Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.15 0 0 64
Ha tudok,ott leszek!
Előzmény: tündérlala (63)
tündérlala Creative Commons License 2000.11.15 0 0 63
Sziasztok!

Emlékeztetőül átkopizom:

Szivartali 1.1: 2000.november 28. 18 óra, Stage Pub, Aranykéz u.

tündérlala

P.S.
Látta valaki a "Füst" c. filmet Harvey Keitel-lel?

MathiasR Creative Commons License 2000.11.15 0 0 62
Én nem is félek, lassan ütöm a százat, viszont fekete övem van. De nem szeretem hordani, ígyhát most is hózentrágerrel élek... (o:
Az anyós effektus se kismiska, én valszeg azonnal jegyet váltanék a Titanicra, ha kapnék tőle egy humidort. Természetesen neki.... (o:
Idevág egy mostanában hallott vicc, hadd ossszam meg Veletek, szerintem bazijó.
Szóval:
-Mit csinál a rendőr, ha észreveszi reggelfelé, hogy az asszony elaludt mellette ?
-Meggyújtja még1szer.....
MathiasR
Előzmény: Törölt nick (60)
MathiasR Creative Commons License 2000.11.15 0 0 59
Hali Junior!
Uralkodói előjogommal élve először válaszolok : (o:
Láttam ott jófajta Dannemann egyedi kiszerelésű szivart,(típusnevét nem jegyeztem le) olyan 400Ft/szál baráti áron, javaslom próbára, megéri !
MathiasRex
Előzmény: T.C. Junior (58)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.11.15 0 0 58
Sorry nőről=nőkről... Még a végén tényleg bajba keverem magam :o)

Inkább döntsük el, hogy mit vegyek a CTS-ban? Ajánl vki vmit? (Not too bigga, not too expensiva)

Előzmény: T.C. Junior (57)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.11.15 0 0 57
Che:

Oké, sorry így utólag is Anderson Kollégától, de én a bringát nem pejoratíve használom, csupán a nőről alkotott jelenlegi világképemet lelhetitek fel benne... :o)

Egyébként én 130 kilós karatélyosbajnok vagyok...

Meddig van nyitva a Chineese/Mongolian Tobbacco Store?

Pöffpöffpöff

Előzmény: Törölt nick (48)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.15 0 0 56
Ja igen, azt elfelejtettem mondani, hogy munkahelyi (irodai) felmérés volt.
Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.15 0 0 55
Nem teljesen tréfa, amit MathiasR írt. Egyszer végeztek egy felmérést, hogy egy bonyolult feladattal kapcsolatban kihez fordulnának szívesebben: egy cigarettáshoz, szivaroshoz vagy pipáshoz? A legtöbben a pipáshoz, aztán a szivaroshoz, a legkevesebben a cigarettáshoz fordultak volna.
Előzmény: MathiasR (54)
MathiasR Creative Commons License 2000.11.15 0 0 54
KIválllóóóó 5let !
Én spec kegyetlen lennék, és kötelezővé tenném a munkahelyi szivarozást, a partnercégéeket is eszerint válogatnám meg, ugyanis aki a szivart szereti, az már rossz ember nem lehet ! Míg a többiek....... bizonyám ! (o:
Ez a humidor már súrolja a 66%-os orgazmus határát, s ha a hölgy vásárolta ajándékba, az már maga a..... (o:
Én örülök, hogy +tűri a szenvedélyem ,de nehéz a sanda kívülállókkal +bírkózni, mindjárt jön a pavlovi nyáladzásuk, hogy dejólmegyegyeseknek..... s
MathiasR
Előzmény: T.C. Junior (46)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.15 0 0 53
Majd megpróbálom beszervezni... Egyébként a Moods nagyon kapós a nők körében. Több lánybarátomat is sikerült rászoktatnom. Sajna, olyan szinten nem lehet kapni, hogy egyik nap arról álmodtam... sőt, odaát kapható felnőtt szivar változatban (szóval nem cigarillo), hát az számomra maga a 7. mennyország volt... de itt a balkánon nincs :-(((
Előzmény: Törölt nick (52)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.15 0 0 52
Trav,
köztünk a helye az illető hölgynek!
lásd a 23. hozzászólást.
.hun Creative Commons License 2000.11.15 0 0 51
Ezt jól megszívtad! Vagyishogy Ő!! :))
Előzmény: Törölt nick (49)
Creative Commons License 2000.11.15 0 0 50
Hümm!

Előzmény: Törölt nick (49)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.15 0 0 49
Üdvözletem!

Ha az ember otthagyja a nőnél az utolsó Budapesten fellelhető doboz Dannemann Moods-ot, és a nő 3 nap után bocsánatkérő mosollyal bevallja, hogy surprise-surprise, de elszívta az összeset & közben rám gondolt, abban ugye van valami erotikus?

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.15 0 0 48
Jó reggelt mindenkinek.
Örülünk hogy itt vagy, Mathias.

Ma nekem is le kell néznem a kínainkhoz, még a végén összefutnk.

T.C., kéretik az illő tisztelet! ne bringázzuk le egymás csaját, legalább a személyes találkozásig, ha másért nem azért, mert hátha anderson tesvér 120kilós thaibox bajnok és érzékeny az ilyenre!
:)

amúgy
peace and respect!
szivar rulez, fuck ct!
castro sux!

.hun Creative Commons License 2000.11.15 0 0 47
Svájcban dolgoztam két hónapot és ott volt egy főnök, aki szivarozott. Az irodájában központi helyet foglalt el a szivar-hamutartó, mindíg volt benne egy két "hamvadó" szivarvég. Amúgy nagyon laza ember volt (olasz-svájci!), ha írt egy rövid papírjegyzetet és az már nem kellett, akkor csak összegyűrte és lesöpörte az asztalról...:)
Előzmény: T.C. Junior (46)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.11.15 0 0 46
Andreson testvér! Hol lehet ilyen csecse humidort ajándékozó bringára szert tenni? Csak úgy érdekelne... :o)

Ma elnézek a Kínaihoz, ha lesz időm, mert már majdnem kifogytam a kubáner áruból... Szerencsére/szerencsétlenségemre az utóbbi időben nem fogy túl gyorsan...

Mi a véleményetek a munkahelyi szivarozásról?
Mit szólnátok mondjuk egy egyszemélyes főnőki irodáról, nagy hasról és állandó szivarlógás a szájból? :o)

Pöffpöff

MathiasR Creative Commons License 2000.11.15 0 0 45
Halló Füstkedvelő Testvérek !
Megértettem, idetaláltam, jó érzés a sorstársak közt lenni, Nicknek én is azt tudom mondani, hogy bocs, de nekünk, kedvelőknek inkább itt a helyünk !
Nekem a kubaiakkal alapvetően az a bajom, hogy az eddigi találkozásainkkor (általában ajándék) igenigen fejbekólintottak, még fél óra után is kóvályogtam, lehet, hogy nem nekem való.....
A brazil típusúak viszont ízre is jobban teccenek, és a szédülés is elkerül, ezért maradok mellettük. Volt egy Al Capone nevű, Németországban vettem kinnlétemkor, szép darab, majdnem egyórás darabok, és attól se szédelegtem, viszont a Sumatra fajtája nem ízlett annyira.
Most egy kisebb rakományt érkeztettem , és szívom rendületlenül, a Pierrot minősége jelentősen javult, keményebb, tömöttebb, hengeresebb lett, és gyönyörűen ég, a hamu klasszikusan 2-3 centisen is áll, mint Katiban a gyerek (o: ! Az ára viszont változatlan (persze márkában.....) úgyhogy szívom, mint a torkosborz..... Kicsit kicsi, de pont elég kocsival a melóhelyig. (25 perc kb.) Mert itt persze ki vagyunk utálva a büntetőpadra, oda meg menjen, akinek 5 anyja van....
MathiasR
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.14 0 0 44
hello lala!
tündérlala Creative Commons License 2000.11.14 0 0 43
Jelen! :)))

tündérlala

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.14 0 0 42
jut eszembe, én az enyémet az anyósomtól kaptam.
:)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.14 0 0 41
erre nem nagyon tudok mit mondani, csendben irigykedek.
:)
Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.14 0 0 39
a betyárját, tesvérem! ez mintha egy kicsit komolyabb lenne mint az enyém (a képet lásd odaát).
:)
Előzmény: Törölt nick (38)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.14 0 0 37
most látom, nem spóroltam az egyébkénttel.
:)
Előzmény: Törölt nick (36)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.14 0 0 36
pedig a cohiba sem gyenge. egyébként részemről a nagy has már alakul, tőkém is van.
:)

egyébként örömmel konstatálom, hogy ahhoz képest hogy egynaposak vagyunk máris a 36. hozzászólást pötyögöm. ha így megy tovább (már pedig miért ne menne), meglásd utolérjük a bmw-s topicot.

amúgy tesvérem, neked milyen humidorod van?

Előzmény: Törölt nick (35)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.14 0 0 34
anderson,
a hoyo de monterey-t egyszer próbáltam, igaz nem churchill-t, csak coronát asszem, de nekem nem ízlett. és nem az ereje miatt, de természetesen hajlandó vagyok újabb kisérletet tenni.
:)
skacok,
próbáltátok már a kedvenc olcsó szivaromat a Jose L Piedrát? szerintem az ár minőség arány igen biztató. ha addig kibirjátok, viszek a talira.
T.C. Junior Creative Commons License 2000.11.14 0 0 33
Éljenek a partizánakciók... bár tulajdonképpen nekem tökre mindegy, hogy hova irkálunk...

Mindenesetre egy kicsit kár azért a már-már "Churchill size" topikért... De sebaj, rá kell gyúrni itt is, aztán egy kettőre meglesz... :o)

Üdv mindenkinek most rohanok, majd holnap végigolvasom az egész mostani heggesztést...

Pöff

.hun Creative Commons License 2000.11.14 0 0 31
Értettem én elsőre is! :))
Szinte érzem is az ízét a számban! Mesélj róla! :)
Előzmény: Törölt nick (30)
.hun Creative Commons License 2000.11.14 0 0 29
Minden esetre jól hangzik! :))
Mostmár én is megnézem magamnak kicsit alaposabban ezt a kínait. Eddig csak odapillantani mertem...:)
Előzmény: Törölt nick (27)
.hun Creative Commons License 2000.11.14 0 0 26
Szóval hatodik. Ez jól hangzik...:) De mostmár tényleg hagyjuk!
Köszi a tanácsot! Azt hiszem kipróbálom. Végülis mit veszthetek? Viszont nyerni nyerhetek! :)
Előzmény: Há (25)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!