Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.15 0 0 52
Trav,
köztünk a helye az illető hölgynek!
lásd a 23. hozzászólást.
.hun Creative Commons License 2000.11.15 0 0 51
Ezt jól megszívtad! Vagyishogy Ő!! :))
Előzmény: Törölt nick (49)
Creative Commons License 2000.11.15 0 0 50
Hümm!

Előzmény: Törölt nick (49)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.15 0 0 49
Üdvözletem!

Ha az ember otthagyja a nőnél az utolsó Budapesten fellelhető doboz Dannemann Moods-ot, és a nő 3 nap után bocsánatkérő mosollyal bevallja, hogy surprise-surprise, de elszívta az összeset & közben rám gondolt, abban ugye van valami erotikus?

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.15 0 0 48
Jó reggelt mindenkinek.
Örülünk hogy itt vagy, Mathias.

Ma nekem is le kell néznem a kínainkhoz, még a végén összefutnk.

T.C., kéretik az illő tisztelet! ne bringázzuk le egymás csaját, legalább a személyes találkozásig, ha másért nem azért, mert hátha anderson tesvér 120kilós thaibox bajnok és érzékeny az ilyenre!
:)

amúgy
peace and respect!
szivar rulez, fuck ct!
castro sux!

.hun Creative Commons License 2000.11.15 0 0 47
Svájcban dolgoztam két hónapot és ott volt egy főnök, aki szivarozott. Az irodájában központi helyet foglalt el a szivar-hamutartó, mindíg volt benne egy két "hamvadó" szivarvég. Amúgy nagyon laza ember volt (olasz-svájci!), ha írt egy rövid papírjegyzetet és az már nem kellett, akkor csak összegyűrte és lesöpörte az asztalról...:)
Előzmény: T.C. Junior (46)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.11.15 0 0 46
Andreson testvér! Hol lehet ilyen csecse humidort ajándékozó bringára szert tenni? Csak úgy érdekelne... :o)

Ma elnézek a Kínaihoz, ha lesz időm, mert már majdnem kifogytam a kubáner áruból... Szerencsére/szerencsétlenségemre az utóbbi időben nem fogy túl gyorsan...

Mi a véleményetek a munkahelyi szivarozásról?
Mit szólnátok mondjuk egy egyszemélyes főnőki irodáról, nagy hasról és állandó szivarlógás a szájból? :o)

Pöffpöff

MathiasR Creative Commons License 2000.11.15 0 0 45
Halló Füstkedvelő Testvérek !
Megértettem, idetaláltam, jó érzés a sorstársak közt lenni, Nicknek én is azt tudom mondani, hogy bocs, de nekünk, kedvelőknek inkább itt a helyünk !
Nekem a kubaiakkal alapvetően az a bajom, hogy az eddigi találkozásainkkor (általában ajándék) igenigen fejbekólintottak, még fél óra után is kóvályogtam, lehet, hogy nem nekem való.....
A brazil típusúak viszont ízre is jobban teccenek, és a szédülés is elkerül, ezért maradok mellettük. Volt egy Al Capone nevű, Németországban vettem kinnlétemkor, szép darab, majdnem egyórás darabok, és attól se szédelegtem, viszont a Sumatra fajtája nem ízlett annyira.
Most egy kisebb rakományt érkeztettem , és szívom rendületlenül, a Pierrot minősége jelentősen javult, keményebb, tömöttebb, hengeresebb lett, és gyönyörűen ég, a hamu klasszikusan 2-3 centisen is áll, mint Katiban a gyerek (o: ! Az ára viszont változatlan (persze márkában.....) úgyhogy szívom, mint a torkosborz..... Kicsit kicsi, de pont elég kocsival a melóhelyig. (25 perc kb.) Mert itt persze ki vagyunk utálva a büntetőpadra, oda meg menjen, akinek 5 anyja van....
MathiasR
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.14 0 0 44
hello lala!
tündérlala Creative Commons License 2000.11.14 0 0 43
Jelen! :)))

tündérlala

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.14 0 0 42
jut eszembe, én az enyémet az anyósomtól kaptam.
:)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.14 0 0 41
erre nem nagyon tudok mit mondani, csendben irigykedek.
:)
Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.14 0 0 39
a betyárját, tesvérem! ez mintha egy kicsit komolyabb lenne mint az enyém (a képet lásd odaát).
:)
Előzmény: Törölt nick (38)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.14 0 0 37
most látom, nem spóroltam az egyébkénttel.
:)
Előzmény: Törölt nick (36)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.14 0 0 36
pedig a cohiba sem gyenge. egyébként részemről a nagy has már alakul, tőkém is van.
:)

egyébként örömmel konstatálom, hogy ahhoz képest hogy egynaposak vagyunk máris a 36. hozzászólást pötyögöm. ha így megy tovább (már pedig miért ne menne), meglásd utolérjük a bmw-s topicot.

amúgy tesvérem, neked milyen humidorod van?

Előzmény: Törölt nick (35)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.14 0 0 34
anderson,
a hoyo de monterey-t egyszer próbáltam, igaz nem churchill-t, csak coronát asszem, de nekem nem ízlett. és nem az ereje miatt, de természetesen hajlandó vagyok újabb kisérletet tenni.
:)
skacok,
próbáltátok már a kedvenc olcsó szivaromat a Jose L Piedrát? szerintem az ár minőség arány igen biztató. ha addig kibirjátok, viszek a talira.
T.C. Junior Creative Commons License 2000.11.14 0 0 33
Éljenek a partizánakciók... bár tulajdonképpen nekem tökre mindegy, hogy hova irkálunk...

Mindenesetre egy kicsit kár azért a már-már "Churchill size" topikért... De sebaj, rá kell gyúrni itt is, aztán egy kettőre meglesz... :o)

Üdv mindenkinek most rohanok, majd holnap végigolvasom az egész mostani heggesztést...

Pöff

.hun Creative Commons License 2000.11.14 0 0 31
Értettem én elsőre is! :))
Szinte érzem is az ízét a számban! Mesélj róla! :)
Előzmény: Törölt nick (30)
.hun Creative Commons License 2000.11.14 0 0 29
Minden esetre jól hangzik! :))
Mostmár én is megnézem magamnak kicsit alaposabban ezt a kínait. Eddig csak odapillantani mertem...:)
Előzmény: Törölt nick (27)
.hun Creative Commons License 2000.11.14 0 0 26
Szóval hatodik. Ez jól hangzik...:) De mostmár tényleg hagyjuk!
Köszi a tanácsot! Azt hiszem kipróbálom. Végülis mit veszthetek? Viszont nyerni nyerhetek! :)
Előzmény: Há (25)
Creative Commons License 2000.11.14 0 0 25
AtheH!

de az első hatban benne vagy! Mégsem felejtettek ki! No, túlbeszéltül. A szivartalin megbeszélhetjük.
Tanács: 2-3 nappal a tali előtt a szivarodat tedd be egy nilon acskóba egy enyhén nedves pézsé társaságában. Ja, tok nékül. Az egy kicsit felfrissíti a túl száraz füstölnivalódat. Ezt valahol olvastam, hogy így kell. Garanciát nem vállalok, mert még nem próbáltam, de nem hangzik fergeteges butaságnak.


aki benne volt az ötben

Előzmény: .hun (24)
.hun Creative Commons License 2000.11.14 0 0 24
Félreértetél! Én nem haragudtam meg. Nem vagyok benne a top5 hozászólókban, ergo nem kerültem be a top5 topictag közé sem. Nem csinálok belőle önbecsülési kérdést. Elfogadom ahogy van, elszívok rá egy jó szivart és továbbra is derűsen szemlélem az életet! :))
Előzmény: Törölt nick (23)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.14 0 0 23
a dühös NiCKnek:
azt hiszem anderson tesvér mindent elmondott, amit mondhatnék, talán annyival toldanám meg, hogy természetesen azért továbbra is szivesen látunk, akár csöndes szemlélőként is.

Ateh, és akit még kihagytam:
bocs.

FELHÍVÁS!
Továbbra is várunk körünkbe szivarozó lányokat, asszonyokat. Jó társaság, füst, köhögés, korai halál!
Ha te egy 16-99 közötti vagány, szivarozó lány vagy asszony vagy, köztünk a helyed!

Jelentkezz bátran, attrocitásoktól nem kell tartanod, ha valaki kaján megjegyzésekkel traktálna, a sorainkból kiválasztott legerősebb csapja szét a száját.

a topic tagsága

.hun Creative Commons License 2000.11.14 0 0 22
che válasz erre | adatok | e-mail 2000-11-13 21:39:10 (461)

Várunk minden szivarimádót a Szivar Fanclubba!!!
anderson, kaviat, tündérlala, Há, T.C. Junior és a többiek ott a helyetek. Akit kihagytam annak még inkább!!!!!

Engem kihagytál, úgyhogy még inkább jelentkezem! :))
Viva Cuba! Éljenek a jó szivarok! Meg mi! :))
18-án úgy néz ki én is megyek. Ha jól emlékszem van még otthon egy szerény Davidoff Tubos-om. Valszeg már nincs csúcsformában (no humidor...), de azért csak tud okozni némi élvezetet! :)

Creative Commons License 2000.11.14 0 0 21
Sajna 18-án kőszegen leszek. Azonban ott is, mint mindenhol, hírdetem az igét.

A szivar JÓ.
Szivarozni JÓ.

Gondolok majd rátok. A Szivar-talin ott a helyem.
off: bortali???

kaviat Creative Commons License 2000.11.14 0 0 20
anderson & che Mesterek : gyertek fogunk szivarozni, mi lalával legalábbis biztos és ahogy nézem Kis Mester is közöttünk lesz.. /max keresünk egy csendesebb ablak melletti zugot, de véleményem szerint nem lesz gond elég nagynak tünt tegnap elött este a palme ház amikor elbicajoztunk mellette/

NiCK Mester : ne haragudj már ránk :(( különben is én vagyok a hibás, mert én hajszoltam bele a fiukat a topicnyitásba elég ha csak rám neheztelsz

.kav]4t r.e.b.

NiCK Creative Commons License 2000.11.14 0 0 17
Na hát ez igazán nem volt szép... Azért egy emilt dobhattatok volna! Ha mást nem meginvitálni az embert...

Igaz, hogy rég nem írtam a topikba, viszont figyelemmel kísértem a hozzászólásokat. Egyrészt azért nem írtam mert nem igen volt idom, de leginkább azért mert nem volt mirol beszámolnom. Ami azt illeti kevés olyan téma volt mostanság amihez hozzá tudtam volna szólni. A kínai a nyugatinál, a Cigar_Tower_kurvadrága és szivartali mind kiesnek adódóan abból, hogy külföldön élek.

Egy hét múlva érkezik meg a kollégám Kubából a berendelt Montecristo No 2. és Partagas Serie D No. 4. szállítmánnyal. Akkor lesz majd mirol írnom...

A topik címérol meg csak annyit, hogy amikor nyitottam még fogalmam sem volt arról, hogy vannak-e hasonszoru emberkék a tasztalon így eloször tesztelni próbáltam a közönséget. Marha nyögvenyelosen is indult az egész és az elején tele volt szivarfüst ellenes hozzászólásokkal. Na de miért is magyarázom én ezt?

Nem értem igazán miért kellett új topikot nyitni, hiszen a régi topiknak megvoltak az állandó látogatói és nem voltak már füst ellenes hozzászólások.

Érdekes, a BMW E30 topik miért nem alakult "BMW rajongók klubjává"???

Mindenki bek*^#@tja!
A dühös NiCK

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.14 0 0 16
- nézd már a két szivaros mukit, te ezek be vannak rúgva?
- hát, részben.
:)
Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.13 0 0 14
tesvérem ha mész, magam is elgondolkodok.
márcsak a felajánlott cohiba miatt is.
;)))
Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.13 0 0 12

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!