházán elég sok minden van!!

üdv ymy!
Előzmény: VDaNi (241)
VDaNi Creative Commons License 2005.08.15 0 0 241
Nekem is kéne alkatrész.

Ködlámpa valamint navigáció.
Van?

Dani
Előzmény: sjanius (229)
ymy.xs Creative Commons License 2005.08.13 0 0 240
...szerintem már neki is álltunk!
Előzmény: Smart-6 (239)
Smart-6 Creative Commons License 2005.08.13 0 0 239
:))) Akkor mikor allunk neki a klubalakitasnak? :)))
Előzmény: sjanius (236)
ymy.xs Creative Commons License 2005.08.13 0 0 238
Szia!

Mi meg a haverommal meg úgy vagyunk,hogy remélem,hogy inkább a hátsó híd legyen a baj mert azt egyben kompletten ki tudnánk cserélni.
Bontottan lehet is kapni 35-45 e huf mortartó 30-40 e huf..míg a mercédesnél pedig ugyan ez 260-270 e huf..azért nem mindegy!!
Most van három bontó tel szám a bírtokomban azokból próbálok okoskodni..itt is csak az a baj,hogy nagyon messze vannak Miskolc, Nyírgyháza,de van itt is Pesten,de egy picit drágább,de ha kell akkor nem nagyon fog érdekelni, mert nem olyan egetverő a külömbség...lehet,hogy az utiköltség a külömbség!
Mercédesben vannak árak..húúúú..azt hittem rosszúl leszek amikor sorolta...már csak a munkadíjra lennék kíváncsi..peugeotba 8e huf/h..akkor itt??..hmmm!!
Előzmény: sjanius (237)
sjanius Creative Commons License 2005.08.13 0 0 237

 

 

 Szomorúan néz ki az autó. Ez az állapot közel van a totálkárhoz. Ennél kisebb sérülésekkel is láttam leszázalékolni Smartot,a nagyon magas alkatrészárak miatt. Találtam még egy kabriót is, nincs rosszabb állapotban a tiédnél, de az is 2oo4-es.

 Az első rész könnyebben javítható, de a hátsó híd, az egy nagy lengőkar, és ha deformálódik, kidobják. A munkadíj sem kevés.

 Ezért is szeretném ha a Smartklubnak lenne bontója, és saját szervize is.

 

Előzmény: ymy.xs (232)
sjanius Creative Commons License 2005.08.13 0 0 236

 

 Sajnálom, hogy így alakult, de talán éppen ezért jó lesz ha saját kézbe vesszük.

Én is úgy gondolom, már a kocsi adottságai folytán is, hogy ez nem egy kimondottan gyerekműsor.

 A nagycsaládosok amúgy sem vesznek Smartot. Ez amolyan szingli, meg fiatal házas dominancia inkább.

A 6o autó nem rossz kezdet.

Előzmény: Smart-6 (234)
Smart-6 Creative Commons License 2005.08.12 0 0 235
Hali!

Kepek elvileg fent lesznek a honlapon a smartcenter altal, de hogy melyik honlapon az egyenlore rejtely. Amint tudom kozzeteszem, becs' szo, de azert a Smartosok ide topicot is nezd, foleg oda firkalgatunk.

Udv,

Smart-6
Előzmény: Leon_ (227)
Smart-6 Creative Commons License 2005.08.12 0 0 234
Hali!

Szoval agardi tali: /sorry, a gepem behalt, igy ekezet nincs/ Vasarnap delre mentunk le, mondvan, hogy a Judit es a zenemanok kit erdekel, gondolom a legtobb smartost nem dobja es sajna akkor mar csomagolas volt nagyban. :( Rajtunk kivul meg volt par csalodott smartos.... talan azert annak a par embernek is lehetett volna egy kis progit tartani, dumalni veluk, meghivni egy valamire, mint hogy elkuldeni, hogy viszlat. Nem tartottam tul etikusnak a megoldast, fokent, hogy az egyik auto Pecs mellol jott. Szegenyek....

Szombat: az alapprogik nagy resze nem dobott, maig sem ertem minek volt annyi gyerekprogram, leven a Smart fo celcsoportja nem a csaladosok, no meg a ketszemelyesek eleve adjak a letszamot. A Smart rendorauto viszont jo otlet volt, a rendor bacsi es neni is aranyos volt, de most tenyleg!!! Jo fejek voltak. A musorvezeto ficko+Biro Ica siralmas produkciot nyujtott, pl. smart kviznel a holgyike nem tudta hogy is kell ejteni a forfourt, neha fogalmuk sem volt a helyes valaszokrol....

Kb. 60 auto johetett el, ennek koszonhetoen a to koruli felvonulas jol sikerult, szinte ez volt az egyetlen igazi smartos progi az egeszben. A sort a smart rendorauto vezette, a to nepe pedig odaadoan integetett a resztvevoknek, igazan nem panaszkodhattunk sikerunket illetoen! :)))


Roviden ennyi, remelem a masodik jobban sikerul es ennek erdekeben nem egy ilyen gyatra szervezogarda kap majd ra megbizast, hanem talan nekunk kene kezbe venni az ugyet!! :)))))

Ismetelt kerdesem: KLAGENFURT-i talira jon valaki? Lassan mar ketsegbeesetten kerdezem, mert eddig a forumrol senki nem jelezte, hogy jon. :'(( Naaaaa, lecci gyertek!!! Az elso jelentkezonek nekiadom a welcome cocktail-om!! :)


Udv,

Smart-6

Előzmény: ymy.xs (226)
sjanius Creative Commons License 2005.08.11 0 0 233

 

 Emil ment.

Előzmény: ymy.xs (232)
ymy.xs Creative Commons License 2005.08.11 0 0 232
Az is jó...küldesz nekem e-mailre egy árat..vagy ide is jó,mindegy.
vagy sms-ben is jóóó!!
..70/317-38-53

köszi üdv ymy!
Előzmény: sjanius (231)
sjanius Creative Commons License 2005.08.11 0 0 231

 

 Hátsó híd igen. Motorral váltóval. A többi sajnos elfogyott.

Előzmény: ymy.xs (230)
ymy.xs Creative Commons License 2005.08.11 0 0 230
Szia!!

Ami biztos az a hátsó híd ez val szeg kompletten kellene. Az első lengőkarok is de ott inkább lehet,hogy a gömcsuklók kellenének,de ezt még megnézzük pontosan.
Első két sárvédő,szélvédő ,ha van. És még az első két lámpa között lévő boritás is.

előre is köszike
Előzmény: sjanius (229)
sjanius Creative Commons License 2005.08.10 0 0 229
Van egy! Mi kell belőle?
Előzmény: ymy.xs (228)
ymy.xs Creative Commons License 2005.08.09 0 0 228
Sziasztok!!

Aki tud bontottan smartot,alkatrésznek az jelezze nekem léccike e-mailbe vagy ide is írhat.

Nagyon fontos lenne!!

..köszike előre is
üdv ymy
Leon_ Creative Commons License 2005.08.08 0 0 227

Hi mindenkinek!

 

Ha jól tudom smart tali votl a hétvégén, valakinek esetleg képek az eseményről, vagy valami hivatalos forrás ahol a képek megtekinthetők?

ymy.xs Creative Commons License 2005.08.08 0 0 226
Sziasztok!

Nagyon nagy a csend egy ilyen jó kis tali után..senki nem mesél??
Vagy még mindig Agárdon vagytok..még tart a buli??
Szerintem én mint új smart tulaj azt tudom mondani,hogy jó volt a tali..főleg a velencei- tó körül a felvonulás.
Innen a fórumról csak én voltam...senki más??
Írjatok már aki még volt,hogy kinek ,hogy tetszett!!

Viszont én meg 100%-ig meg vagyok elégedve a kis Smartal..szerintem egy nagyon jó kis autó. Tényleg nem vesz le a motor teljesítményéből a klíma..szinte nem is lehet észrevenni...ki van az találva jól!! ez már a saját!!
sjanius Creative Commons License 2005.08.05 0 0 225

 

 Ez egy jó hír végre! Köszönjük!

Előzmény: Danibá (224)
Danibá Creative Commons License 2005.08.04 0 0 224
sziasztok,
több helyen felmerült, h drága a Kárpát utcai szervíz... + átvágós.. Ha ajánlhatok egy színvonalas és korrekt, "műkedvelő" autószerelő műhelyt akkor ajánlom KLP-t. Cím 1116 Építész utca 18 , 0612037403 fax 2053244 service@klp.axelero.net
Ide vihetitek a smartokat bizalommal és korrekt garis munkát kaptok.
ymy.xs Creative Commons License 2005.08.02 0 0 223
Sziasztok mindenkinek!

Nagyon szépen köszönöm a sok segitséget..sikerült kiválasztanom egy ..szerintem jó kis Smartot.
Rendesen fel van szerelve, van benne minden ami kell egy ilyen kisautóba,és még a szine is tetszik.
Remélem,hogy meg tudom szerezni meire lesz a tali!
Most csak ilyen képem van ,de majd készitek jobbakat...addig megmutatni jó ez is.smartomsmartom
147seles Creative Commons License 2005.08.02 0 0 222
Nekunk 2002 junius ota van egy diesel smart-unk.
jelenleg 46ekm van benne, semmi baja, tokeletesen mukodik, mar 4 masik autot eladtunk mellole de o meg mindig megvan...
En Budapestre nyugodt szivvel ajanlom mindenkinek...

1 megjegyzes:
csak markaszervizbe ne kelljen vinni... - mert egy egyszeru olajcsereert is lehuzzak meg az ember gatyajat...
sjanius Creative Commons License 2005.08.01 0 0 221

 

Köszönjük!

mud in blood Creative Commons License 2005.08.01 0 0 220
Szervusztok! A hír igaz. Agárdon ezen a hétvégén lesz az Első Magyarországi Smart Találkozó!!! A helyszín az agárdi szabadstrand, melynek erre a 7végére a " smart-beach" nevet adtuk. A várható programok a teljesség igénye nélkül: Mr. & Miss smart,smart szépségverseny, rút kiskacsa, gyorsulási verseny-egy kicsit másképp-, bemutatók, a tó körül smart felvonulás. Koncertek 17.00- UNITED, 18.00- EXOTIC, 20.30-22.00 GÁSPÁR LACI ÉLŐ, 22.15- hajnalig DJ MATTHEW Matthew Industry Party . Vasárnap de. gyerekprogramok, bemutatók díjkiosztó gála du. Bon-Bon koncert. Amennyiben az idő kegyes lesz hozzánk Kit surf bemutató. Remélem sokan eljöttök, s mindenki jól érzi magát. Mi mindent megteszünk azért,hogy ez így is legyen. Várunk titeket szeretettel. a szervezők

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!