Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.16 0 0 86
jó estét, urak van valaki a dróton vagy mindenki elrohant a habana caféba?
che is lassan rágyújt a ma estire.
:)
Bece Creative Commons License 2000.11.16 0 0 85
Én egy lépéssel előrebb vagyok, mert már bankban is dolgoztam (egyébként 184/92-> öltönyben nem veszélyes). Csak az a zsák... csak kerülne eccer a közelembe :-)) Biztos, hogy churchill alá nem adnám. És még a borítólevél is rajtamaradna :-))
Jozs! A HdeM élményeidre kíváncsi lennék. Nekem eddig csak slim-ben jutott.
Előzmény: Há (76)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.11.16 0 0 84
Habana Café to be checked...

Club 7-ben fellelhető szivaros dekor-képeket látta már valaki? Azok is ideillőek lennének, legszívesebben hazavinném mindet...

Tényleg nem tudunk olyan linket, ahol nagy felbontású szivaros képet lehet fellelni színesben kinyomtatás végett?

Há: piálás tényleg nem testsúlyfüggő, bár szerintem alaposan belejátszik, mint ahogyan a "gyakorlás" is. A haverom "szőke" kis gizda barátnője feles barackban akárkit az asztal alá iszik... A szivaromat viszont nem bírja :o)

Creative Commons License 2000.11.16 0 0 83
most megyek a kínaihoz! Kell valakinek valami? :)

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.16 0 0 82
jómagam 185/90-es robustofan.

bécs rulez (az elmondottak alapján)!
fuck ct!
:)

habana cafe, nagyon biztatónak tűnik.

Jozs Creative Commons License 2000.11.16 0 0 81
Ja mégegy dolog: tegnapelőtt voltam a Habana Café-ban, ami a Váci utcán van a Burger King-gel szemben. Király hely! Szivarreklámok a falon, pár Csegevara képpel megspékelve, valamint két kubai hombre zenélt, elnyomták a BVSC Chan Chan-ját is. Egy csomó más ember is volt, aki valamilyen latino nyelven beszélt, úgyhogy eléggé indsider volt a hangulat...
Szóval aki teheti menjen el. Ja és kubai koktélok rulez.
Creative Commons License 2000.11.16 0 0 80
Szerintem testsúly független mind a pia, mind a nikotin. Az a titka, hogy kinek hogyan reagál a szervezete. Aki nehezebben bírja, az "gyakorlással" edzettebbé tudja magát tenni, azaz hozzászoktatja magát az "élvezetekhez". Én viszonylag jól bírom az italt, de Sziget után magamon is megijedtem, hogy 8-10 sör meg sem kottyan. És a lelki állapaotot ne is említsem! Van, hogy egy petit corona is megárt, holott volt már két-Churcill-es estém is.
Én kitartóan próbálkozom.

Jozs Creative Commons License 2000.11.16 0 0 79
Sziasztok!

Elég rendesen megduzzasztottátok a topicot 2 nap alatt.. :)
A lényeg: most voltam Bécsben, és minden egyes kis sarki trafikban majdnem olyan szivarválaszték van mint a CT-ben. Úgy látszik, ott nagyobb ennek a kultúrája.
Vettem is négy jobb fajta kubait, egy Hoyo de Montereyt, egy R&J-t, egy MonteCristo-t, meg egy negyediket, de annak nem jut eszembe a neve, még eddig nem hallottam róla, csak a trafikosnő esküdözött rá. Az a jó az egészben, hogy mindezért 400 schillinget fizettem, tehát nangyjából kevesebb, mint félárat.

Bécs rulez!

tündérlala Creative Commons License 2000.11.16 0 0 78
"füst tudniillik nálam is alap és harvey keitelt is nagyon birom. (johhny walker reklám?)"

Nekem is nagyon tetszett az a film, pedig egy régimódi, lassú film, és jóformán az egész a sarki dohányboltban jáccódik.
A Johny Walker reklámban furi a Keitel azzal a mopszli bajusszal, - a reklám viszont nagyon jó.

tündérlala

Előzmény: Törölt nick (68)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.11.16 0 0 77
Hát ami a 130 kilót illeti, én nem gondoltam teljesen komolyan, de egészen jó kis téma kerekedett ki a testtömegek felméréséből. Ezennel bejelentem, hogy én is csak 75 kiló vagyok, és a 186 centimmel nem éppen neveznének testesnek... Ezt a 75 kilót is némi gyúrással, meg jó sok sörrel tudom fenntartani. Mindenesetre a családi hagyományokat tekintve a nagy has garantált... Már csak idő kérdése.

Tényleg: van a nikotin/szivar nagysága és a testtömeg között valami összefüggés? Gondolok arra, hogy például a nagyobb méretű emberek jobban bírják a piát...

Creative Commons License 2000.11.16 0 0 76
Valaki azt mondta nekem, hogy egy férfi 80 kiló alatt csak karácsonyfadísz. Nos, én inkább a robustókat pöfékelő nacsgypocakos bankár image-t próbálom magamévá tenni. A pocak és a szivar megvan, csak a dollárokkal teli zsák hiányzik az üllepem alól. Hiába, füstté lesz. És az milyen szép!

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.16 0 0 74
ismerős, valem is történt hasonló, már ami a pöndörödést illeti. 74 kiló, az nagyon gyenge. eszel te rendesen?
:)
Előzmény: Törölt nick (73)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.15 0 0 72
na mi van skacok, estére kifogyott a szusz?
Előzmény: Törölt nick (71)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.15 0 0 71
sziasztok, én itt és lassan pöfékelek is.

lehet, hogy lassan megint új topicot nyitunk mázsás szivarozók klubja néven?
:)

Bece Creative Commons License 2000.11.15 0 0 70
Mint korábban jeleztem én is igen-igen szivarpárti vagyok, de most újabb hasonlóságok tűnnek fel (ez típuskérdés? :o)) Ilyen pl. a mázsa közelsége. J. Keitelt ugyan annyira nem szeretem, de vannak itt hasonló Inspiration-ök.
Egyébként a cihológus barátnő nem kérdezi meg ledőlés után: Akarsz beszélni róla? :o)))
Előzmény: Törölt nick (68)
kaviat Creative Commons License 2000.11.15 0 0 69
üdv a kollégáknak, most pöffentettem a nap végére egy antonio y clepoatra-t.. vagyok, csak elhavazva und a home-ban gázos most a netem /tvnet most épp nonrulla, a modememet meg még nem kotortam elő a szekrény aljából, de otthon ez lesz az első projectem ha már hazaértem/

.kav]4t r.e.b.

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.15 0 0 68
tesvéreim, boldogsággal tölt el, hogy többen közülünk ütik a mázsát (ahogy jó magam is lassan), és hogy többen is legalább olyan jó izléssel birnak, mint én :) a füst tudniillik nálam is alap és harvey keitelt is nagyon birom. (johhny walker reklám?)
jól van, úgy látszik a talin nem csak néma pöfékelés lesz, ahogy elnézem még téma is akad majd.
anderson, pszichológus barátnő mindent visz! pillanatra ledőlsz, azonnal melléd ül, kérdez és jegyzetelni kezd?
:)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.11.15 0 0 67
FILM: Hogyan lehet még a link-ben ajánlott megrendelésen kívül hozzájutni? Pl. Te hogy láttad? Csak ne a videótékát mond, mert ami ott volt a környékünkön az már egy éve bezárt a rettentően jó mellű és extrán kedves videótékás bringával együtt és azóta nincs kedvem belépni máshová... :o) Különben is: fuck video, smoke cigar instead!

TC

Előzmény: Há (66)
Creative Commons License 2000.11.15 0 0 66
Láttam a filmet. Igen jó. Mondhatnék ALAP. Itt a link hozzá.

http://us.imdb.com/Title?0114478


Előzmény: tündérlala (63)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.11.15 0 0 65
Ismerem szerintem majdnem mindegyik D-t. Szerintem nagyon jók. Meg is nézem...
Előzmény: MathiasR (59)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.15 0 0 64
Ha tudok,ott leszek!
Előzmény: tündérlala (63)
tündérlala Creative Commons License 2000.11.15 0 0 63
Sziasztok!

Emlékeztetőül átkopizom:

Szivartali 1.1: 2000.november 28. 18 óra, Stage Pub, Aranykéz u.

tündérlala

P.S.
Látta valaki a "Füst" c. filmet Harvey Keitel-lel?

MathiasR Creative Commons License 2000.11.15 0 0 62
Én nem is félek, lassan ütöm a százat, viszont fekete övem van. De nem szeretem hordani, ígyhát most is hózentrágerrel élek... (o:
Az anyós effektus se kismiska, én valszeg azonnal jegyet váltanék a Titanicra, ha kapnék tőle egy humidort. Természetesen neki.... (o:
Idevág egy mostanában hallott vicc, hadd ossszam meg Veletek, szerintem bazijó.
Szóval:
-Mit csinál a rendőr, ha észreveszi reggelfelé, hogy az asszony elaludt mellette ?
-Meggyújtja még1szer.....
MathiasR
Előzmény: Törölt nick (60)
MathiasR Creative Commons License 2000.11.15 0 0 59
Hali Junior!
Uralkodói előjogommal élve először válaszolok : (o:
Láttam ott jófajta Dannemann egyedi kiszerelésű szivart,(típusnevét nem jegyeztem le) olyan 400Ft/szál baráti áron, javaslom próbára, megéri !
MathiasRex
Előzmény: T.C. Junior (58)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.11.15 0 0 58
Sorry nőről=nőkről... Még a végén tényleg bajba keverem magam :o)

Inkább döntsük el, hogy mit vegyek a CTS-ban? Ajánl vki vmit? (Not too bigga, not too expensiva)

Előzmény: T.C. Junior (57)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.11.15 0 0 57
Che:

Oké, sorry így utólag is Anderson Kollégától, de én a bringát nem pejoratíve használom, csupán a nőről alkotott jelenlegi világképemet lelhetitek fel benne... :o)

Egyébként én 130 kilós karatélyosbajnok vagyok...

Meddig van nyitva a Chineese/Mongolian Tobbacco Store?

Pöffpöffpöff

Előzmény: Törölt nick (48)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.15 0 0 56
Ja igen, azt elfelejtettem mondani, hogy munkahelyi (irodai) felmérés volt.
Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.15 0 0 55
Nem teljesen tréfa, amit MathiasR írt. Egyszer végeztek egy felmérést, hogy egy bonyolult feladattal kapcsolatban kihez fordulnának szívesebben: egy cigarettáshoz, szivaroshoz vagy pipáshoz? A legtöbben a pipáshoz, aztán a szivaroshoz, a legkevesebben a cigarettáshoz fordultak volna.
Előzmény: MathiasR (54)
MathiasR Creative Commons License 2000.11.15 0 0 54
KIválllóóóó 5let !
Én spec kegyetlen lennék, és kötelezővé tenném a munkahelyi szivarozást, a partnercégéeket is eszerint válogatnám meg, ugyanis aki a szivart szereti, az már rossz ember nem lehet ! Míg a többiek....... bizonyám ! (o:
Ez a humidor már súrolja a 66%-os orgazmus határát, s ha a hölgy vásárolta ajándékba, az már maga a..... (o:
Én örülök, hogy +tűri a szenvedélyem ,de nehéz a sanda kívülállókkal +bírkózni, mindjárt jön a pavlovi nyáladzásuk, hogy dejólmegyegyeseknek..... s
MathiasR
Előzmény: T.C. Junior (46)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.15 0 0 53
Majd megpróbálom beszervezni... Egyébként a Moods nagyon kapós a nők körében. Több lánybarátomat is sikerült rászoktatnom. Sajna, olyan szinten nem lehet kapni, hogy egyik nap arról álmodtam... sőt, odaát kapható felnőtt szivar változatban (szóval nem cigarillo), hát az számomra maga a 7. mennyország volt... de itt a balkánon nincs :-(((
Előzmény: Törölt nick (52)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!