Keresés

Részletes keresés

vikilány Creative Commons License 2001.03.20 0 0 1244
Igen ezzel én is így voltam:))) Csak néztem magam a tükörben, a ruhát, a fátyolt, a fejdíszt, és próbáltam magam megtalálni benne. Olyan szokatlan volt a látvány, hogy el sem hittem, hogy ez én vagyok. Aztán lépegettem egy kicsit körbe, megnéztem a ruha hátulját is, aztán hozzáképzeltem az esküvő hangulatát és akkor már mindjárt megtaláltam magam. Szerintem ez természetes. Főleg akkor, ha az öltözőben nincs tükör és akkor látod először magad, amikor már minden rajtad van. Ez egy teljesen más kép, mint ami kialakult magadról. Ennyi.

A ruhádat pedig majd otthon megnézem.

Előzmény: Csík (1243)
Csík Creative Commons License 2001.03.20 0 0 1243
Szia,
A neten még nem találtam meg, de az Esküvői Divat magazinban (amelyiknek egy kapucnis Héjja-kabátkát viselő hölgy van az elején) benne van, azt nem tudom, hanyadik oldalon, inkább leírom. Valahol az elején van a Fehér szalon hirdetése, és a kép a bal oldalon van, a szőke modell viseli, különös ismertetőjegye, hogy a felső részén középen kis zöld levélkék vannak a díszítésében. A képen a modell egyedül van, klasszikus szabású abroncsos szoknyás fehér ruha.
Mivel nagyon hosszú a hajam, szerettem volna olyan modellt választani, amihez jól áll a kiengedett haj, mert a párom azt szeretné. Ez egy ilyen darab..
Hátul, ami nem látszik a képen, zsinórral záródik, de zárt a háta. Ja, és nem olyan szoknya lesz rajtam, ami a képen van, hanem teljesen sima, nem lesznek csipke betoldások hátul.
Egyébként halcsontos merevítős a felső része, és arra kértem őket, hogy úgy legyen bevéve, hogy ne kelljen melltartót viselnem.
Azon nevettem magamban tegnap, ahogy felpróbáltam még egyszer, hogy minden nagyon szép, csinos a ruha, irtó vékony a derekam benne, a hajam szépen keretezi az egészet, csak valahogy a saját arcom nem illik oda!
Csík
Előzmény: vikilány (1242)
vikilány Creative Commons License 2001.03.20 0 0 1242
És megnézhetjük valahol a ruhádat?
Előzmény: Csík (1241)
Csík Creative Commons License 2001.03.20 0 0 1241
Lefoglaltam tegnap a ruhámat!
A szerdai séta után két ruha maradt versenyben, az egyik a Fehér szalonból, egy másik pedig a Shery-ből.
Tegnap elmentem, és egymás után felpróbáltam mind a kettőt.
Végül a Fehér szalon-belinél maradtam, az jobban illik a személyiségemhez, és egyébként is shantungból van, ami már kezdettől fogva tetszett.
Csík
Csík Creative Commons License 2001.03.19 0 0 1240
Múlt héten szerdán végiglátogattam néhány szalont, ha érdekel valakit, elmondom a tapasztalataimat.
A következő helyeken voltam: Fehér Szalon, Venus szalon, Shery szalon, Viktória, Ásó-kapa-nagyharang, Anni szalon, meg még máshol is, ami már nem jut eszembe.
Viszont megtaláltam azt a menyecske ruhát, amit kerestem a kiállítás után, de 20 ezerbe kerül a kölcsönzés, szóval inkább nem erőltettem.
Ma megyek, és újra felpróbálok két ruhát, hogy el tudjam dönteni, melyik lesz a kettő közül.
Csík
cloud Creative Commons License 2001.03.19 0 0 1239
odibaby:
kb 1 honap alatt (4-5 het ha jol emlekszem)
cloud
vikilány Creative Commons License 2001.03.19 0 0 1238
Sziasztok!

9 személyes mikrobusz bérlésével kapcsolatban tud nekem valaki valami info-t adni? Már kinyomtattam egy-két cégről az adatokat, csak gondoltam hátha valakinek van személyes jó vagy rossz tapasztalata.

Köszi előre is

Sumo Creative Commons License 2001.03.19 0 0 1237
persze raer, es koszi!
Előzmény: black sheep (1236)
black sheep Creative Commons License 2001.03.18 0 0 1236
Szia Sumo!

Ha ráér holnap estig, akkor majd küldök egyet méjlben....

Előzmény: Sumo (1235)
Sumo Creative Commons License 2001.03.18 0 0 1235
na beleutkoztunk az elso nehezsegbe: a meghivo szoveg. odaig egyetertunk, hogy tegezost szeretnenk. viszont innentol mar masban nem:) szoval: irjatok meghivoszovegeket pliiiiz!:)
Herr X Creative Commons License 2001.03.17 0 0 1234
Hova kellene?
Előzmény: Törölt nick (1232)
odibaby Creative Commons License 2001.03.15 0 0 1233
raki!
2 igen szalon: Bp. VI., Teréz krt. 6. az udvarban van. (az Oktogon és a Király u. között)

Anubisz!
A 60 személyes hajóhoz Rózsa Zsoltot kell hívni: 06/20-931-5553.
Szerintem ahol nekünk lesz (ugyanis döntöttünk, miután ma délelött megnéztük az - állítólag - 108 személyest), az azért jobb, habár szerintem ugyanakkora, belülr?l sokkal tágasabbnak néz ki (a berendezés miatt), sokkal jobb az elrendezése is, habár egy kicsit drágább. Délután elmentünk a tulaj éttermébe, ahonnan a kaját fogják hozni (persze ?k semmit nem tudtak róla), és nagyon finomak voltak a kaják. Remélem a hajóra is legalább ilyet hoznak! Egyébként a menü árak 3000 és 6000 között vannak - elég jónak t?nnek. Ja, ezeknek a tel.száma: 275-2436 (ez az étterem te.száma, de ott tudnak infót adni).

Jó fotós engem is érdekelne!

Törölt nick Creative Commons License 2001.03.14 0 0 1232
Tud valaki jó fotóst, videóst ajánlani?
Esetleg kisebb zenekart?
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.13 0 0 1231
Hol volt az a szalon, ahol varratni is lehetett?
Előzmény: odibaby (1228)
Anubisz Creative Commons License 2001.03.13 0 0 1230
Odibaby!

Engem meg igy is erdekel. Legyszi folyamatosan tajekoztass:) Mennyibe kerul a kaja? Vagy mi van benne a 20000-.Ft-ban?

napsüti Creative Commons License 2001.03.12 0 0 1229
Odibaby!
Igen ott van, csak figyelni kell, mert nem túl feltünő. Egy kapualjba kell bemenni (a házszámot sajnos nem tudom), és már a kirakatban is vannak fehér cipők. Egyébként én 'anno' végigjártam az összes körúti boltot és ez volt az egyetlen, ahol színre, fazonra és árban is megfelelő cipőt tudtak mutatni.
Sok sikert! :)
Előzmény: odibaby (1228)
odibaby Creative Commons License 2001.03.12 0 0 1228
Na, akiket a hajos dolog erdekel, az figyeljen!
Mindegyik hajo, amit 60 es 108 fo kozott hirdetnek, ugyanakkora!
Ez komoly. Megneztuk a hetvegen a 80 szemelyest (amire azt mondtak, hogy 80 szemelyes), es pont akkora, mint amin az ismeroseimnek volt az eskuvojuk, csak az 60 szemelyes volt. Na, mondom, ez erdekes, nezzunk egy masikat! Arra azt mondtak, hogy 108 szemelyes (de a tulaj szemelyes velemenye szerint 80-nal tobbnek nem kenyelmes), azt csak kivulrol tudtuk megnezni, de igy pont akkora, mint az elozo 60 es 80 szemelyesek! Szerdan fogjuk megnezni belulrol, azt mondja, ez sokat szamit. De legalabb profinak tunt, akivel beszeltunk. (ezt a hajot egyebkent 20e/allo ora es 30e/menos ora aron akarjak kiadni, es mindent ok akarnak szervezni). Ha meg ezutan is kell valakinek a tel.szam, szoljon es kuldom!
A varronovel sajna nem tudtam beszelni, viszont voltam egy eskuvos szalonban (2igen), es ott is vallalnak varrast, nem is tul dragan. Amit felprobaltam, egy egyszeru A-vonalu, felul csipkes ruha, 44e lenne a berlese, de 55e-ert meg is varrjak nekem. Szoval nem tudom.
cloud!
Mennyi ido alatt keszult el a ruhad?
napsuti!
Koszi az otletet, megnezem. Ez ott van, ahol a mozi (volt)?
cloud Creative Commons License 2001.03.09 0 0 1227
odibaby:

100 000 Ft-ot hagytunk ott, de abban tobb dolog is volt:
az en ruham, a volegeny ruhaja, ezekhez o adta az anyagot is;
ezenkivul meg a 2 koszoruslanyruha, egy ruha nekem, a menyecskeruham es egy polo, amikhez mi vittuk az anyagot.
(Azt hiszem, az en ruham 40e volt.)
Cloud

Előzmény: odibaby (1225)
napsüti Creative Commons License 2001.03.09 0 0 1226
Odibaby!

Ha Budapest-közelben vagy, akkor azt hiszem tudok cipőügyben segíteni. A Bástya cipőboltban a Blahánál vannak kis méretű fehér cipők. Érdemes megnézni! (nekem is ott sikerült beszereznem a megfelelőt :))

Előzmény: odibaby (1225)
odibaby Creative Commons License 2001.03.08 0 0 1225
Anubisz!
Az ismeroseim, akik a 60 szemelyes hajon tartottak, vihettek italt, de nem mindet ok vittek.

seawing!
A kaja eleg jo volt, es meleg es hideg kajak kozul is lehetett valógatni.

raki!
A hetvegen beszelek a varronovel (remelem), es megtudom, hogy egyaltalan vallal-e meg ilyesmit (de gondolom igen). Ha beszeltem vele, kuldok tel.szamot.

cloud!
Nagyon szep a ruhad! Ez a varrono pesten van? Es milyen aron dolgozik?

A hajos tel.szamokat kuldom, ha hazaertem holnap!

Tud valaki olyan helyet, ahol esetleg van 35-os cipo? Ez meg kemeny menet lesz!

vikilány Creative Commons License 2001.03.08 0 0 1224
Köszönöm szépen:)))
Előzmény: szurke endre (1223)
szurke endre Creative Commons License 2001.03.08 0 0 1223
Vikilany,

Sok millio gratula!

sze

Előzmény: vikilány (1201)
cloud Creative Commons License 2001.03.08 0 0 1222

Ruhavarratáshoz:
Igaz Tiborné-Igaz Tibor:nöi férfi szabómester, 1188 Budapest, Nagykőrösi út 64. , (1) 291 8777,
Ők csinálták mindkettönk ruháját (meg még a koszoruslányokét is)
A ruhák: http://www.szif.hu/~korognai/csalad/eskuvo/eskuvo.html (csak a mienk)
Cloud

Törölt nick Creative Commons License 2001.03.08 0 0 1221
Ki ez a nőszemély, aki csak menyasszonyi ruhákat varr? Meg tudnád adni az elérhetőségét cím/telefon?

Azért kérdezgetek itt, mert mégiscsak jobb egy olyan, akinek van már valami referenciája, mint ha csak betoppanok egy varrónőhöz.

Előzmény: odibaby (1217)
seawing Creative Commons License 2001.03.08 0 0 1220

Odibaby!
Nekem is elküldhetnéd a telefonszámot! Megköszönném!
A kajáról milyen tapasztalataid vannak? Finom volt? Vagy ehető? Lehet választani?
s.
Előzmény: odibaby (1217)
Anubisz Creative Commons License 2001.03.08 0 0 1219
Odibaby!

Koszi a felvilagositast, eleg jol hangzik! En igenyttartok a telszamra. Engem inkabb a 60 szemelyes erinteni mivel kb.50-en leszunk.
Az italt ok adjak vagy mi vihetjuk?

Herr X Creative Commons License 2001.03.06 0 0 1218
Ha mar video...

Ismer valaki olyan helyet, ahol CD-re is ki tudjak irni a video-anyagot? Ha igen, milyen formatumbol?

Herr X

odibaby Creative Commons License 2001.03.06 0 0 1217
Sziasztok!

Raki!
A ruhat egy varrononel szeretnem varratni (milyen erdekes :-) ), mivel az eskuvoi ruhaszalonban nem vallaltak el (tul rovid lett volna nekik az a 2 honap ahhoz az egyszeru A vonalu ruhahoz :-(). Sajna, meg nem tudtam felhivni, igy nem tudom, elvallalja-e. De ha tudsz jo (es olcso) varronot, aki vallalna, szolj batran! Ez a noszemely egyebkent csak menyasszonyi ruhakat varr.

Anubisz, seawing!
A hajos eskuvorol nekunk nagyon jo tapasztalataink vannak, az egyik ismerosunknek is ott volt. Cimet, tel.szamot tudok irni, de csak hetvegen, mert akkor megyek haza. Ha erdekel vkit, tudok anyakonyvezetot is mondani, aki kimegy a hajora, belvarosi (nem a hajogyari szigetet nezed a szertartas kozben), es nem olyan draga.
Mi egy 80 szemelyes hajot neztunk ki, ez kb. 28e azokra az orakra, amikor megy a hajo, a tobbire nem kell fizetni (igy egyeztunk meg), de kb. a fele idoben fog allni, es menni.
A kajat ok adjak, kb. 3e Ft/Fo, igenytol fuggoen (mi svedasztalosat szeretnenk).
A szertartas is a hajon lesz, de addig allnia kell a hajonak, nehogy atcsusszon egy masik keruletbe, mert akkor nem lesz ervenyes a hazassag (jo kifogas :-) ).
Neztunk nagyobb hajokat is, van 108 es 250 szemelyes is (meg 60 szemelyes is), de mi csak 80-an leszunk.
Nekem azert is tetszik a dolog, mert nem kell a szertartasrol a bulihelyre bumlizni (nincs kocsiberles, stb.), foleg, mert aprilis vegen nem tudom, mennyire lesz sar.
Az ismerosunknek a kisebb hajo (60-an voltunk) olcsobb volt es a hajosok mindenrol gondoskodtak, amirol kellett, de nem kotelezo jelleguen (pl. vihettek ok is pl. piat, amit olcsobban vettek ugye meg).
Nat, nagyjabol ennyit tudtam mondani. Ha valami meg nem tiszta, szoljatok!

seawing Creative Commons License 2001.03.06 0 0 1216

Odibaby!
Engem is érdekelne a hajó! Milyen, mekkora, hol, mennyiért és minden!
Mi is gondoltunk a hajón történő esküvőre csak nem nagyon tudunk róla semmit. Az esketést is lehet ott tartani?

s.

Előzmény: odibaby (1210)
Anubisz Creative Commons License 2001.03.06 0 0 1215
Odibaby!

Ez a hajo tema erdekelne reszletesebben.Hol van es kb.mennyibe kerul a kaja. Menu van vagy svedasztal? Hany szemelyes? Azt hiszem most csak ennyi:))
Elore is koszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!