Keresés

Részletes keresés

lencsi24 Creative Commons License 2003.11.13 0 0 89
igy:


probáld meg..lássuk a képeket)))

Előzmény: Goliath (88)
Goliath Creative Commons License 2003.11.13 0 0 88
Hat ez a tar.hu felhaborito, se ftp-vel (nem tudom a megszakadt letoltest folytatni), se weben (Zero Sized Reply hibauzenet) nem tudok feltolteni.
Mindjart felrakom az extrara a kepeket, abban segitsetek, hogy hogyan kell belinkelni a kepet.

Kosz!
Goliath

Előzmény: lencsi24 (87)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.13 0 0 87
Ha én meg tudtam csinálni a TAR.HU -t akkor Te is)))
Előzmény: Goliath (86)
Goliath Creative Commons License 2003.11.13 0 0 86
Lencsi:

Igen, tenyesztotol szarmazik (feher, volt szurke foltja a feje tetejen, de mar elmult, es a kicsinek is van foltja), van torzskonyve is (anyucinak es a fianak is), kepek is vannak, mar csak a tar.hu akaratan mulik, hogy mikor tudom megmutatni.
Holnap megprobalok 1-2 frisebb kepet is csinalni rola.

Goliath

Előzmény: lencsi24 (84)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.13 0 0 85
irtam Neked mailt..meg tudnád nekem csinálni a tár.hu t?
Megadtam az adatokat....

irj ha valami van..

kösziiii...

Előzmény: Vavis (83)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.13 0 0 84
Goliath

Üdv a brit cicásoknál))
Fehér brit? Tenyésztötöl vetted az első egyedet?) A pici gondolom jött..
fiu mennyi idös?Jo lenne rola kép..lesz törzskönyve?
mikor lesz rola kép?

Vavis:

ez a tár.hu most épp nem mükszik.ez az én szerencsém.nem baj majd otthon. nagyon köszönöm a leirást teljesen érthetö volt.ha mégsem megy ugyis jelentkezem;)

Előzmény: Goliath (82)
Vavis Creative Commons License 2003.11.13 0 0 83
Helló!
Nem vagyok profi, arra gondolsz, hogyan kell ide képeket beilleszteni?
Előzmény: Goliath (82)
Goliath Creative Commons License 2003.11.12 0 0 82
Sziasztok!

A keptarba lassacskan fel tudok tolteni, de nagyon lassu, mindig megszakad.
Azt meg tudna valaki irni, hogy hogyan kell pontosan belinkelni?

Nekunk feher brittunk van. Pillanatnyilag 2 van anya es fia), a fiu most van eladosorban. Remelem hamorosan kepeket is tudok roluk mutatni.

G.

Előzmény: Vavis (81)
Vavis Creative Commons License 2003.11.12 0 0 81
Persze hogy segítek, hol akadtál el??? Megcsinálhatom én is, de ahhoz a személyes adataid kellenek. Vagy a saját képtárat már létrehoztad, csak a képfelhelyezés nem megy????
Előzmény: lencsi24 (77)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.12 0 0 80
nem megy ez a feltöltögetés nekem...

VAVIS SEGITS! pliz

lencsi24 Creative Commons License 2003.11.12 0 0 79

lencsi24 Creative Commons License 2003.11.12 0 0 78

Előzmény: Tomahawk_ (75)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.12 0 0 77
Vavis,

Nem sikerült képtárat létrehozni segitesz???

Előzmény: Vavis (74)
Vavis Creative Commons License 2003.11.12 0 0 76
Küld azokat a képeket, felteszem!
Előzmény: Tomahawk_ (75)
Tomahawk_ Creative Commons License 2003.11.12 0 0 75
Lencsi örülök,hogy tetszettek a képek,hátha valaki még ide is feldobná közkinccsé tudnánk tenni őket,hadd ne kelljen mindenkinek egyenként elküldenem jó?Valaki megtenné,hogy felteszi őket ide?Köszönöm!
Vavis a cikket bescannelem a napokban,bár nekem egy 2011-es macskamánia van meg amiben írnak a Skót lógófülüekről.
Vavis Creative Commons License 2003.11.12 0 0 74
Toma, engem érdekelne az újság!!! Kezdheted a szkennelést, ha van időd persze.

Lencsi, sikerült létrehozni a képtárad???

lencsi24 Creative Commons License 2003.11.12 0 0 73
Toma,

Köszönöm a képeket megkaptam mindent! Ha van még küldhetsz.
Van web oldala az állatos boltodnak?

Előzmény: Tomahawk_ (71)
Tomahawk_ Creative Commons License 2003.11.11 0 0 72
Tényleg még egy reag csak.Nem lovagolni akarok a témán.Ők is attól a tenyésztőtől vásároltak brit cicákat anno mikor elkezdődött a britmizéria akitől mi is Szegeden,Lukács Juditéktól.Mikor egyszerre volt két kék colourpoint hál istennek nekem sikerült megszereznem a szebbiket Aki sajnos meghalt a Bonnie-t,tehát az ő kék colourpoint cicáik alapköve az én Bonnie cicám tesókájától származik...tényleg csak zárójelben teszem hozzá,hogy a Bonnie kiállítási szemmel szebb volt mint amit ők vittek el,ez már kicsinek is látszott.Sajnálatos módon Bonnie ugye elpusztult pár éve.:-(Nah,csak hogy nem a levegőbe beszélek ezt azért írtam le.Nem ismerem őket ezért sem kedvelni sem nemkedvelni nincs okom őket!Az tény,hogy gyönyörű macskáik vannak,sőt a Churchillnek az apja,az ő tenyészetükből származik Pufi!Tényleg megyek most már!!:-)
Tomahawk_ Creative Commons License 2003.11.11 0 0 71
Na az én kandúrom az említett újság borítóján lévő cica tesója,csak egy előző alomból származik.Nekem megvan az újság,ha valakit érdekel bescannelem és elküldöm e-mailben a cikket.
Lencsi ok elírtam bocsi tudom kiről van szó Béla a férje az Editnek és igen csepeliek.Meg akarták venni Patsyt tőlünk anno,de ezt meséltem már.Az,hogy ők hozták volna be a britet ezzel vitatkoznék,de hagyjuk.Én másképpen tudom.
Nos így lett a mi Churchillünk Scottish Straight tehát skót állófülü,hogy állófülüvel kell mindig keresztezni a fajtát!!Remélem a képeket megkapod,majd jön a folytatás,ha ezek megérkeztek jó??Csak feleslegesen nem akarom küldözgetni,hátha meg sem kapod.A fenébe semmi időm nincs rohanok le az üzletembe,ez volt az ebédidőm:-))Amúgy egy kutya-cica felszerelés és eledelboltom van.
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.11 0 0 70
OK,

Olvastad a Macska aki párizsban járt c. könyvet?egy logofülüröl szol...

Előzmény: Vavis (69)
Vavis Creative Commons License 2003.11.11 0 0 69
mail megy.
Előzmény: lencsi24 (68)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.11 0 0 68
Vavis

Holnapra hozok Neked cimeket..

Ja igen, hogy lehet itt a kép.tar.hu-n felrakni képeket magamrol meg a cicákrol stb...segitesz?

Előzmény: Vavis (67)
Vavis Creative Commons License 2003.11.11 0 0 67
Öcsicicát én tartom.:o) Kicsit hosszabb a hajam, de az vagyok én:o)
Előzmény: lencsi24 (65)
Vavis Creative Commons License 2003.11.11 0 0 66
Pedig még a patkányok, egerek stb. fent sincsenek!:o)
Azért is tetszett A Macska újságban a skót lógófülű, mert Öcsis a színezete + megspékelve egy gyönyörű füllel!:o)
Ja az újság nincs meg (már az újságárusoknál se), itt a neten láttam csak a borítóját, úgyhogy címek lefújva - persze egyébként, hogy senki nem veszi a környezetemben!:o(
Előzmény: lencsi24 (63)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.11 0 0 65
siklo bocsi..

Te melyik vagy azon a házavatos fotokon?

Előzmény: Vavis (62)
Vavis Creative Commons License 2003.11.11 0 0 64
A minősége nem olyan jó ha nagyítom, így hagytam:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: lencsi24 (63)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.11 0 0 63
Vavis,

Nagyon köszönöm édes vagy. Közben meglestem Öcsi cicádat...)) nagyon édi!
az a siko...juj félelmetes..

Előzmény: Vavis (62)
Vavis Creative Commons License 2003.11.11 0 0 62
Késő!:o) De nagyon szép!
Előzmény: lencsi24 (60)
Vavis Creative Commons License 2003.11.11 0 0 61
Kívánságodra:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: lencsi24 (59)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.11 0 0 60
ja, azt nem!!))))) bocsi....
Előzmény: Vavis (58)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!