Keresés

Részletes keresés

Creative Commons License 2000.11.14 0 0 25
AtheH!

de az első hatban benne vagy! Mégsem felejtettek ki! No, túlbeszéltül. A szivartalin megbeszélhetjük.
Tanács: 2-3 nappal a tali előtt a szivarodat tedd be egy nilon acskóba egy enyhén nedves pézsé társaságában. Ja, tok nékül. Az egy kicsit felfrissíti a túl száraz füstölnivalódat. Ezt valahol olvastam, hogy így kell. Garanciát nem vállalok, mert még nem próbáltam, de nem hangzik fergeteges butaságnak.


aki benne volt az ötben

Előzmény: .hun (24)
.hun Creative Commons License 2000.11.14 0 0 24
Félreértetél! Én nem haragudtam meg. Nem vagyok benne a top5 hozászólókban, ergo nem kerültem be a top5 topictag közé sem. Nem csinálok belőle önbecsülési kérdést. Elfogadom ahogy van, elszívok rá egy jó szivart és továbbra is derűsen szemlélem az életet! :))
Előzmény: Törölt nick (23)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.14 0 0 23
a dühös NiCKnek:
azt hiszem anderson tesvér mindent elmondott, amit mondhatnék, talán annyival toldanám meg, hogy természetesen azért továbbra is szivesen látunk, akár csöndes szemlélőként is.

Ateh, és akit még kihagytam:
bocs.

FELHÍVÁS!
Továbbra is várunk körünkbe szivarozó lányokat, asszonyokat. Jó társaság, füst, köhögés, korai halál!
Ha te egy 16-99 közötti vagány, szivarozó lány vagy asszony vagy, köztünk a helyed!

Jelentkezz bátran, attrocitásoktól nem kell tartanod, ha valaki kaján megjegyzésekkel traktálna, a sorainkból kiválasztott legerősebb csapja szét a száját.

a topic tagsága

.hun Creative Commons License 2000.11.14 0 0 22
che válasz erre | adatok | e-mail 2000-11-13 21:39:10 (461)

Várunk minden szivarimádót a Szivar Fanclubba!!!
anderson, kaviat, tündérlala, Há, T.C. Junior és a többiek ott a helyetek. Akit kihagytam annak még inkább!!!!!

Engem kihagytál, úgyhogy még inkább jelentkezem! :))
Viva Cuba! Éljenek a jó szivarok! Meg mi! :))
18-án úgy néz ki én is megyek. Ha jól emlékszem van még otthon egy szerény Davidoff Tubos-om. Valszeg már nincs csúcsformában (no humidor...), de azért csak tud okozni némi élvezetet! :)

Creative Commons License 2000.11.14 0 0 21
Sajna 18-án kőszegen leszek. Azonban ott is, mint mindenhol, hírdetem az igét.

A szivar JÓ.
Szivarozni JÓ.

Gondolok majd rátok. A Szivar-talin ott a helyem.
off: bortali???

kaviat Creative Commons License 2000.11.14 0 0 20
anderson & che Mesterek : gyertek fogunk szivarozni, mi lalával legalábbis biztos és ahogy nézem Kis Mester is közöttünk lesz.. /max keresünk egy csendesebb ablak melletti zugot, de véleményem szerint nem lesz gond elég nagynak tünt tegnap elött este a palme ház amikor elbicajoztunk mellette/

NiCK Mester : ne haragudj már ránk :(( különben is én vagyok a hibás, mert én hajszoltam bele a fiukat a topicnyitásba elég ha csak rám neheztelsz

.kav]4t r.e.b.

NiCK Creative Commons License 2000.11.14 0 0 17
Na hát ez igazán nem volt szép... Azért egy emilt dobhattatok volna! Ha mást nem meginvitálni az embert...

Igaz, hogy rég nem írtam a topikba, viszont figyelemmel kísértem a hozzászólásokat. Egyrészt azért nem írtam mert nem igen volt idom, de leginkább azért mert nem volt mirol beszámolnom. Ami azt illeti kevés olyan téma volt mostanság amihez hozzá tudtam volna szólni. A kínai a nyugatinál, a Cigar_Tower_kurvadrága és szivartali mind kiesnek adódóan abból, hogy külföldön élek.

Egy hét múlva érkezik meg a kollégám Kubából a berendelt Montecristo No 2. és Partagas Serie D No. 4. szállítmánnyal. Akkor lesz majd mirol írnom...

A topik címérol meg csak annyit, hogy amikor nyitottam még fogalmam sem volt arról, hogy vannak-e hasonszoru emberkék a tasztalon így eloször tesztelni próbáltam a közönséget. Marha nyögvenyelosen is indult az egész és az elején tele volt szivarfüst ellenes hozzászólásokkal. Na de miért is magyarázom én ezt?

Nem értem igazán miért kellett új topikot nyitni, hiszen a régi topiknak megvoltak az állandó látogatói és nem voltak már füst ellenes hozzászólások.

Érdekes, a BMW E30 topik miért nem alakult "BMW rajongók klubjává"???

Mindenki bek*^#@tja!
A dühös NiCK

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.14 0 0 16
- nézd már a két szivaros mukit, te ezek be vannak rúgva?
- hát, részben.
:)
Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.13 0 0 14
tesvérem ha mész, magam is elgondolkodok.
márcsak a felajánlott cohiba miatt is.
;)))
Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.13 0 0 12
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.13 0 0 11
egy kis kedvcsináló a szivarhoz

kaviat Creative Commons License 2000.11.13 0 0 10
szombat 18. de itt van fenn jobbra a link rá "Nagy Őszi TörzsaszTali" címen

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.13 0 0 9
Írjátok ide a dátumot, hátha valaki innen tudja meg.
Előzmény: kaviat (8)
kaviat Creative Commons License 2000.11.13 0 0 8
természetesen, bár a srácok még nem jelentkeztek be, de remélem jön mindenki

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.13 0 0 7
Namost csak az érdeklődés szintjén: Azért ugye az Országos Törzsasztalin is (vagy mi a neve) fogunk szivarozni úgy-e? No már csak azért mert készültem egy kisebbfajta szivarral :o))

Kis

kaviat Creative Commons License 2000.11.13 0 0 6
scacok csak hogy evidenciában maradjon idézem lalabarátomat : Szivartali 1.1: 2000.november 28. 18 óra, Stage Pub, Aranykéz u.

.kav]4t r.e.b.

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.13 0 0 5
:)
éljen, éljen tesvéreim.
nagy érzés, hogy már mindenféle őrülteknek lehet topicja. na némá' még a hüje szivarosoknak is!
:)
kaviat Creative Commons License 2000.11.13 0 0 3
gyémánt minden szavad drág barátom :))

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.13 0 0 2
isten bizony nem szándékos volt, csak rájöttem, hogy rosszul írtam a nevet.

talán ami kimaradt a topicnyitóból, hogy természetesen továbbra is szivesen segítünk (már amennyire tőlünk telik) bármilyen, a szivarozással kapcsolatos kérdésben.

jól mondom, tesvéreim?

Előzmény: kaviat (1)
kaviat Creative Commons License 2000.11.13 0 0 1
che drága Mesterem, nem ér önnullázni :( :)))

.kav]4t r.e.b.

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.13 0 0 0
Az anyatopic neve helyesen:
SZIVAR - Szereted? Utálod? Miért?

bocs a nullázoktól.

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.13 0 0 topiknyitó
Akkor induljon egy topic, ami tulajdonképpen már jó ideje megvan a Szivar, szereted, utálod, miért? című topic hasábjain. A címet pontosítottuk és ide csak a szivar szerelmeseit várjuk.
Szivar illetve szivarfüst ellenes megnyilvánulások kéretnek oda.

szivar rulez!
fuck ct!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!