Keresés

Részletes keresés

roxanna55 Creative Commons License 2014.02.01 0 0 1633

Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy ismeri e valaki a Perfect Six tablettát, kíváncsi lennék a véleményekre. Én még nem szedtem soha semmit, magamtól leadtam 35 kg-t, de most 8 visszajött, és nehezen megy elkezdeni.

Tud valaki erről a tablettáról?

hiskaba Creative Commons License 2014.01.29 0 0 1632

Kedves Fórumozók!

Egy hatékony és tényleg működő fogyókúrával szeretnélek titeket megismertetni. Tényleg onnan fogysz ahonnan szeretnél. A fogyókúra során nem kell koplalnod ehetsz nyugodtan. A fogyókúra lényege, hogy zsírt kell enned, zsírral kell főznöd és minden étkezés során egy tejfehérje koncentrátumot kell innod. Hatékony eredmények és tapasztalatok vannak a módszerről. Amennyiben érdekel kérlek írjatok az alábbi email címre és részletes tájékoztatást adok, akár személyes találkozásra is sor kerülhet. Segítek a fogyásban és még szeretni is fogod. Az email címem: hiskaba@citromail.hu

K.Jázmin Creative Commons License 2014.01.16 0 0 1631

Sziasztok!

Én fülakupunktúrával fogytam két hét alatt 5 kilót. A rendelőben (Rock Rose, Budapest, petőfi tér 3-5) orvos által végzett elektrolipolízis is van. Nem fáj és nagyon látványos. :)

Leakiloval Creative Commons License 2014.01.11 0 0 1630

Hogy sikeres legyen az Új Évi Fogadalom! Nézd meg!

https://www.udemy.com/egeszseges-fogyas

b.reka.d Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1629

Kedves csoporttagok!

Kérlek Titeket, hogy segítsék egy pszichológiai kutatás létrejöttét az alábbi kérdőív kitöltésével, amellyel a koffeinfogyasztás, dohányzás, evési szokások és testkép kapcsolatát vizsgáljuk. A kitöltés feltétele, hogy fogyasztasz koffeintartalmú készítményeket (pl. kávé, tea, energiaital, stb...), viszont a dohányzás nem feltétel. A kitöltés anonim módon zajlik, és mintegy 20-25 percet vesz igénybe. Előre is köszönöm a segítséget!
http://pszichdoktori.elte.hu/?q=node%2F36

fatva33 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 1628

Szavazzatok:

https://legjobbfogyokura.wordpress.com/

fbela86 Creative Commons License 2013.11.15 0 0 1627

Sziasztok!

Itt egy érdekes fogyókúrás dolog,a barátnőm használja,bár már kipróbáltam én is.A lényeg,hogy neki bejött,és aminek örülök,hogy a közérzete is sokkal jobb lett tőle! Olvassátok el,mi ez!

http://track.acaiberry900.pl/product/AcaiBerry-900/?pid=129&uid=9620

1biznis Creative Commons License 2013.11.09 0 0 1626

Javita Kávé: finom,FOGYOK,NEM VAGYOK ÉHES,hogy vissza hízzak.Nekem bevált! Adjak?!

HA SZERETED A KÁVÉT ÉS LEFOGYVA BIZTOS GARANCIÁT AKARSZ,
HOGY VISSZA SEM HÍZOL,
GONDOLJ ARRA,
LECSERÉLTED ERRE A NAPI KÁVÉDAT,

MEGTEREMTETTED A GARANCIÁT !

ELVESZI AZ ÉTVÁGYADAT IS!

NEM ENGEDI,HOGY ZSÍRRAKTÁRAK KÉPZŐDJENEK,

TUDOK ADNI AZONNAL!

zoli
karpati zoltan
http://biznis1.wix.com/free-coffee-weight-l
tel: 36-20-2837542
skype: biznis.fw.hu
biznis1@freemail.hu 

Eva3317 Creative Commons License 2013.11.01 0 0 1625

Fogyókúrás tabletta - http://acaiberry900.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

dulci Creative Commons License 2013.10.19 0 0 1624

A méz egészségesebb a cukornál és finom is, de ha fogyókúráról van szó, kalóriában nem kevesebb. Természetes édesítő még a stevia és a (Norbi féle) zérócukor. A nyírfacukor okozhat eleinte egy kis hasmenést, de megszokja a szervezet, és akkor már nem.

 

Az édesítők még mindig kevésbé károsak, mint a túlsúly cipelése.

Előzmény: Leakiloval (1623)
Leakiloval Creative Commons License 2013.10.17 0 0 1623

Kedves Moncsi!

 

Igen. A legjobb a természetes édesítőszerek: nyírfacukor, méz.

Előzmény: moncsi2013 (1622)
moncsi2013 Creative Commons License 2013.08.24 0 0 1622

A cukrot helyettesíthetem édesítőszerekkel? Nem károsak?

Leakiloval Creative Commons License 2013.07.30 0 0 1621

Kedves Vikkalany!

 

Az eredmények függvényében fogja az orvos a gyógyszeres kezelést beállítani (természetesen ha szükséges) és ha a hormonszint rendben van akkor a testsúly is normalizálódhat. A lényeg, hogy ajánlatos a többszöri ellenőrzése a pajzsmirigy-hormonszintnek.

Előzmény: Törölt nick (1620)
Leakiloval Creative Commons License 2013.07.13 0 0 1619

Kedves Aminyuszi!

 

Még nem rendeltem a honlapról menüt, viszont tűzetesebben átnéztem mert felkeltette az érdeklődésemet. Nagyon jónak találom a honlapon szereplő étlapot. Nagyon sok információt mond el az ételeiről, összetételéről. Figyelnek arra, hogy az összetevők alacsony glikémiás indexel rendelkezzenek, és természetes édesítőszereket is használnak. Érdemes kipróbálni.

 

Üdvözlettel: leakiloval/Kriszta/

Előzmény: aminyuszi (1617)
Leakiloval Creative Commons License 2013.07.11 0 0 1618

Kedves Andi!

 

Igaz, hogy még nem tartozom az idősebb kategóriába, de elég hamar utolért a pajzsmirigy-betegség. Szteroidokat nem, de egyéb más gyógyszerekkel kezdték nálam is, majd műtét. Ezek után pedig kb 20 kiló felesleg jött fel rám. Az első lépés természetesen a pajzsmirigy-hormon beállítás volt, viszont ez nem segített abban, hogy a felesleges kilóktól megszabaduljak. Sokat olvastam utána, hogy mit lehetne ebben az esetben tenni. Mindenképp az anyagcserémet kellett felturbóznom. Ehhez egy nagyon jó termékcsaládot találtam. Ezek után pedig az étkezési szokásom megreformálása következett. Nagyon jó eredményt értem el, hiszen kb 9 hónap alatt megszabadultam 10 kiló feleslegtől, amit kb 1,5 éve tartok. Ezen eredményen felbuzdulva hoztuk létre a párommal a www.leakiloval.hu oldalt. Ha gondolod nézd meg, és az oldalnál tudsz velünk kapcsolatba lépni. Ha bármilyen kérdésed lenne szívesen válaszolok.

 

Üdvözlettel: Kriszta

Előzmény: schow 57 (1615)
spc777merci Creative Commons License 2013.07.08 0 0 1616

Szia Andi!

Ha kapok egy e-mail címet, küldök infókat.
Megkérdezem a feleségemet, ő jobban érti, amiket írtál, mert egészségügyis.

Ő figyel rám is, ezért működik nekem a dolog. :)

Előzmény: schow 57 (1615)
schow 57 Creative Commons License 2013.07.08 0 0 1615

Sziasztok!

Letelepedhetek közétek?

 

Megválnék kb. 8-1o kg.-tól félek ez örök álom marad.

 

Van köztetek olyan személy aki idősebb, néha szteroidot szed és pajzsmirigy betegsége van ami miatt igen lassú és nehézkes a fölös súly eltüntetése?

 

Egészségesebb szeretnék lenni.

 

Visszaolvasok hátha találok valami jó megoldást.

Üdvözlettel.Andi

spc777merci Creative Commons License 2013.07.05 0 0 1614

 

Hátha másnak buzdító lehet az én eredményem.
Szépen működik a heti 0,5-1 kiló mínusz. :)

 

Mindenkinek sok sikert kívánok! :)

Leakiloval Creative Commons License 2013.06.24 0 0 1613

Kedves Zsolt!

 

A leírtak szerint, az ideális súlycsökkentés 10-15 kg lenne.

 

Ennyi súlytól viszont nem 1 hónap alatt ajánlatos megszabadulni.

 

A legjobb, amikor heti 0,5-1 kiló menne le. Mivel ülő munkát végzel, így a leírtakon kívül szükséges lenne további mozgás beiktatása is.

 

Lenne még néhány kérdésem, ahhoz hogy személyre szabottan tudjak Neked segíteni.

 

Milyen ételeket, zöldségeket, gyümölcsöket szeretsz?

Milyen fajta módszerrel próbálkoztál eddig lefogyni? Használtál-e már tápanyagtáblázatot?

Számoltad-e már a bevitt kalóriákat, szénhidrát-zsír-fehérje mennyiséget?

Mennyi folyadékot fogyasztasz naponta? Használtál-e már valamilyen testsúlycsökkentő bogyót, port? Vannak-e káros szenvedélyeid (kávé, cigi)? Fogyasztasz-e alkoholt és ha igen mennyit(heti szinten)?

Előzmény: Törölt nick (1612)
Leakiloval Creative Commons License 2013.06.23 0 0 1611

Kedves Zsolt!

 

Ahhoz, hogy sikeresen tudjunk Neked segíteni, több információra lenne szükségem( magasság, jelenlegi testsúly, mennyit szeretnél fogyni és mennyi idő alatt, milyen a jelenlegi életmódod, mozogsz-e stb). Egy testsúlycsökkentés nem csak abból áll, hogy kevesebbet eszel. A www.leakiloval.hu oldalon több információt találsz. Ha felmész az oldalra, a kapcsolat fül alatt tudsz Nekünk írni és személyreszabott választ tudunk adni.

Előzmény: Törölt nick (1610)
humbat Creative Commons License 2013.06.08 0 0 1608

Aki elszánt, annak tudom ajánlani a lébőjt kúrát 5-7 napra - akár 5-10 kg is lemehet vele. Persze előbb mindenki olvasson alaposan után :-)

Leakiloval Creative Commons License 2013.06.02 0 0 1607

Mindenképpen szeretnénk elmagyarázni, hogy bogyók nélkül is lehet a kilókat leadni, és ezzel a módszerrel nem veszélyeztetjük az egészségünket, és a megnyúlt bőrt.

 

Mivel nagyon sok ember szeretne megszabadulni a kilóitól és sok téves információk vannak, ezért úgy gondoltuk a párommal együtt, hogy létrehozunk egy olyan oldalt, ahol a testsúlycsökkentéshez szükséges 4 lépést bemutatjuk.

 

Bővebb infó: http://www.leakiloval.hu

 

1. DÖNTÉS

Szeretnél-e fogyni, az esetlegesen felmerülő nehézségek ellenére is végig fogod-e csinálni. Itt mindenképpen szeretnénk Melletted lenni és figyelni az eredményeid. Segíteni abban, hogy reális célt tudj állítani (mennyi idő alatt, mennyi súlytól akarsz megszabadulni). A reális célállítás megkönnyíti, hogy elért a végső célt és ki is tarts addig.

2. ÉTKEZÉSI SZOKÁSAID MEGVÁLTOZTATÁSA DIETETIKUS SEGÍTSÉGÉVEL

Mivel a sikeres testsúlycsökkentés 65%-a az étkezésen múlik, ezért egy dietetikus szakember mondja el, hogy hogyan tudunk az étkezési szokásainkon módosítani és szükség esetén egyénre szabott étrendet állít össze. Természetesen éhezés nélkül, hiszen az ételt élvezni kell.

3. MOZGÁS

Egy mozgás tréner elmondja, hogy miért fontos a mozgás, bemutat néhány olyan gyakorlatot, amit otthon is el lehet végezni. Ha mégis úgy gondolod, hogy motivációra van szükséged és csoportban jobban menne akkor különböző teremben végezhető sportokat is bemutatunk. A trénerek itt is segítenek és szükség esetén számodra elkészített edzéstervet adnak oda. A mozgás a sikeres testsúlycsökkentés 25%-át adja.

4.POZITÍV HOZZÁÁLLÁS, AMI A SIKERES TESTSÚLYCSÖKKENTÉS 10%-ÁT ADJA

Mindenképpen itt arra kell figyelni, hogy ne a mérlegre állj, ne nézd a kilókat folyamatosan, hanem esetleg heti szinten a cm-k csökkenését figyeld, amit egy fogyási napló segítségével nyomon tudsz követni. Ebben az esetben is melletted állunk, ha megakadnál, vagy úgy érzed, hogy feladnád, elérhetőek vagyunk tudsz velünk beszélni és átlendítünk a holdponton.

mixmail Creative Commons License 2013.05.13 0 0 1605

Reklám fogás. Csak ettől nem fogsz lefogyni. Nincs fogyasztó étel/vagy csodaszer. Vannak ételek, amik serkentik az anyagcserét vagy javítják az emésztést, de ezek a hatások olyan csekély mártékűek, hogy önmagukban semmit sem érnek és ezeket a tulajdonságokat reklámfogásként használják a forgalmazók a nagyobb profit érdekében.

 

Ha fogyni akarsz: figyelj a kalóriabeviteledre és sportolj rendszeresen (heti 3-4 alkalom min. 45 perc). Itt találsz hasznos kalkulátorokat. Mozgásnak ajánlom az aerobikokot, futást, biciklit, ellipszis gépet, taposó gépet, úszást, görkorit, vagy labdajátékokat.

 

Egyébként sokkal jobb anyagcsere serkentő az erős/csípős ételek. És nem kell külön pénzt kidobni drága kávéra, ami ráadásul még vérnyomás emelő hatású ás aludni sem fogsz tudni tőle.

 

Előzmény: horani (1604)
horani Creative Commons License 2013.05.11 0 0 1604

Próbálta már valaki a zöld kávé -t? Sokat hallok mostanában róla, de nem tudom kipróbáljam-e vagy ez is csak újabb igéret?

http://zoldkave.net/ Itt olvastam, hogy zöld kávéban található klorogénsav miatt olyan hatásos, de volt már akinek segített? mennyi idő alatt lehet leadni 5 kilót?

 

Köszönöm

Anita

ikoko2 Creative Commons License 2013.05.09 0 0 1603

Akkor ezt a Slimm-Ball-t még senki nem próbálta? Pedig reklámozzák rendesen.

Amúgy azt sem értem, hogy miért nem szerveznek fogyókúrás táborokat. Persze nem 5*-os szálloda szinten, hanem olcsóbban hozzáférhetően. Pl. miért nincsenek paleo-táborok?

1-2 hétre rengetegen befizetnék magukat, próbára, hogy van-e eredmény. Paleo étkezés, némi mozgás, úszás, séta stb.-re gondolok. Mert nem lehetne milliókat keresni rövid időn belül? Pedig hány ezer embernek lenne rá szüksége. Otthon egyedül nem sokan vacakolnak ilyen kaják előállitásával, de csoportban még élvezni is lehetne.

Biztos, hogy lenne benne pénz is,  csak persze nem pénzhegyek. Társadalmi hasznossága meg felmérhetetlen lehetne.

Előzmény: ikoko2 (1600)
yogababy Creative Commons License 2013.05.06 0 0 1602

Alakformáló power jóga: http://sportesjoga.ininet.hu/?page_id=21

ikoko2 Creative Commons License 2013.04.25 0 0 1600

Kedves Fórumozók! A gyomorlabdát  /tabl. vagy kapsz.?/  próbálta már valaki? Megdagad

a gyomorban, ezáltal nem tudsz sokat enni. Napi több, mint 1 kg fogyást igér. Ha csak 2o deka lesz az 1 kg, akkor is érdekelne, ha valaki már próbálta. Növényekből állitották össze, ha igaz. Slim-Ball néven én a Blikk Nőkben találkozom a hirdetéssel már régóta.

iluska1949 Creative Commons License 2013.03.07 0 0 1597

Ezzel a szerrel kapcsolatban  meg kellene nézni, még mielőtt kipróbálja " a Forró nyomon 2013-01-30-i "   adást ami a fogyasztó szerekről szól

 

Ezen az oldalon található

 

http://rtl2.hu/musorok/forronyomon/videok 

 

A videó cime/   Kamu fogyasztószerek - ki a felelős? /

 

 

 

Nagyon érdekes és tanúlságos,

 

Ilus

 

 

 

Előzmény: pririmami (1592)
termosz Creative Commons License 2013.01.14 0 0 1594

Én 1 hónap alatt 100 kg -ről 90 -re mentem le ! Elhatározás kérdése és persze az első 2 hét....Nem eszem,iszom cukortartalmú dolgokat , kenyeret ,lisztféleségeket kizártam az életemből . Hust eszem , tojást ,tejtermékeket ,zölségeket , gyümölcsöt , persze mindent kenyér nélkül és ásványviz ! Hetente egyszer csinálok szénhidrát napot csak akkor eszem lisztféleséget DE nagyon keveset ! Este 7 óra után már nem eszem semmit sem ! ki lehet birni.....

És ami a legfontosabb !! MINDEN NAP  100 guggolás, 100 felülés és estefelé kocogok 30-40 percet vagy kerékpározom  ! Hidd el csak akarat kell hozzá !

Előzmény: pririmami (1592)
pririmami Creative Commons License 2013.01.08 0 0 1592

56 éves,126 kg férfi beteg megoldást keres, mert már a szíve, vérnyomása minden kivan. Most kaptunk Angol barátainktól Raspberry keton nevű máélna ízű fogyi tablettá.

arra kérlek benneteket, ha valaki próbálta már, írja meg, legyen szíves a tapasztalatait. Itt élet halá és nem esztétikai kérfés. ha elmegy orvoshoz, azt mondja fogyjon le. Volt itt már paleolit diéta, bicsérdista nyers növény, almakura, felsorolni már nem is bírom.

 

Várom kedves válaszotokat. A Colonicccccx méreg drága de olyan hasmenést csinál, hogy a test vízháztartása is megborul.

 

köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!