Keresés

Részletes keresés

Bigus Dickus Creative Commons License 2006.05.01 0 0 863

Sziasztok!

 

Engem is nagyon izgat(na), ha látnám mással szeretkezni a feleségemet.

 

Amikor megismerkedtünk ő még szűz volt, így rajtam kívül még sosem volt más férfival. Azt hiszem, bármennyire is jó a szexuális életünk, előbb-utóbb szeretné kipróbálni mással is. Én nagyon szeretem őt, szeretnék neki mindent megadni, és ha a szex egy másik fiúval új élményeket adna neki, akkor miért tagadnám meg tőle.

 

A kérdést én vetettem fel  és elmondtam neki, hogy már a gondolattól is áll a farkam, hogy ketten foglalkozzunk vele. Volt, hogy hidegen hagyta a gondolat, de volt, hogy kimondottan felizgult és bevallotta, hogy szívesen kipróbálná, hogy milyen az, ha egy másik férfi dugja.

 

Előfordult, hogy szex közben kérdezgettem, hogy miket csinálna mással, mit és hogyan szeretne. Észrevette rajtam, hogy nagyon felizgulok ettől és elmondta, hogy szeretné, ha csókolgatnám a testét és simogatnám, amikor más dolgozik benne.

Szoktunk 2f1l felállású szexképeket és videókat nézegetni és volt, hogy kérte, hogy tekerjük vissza az előző részhez, mert az annyira tetszett neki, és az alatt akar elélvezni.

 

Sokszor fantáziálok arról, hogy látom, ahogy más farkát szopja és más alatt élvez el. Olykor felmerül bennem, hogy nem csak a fantáziámban szeretném-e ezt a szitut és a valós helyzetben nem lennék-e őrülten féltékeny.

 

Azt, hogy az ilyen típusú vágyakat a homoszexualitás generálná egyértelműen visszautasítom. Talán enyhén biszex lehetek, mert a gondolat, hogy egy másik férfi farkához hozzáérjek nem kelt bennem ellenérzéseket. Ugyanakkor annak a gondolata, hogy seggbe dugjak egy férfit, vagy viszont, az kimondott viszolygással tölt el és soha semmilyen módon nem kívántam meg férfit. (nőt annál többet :) )

 

Tudom, sokan elítélik a többes szexet és azt, hogy valaki átengedi másnak a feleségét, de szerintem ez még mindig sokkal jobb, mint amikor a feleség 30 egynéhány évesen egy-két gyerek után jön rá, hogy ő még szeretné kiélni magát és otthagy csapot-papot.

 

Üdv

 

k.aresz Creative Commons License 2006.04.26 0 0 862
Én hármasban szeret/em/ném, de azt nem, hogy nélkülem legyen mással. Persze nem ilyen nagy a korkülönbség. Nálatok miért van az, hogy lehet mással nélüled? És te is vagy mással nélküle?
Előzmény: Törölt nick (861)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.25 0 0 861

30 évvel fiatalabb nálam a feleségem. Ha mással szeretkezik, utána mindig elmeséli. Akkor az őrületig, a halálfáradtságig szeretkezünk. Megőrülök a gyönyörtől.

(3-asban viszont nem szeretném.)

Előzmény: vagy_vagy (850)


openwater Creative Commons License 2006.04.24 0 0 860
miért nem nyitsz egy olyan topikot ahol kiváncsi valaki a véleményedre, ha más nem is legalább magad
Előzmény: Chesterfield24 (851)
Alfa Hold Creative Commons License 2006.04.21 0 0 852
Hú vazze!
te óvszer nélkül csinálnád?
Elég komoly...
Előzmény: Chesterfield24 (851)
Chesterfield24 Creative Commons License 2006.04.21 0 0 851

Titeket tényleg nem zavar hogy egy másik fickó az asszonybaüríti?

Nem tudom elképzelni

vagy_vagy Creative Commons License 2006.04.21 0 0 850
szerintem nálunk is az lesz az első, hogy ő majd egyszercsak... utána meg elmondja nekem. gondolom csak egyszer kell megcsinálni és ha jó az élmény akkor dübörögni fog a gépezet.
Előzmény: openwater (848)
Alfa Hold Creative Commons License 2006.04.21 0 0 849
És hogy csinálja?
Volt valami különbség?
Előzmény: openwater (848)
openwater Creative Commons License 2006.04.21 0 0 848
mi elég hamar, 3-4 év után eljutottunk a hármasban történő szeretkezéshez, ez azzal indult, hogy elmesélte a nejem egyszer szex közben, hogy már ákkor is más srácokkal dugott mikor nem is gondoltam erre

kiderült, hogy izgalnas ez a téma, és nem hagytam addig békén, amig valóságban is nem láttam, hogyan csinálja mással

n6310 Creative Commons License 2006.04.21 0 0 847

Sziasztok!

 

Mi még nem jutottunk el a hármasig, de remélem jó irányba haladunk. Szóval a feleségemnek én vagyok/voltam az első és mindig is mondtam neki, h előbb-utóbb kíváncsi lesz másra is. Ezt hosszú éveken át elutasította, hallani sem akart róla, csak akkor tudtam szóba hozni sex alatt amikor nagyon fel volt izgulva. Aztán 3-4 hónapja kezdett aktívabban érdeklődni a sex iránt, állandóan csak dugni akart, méginkább kezdeményezővé vált és a korábban folyton elutasított dolgokat is profi módon alkalmazott. Aztán ezzel párhozamosan kitaláltuk, h napközben chat-en tartsuk a kapcsolatot az egyszerűség kedvéért, ami oda vezetett, h elkezdtek a pasik udavorolni neki. Az alja lepattintása után értelemes emberekkel is beszélgetett, ismerkedett. Jelenleg van neki egy pasija, hetente szeretkeznek, rettenetesen élvezi a párom, persze amikor hazajön mindent kibeszélünk és szinte szétszedjük egymást sex közben. Persze ezzel párhuzamosan nekem is szabad a pálya, én is ismerkedhetem, de egyéb okok miatt még nem éltem ezzel a lehetőséggel,  ami késik nem múlik. Szóval amióta nyitott a kapcsolatunk sokkal közelebb álluk egymáshoz lelkileg és testileg is! És annyit megtudtam, h a párom pasija sem zárkózik el a hármastól, én is vágyom rá és azt hiszem lassan a feleségem is beadja a derekát. Így hát mindenkit csak bíztatni tudok, h ne adja fel, meg lehet a nőket a győzni, még ha sok sok évig ez teljesen reménytelennek látszik  is. Mindemellett igaz az, h a nők 30 után kedenek beérni és tüzessé válni....

openwater Creative Commons License 2006.04.21 0 0 846
a valóságban a készülődés, az előjáték volt a legizgalmasabb, persze maga az aktus is nagyon felcsigázó
Előzmény: vagy_vagy (844)
amigo:) Creative Commons License 2006.04.21 0 0 845
tőlem is többször megkérdezte maóár a feleségem, hogy nekem miért jó ez. De azon kívül hogy jó, nagyon jó, más választ nem tudtam adni neki. Végül beletörődőtt, és látja, hogy a kapcsolatunkra, és a szexuális életünkre is jó hatással van, úgyhogy benne van a dologban.
Előzmény: vagy_vagy (844)
vagy_vagy Creative Commons License 2006.04.21 0 0 844
neked milyen volt a valóságban tehát? mert más elképzelni és más a valóság. szerintem a valóságban is írtó izgi lehet. de miért nem zavar ez minket? ezen gondolkoztatok? most ezt a "buzik vagytok" dumát hagyjuk mert végre olyanok írnak csak akik komolyan foglalkoznak a témával. Lehet nem kéne lélekbúvárt játszani, de érdekes lehet a miértje is. Én nem tudok rájönni miért nem zavarna, sőt egyenesen izgatna. Én már mondtam neki azt is dugjon félre és mesélje el mikor mi szerelmeskedünk, ha nem akarja, hogy lássam. Ez 100% önzetlenség, ráadásul én nem kértem cserébe, hogy én is had..
Előzmény: openwater (843)
openwater Creative Commons License 2006.04.21 0 0 843
izgalmas esetek történnek ha a hármast elfogadja a házaspár
persze tényleg ugy van ahogy irod, első alkalommal még énnekem kellett hálásnak lennem a nejemnek, hogy egy hatalmasat élvezett a srác alatt.
Előzmény: vagy_vagy (840)
amigo:) Creative Commons License 2006.04.21 0 0 842
Az alábbiakból nagyon jól látszik, hogy ezt a fajta hármas felállást főleg a férfiak szeretnék, a nőket meg bíztatni kell, hogy mással is legyenek. De ha egyszer rákapnak megtudják, hogy mi a jó. Természetesen ( nekik ) ők meg nem engedik a másik nőt a férj közelébe.
Előzmény: vagy_vagy (841)
vagy_vagy Creative Commons License 2006.04.20 0 0 841

érdekes dolog ám ez azért. nyíltan közlöd, hogy azzal dug akivel akar csak mesélje el neked vagy legyél ott esetleg 3.nak és...nem. Bezzeg ha tilos lenne...Nekem nem kellene kétszer mondani ha azt mondaná félredughatnék. Igaz rajta kívül mostanában nem izgat más nő, ez meg milyen már???? mindegy...ez van.

Előzmény: amigo:) (833)
vagy_vagy Creative Commons License 2006.04.20 0 0 840

én nem fikázok, engem is érdekel a téma

Előzmény: openwater (829)
JSP Creative Commons License 2006.04.20 0 0 839
Ha nemvagyok indixrét, hol kerestek megfelelő partnert(eket) ?
Előzmény: openwater (838)
openwater Creative Commons License 2006.04.20 0 0 838
igen, nagyon izgalmas volt, és ezért is szeretném ujra feléleszteni ezt a szexuális életünk színesítésére
Előzmény: JSP (837)
JSP Creative Commons License 2006.04.20 0 0 837
Nem is tudom melyik a jobb. Mindenesetre Te és openwater már legalább átéltétek a 3as felállást.
Előzmény: amigo:) (836)
amigo:) Creative Commons License 2006.04.20 0 0 836
Teljesen igazad van. Képzeld nálunk még az sem mehet, hogy egy nő csak vele foglalkozzon.
Előzmény: JSP (834)
openwater Creative Commons License 2006.04.20 0 0 835
a női bi nem érdekelte sosem, a férfiak közül aki bejött neki az viszont nagyon is
Előzmény: amigo:) (833)
JSP Creative Commons License 2006.04.20 0 0 834
Na igen. Ez tipikus "női" megközelítés. (és itt most abszolút pozitív értelemben!!!) Nálunk úgy megy (menne), hogy 2 férfi nem, Ő+1nő igen-de Én nemszállhatok be. Na ez a csalás!!! Engem mind a kettő 2+1cérdekel mert izgató. (legalábbis gondolom)
Előzmény: amigo:) (833)
amigo:) Creative Commons License 2006.04.20 0 0 833
Nálunk is csak egyoldalú a dolog. Nem tudná elviselni, ha más nő is beszállna. De az tetszik neki, ha ketten kényeztetik
Előzmény: JSP (831)
openwater Creative Commons License 2006.04.20 0 0 832
nálunk is több évvel ezelőtt voltak ezek a dolgok
azóta a nejem nem akarja, de azt hiszem magában, a saját vonzerejében nem bizik azért hagyta abba, pedig...
Előzmény: amigo:) (830)
JSP Creative Commons License 2006.04.20 0 0 831
Azért irigyellek a nyitottságotok miatt. Én is próbáltam beszélni már számtalanszor az asszonnyal de sehogy sem érzi, hogy egy másik férfi hozzáérjen. Pedig ha tudná, hogy mennyire szertném....
Előzmény: openwater (821)
amigo:) Creative Commons License 2006.04.20 0 0 830
dependencia@citromail.hu
Előzmény: openwater (829)
openwater Creative Commons License 2006.04.20 0 0 829
ok
értem
itt sokan fikázzák ha valaki másképp gondol bizonyos dolgokat mint ők, pedig nem biztos, hogy igazuk van
Előzmény: amigo:) (828)
amigo:) Creative Commons License 2006.04.20 0 0 828
Ha nem akarod nyilvánosan, akkor úgy
Előzmény: openwater (827)
openwater Creative Commons License 2006.04.20 0 0 827
és akkor e.mailban ?
Előzmény: amigo:) (826)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!