Keresés

Részletes keresés

Pantyelejevics Creative Commons License 2006.07.11 0 0 956
Kissé hiányzik a vége. Hisz minden este után jön egy reggel, mikor a résztvevők tisztább képet tudnak alkotni az este történtekről ... :)
Előzmény: Szexofon (952)
Alfa Hold Creative Commons License 2006.07.11 0 0 955
Szerintem nagyon!
Előzmény: Szexofon (954)
Szexofon Creative Commons License 2006.07.11 0 0 954
örülök, hogy vissza tudtam adni az érzéseimet/élményeimet
Előzmény: Alfa Hold (953)


Alfa Hold Creative Commons License 2006.07.11 0 0 953
Gratulálok!

Nagyon szépre sikeredett az elbeszélés. Igazi tehetség vagy!
Előzmény: Szexofon (952)
Szexofon Creative Commons License 2006.07.10 0 0 952

eredetileg nem ide írtam, de azért ide is beteszem ezt a friss élményemet:

 

a hétvégén igazi topic közeli élményem volt. Ugyanis ezúttal négyesben voltunk - vagyis majdnem.

 

ha visszaolvassátok a vonatkozó topic előzményeit, látjátok, hogy jó fél éve messzire sodródtunk a Hárman az ágyban témától a párommal.

 

Most hétvégén azonban egy  másik - nagyon közeli - baráti párral voltunk, akik mentalitásban, nyitottságban és korban is hasonlóak hozzánk.

 

Kiadós vacsora és kellemes borozás után, a hűvösödő éj és a szúnyogok elől bevonultunk a teraszról a nappaliba leterített szivacsokra. Villanyok le, zene be, mindenki a kajától és az italtól kellemesen bebódult állapotban nézte a sötétséget. Mindenkiben - persze megint spontán módon, mert a csajommal az máshogy nem megy - kialakult egy intim, összebújós-beszélgetős-együtthallgatós hangulat.

 

A csajok a benti forróság, a hangulat és a mi (2 fiú) célzásaink hatására, egy fél óra múlva már (alig kellett őket unszolnunk ;-) ) félmeztelenül, egy-egy szál bugyiban feküdtek a társaságunkban.

 

Az események innentől lelassultak. Hosszas beszélgetések és hosszas (jóleső) hallgatások váltogatták egymást. Nagyon meghitt volt az egész. A másik pár fiútagja egy idő után hangosan szólt, tudjak róla a csajom melleit simogatja, mire én válaszoltam, hogy jól teszi (btw már reméltem ;-)), mi mást is mondhattam volna, ha  egyszer én már rég az ő párjának combjainál feküdtem és a kezeim is jóideje az ő erogén zónáin kalandoztak. Eközben a lányok csendesen mosolyogva hallgattak.

 

Az egész nagyon meghitt és nagyon izgató volt. Majdnem hajnalig voltunk így négyesben összegabalyodva, amikor a másik lány vélhetően bealudt. Maradtunk hárman félébren (2F1L), aztán mindannyiunk behelyezkedett elalvásra "kanalak" pózban, úgy hogy középen a párom, előtte én, mögötte pedig a másik srác feküdt (a másik lány merőlegesen feküdt a fejünk felől, én a combját használtam párnának, a kezeim lassú mozgásával pedig igyekeztem kellemes álmot kelteni neki :-)

 

Ekkor aztán kicsit felélénkültem. A hátamnál kezdtem érezni, amint a fiú bepróbálkozik a félálomban lévő kedvesemnél ! (előtte nem sokkal beszélgettünk, hogy miként viszonyulna két fiúhoz egyszerre).

 

valósággal kalapált a szívem !

na - gondoltam - most eljön-e az igazság pillanata ! vajon mi lesz és én mit érzek.

Egyértelmű volt: Izgat, ha szeretkeznek a feleségemmel :-)

 

Megfordultam és figyeltem a párom arcát, aki csukott szemmel mosolygott. Nem tudom mi történt valójában, de végül elhárította a közeledést. Én még leimádkoztam/segítettem róla  a bugyit, de végül nem történt semmi.

Azt mondta - alig érthetően - hogy már túl késő (hajnal) van, fáradt hozzá.

 

Úgy éreztem, hogy egy hajszálnyi választott el, hogy megint előrelépjünk, és a kedvesem megérezze milyen az két sráccal együtt lenni, amihez biztosan rövid úton bevontam volna a második lányt.

 

Végül nagyot és jót aludtunk. Ismét egy betöltetlen de nagyon kellemes éjszaka élménye van bennem, bízom benne, hogy legközelebb már bátran továbblépünk :-)

 

nekem nagyon bejönne és láttam, hogy megfelelő hangulatnál a csajomnak is :-)

28-as srác Creative Commons License 2006.07.05 0 0 951

Kedves Reális!

 

Nyugtasd meg az érettebb barátnődet, hogy a fiatal fiúk igenis vonzónak fogják találni! A fiatal férfiak nagy százaléka érez vonzalmat az érettebb korosztály irányába. Ezt tapasztalatból mondom, hiszen én is ilyen vagyok. Bár nem tudom, hogy én nálatok a fiatal kategóriába tartozom-e, de ha igen, akkor én szívesen csatlakoznék hozzátok.

Előzmény: reális (922)
hetszaz Creative Commons License 2006.07.05 0 0 950
Sziasztok! Örülök hogy találtm ezt a topikot mert engem is nagyon izgat  ha szeretkeznek a feleségemmel.Régebben volt már benne részünk, de valahogy abbamaradt. (sajnos) Jólenne ha valaki segitene hogyan tudnám rávenni ujbol a párom. A válaszokat elöre is köszi...
DeSanti Creative Commons License 2006.07.01 0 0 949
Sziasztok

Én 32 éves, 182/76, magas, sportos budapesti férfi vagyok. Kellemes párt keresek a 30-as, 40-es, 50-es korosztályból, hosszú távú diszkrét kapcsolatra.
raynard@freemail.hu
swinger.hu Creative Commons License 2006.06.30 0 0 948
szia reális. ezt nem hiszem el. elmondásod szerint a barátnőd jó nő, az, hogy érettebb, még csak izgalmasabb lehet. sikerült találnotok valakit, vagy nem álltok meg egynél?
Előzmény: reális (922)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.28 0 0 947
sziasztok én szívesen betársulnék párokhóz csak a hölgy örömére 30as srác vagyok
reális Creative Commons License 2006.06.28 0 0 946
parban Creative Commons License 2006.06.24 0 0 945

Szia mindenki!

 

Nem tudom, hogy konkrétan felvetődött e a kérdés , hogy KI,KIK, szeretkeznek a feleségeinkkel???

FIÚ, vagy LÁNY???

 

Mert Én mindkettőt szívesen látnám !!

 

Persze csak is párban !(nem szólóban a fiút, vagy a lányt!)

Talán picit hajlanék egy kis bi…felé, persze csak is női vonalon!

 

Szóval ,,,ÉS ,,, tettel ÉN úgy képzelném el!

Kurv…. Jó lenne látni a párom élvezni akár egy pasi vagy csajszi állttal!!

Csak ÉN is részese akarok lenni!

SSS mindenkép ki csuknám a férfi bi-T

 

Hozzá teszem aki kedveli és jó neki a férfiúi BI ÁM LEGYEN!!!

El nem ítélem de én + vagyok nélküle!

ogussy Creative Commons License 2006.06.24 0 0 944

Kedves Reális!

 

Szeretném felvenni Veled a kapcsolatot, küldj egy emilt légyszíves!

Előzmény: reális (922)
szomorce Creative Commons License 2006.06.23 0 0 943
Hát mert így már nem lehet vele társalogni. Az is kár lenne, ha nem szűntette volna meg, de nem nézne be többet.
Előzmény: k.aresz (942)
k.aresz Creative Commons License 2006.06.22 0 0 942
Miért kár, hogy megszűntette a nickjét?
Előzmény: szomorce (941)
szomorce Creative Commons License 2006.06.22 0 0 941

Márminthogy mit miért?

...

Előzmény: k.aresz (940)
k.aresz Creative Commons License 2006.06.21 0 0 940
Miért? :)
Előzmény: szomorce (939)
szomorce Creative Commons License 2006.06.21 0 0 939
Annyira jó ez a beírás! Kár, hogy megszüntetted a nicked!
Előzmény: Törölt nick (-)
maturelover Creative Commons License 2006.06.16 0 0 938
Hiába írtam Neked?Tárgytalan?
Előzmény: openwater (937)
openwater Creative Commons License 2006.06.16 0 0 937
sajnos nyárra bezár a szgép szakkör a suliban, majd szeptemberben...
openwater Creative Commons License 2006.06.16 0 0 936
:):)
parban Creative Commons License 2006.06.15 0 0 935
még valami, szerintem ott volt hely!!!!!!
Előzmény: Login Santer (933)
parban Creative Commons License 2006.06.15 0 0 934

tipikus moricka!

neki mindenről adugás,neked dugásról a csillár! jut eszedbe

Előzmény: Login Santer (933)
Login Santer Creative Commons License 2006.06.15 0 0 933
Miért tettétek a csillárt az ágy alá?
Előzmény: openwater (928)
parban Creative Commons License 2006.06.15 0 0 932

Látom felizgatott! mert kissé homálosra sikeredett a kép!

 

Előzmény: openwater (930)
Törőlt_nick Creative Commons License 2006.06.15 0 0 931
(hát...nem túl romantikus de ha ez bejön nektek...)
Előzmény: openwater (928)
openwater Creative Commons License 2006.06.15 0 0 930
hétvégén a nejem a barátunkkal
parban Creative Commons License 2006.06.15 0 0 929
semmi komentár??
Előzmény: openwater (928)
openwater Creative Commons License 2006.06.15 0 0 928
reális Creative Commons License 2006.06.14 0 0 927
Irtam neked!
Előzmény: Forte1984 (926)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!