Keresés

Részletes keresés

Sandrusz Creative Commons License 2007.04.11 0 0 309
Igen - tessék megnézni az A-data oldalán hogy pl. a Speedy SD-ről semmilyen sebesség adatot nem közölnek :)
Előzmény: nikonboy (306)
canon.Eos Creative Commons License 2007.04.10 0 0 308
207i Creative Commons License 2007.04.03 0 0 307
Sziasztok!

Sikerült egy kompakt Sony (P-73) gépet vennem nagyon jó áron (15 e.). Annyi a problémám, hogy nincs benne rendes memóriakártya, tehát vennem kell egyet. Egyszer valakitől azt hallottam, hogy nem kell a Sonyba eredeti memóriakártyát venni, jó az utángyártott is, ráadásul a felébe kerül. Kersetem, kerestem, de nem találtam csak SanDisk márkájút, viszont az meg kb. 15-20%-kal olcsóbb csak az eredetinél, ami még mindig rettentő drága. Nincs valami ötletetek, hol lehetne utánanézni?

207i
nikonboy Creative Commons License 2007.04.03 0 0 306
őőő tesék megnézni a-data oldalán melyik kártya milyen adatátvitelt tud... nekem a-data 2GBos SD-m van 150xes 20Mb irás/olvasás... és semmi bajom vele és ez is ojcó volt...:)

Előzmény: tündérlala (298)
canon.Eos Creative Commons License 2007.04.03 0 0 305
4Gb kingston elite pro 17000ft

bontatlan, garral

canon.eos@freemail.hu
GLASZLO Creative Commons License 2007.03.27 0 0 304
Köszönöm. Annyit megér. :)

Laci
Előzmény: y3k (303)
y3k Creative Commons License 2007.03.26 0 0 303
Egy üveg sör.
Előzmény: GLASZLO (302)
GLASZLO Creative Commons License 2007.03.26 0 0 302

Sziasztok!

Szerintetek mennyi lehet a reális ára egy 64MB-os és egy 32MB-os SmartMedia kártyának? Sem az esetleges eladó, sem én nem tudom, mennyit ér. Újonnan már biztos nem lehet kapni.

Laci
Sandrusz Creative Commons License 2007.03.15 0 0 301

Vincu!

 Honnan vetted hogy a speedy 3 mb/s -el ír? Én sajnos tegnap vettem egyet és a 12 mb-os raw-ot  8 másodperc alatt írja. Kártyaolvasóval is 10 mb kb. 7 másodperc!

Va n egy zold-sárga Lexar kártyám, arra a raw-ot 5 másodperc alatt másolja be a Pentax.

Sajnálom hogy megvettem.

 

Előzmény: vinczu (299)
symbolic Creative Commons License 2007.03.14 0 0 300
Hi, az SD kártyájuk remélem nem lassú, mert szinte a legnagyobb adatátviteli sebessséget ők biztosítják (papíron).
Előzmény: tündérlala (298)
vinczu Creative Commons License 2007.03.14 0 0 299
az akkor nem USB 1.0 vagy 1.1?
vagy a pc nem tud 2.0-t?

nekem egy sandisk adta meg magat, az A-data jol muxik
Előzmény: tündérlala (298)
tündérlala Creative Commons License 2007.03.13 0 0 298

Sajnos én a minap vettem egy A-Data USB memória sticket, valami katasztrófálisan lassú.

Valóban feleannyi volt mint egy Kingston, stb. - viszont a használhatósága tizede.

Előzmény: symbolic (296)
canon.Eos Creative Commons License 2007.03.12 0 0 297
-eos 350d vaz eladó minden tartozekaval 256 os cf el karc por mentesen

!!!!!!!!!!!!!!!!2Gb kingston elite pro cf 50x 11200 ft !!!!!!!!!!!!!!

garanciás!

ára:110e ft

bg-e3 markolat uj: 25e ft

egyutt 130e

canon.eos@freemail.hu
symbolic Creative Commons License 2007.03.12 0 0 296

Hali,

van vkinek tapasztalata A-data kártyák terén? Vennék memoriakártyát, de nem ismerem, érdemes-e A-data-ra áldozni, mivel feleannyiba kerül, mint az ugyanazon tudású kingston, scandisk tipusuak. Ennek van vmi oka esetleg?

A-data 2GB 150x - 6600Huf

Sandisk 2 GB Extreme III - 12000Huf

Kingston 2 GB Elite PRO - 10000Huf

20D Creative Commons License 2007.02.15 0 0 295

2 GB MS Pro Duo kártyát keresek!

Shalee Creative Commons License 2006.12.25 0 0 294
sziasztok!

ugyan nem teljesen ide vág a probléma de remélem segítetek. a probléma a következő: van egy Sony Ericsson D750i-m, SanDisk Memory Stick PRO Duo 512 Mb -os kártyával. A kártya új, pár napja vettem. A telo gond nélkül írja olvassa, számítógépen Memory Stick Duo Adaptor-ral egy MS/MS PRO olvasóba helyezve olvasni lehet, törölni is, de új fájlokat ráírni nem. HA másolni próbálok rá kiirja hogy szüntesse meg az írásvédettséget, és utána ledobja a kártát, az eszköz nem áll készen hibaüzenettel. Kártya kihuz-betesz és ujra olvashato de irni továbbra se lehet rá. Mi lehet a baj? Rossz a kártya? Esetleg a kártya olvasó a gépben?

Előre is köszi a segítséget!
vinczu Creative Commons License 2006.12.19 0 0 293
valahogy igy
A-data speedy read 10 Mb/s - write 3 Mb/s
A-data turbo read 22.5 Mb/s - write 15 Mb/s
Előzmény: neo007 (292)
neo007 Creative Commons License 2006.12.19 0 0 292

üdv mindenkinek.

 

a tescoban kaphato a-data kártyárol tud-e valaki valamit.sebessége stb?

én nem találtam eddig semmit róla:-((

6000 az ára.1G

Százbolha Creative Commons License 2006.12.14 0 0 291

Kösz!

Nem a Sony felírat izgat, hanem a kompatibilitás és a sebesség.

 

ebayről vett már valaki 2GB-osat 10eFt-ért?

Előzmény: vulpes (290)
vulpes Creative Commons License 2006.12.14 0 0 290
A MemoryStick Pro nem a sebességében tére el a sima MS-től, hanem annak a továbbfejlesztése. Például a sima MS csak max. 128 MB-os méretben készült. A régi Sony cuccok csak a sima MS-et támogatták, az újabbak (~ 2-3 év, talán) már mindkettőt. Hamisítás passz, de szerintem kínában mindenről készül koppintás.
Előzmény: Százbolha (289)
Százbolha Creative Commons License 2006.12.14 0 0 289

Szeretnék venni Sony-hoz memokártyát

De nem ismerem a Sony Memory Stick Pro kártyáit.

 

Kinaiak nagyon olcsón árulják.

Ezt is lehet hamisítani, mint CF-eket?

Vagy ami MS Pro, annak kötelezően tudnia kell egy speckot és a gép ezt felismeri?

enguci Creative Commons License 2006.12.14 0 0 288
 Gépváltás miatt feleslegessé vált 1db. Olympus 512-es xD-kártyám, garanciális, 2 hónapos. Ha kéred, e-mail-ben el tudom küldeni a képét.
Előzmény: tamáspapa (287)
tamáspapa Creative Commons License 2006.12.09 0 0 287

Sziasztok!

 

tegnap vettem egy Fuji Finepix 5600-as gépet. XD 512-es vagy 1 GB-os kártyát akarok venni hozzá, minél jobbat, minél olcsóbban.  A sebességet mibel jelölik, láttam ilyen kártyákat M-es meg H-s jelöléssel. Ez volna az? Hol keressek ilyen kártyákat?

 

Üdv.

 

Tamás

Stanii Creative Commons License 2006.12.09 0 0 286
sziasztok!

néztem itthoni oldalakon kodak mem kártyákat (1 g), sajnos nem találtam sem a photohall, fotoxnet, ebolt stb stb oldalakon. így az ebayes árakat sajna nem tudom összehasonlítani az itthoniakkal, ami jó lenne, hiszen így fogalmam sincs, hogy az 1 gigás kodak mem. kártyával, amit 23-25 euróért osztogatnak jó business csinálnék-e avagy mégsem.
Valaki tudna a témában segíteni,vagy esetleg egy olyan oldalt ajánlani, ahol erre a típusra találok árakat.

előre is kösz

ps.: vagy esetleg nyugodtan vehetek a kodak gépbe egy sandisk, kongston mem kártyát?
Geri23 Creative Commons License 2006.09.27 0 0 285
Figyelem!!Eladó 2db hibátlan Kingston 1gigás sd kártya 15ezerért!!! vagy külön 8000
kutitomi Creative Commons License 2006.07.27 0 0 284
danokaa Creative Commons License 2006.07.26 0 0 283
Köszi a választ!!! ..igen ezt már láttam de ez tényleg nagyon drága!!!
Előzmény: Sandrusz (282)
Sandrusz Creative Commons License 2006.07.26 0 0 282

Ezt találtam:

 

http://www.digifenykep.hu/index.php?topic_id=148&link=shop%2Fshop.php

 

Szerintem irreális ára van!

Előzmény: Sandrusz (281)
Sandrusz Creative Commons License 2006.07.26 0 0 281
Smartmediát nem tudom hol lehet kapni, de az biztos hogy a Multimedia egészen más! Az MM-kard méretében egyezik az SD-vel de kevesebb érintkező van rajta.
Előzmény: danokaa (279)
danokaa Creative Commons License 2006.07.26 0 0 280
?????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!