Keresés

Részletes keresés

lédibörd2 Creative Commons License 2008.11.30 0 0 557

??

Gondolom,a gyorsasága miatt reagáltad le így, meg  azért, mert nem kértem rajzolást.Az a helyzet, hogy több szálon összefutott a neve, mielőtt mellette döntöttem.A már kész munkáit látva abszolút megbíztam benne.Igazából eddig a kozmetikusom csak gyantázott és festett, de ott sem kellett soha megrajzolnia, hogy milyen lesz.Mivel ez a szakmája bíztam benne, hogy a legelőnyösebb formát fogja összehozni, és a színnel is így voltam.Megnézte a bőröm a hajam és a szemem színét,és tapasztalatból döntött.Azt gondolom, ha valaki az elsők között kezdte tizenakárhány éve a sminktetoválást, szert tehet olyan gyakorlatra, rutinra, hogy profi módon, gyorsan menjen neki később a tetoválás.egyébként a vendégnek pedig a fájdalom szempontjábaól sem mindegy meddig gyötrik az érzékeny területet.Ha azt mondom én a melóhelyemről lógtam ki ebédidőben mindkétszer, és aki az irodánkban nem volt beavatva, észre sem vette, hogy tetováltattam, csupán azt, hogy kicsit jobban ki vagyok sminkelve, elég alapos indok ahhoz,hogy beírhassam ide, hogy ilyen típusú jó sminktetoválás is van,tapasztalatcsere gyanánt?

Ami még érdekes visszaolvasva a fórumot, ő kifejezetten nem javasolja a kenegetést semmivel.(Az arclemosómat használtam este,óvatosan a vízzel, az áztatástól óvott.)Nem is kentem és most az ötödik napon a korrekció után is szépen jön le a varr.Tegnap este pedig kimozdultam otthonról és frankón nem is vették észre a társaságból, hogy gyógyulófélben lenne a szemöldököm.A szememen pedig két napig lehetett látni nagyon közelről hogy kicsit duzzadtabb, de semmi bevérzés nem volt.

Szóval nagyon örülök, hogy megcsináltattam...:)

 

Előzmény: ligustrum (554)
ligustrum Creative Commons License 2008.11.28 0 0 556

Szia Andi,

 

-A félsatírba természetesen a kontúr is beletartozik.

-Az akció még dec.ben él!

-Küldhetek 1-2 képet, ha adsz egy elérhetőséget.

Szia: Eszter

Előzmény: andi 72 (555)
andi 72 Creative Commons License 2008.11.28 0 0 555

Szia!

Azt szeretném megkérdezni hogy a -20 %-os akció meddig tart, illetve hogy a félsatírban a szájkontúr benne van-e. /Most lehet hogy hülyeséget kérdeztem./

Munkáidról referenciát lehet-e valahol látni?

Köszi előre is.

Andi  

Előzmény: ligustrum (554)
ligustrum Creative Commons License 2008.11.28 0 0 554
Hááát...
Előzmény: lédibörd2 (553)
lédibörd2 Creative Commons License 2008.11.28 0 0 553

Sziasztok.

Nekem egy hónapja csinálta a Zsidró szalonban Péter Kriszti, nagyon profi,és ami nagyon fontos volt számomra, természetes lett.Mivel alaphelyzetben a natur sminket kedvelem,fontos volt, hogy ne "üvöltsön" a tetovált szemöldököm..Őt bátran ajánlom azoknak, akik természetes hatású szemöldöktetoválásra vágynak.Az egész 45 perc volt, annyira bíztam benne, hogy nem is rajzolt.Két napja amikor a korrekcióra mentem, megcsinálta a szempillatövemet is,cirka 10 perc alatt,és nagyon szép lett.

 

$ummerGirl Creative Commons License 2008.10.31 0 0 552

Nekem is begyulladt egyszer a szemem...nem volt jó...

Előzmény: Chris-style (551)
Chris-style Creative Commons License 2008.10.31 0 0 551
Sziasztok, még annyi az érzéstelenítős témához, hogy én Dermacaine-t használok, és amikor már átmentem tűvel egyszer a felületen akkor pedig Minnerva érzéstelenítővel még átkenem, és a vendég azt sem érzi, hogy mikor kezdem el, csak hallja... :)
De én is Emlával kezdtem, de azt szemre nem szabad kenni, mert ha szembe kerül csúnyán begyullad a szem (első vendégemen megtapasztaltam csúnyán-szegénykém)
További szép napot!
Chris-style Creative Commons License 2008.10.31 0 0 550
Sziasztok!

Én most költöztem Gödöllőre és itt csinálok sminktetoválást (is) egy kozmetikában.
5 éve tetoválok. Ha valaki a környéken lakik és gondolkozik a sminktetováláson keressen fel bizalommal!
Szép napot! Kriszta
Edina_91 Creative Commons License 2008.10.14 0 0 549

Sziasztok, nekem ilyen lett a szemöldököm:

 

Veolia Creative Commons License 2008.10.14 0 0 548
Sziasztok!

Egy olyan szert keresek, ami a karomon lévő fekete szőrszálakat szőkítené ki... Nem tudom h létezik e ilyen, ha tudtok róla szívesen venném az ötleteket.
antonia79 Creative Commons License 2008.10.13 0 0 547
11kerben valaki tud szépendolgozot???
$ummerGirl Creative Commons License 2008.10.07 0 0 546

Elfelejtettem megkérdezni amit kértél...:S

Pedig előtte eszembe volt, csak az idegesség..

De sztem nyugodtan hivd fel emiatt, az a biztos.

Előzmény: Klaudia Castiglione (541)
ligustrum Creative Commons License 2008.10.07 0 0 545
Mindenki eltünt??   :-(
Ági1975 Creative Commons License 2008.09.25 0 0 544
Szia,

Küld el nekem is légyszíves a dtnm@freemail.hu -ra.

Most készülök én is szemöldöktetoválásra, majd szemhéjra is.
A wellness kozmetikát néztem én is, de jól jönne infó első kézből.

Üdv. Ági
Előzmény: $ummerGirl (542)
$ummerGirl Creative Commons License 2008.09.02 0 0 542

Szió!

 

Mailre ment a válasz!

Előzmény: Klaudia Castiglione (541)
Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.09.02 0 0 541

Szia SummerGirl!

Nagyon szuper, érdekel minden infó a sminktetováló kozmetikusról. Ha tudsz akkor küldj képet a szemhéjkontúrodról. Mi a véleményed a munkájáról? Anyagiakról? Stb...

Az e-mailemre is írhatsz: nagy-klaudia@freemail.hu

Köszi!! :)

Klaudia

Előzmény: $ummerGirl (540)
$ummerGirl Creative Commons License 2008.09.01 0 0 540

Szia!

Én voltam nála szemhéjkontúrt csináltatni.

Ha érdekelnek még infok, szólj.

Előzmény: Klaudia Castiglione (539)
Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.21 0 0 539
Köszi szépen! :) a segítséget is köszönöm, remélem jó lesz és nem rontják el. :)))
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.08.21 0 0 538
Szia! A nevét ismerem, de sajnos a munkáit nem, így ajánlani sem merem. Remélem szép leszel, minden jót neked!!!
Előzmény: Klaudia Castiglione (537)
Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.17 0 0 537

Szia Tiffany!

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!

Én is utánanéztem ennek és találtam egy elég jónak tűnő sminktetoválót, ő is LTL-el dolgozik. itt találtam rá: www.wellnesskozmetika.com Gárdai Éva mesterkozmetikus és sminktetováló.

Esetleg hallottatok már róla valamit? Valóban szépen dolgozik?

szia:

klaudia

Előzmény: Tiffany2006 (536)
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.08.17 0 0 536
Szia! Természetesen meg lehet csinálni nagyon hasonlóra, mint ami a képeken van, de ezeken a képeken sem tetoválás van úgy látom. A szájszín lehet ilyen, de nem lesz ilyen fényes az biztos, mert ez rúzs. A képen a szem is ceruzával vagy tussal van, én már csináltam ehhez hasonlót. A lényeg az, hogy mindenképpen rajzoltassál ki mindent, mielőtt tetoválásra kerül a sor és csak akkor engedd hogy elkezdjék amikor már teljesen elégedett vagy a rajzzal. Nézd meg a www.sminktetovalas.hu oldalt, ő ltl technikával dolgozik, ha nem sajnálod illetve megengedheted magadnak anyagilag. Nagyon szépen dolgozik, de itt a fórumon van liqustrum ő is szépen dolgozik szintén ltl technikával. Ha olcsóbb megoldást keresel én is tudok neked segíteni. Üdv.
Előzmény: Klaudia Castiglione (534)
ligustrum Creative Commons License 2008.08.17 0 0 535
Szia,

A szájnál a félsatír azt jelenti, hogy a kitetovált kontúr színével haladnak a száj belseje felé, de legbelül megmarad a száj természetes színe. Tehát egy szép átmenetet képez a "tetovált szín" és a saját szájszín. Szerintem manapság nem is tetovál senki a szájtól nagyon színben elütő kontúrt, nem is szép és szerencsére már nem is divat.
A képen egy teljes satírnak megfelelő rúzsozott száj látható szájfénnyel.
Csak bíztatni tudlak, hogy vágj bele, naggyyyon kényelmes! :-)
Előzmény: Klaudia Castiglione (534)
Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.16 0 0 534

Az ajkaimat pedig ilyen színű satírral szeretném besatíroztatni. Csak azt nem tudom még, hogy a teljes satír és a fél satír között mi a különbség? Ha én ilyen hatást akarok elérni, mint ami ezen a képen van, akkor nem elég a félsatír? Igaz? És a szájkontúrt pedig pont így szeretném, mint ezen a képen. Nem akarom, hogy olyan erőltetett legyen. Szinte olvadjon egybe a satír után kapott szájszínemmel, csak kicsit legyen sötétebb. Meg lehet csinálni így? Nagyon szeretnék egy komplett sminktetoválást. Rengeteget költök sminkszerekre. De nem is ez a probléma, hanem az, hogy állandóan elkenődik a sminkem, de ha nem vagyok kifestve nem érzem jól magam.Mindig toppon akarok lenni, reggel is ha felébredek és a strandon is. Anyumnak ki van tetiváltatva a szeme, de nekem azért nem tetszik, mert nem megy végig a szem belső sarkáig és nagyon vékony. Ha olyan hatást akarok elérni mint annak a szőke hajú csajszinak a szeme ami a képen is volt, akkor nem elég ha a vékonyabb szemhéjtetoválást választom. Hogy működik ilyenkor? Mit kell kérnem a tetováló kozmetikustól??

Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.16 0 0 533
A szemöldök formáját pedig ilyenre akarom csináltatni. A szálazó technikával meg lehet így csinálni, hogy pont ilyen legyen mint ezen a képen? Vagy legalább nagyon hasonló!?
Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.16 0 0 532
Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.16 0 0 531
Ilyen szem tetoválást akarok. Hogy a szem belső sarkáig legyen kitetoválva.
Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.16 0 0 530

Szia Tiffany!

Igen, a képen lévő nő száján nincs semmi extra kontúr, nekem is csak olyan kell, ami nagyon természetesnek hat! Tehát nem akarok pirosas kontúrt. :)

Nagyon jó lenne, ha a szemöldökömet a szálazási technikával megtudnák csinálni olyanra mint ami a képen van.

A szememnél pedig úgy akarom, hogy egzotikus tekintetem legyen. tehát a szem belső sarkáig akarom kitetováltatni. Tudom, hogy ezt kevesen vállalják el, mert fenn áll a szemen kialakuló hematóma kialakulásának veszélye. De szerintem ezt is ki lehet kerülni. Szerinted?

 

Előzmény: Tiffany2006 (528)
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.08.16 0 0 529
Szia! A szemöldök teto gyógyulási ideje legalább 1 hét és nem lehet vele napozni valóban.
Előzmény: Warnika (527)
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.08.16 0 0 528
Szia! Ha a szemöldöktetoválást abszolút természetesre akarod, akkor nem satírozva csináltatod, hanem szálas technikával. Ez a szemöldök ami a képen van szerintem nincs tetoválva, legalábbis ahogy itt ki lehet venni nem úgy tűnik, de nagyon hasonlóra meg lehet csinálni. A szemkontúrt abszolút, a szájnál nekem úgy tűnik hogy ez egy rúzs, vagy szájfény de satírozással el lehet érni egy ilyen hatást. Üdv.
Előzmény: Klaudia Castiglione (525)
Warnika Creative Commons License 2008.08.15 0 0 527

sziasztok,

mennyi idő a gyógyulása a szemöldök tetkónak? tuti nem lehet vele napozni? én ma csináltatnám, de most megyek 2hét szabira, nem szeretném ha emiatt elrontanám az egész nyaralást...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!