Keresés

Részletes keresés

Kokkin Creative Commons License 2021.08.06 -3 2 21723

Impotens Kornél milyen boldog és megkönnyebbült lett akkor, mikor a csaj kimondta, hogy nem kell semmit elsietniük. Veréb... :D

Kokkin Creative Commons License 2021.08.05 -2 5 21722

Elmebeteg Rolandra miért nem hívták ki a rendőrséget, miután Farkasnak beverte az arcát? Milyen jó is lett volna pedig, visszaesőként már szépen a sitten csücsülne a nyomorultja, nem kéne a vergődését nézni, ahogy bömböl a felesége után, mint egy kislány, akit ő csalt meg. De az is egy vicc, hogy pont az a Karola vigasztalja ezt a szerencsétlent, aki világ életében ellenezte a Borival való kapcsolatát.

 

A másik röhej, hogy Lali azok után, hogy ingyen belógott a helyre, kárt okozott és tönkretette a fellépést, még vígan ott lébecolhat az ostoba fejével, eszébe nem jutott senkinek kivágni a marháját onnan.

Orion2020 Creative Commons License 2021.08.05 0 2 21721

Ma már visszaváltott, újra Kornél van terítéken...Talán  a szexre is sor kerül, mert nagyon egymásnak voltak esve az előzetesben...

Ez a Lali annyira ütni való, nem lehet ennyire idiótának nézni egy embert, amikor lopakodik ide-oda, leskelődik...Még fel is lépett volna a szerencsétlen, miután tönkretette a párja fellépését.

Roland stori úgy néz ki, megy tovább, pedig Bori végre elrepült.

Előzmény: ilci56 (21720)
ilci56 Creative Commons License 2021.08.04 -2 1 21720

de előtte még ott zokogott milyen szerelmes a Kornélba pár óra múlva már tökmeztelen Danival a vízbe stb stb....nekem ez a váltás már sok

Orion2020 Creative Commons License 2021.08.03 -2 3 21719

Végre Toni csinált valami kézzelfoghatót a sok dekázás után.Már-már azt hittem, megjelenik a holdfényben Kornel is és nyom egy szerenádot.

Böszőke13 Creative Commons License 2021.08.03 -2 3 21718

Igazán szuper befektetés volt részéről ez a szalon,(olyan volt mint egy szalmakazalra dobott vörös rongy, ahogy ott elterült ), ami semmi másra nem jó,mint ott gyülekeznek és vájkálnak a  másik életében, mert fizető vendég már szinte soha nincs,amit cseppet sem csodálok,hiszen ha betért is valaki, azzal sem foglalkoztak, annyira fontos volt a magánéletük megvitatása....undorító.

Előzmény: Kokkin (21717)
Kokkin Creative Commons License 2021.08.03 -3 5 21717

Én ilyenkor mikor meglátom ezt a szerencsétlen nyomorék Kornélt, mindig arra gondolok, hogy vajon mekkora összeg az, amennyiért megéri neki, hogy egy szerep kedvéért így lejárassa magát? Mert ez már konkrétan megalázó, amit kitaláltak neki, sokan sajnos úgy nézik a sorozatot, hogy elhiszik, hogy ez a valóság.

 

De azt se értem, hogy miért éri meg a produkciónak, hogy az öreglányt fizeti, aki mást sem csinál, csak minden áldott nap a fodrászatban tesped a 180 kilójával a kanapén és osztja az észt, vájkál mások magánéletében. Ritka idegesítő egy vénasszony, meglátom és ráz tőle a hideg. Elvileg neki is érdeke, hogy menjen a biznisz, mert ő pénzeli, de hasznos dolgot még nem láttam, hogy csinált volna ott, pl. bármiféle könyvelést nézegetett volna...Elvitték a feje fölül a palotáját, amiben lakott, vagy miért nem eszi már haza a fene végre, legalább pár nap erejéig?

Meszmeralda Creative Commons License 2021.08.03 -2 0 21716

Bocs:Szofinak

Előzmény: Meszmeralda (21715)
Meszmeralda Creative Commons License 2021.08.03 -2 1 21715

Szifinak az ajakfeltöltés óta teljesen félreáll a szája. A Karola szájáról ne is beszéljünk, pedig olyan kis aranyos volt eleinte.

 

Meszmeralda Creative Commons License 2021.08.03 -5 3 21714

Nekem a Tóni  sokalm borzasztóbb! Ebbe  karótnyelt lánykába nem sok nőiesség szorult. Hacsak a hajdobálás nem tekintjük annak.

Előzmény: vakats88 (21711)
Böszőke13 Creative Commons License 2021.08.03 -2 2 21713

Ehhez nem sokat lehet hozzátenni, ( csak annyit ,hogy a kor nem mentesít ,ez a lány még véletlenül sem tudja mit akar, ma ezt,holnap azt ..., szánalmas)

Előzmény: ilci56 (21712)
ilci56 Creative Commons License 2021.08.03 -2 3 21712

igen ez a Toni Kornél huzavona már több mint idegesítő.A hülye férfias szemöldökű kiscsaj se tudja mit akar hol ide hol odahúz  nem is tud semmi másról beszélni csak róluk.De mit várunk tőle ő még zsenge korban van de Szofi szintén csak grimaszkodik húzgálja a száját hol odavan hol hárit az is már full uncsi.Ez még megspékelve a fodrásszszalonban a keritők hadával.Tamara is csak erőszakoskodik mindig meg Tivi de még a vénasszony is aki mindig ott lebzsel osztják az észt.

vakats88 Creative Commons License 2021.08.03 -1 4 21711

Én ezt a Kornél-Tóni dedófaktort nem bírom... Kikészülök ettől a hülyegyerektől...

Betty.Ford Creative Commons License 2021.08.01 0 5 21710

Nagyon jo iras. Szofirol ugyanazt gondoljuk.

Előzmény: Tulipántoss (21708)
Kokkin Creative Commons License 2021.08.01 -1 0 21709

A sorozatba annak idején teljesen normális emberként került be, DJ-ként dolgozott. Annyi volt a bűne, hogy Tamás akkori nőjére (Paulára) fájt neki is a foga. Azután faragtak belőle egy börtöntölteléket, hogy Balut szétverte a klubban, miután addig provokálták, míg elszakadt nála a cérna.

Előzmény: Meszmeralda (21707)
Tulipántoss Creative Commons License 2021.07.31 0 6 21708

Rájöttem most, ha egy-egy hét kihagyás után csak annyit teszek, hogy beleolvasok a fórumba, azonnal képbe is kerülök! :)

Mert annyira nem pörögnek az események. És ez így nekem most nagyon megfelel.  Miért?! Azért, mert így többek között például nem kellett annyit hallgatnom  hetekig, hónapokig Máté és André sablon dumáját, hogy aszongya " enyém a gyerek, nem a tiéd a gyerek hanem az enyém a gyerek, blablabla!

 

Most pedig újfent Szofi miatt igyekszem nagy ívben elkerülni a jeleneteit!

 

Ez a karakter annyira leamortizálódott (nem mintha a többiek karaktere felfelé ívelt volna ). hogy Szofi jeleneteit inkább kihagyom. Pedig ezt már megtettem anno, amikor  a fatökű, de nagyon jólelkű Tamással bánt úgy ahogy nem kellett volna, mint akit a seggéből rántott volna elő!

És még ott is nekiállt feljebb, holott ott élősködött náluk a testvére Teo a két fiával. Amikor vita volt Szofi és Tamás között, Teo és fiai, mint szurikáták lesben álltak a folyosón. 

Szofi mostani jelente után eszembe jutottak ezek a visszataszító régi pillanatai. És az is, amikor Szofi és Máté az együttlétük után távoznak a lakásból és véletlenül meglátja őket Tekla. Aki annyira ledöbbent, hogy csak falhoz simulva nézte a könnyein keresztül a légyottról távozó ölelkező, csókolózó párt. Ahelyett, hogy akkor  odarohant volna, letámadta volna őket. De sajnos nem tette. Lehet, hogy megúszta volna az azóta történt sok galibát?!

Szofi most is úgy viselkedett Teklával (nem vagyok Tekla fan!), mintha ő lenne a megtestesült  Szűz Mária. Inkább magába roskadva vezekelni kellene! Volna mit megbánni az Univerzumnak. De eszében sincs a múlt. 

Én viszont egyre kevésbé viselem, ezért lazára veszem a figurát vele kapcsolatban!

( És továbbra is tartom, hogy úgy néz ki sokszor, mintha fogyatékos lenne?! Annyirabután  bambán adja elő magát, vagy a fene tudja?! )

Meszmeralda Creative Commons License 2021.07.31 0 3 21707

...lehet látunk egy jellemfejlődést és jó útra tér?

 

Erre bizony kíváncsi vagyok! Szerintem ez az ember soha az életben nem fog megjavulni, annyi rosszat tett már.

Bár a sorozatban szinte minden előfordulhat, de igen furcsa lenne, és persze örvenetes is egy ilyen esemény. 

Csak éppen hihetetlen!

Előzmény: Kokkin (21701)
gall111 Creative Commons License 2021.07.31 -1 1 21706

Virág vigáz a gyerekre. Ott lakik. Reggel meg viszi a munkahelyére.

Betty.Ford Creative Commons License 2021.07.31 -1 0 21705

Nem tudom, en attekertem ugy , ahogy volt.

Előzmény: Kokkin (21701)
gombóc63 Creative Commons License 2021.07.31 0 3 21704

Szerintem pedig a forgatókönyvírók, akiknek abszolút nincs realitásérzékük.

Előzmény: Bomc (21702)
Orion2020 Creative Commons License 2021.07.31 0 2 21703

A rendezők...:)

Előzmény: Bomc (21702)
Bomc Creative Commons License 2021.07.31 -1 2 21702

Ki vigyáz Barbi gyerekére 2 hónapja miközbe nászúton vannak?

Kokkin Creative Commons License 2021.07.31 -1 2 21701

Ez a Karesz féle volt osztálytársas sztori mégis mi volt? Én éreztem magam kínosan, miközben néztem, annyira amatőr és gagyi volt az egész.

 

Roland vergődése még mindig idegesítő és unalmas. Eddig a "szeretjük egymást, összetartozunk" dumáját mantrázta, most a "sajnálom" hagyja el a száját félpercenként. És ahogy múltkor már írtam, nem kellett csalódnom az "igényes" tartalomgyártásban, nyilván nem emlékeztek se a szereplők, pláne az írók arra, hogy ezek ketten Evelinnel a múltban, még Bori előtt kavartak és szexeltek már, úgyhogy el lehetett adni a hülye nézőnek ezt most úgy, mintha először lenne egymáshoz közük.

 

A Márk-Tekla szál viszont izgi, kíváncsi leszek mi lesz a végkifejlet, ha ő az apa, lehet látunk egy jellemfejlődést és jó útra tér?

Priincessina Creative Commons License 2021.07.29 0 3 21700

Rendesen felidegesítettem magam rajta én is! Adtam volna a pofájába.... pfff

Előzmény: Melvin Smiley (21698)
Melvin Smiley Creative Commons License 2021.07.29 -3 3 21699

És a legszebb az egészben, hogy ha majd megtörténik a baj, Szofi akkor sem fogja észrevenni, hogy megint neki köszönhető az egész, és a falba verni a hülye fejét, mert ahhoz képest, hogy másoknak állandóan a felelősségről ugat, még egyszer nem láttam, hogy ő felelősséget vállalt volna a saját undorító húzásaiért, vagy őszinte megbánást tanúsított volna bármiért is. 

Melvin Smiley Creative Commons License 2021.07.29 -3 3 21698

Ez a Szofi még mindig egy rohadt nagy féreg! Először lek*rja Tekla férjét (nem mintha Máté nem lenne jobban hibás, de most Szofiról van szó), aminek köszönhető egész mostani helyzet valójában, utána még neki áll feljebb és ő fúrja meg szidja hónapokig Teklát, aki utána megbocsájt neki, erre ahelyett, hogy meghúzná magát és élete végéig szégyellné a pofáját azért, amit vele tett, most megint beleártja magát az életébe, mintha bármi köze lenne hozzá, odaáll elé és közli vele, hogy helóka, képzeld a gyereked apja egy bűnöző, egy veszélyes ember, aki mindenkit tönkretesz, ezért aztán haladéktalanul invitáld be az életedbe, különben én teszem meg. Esküszöm, okádnom kell ettől a nőtől.

ilci56 Creative Commons License 2021.07.29 0 5 21697

Ha ilyen veszélyes már pedig tudjuk,hogy az akkor minek feszegetni nála ezt a gyerek témát mikor Márk mindenre képes.Gondolom nem vele akarja felnevelni a gyereket?Már látni a következő részben folytogatja a rohadék Tivadart ez egyszer igaza vcolt Teklának ezt a bünözőt el kell felejteni ő biztos nem hagyja,hogy palira vegyék és egy gyereket elétárva közlik vele itt a gyereked

Orion2020 Creative Commons License 2021.07.28 0 2 21696

Milyen akaratos a kis taralyos kakas :)

Előzmény: Kokkin (21694)
Elvira, a budai jósnő Creative Commons License 2021.07.28 -1 1 21695

Anyám borogass! Ez a Márk már megin megjelent!

Kokkin Creative Commons License 2021.07.28 -2 4 21694

Ennél a Kornélnál nagyobb nyomorékot még nem látott ez a sorozat, pedig azért volt már néhány erős versenyző a múltban is...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!