De jó volt olvasni a munkájukról, diakkoromban voltam a táviratfelvételen operátor, kis fülesünk volt kihajtható mikrofonnal. Nekünk nem kellett sietni, és volt egy srác, aki mindig flörtölt, és találkoztam is vele. Élőben meg szkinhed volt, és az Alkotás útjánál lakott. Kaptam is ideológiai képzést és egy átvett Egészséges fejbőr kazettát is tőle, talán még meg is van valahol, ha nem vettem rá valamit.
Pl. önismereti tréningeken, csapatépítőkön, konfliktuskezelési tréningeken remekül használhatók a kártyák. Pszichológusok is szokták használni. Ha asszociációs játékként játsszuk társaságban, akkor kell az alapjáték, de bármelyik kiegészítőt lehet használni, nem csak az alapjáték kártyáit.
A metropotlo ott all meg, ahol a metro, tehat nem tul surun vannak a megallok. Es kulon buszsav van, ahol az autoknal gyorsabban tudna menni. Ebbe a levesbe kopnek bele a biciklistak. Az aranylag gyorsan tekero etelfutarok is visszafogjak picit, a "civilek" meg nagyon.
Hát, sok dolognak kéne változnia ahhoz, hogy megnősüljek. Kezdetnek el kellene ismerni az államnak az egyneműek házasságát. ;P A másikat megtippelheted.