Keresés

Részletes keresés

kölyök19 Creative Commons License 2000.10.20 0 0 40
Bizony olyan!!!
Az Andre volt a messziről jött ember, valaki halálhírét keltette, aztán visszajött kísérteni a szekrényajtón át fehér fejjel (krétapor?), de voltaképpen nem halt meg, csak hipnotizálták. Biztos valami pénz volt a háttérben. Többet tényleg nem tudok kicsavarni magamból, de egy ismétlést szívesen vennék.

Az örvényben a folyó túlpartján lévő házban rosszalkodtak a babák, ez is jó kis lélektani borzongató volt, kár, hogy emlékszem rá, ki volt a bomlott agyú - ez rontja az esetleges újravetítés élvezhetőségét.

Van aki többre emlékszik a messziről jött ember kapcsán?

Előzmény: Pirx (39)
Pirx Creative Commons License 2000.10.20 0 0 39
Hát ez a messzirôl jött ember nekem idegen. Sosem szerettem a félelmeteseket, ez biztos olyan film volt.
iscloz Creative Commons License 2000.10.18 0 0 38
A messziről jött ember tényleg kafa volt, egyszer majdnem becsináltam amikor kijött a szekrényből, mert az valami titkos átjáró volt.
És a halál arhívumára senki nem emlékszik?
Az egészből nekem is csak annyi maradt meg, hogy valami csapóajtó volt a padlón a nemkívánatos személyek számára. A kis buták meg ráléptek.
ZSÓKA Creative Commons License 2000.10.18 0 0 37
Kedveseim, vki világosíjjon má' föl, mi a fene volt az a Messziről jött ember, akiről mindenki hozsannát zeng? Az én életemből teljesen kimaradt. Mikor ment?
ezer hála és kösz.
Zsóka
Előzmény: Pirx (36)
Pirx Creative Commons License 2000.10.17 0 0 36
Szerintem az a scifi sorozat az Alfa Holdbázis volt, éppen a kapitányt készült felfalni egy embernek álcázott (de a captain által tökéletesen látott) szörny... Meg ebben voltak a Sas nevű űrrepülők.

Egyébként pedig: csakazértis Pirx pilóta kalandjai!!!
:)))))))))

Meg még:
Televíziós mesék felnőtteknek (ez Pirx után jött)
Flúgos futam
Gyökerek (Kunta Kinte)
Utánam srácok (ez volt a címe is, vagy csak a dalszöveg??)
a többit már írtátok (pl. A négy páncélos és a kutya)

Előzmény: pőcsike (23)
LeifEriksson Creative Commons License 2000.10.17 0 0 35
Lehet hogy az volt, de ha ugyanarra gondolunk akkor asszem te is nagyokat röhögtél rajta, valami csúcs volt....
Előzmény: pőcsike (34)
pőcsike Creative Commons License 2000.10.17 0 0 34
Leif! Nem a Hallo ,hallóra gondolsz?? Mert azt imádtam, volt valami festmény is benne..a Bukott madonna a hatalmas cicikkel..
Foti Creative Commons License 2000.10.17 0 0 33
Ogy élő közvetítések.
Emlékeztek még Stadinger et-ra, Király Zoltán féle törvénysértés történt: "nem valósult meg az éves költségvetés" interpellációjára ?

Oviék állami kitüntetéses legyen a térdszalag rend 8 mm helyett 7,5 mm átmérőjű ... javaslatcsomagára.

LeifEriksson Creative Commons License 2000.10.17 0 0 32
SANDOKAN volt a nyerő!!!!!!!!

Meg később (tán '87 táján) volt
"A Szerencselovag" nevezetű.

Sőt. A címére sajnos nem emlékszem de valami fergeteges paródia volt amiben francia ellenállók meg hülye német tisztek voltak (Herr Flick)

Mi volt ennek a címe, tudja valaki???

Zizzzzz Creative Commons License 2000.10.16 0 0 31
Hali!

Már nagyon régen (kb 20 éve) volt 1 sci-fi sorozat, amiből csak annyira emléxem, hogy volt benne vmi idő megállító gépezet, ami nagyjából úgy nézett ki, mint egy mezei vibrátor. Mi volt a neve a sorozatnak???

Zizou

pőcsike Creative Commons License 2000.10.16 0 0 30
Azért a Leonszíó meddig bezsédtéma volt. Lehetett valakit ugy istenigazából utálni. Ma már csak a politikusokat lehet ilyen tiszta szívből eheh Ő volt a Best Villan..
Beebite Creative Commons License 2000.10.16 0 0 29
Az Isaurát pár éve adta le az rtlklub a Kisasszonyka vagy mijen c. sorozat kapcsán, amiben szintén szerepelt a Lucelia Santos, meg a Leonszió is
Előzmény: pőcsike (28)
pőcsike Creative Commons License 2000.10.16 0 0 28
Lobbyzni?? Hamarabb adják le az Isaurát ujra, minthogy az Örvényt!! (csak félve jegyzem meg, azért az Isaurát is szerettem .Életem első szappanopera élménye volt.)
Foti Creative Commons License 2000.10.16 0 0 27
daktari (clerence a kancsal oroszlán)

Beebite Creative Commons License 2000.10.16 0 0 26
az ORF1-n volt pár éve, de mindig bazi későn:(
pőcsike: lobbyzzunk az Örvényért?:)))
Előzmény: pőcsike (25)
pőcsike Creative Commons License 2000.10.16 0 0 25
Mintha nemrég valamelyik adón láttam volna..És mi lesz az Örvénnyel??????Azok a jó kis kedd esti sorozatok az egyesen!Hmmmmmmm..
Beebite Creative Commons License 2000.10.16 0 0 24
huu, mit adnék a Dempsey és Makepeace hiányzó részeiért:)
Nekem kb a 60%-t sikerült felvetetni videóra, akkor még nem votl mindenhol videó, de én előrelátó voltam:) Pár részt azonban elfelejtettek felvenni nekem, és azokat azóta is vadászom:)
Bee
pőcsike Creative Commons License 2000.10.16 0 0 23
Az Én kedvecem szintén a Forró szél volt, meg az egy hónaponként leadott Muppet show!!! Az igen ott van a szeren. Ja, és volt valami ifjúsági film, talán Labirintus vagy valami hasonló a címe..Amikor egy kiscsaj bolyongott részeken át az említett építménybe, és családtagjait kereste.Dempsey és Makepeace..vagy valami hasonlóképpen kell leirni..És persze Sandokan!!!A cseszlovák összes, és a Szünidei matiné, és a Mesemondólányos...Viszont pirx kapitányt már nem birtam megnézni. Volt valami scifi sorozat is, ami nagyon félelmetes volt, egy részre emlékszem csak, amikor egy ürhajóba volt valami szörny, ami az egész szobát betöltötte,és befalta az Emlékszik valaki valami ilyesmire??embereket..régen volt..
ZSÓKA Creative Commons License 2000.10.16 0 0 22
Mikor és hol ment A messziről jött ember? Az én életemből teljesen kimaradt, egyáltalán nem emlékszem rá. Miről szólt? Ismert színészek játszottak benne?
A Négy páncélos és a kutyát imádtam...
Előzmény: kölyök19 (18)
Beebite Creative Commons License 2000.10.16 0 0 21
Iműádtam a Satubaszorult polgárokat. Mostanság ismételték, de akkor már nem értettem, hogy kicsi Beebite mit szeretett rajta annyira:)
Az örvény....mmmmmh, valami 8 rész volt összesen, és minden rész után órákig vesézgettük... Azóta is remegve várom, hogy valamelyik tv megvegye...
De sajna esélyem sincs, mert a részeinek számossága kisebb mint 234656757:(

Bee:)

nagyfater Creative Commons License 2000.10.16 0 0 20
A " Belfegor"-ra senki sem emlékszik? Juliette Greco volt a főszereplője
Foti Creative Commons License 2000.10.16 0 0 19
A Borsra ? dehogynem
Dániel Ede tanár úr, Dezső, Oszi ....

Az 1 óra múlva itt vagyok Láng Vincéje ?

Keménykalap és krumpliorr

Utánam srácok

Öreg bánya titka (még mindig feláll a szőr a hátamon a nyitó képsorok zenéjétől)

Futrinka utca lakói

Mazsola

Lolka bolka

Varázsceruza

Run(m?)cájsz

Előzmény: Törölt nick (15)
kölyök19 Creative Commons License 2000.10.14 0 0 18
Húúúúúúúúúúúúúúú!
Erről az ismétlésről én lemaradtam!
Mikor adták a Nők a pult mögött-et újra? Jobban kellett volna figyelnem.

A messziről jött embert is újra megnézném, akkor nagyon féltem az epizódok után, talán most már nem lennék annyira ijedős.

Előzmény: vickie (12)
Csocsesz Creative Commons License 2000.10.14 0 0 17
Orion űrhajó. Meklén és Tamara, egyszerűen sirály volt!
vickie Creative Commons License 2000.10.14 0 0 16
A Madaras beteg volt évekig, azért ilyen megviselt.
A Forró szél tényleg nagggyon jó volt. Most amikor megismételték akkor is nézhető volt határozottan.
Szóval régen tényleg voltak nézhető sorozatok. Most meg tömik az agyunkat azzal a sok agyatlan brazil köcsögséggel (elnézést). Komolyan rosszulvagyok már a tv műsoroktól. Pénteken pedig mi kell a népnek? Dáridó és Vigadó. Hajrá, előre!! már egy német sorozat is felüdülés a többihez képest.
Jodie Creative Commons License 2000.10.14 0 0 14

Az én kedvenceim voltak: Angyalbőrben, TJ Hooker, Dempsey és Makepecae...

Üdv.
Jodie

dr_strange Creative Commons License 2000.10.13 0 0 13
A négy páncélos, jajj, de szerettem, még könyvben is elolvastam.
Bors
Egy óra múlva itt vagyok
(Hosszú forró nyár, de most mit jöjjek itt a korommal?:-)
vickie Creative Commons License 2000.10.13 0 0 12
A messziről jött ember, igeeeeeen. A suliban emléxem, csoportra oszlott az osztály, hogy meghalt, vagy nem. Vagy valami ilyesmi volt a kérdés, hogy ki, miért, már ködös.
Tényleg a kedd este nyolcat várta az egész ország.
Nők a pult mögött:o) Imádtam, most pedig, hogy megismételték, hááááát... az idő megszépítette.
ZSÓKA Creative Commons License 2000.10.13 0 0 11
Tényleg, a nagybecsű csehszlovák sorozatokról megfeledkeztem. Meg a SURDA!!!!
Előzmény: kölyök19 (8)
Ozon Creative Commons License 2000.10.13 0 0 10
Gyerekkorom legjobb rajzai
Gyerekkorom legjobb gondolatai
Gyerekkorom legjobb iskolai napjai
Gyerekkorom legjobb képregénye
Gyerekkorom legjobb cserepesvirága
Gyerekkorom legjobb ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!