Részletes keresés
Sziasztok!
Nagyon ügyes vagy!!!!!!!!!!!
Lehet, hogy én is küldenék neked egy képet. megcsinálnád nekem is?
Sajnos még nincs hétvége, jó lenne már egy picit pihenni.
A cicák nagyon jól érzik magukat, szívesen lénnék most a helyükben.
Hehe :))
Mi újság?
Kukucs :) Valakinek ismerős ez a cica?! ;-)
;-)
Sziasztok Cicások! :)
Hogy vagytok ezen a szép napsütétes mai reggelen? (itt nálunk legalábbis napsütéses) Csináltam képeket ma reggel, mindjárt hozom őket ;-)
Persze böbö ha küldessz szivesen csinálok ;-)
Mára viszont búcsúzom szép cicás álmokat! :)
Szörnyű ez az idő, pedig mára 30 fokot mondtak.
Hát én ezt nem úgy látom.
Macsok jól vannak pihennek.
Igen, ne félj fogok is dögönyözni.
Délután felhívlak!!!!!
Sziasztok Cicásaim!
Szép napot kívánok mára nektek! :) Hogy vagytok ma?
Index Fórumok
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!