Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.21 0 0 161
AtheH:
De, biztosan :-))
Előzmény: .hun (160)
.hun Creative Commons License 2000.11.21 0 0 160
Fotóboltban? Nem lehet, hogy én már láttalak a "Fotózás, kellékek" topicban? :)
Hogy ne legyek off: Van egy olyan szivaros képem, hogy jó nézni rajta magamat! :)) Majd megmutatom. Esetleg előhalászom a talira!
Előzmény: Törölt nick (159)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.21 0 0 159
Én is szívesebben mennék a kínaihoz, de nála hónapok óta nem láttam azt, amit kerestem. Egyébként a rák tudja, mi van az emberekkel. Tegnap az egyik plázában jártam egy igen drága fotóboltban, és a kelletlen eladó észveszejtő hülyeségekkel próbált megetetni. Na mindegy. Este gyertyafény mellett elszívtam egy Moods Tubos-t, hozzá jéghideg, párás Moskovskaya vodkát. Vége jó, minden jó :-)
Előzmény: .hun (157)
MathiasR Creative Commons License 2000.11.21 0 0 158
Halló Tovariscsi ! (szép kis képzavar !!(o: )
Szvsz. az alapvető gond ezekkel a pontagyú tündérkékkel, hogy nem szeretik a szivart, (csak jó buli volt odajönni melózni, nem kell megszakadni, szép a ruha....) és ezzel egyenes következményként útálják a szivaros mandrókat is.
Akkor meg mit várunk tőlük? Én nem a CT-ben, hanem máshol látom az unott benge p@@@kat, le vannak......
MathiasR
.hun Creative Commons License 2000.11.21 0 0 157
Hát igen, sajnos ez igaz. És nem csak az eladókra.

Mert mondjuk mit lehet egy 8 osztályt (2x, ill. 4x az elsőt, 4x a másodikat...) végzett, az eladásban nem nagyon érdekelt, szókincsel nem nagyon rendelkező,...eladótol várni. Persze tisztelet a kivételnek, vannak szép számmal. De azt pl. én is utálom, ha a szőke cica kinéz a boltból, mert rajtam nem színes csíkos Energie nadrág van. Mondjuk már tudom kezelni a helyzetet, leginkább csak mosolygok az ilyeneken.

Na de ez eléggé off. A CT ilyen hely, hát nem kell oda menni. Vagy ha mégis, akkor hasonló lekezelő stílusban kell az eladókat iskolázni (bár ez a stílus szerencsére távol áll tőlem)! Amúgy én voltam a szegedi "ks CT"-ben egyszer és ott nagyon kedvesek voltak. Tehát a jelszó helyesen: fuck BP CT! Mondjuk ez elég elgondolkodtató...

Előzmény: Törölt nick (156)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.21 0 0 156
Nono, azért miközben porig alázzuk a CT-t, ne felejtsük el, hogy ez csak Budapest. Itt így viselkednek egymással az emberek. Ez a szokás. Cserébe velük se kell másképp.
Jozs Creative Commons License 2000.11.21 0 0 155
T.C. te bankban dolgozol? Mert valamilyen szinten én is érdekelt vagyok a financiális szektorban...
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.21 0 0 154
a parancsnok után.
:)
Előzmény: Törölt nick (153)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.20 0 0 152
hát így:
:)


bocs, ha nagyra sikerült.

T.C. Junior Creative Commons License 2000.11.20 0 0 151
CT tényleg sucks! Ma arrafelé jártam, a választék tényleg nagyon szép, de az eladók nem egy szivarbolt bensőséges hangulatát idézik. Én éppen munkába igyekeztem - bankszerű viselet, úgyhogy nem nézett ki az ott található eladó bringa, de semmi szívélyes kínálás, vagy ajánlgatás mint a kínainál (A múltkori Don Diego-juk amit ott ajánlottak például egészen bejött). Én azt hiszem így van ez sajnos a hely adottságai miatt. Szép hely - dekoratív eladó, kis agy. Nézzetek csak például be a Duna Plaza nevű szerzeménybe - nice thingies no brain, unott pofa kiszolgálók tömkelege. Egyébként is szerintem a kiszolgálók a CT-ban nincsenek érdekelve, hogy most veszel-e, vagy nem. Hozzá vannak szokva orosz mafiozóhoz: ZDRÁSZTVUJTE, szivar da, sok - minél expensivebb, da harasó, dászvidányijá. Azt otthagy 70 ropit, azt sem tudja mit vett...

Na mindegy. KÍNAI RULEZ.

Még mindíg nem segített senki, hogy lehet Che barátunk szivaros portréját belinkelni... Plíz miszter dzsentlemen!

Üdv,

TC.

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.20 0 0 150
matrózkaland marseille-ben, hm.
kiváncsian várjuk.
mizujs ginzeng ügyben?
Előzmény: Törölt nick (149)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.20 0 0 148
bor+szivar, kicsit olyan mint szeretkezés közben enni.
nem?
ct-hez nem tudok mit hozzátenni, többször elmondtam már a véleményemet, amit most kb. tesvérem is ösmertetett.

fuck mesterségesen gerjesztett elitizmus!
:)

Bece Creative Commons License 2000.11.20 0 0 145
Szivar és bor? Brrrrrr :-) (OFF Nem vagyok nagy boros és Tokajba sem járok, ha iszom bort, azt is csak vöröset ON) Soha nem jutna eszembe.
A képek jók! Hol lehetne velük szivarozni? :o)
Előzmény: Törölt nick (140)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.20 0 0 144
az enyém is.
:)))
Előzmény: Törölt nick (143)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.20 0 0 143
Kérdezte a riporter, ki a szivaros példaképem. Rávágtam: CHE! :-)))
Előzmény: Törölt nick (142)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.20 0 0 142
mamut,
akkor most bunyó lesz?
:)

jozs,
képek rendben.
:)

jut eszembe, ha valaki netán mégis linkelne képet, ne túl nagyot.

Jozs Creative Commons License 2000.11.20 0 0 141
Nahát ezt most találtam, csak nem mertem belinkelni ide egy képet sem róla! Klikk!
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.20 0 0 140
SZVSZ az első 2-3 korty _száraz_vörös_ után nyugodt lélekkel rá lehet gyújtani egy könnyű szivarra, persze nem kóstoláson ill. olyanok között, akiket zavar a füst.
Előzmény: T.C. Junior (138)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.20 0 0 139
Holnap a Petőfin este 5 és 6 között a szivarozásról lesz szó. A riportokat a CT humidor-szobájában készítette egy riporter. Engem is elkapott ;-) Ha siettek, talán még ott van... lehet terjeszteni az igét az éterben!
Amúgy végre kaptam Moods-ot, végre belőhettem magam a napi dózissal :-)*

Üdv,

Trav

T.C. Junior Creative Commons License 2000.11.20 0 0 138
Jozs:

Én is egyetértek azzal, hogy a borozáshoz, és főleg a borkostoláshoz nem való a szivar. Egyedüli megfelelő kisérő a sajt és az alma! :o)

Erre a dologra egyébként a protokoll is kitér: borkostolón vagy olyan eseményeken ahol a bor szerepe előtérbe kerül nagyfokú illetlenség dohányozni, vagy tömény szeszesitalt fogyasztani!!!

A dolog nem hülyeség, ugyanis a borok rendkívül gazdag íz- és illatvilágát a szivar és a szfüst (meg a tömény alkohol, éz azok gazdag aromavilága - gondoljunk pl. egy 12 éves Single Malt whiskey-re) nagymértékben érzékelhetetlenné teszi.

Annak viszont semmi akadálya nincsen, hogy borozgatás után rágyújtsunk egy szép szivarra, és tovább fokozzuk az élvezeteket. Ezt azonban semmi képpen se a borospincében tegyük, ugyanis a füst nagymértékben rombolja a pincékben található mikroorganizmusokat és nemespenészt.

Üdv mindenkinek, remélem jól telt a tali!

TC.

Előzmény: Jozs (137)
Jozs Creative Commons License 2000.11.20 0 0 137
Nnna, végre szereztem egy H&Gy-t (1999 téli szám), tényleg elégge "raj", ahogy mifelénk mondják.

Annak viszont ellent kell mondjak, hogy a szivart és a jó borokat közösen tökéletesen lehetne élvezni. Többször próbáltam kellemes szivaros estéket eltölteni Tokajban (ahol viszonylag sokat vagyok személyes és protokoll borkóstolásokon), de a szivar igen karakteres ízvilága nem engedi kibontakozni a jó tokaji furmintok, szamorodnik, muskotályok élvezetét.
Borozást, borkóstolást csak pogácsa és sajt keretében lehet hitelesen végig(v)inni. :)

Ettől függetlenül biztosan vannak olyan borok, amik megfelelnek "szivaralap"-nak.

Véleményeket várok mindenkitől.

Előzmény: Mamut (135)
.hun Creative Commons License 2000.11.20 0 0 136
Igazolom a történteket, hozzátéve, hogy Há Mester jóvoltából nekem is jutott egy kellemes R&J! :))
Én ugyanis otthon hagytam a jól előkészített, szintén Há tanácsára nylon zacsiban frissített szivaromat...De ő megkönyörült rajtam, gondolom nem bírta nézni, hogy majd kinézem a kezéből a szivarját...:))
Igazából ez volt számomra a tali fénypontja, más ismerőssel nem is nagyon találkoztam...
Előzmény: kaviat (134)
Mamut Creative Commons License 2000.11.20 0 0 135
"hogy kissé át van itatva azzal a jellegzetes bennfentes sznobériával, ami a ct-t jellemzi."
Ez igy van redjen ! :) Ha jobban belegondolsz, ennyi penzert egyik szivar sem nyujt ennyi elvezete, es innen mar nyugodtan lehet sznobsagrol beszelni. Es en ezt szivesen veszem magamra is, ha kell, de hogy mas mondja azt nem turom el. :o))))
Igen nagy szerencsemre kedves asszonyom nagybatyja hodol nemi masiranyu sznoberianak, aminek idonkent en is kielvezem kedvezo hatasat. Egesz pontosan a jo borokrol van itt szo. Es ezt olyan szinten kell erteni, hogy neha olyan palackok kerulnek "illemtelen" helyre, aminek lattan jo erzesu ember sirvafakad. Nehany igen becses ausztral, olasz, kaliforninai es francia bor valik aldozataul kiapadhatatlan kostolasi kedvunknek. Ilyenkor legtobbszor kellemes jazz szol, elokerul nehany szivar is - nehogy offtopic legyek -, barna kenyer es sajt.
Egy ilyen asztal lattan gyakran elgyengulnek, sajnos kevesszer all modomban hodolni ezen sznobsagoknak :)
Előzmény: Törölt nick (118)
kaviat Creative Commons License 2000.11.20 0 0 134
az úgy volt, hogy mi a lalával már előre bemelegitettünk egy elő közösnick talin, ahol is elpöffentettünk Goldie-nál 1 - 1 don huant /persze nem a multkori churcilt hanem jóval kisebbeket/.. aztán a nagytalin örömmel fedeztük fel Há Mestert a sokadalomban aki tündéri párjával jött el.. itt zizi Mester a kezembe nyomott egy következő szivart s lalának is hamar akadt egy Há Mester jóvoltából.. ekkor pöfékelés történt esmeg :)) később a lala még füstölt, magam nem hódoltam tovább a kellemes pőfék élvezetének, lévén a táncikálók között ugrabugráltam inkább, és azt szivarral ugye már az én koromban és az én szivemmel nem ajánlatos :)) összességében jól éreztük magunkat, jó csapat kellemes légkarika vett minket körbe

.kav]4t r.e.b.

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.19 0 0 133
én is, én is.
Előzmény: Jozs (132)
Jozs Creative Commons License 2000.11.19 0 0 132
Igen, igen, én is kíváncsi vagyok a dolgokra!
Creative Commons License 2000.11.19 0 0 130
Itten bizony! Most értünk haza a taliról. Silerült a dolog! Jól be is "büdösítttünk"! Tali 2 7 múlva!

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.18 0 0 129
jó estét mindenkinek, hát sikerült hazaérnem a munkából.
kop-kop, van itt valaki?
:)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.11.18 0 0 128
Úgy látszik, most csak én vagyok... Mindegy ezt nem tudom megállni:

A portrait of Cuban Minister of Industry Ernesto ""Che"" Guevara, wearing military fatigues and smoking a cigar, after his speech at the UN General Assembly, New York City, NY, 1964.

Banyek! Nem tudom beszúrni! Please help! Már majnam sikerült che testvért lebuktatnom!!!

T.C. Junior Creative Commons License 2000.11.18 0 0 127
Huhh! Kicsit zavaros lettem: szóval a Villiger-es dolog nosztalgiázás volt csupán. Egyébként azokat még most is szeretem, csak kissé feljebb szaladt az áruk... :o(

Szumme: kérek a V alakú vágómról véleményeket. Venni avagy nem venni, ez itt a kérdés...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!