Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.27 0 0 274
ginzenget otthon ne hagyd!
:)
Előzmény: Törölt nick (273)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.27 0 0 272
holnap hányra is kell menni?
szellemi képességeim ismertek.
:)
tündérlala Creative Commons License 2000.11.27 0 0 271
"A hetedik Te magad légy...!"
:)))

tündérlala

Előzmény: .hun (265)
kaviat Creative Commons License 2000.11.27 0 0 270
nylon humidor: jut eszembe, én a 7végén pöffentettem el 1 alvarot, amit elötte sokáig tartottam nylon alatt nedves papírzsepivel páráztatva.. hmm.. kb a feléig tudtam elszívni, lehet hogy tulságosan átnedvesedett belül, de eléggé érdekes fanyar íze lett.. szóval vigyázni kell, nehogy tulságosan átvizesedjen a szivar, mert akkor annyi

még nem tudom hogy mit hozok, ha nem lesz időm beszerezni elötte, akkor alvaro elegante-t, lévén most éppen az van otthon

.kav]4t r.e.b.

Jozs Creative Commons License 2000.11.27 0 0 269
Én nem mondom meg mit viszek, legyen titok... :)
Előzmény: T.C. Junior (267)
.hun Creative Commons License 2000.11.27 0 0 268
Én minden valószínűség szerint az index talira szánt és otthon felejtett, Há mester tanácsára "nylon humidorban" frissített Davidoff Tubos-omat fogom elpöffenteni...ha otthon nem felejtem megint! (Filofax elővesz! Memo beír! Otthon vajon elolvas? :)) )
Előzmény: T.C. Junior (267)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.11.27 0 0 267
Mamám, szerintem figeljétek ki, hogy van-e füstérzékelő a Stage Pub-ban, nehogy aztán egy barátságos tűzoltó fecskendője landoljon a nyakatokban, téves riasztás miatt... :o)

Jó szórakozást mindenkinek, azért holnap a színházban én is lepöfékelek egy szünetben letolható méretű darabot, és majd gondolok rátok!

Mi lenne, ha addig is ismertetné mindenki, hogy mit fog holnap elszíni? :o)

.hun Creative Commons License 2000.11.27 0 0 266
Lásd a 265-ös számú hozzászólást! :))
Nálam sajna tetü a Net meg aztán dolgozom is közben...:)
Előzmény: Há (264)
.hun Creative Commons License 2000.11.27 0 0 265
kaviat
tündérlala
che
anderson
Jozs
Há (a hatodik)
AtheH (a hetedik) :)

Remélem még én is beférek!

Előzmény: Há (261)
Creative Commons License 2000.11.27 0 0 264
És AtheH mester jön kedden?
Előzmény: .hun (263)
.hun Creative Commons License 2000.11.27 0 0 263
Há mester kinyilatkoztatott! :))
A magam részéről jórészt egyet tudok érteni vele. Igaz, hogy a CT drága, sznob hely, ahol a kiszolgálás csapnivaló, de azért azt el kell ismerni, hogy tettek (talán még tesznek is) a Mo.-i szivarkultúra felélesztéséért.
De mégsem ez tetszett a legjobban a hozzászólásban, hanem a mobil humidor. Én már láttam; zseniális darab! Egyszerű, szép és praktikus! :)
Előzmény: Há (214)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.27 0 0 262
Szasztok, sajnos most csak lélekben lehetek Veletek, de majd legközelebb :-(
Creative Commons License 2000.11.27 0 0 261
kaviat
tündérlala
che
anderson
Jozs
Há (a hatodik)
...
Előzmény: Jozs (256)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.26 0 0 260
úgy nézem kb el is találtad. öten már vagyunk.
:)
Előzmény: tündérlala (259)
tündérlala Creative Commons License 2000.11.26 0 0 259
Óvatosságból 6-8 embert mondtam! :)))
De szerintem nem tudják...
Bár a múltkori 3 fős pöffenet meg sem kottyant a kétszintes (galériás) helyiségben.

tündérlala

Előzmény: Törölt nick (257)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.26 0 0 258
anderson, ismét megkérdezem:
jose testvér megvolt?
vélemény?
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.26 0 0 257
öt ember. az már jelentős füst mennyiséget jelent.
tudják ott a helyszinen, hogy mit vállalnak?
:)
Jozs Creative Commons License 2000.11.26 0 0 256
kaviat
tündérlala
che
anderson
Jozs
...
Előzmény: tündérlala (255)
tündérlala Creative Commons License 2000.11.26 0 0 255
Bocs, akkor így kéne :) :

kaviat
tündérlala
che
anderson
??..

Folytassátok plíz!

tündérlala

Előzmény: Törölt nick (254)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.25 0 0 253
kaviat
tündérlala
che
tündérlala Creative Commons License 2000.11.25 0 0 252
SOS! SOS! SOS! SOS! SOS! SOS! SOS!

Sziasztok!

Nagyon fontos lenne egy gyors kb. "létszámellenőrzés", hogy hány helyet biztosítsanak nekünk kedden!

Lécci, folytassátok a névsort, akik jönnek:

kaviat
tündérlala
..

köszi

tündérlala

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.25 0 0 251
jozs,
tudtam, hogy magas a labda, de eddig a többiek úriemberek voltak és nem csapták le. hogy helyes-e az elképzelésed kiderül a talin.
jut eszembe, és ha agressziv is vagyok?
:)

tündérlala,
kinek a pap, kinek a papsajt.

csokis,
örülünk, hogy segíthettünk.

anderson,
jose testvér megvolt?
:)

T.C. Junior Creative Commons License 2000.11.25 0 0 250
Szerintem már én is összefutottam azzal az eladó csajszival a CT-ban. Mindegy szerintem a Kínai van olyan jó + ráadásul nincs olyan érzése az embernek, hogyha nem öltönyben megy be, és nem vásárol legalább 20 ropiért, akkor kinézik...

A múltkor egyébként összesen 1 szivart vettem kipróbálásképpen (Don Juan - Churchill, elég angebotos az ára gondoltam kiprószálom), meg kell hagyni jó körülmények között van tárolva: másnap hazajöttem és véletlenül elől hagytam a szivart a tároló dobozom mellett, és kellemes szivarillat lengte be a szobámat amikor beléptem...

Előzmény: tündérlala (245)
Csokis Creative Commons License 2000.11.25 0 0 249
Konyvtarban nem jo szivarozni, mert a konyvek + a draperiak beveszik a szagat. (Nalam a konyvtar automatikusan tolgy + textil falburkolatot jelent. :-) )
Előzmény: Jozs (248)
Jozs Creative Commons License 2000.11.25 0 0 248
A cigar-room témához: sajnon nekünk sincs, de én mindig álmodoztam egy olyan dolgozó-, könyvtárszobáról, ahol minden szenvedélyemnek hódolhatok. Mint Sherlock Holmes, aki a Boscombe völgyi rejtélyt éppen a szivarhamu analízisével oldotta meg. (Indiai szivar volt... ki hallott már ilyet? :)
Előzmény: Törölt nick (242)
Jozs Creative Commons License 2000.11.25 0 0 247
> a csajom elolvasta az előző hozzászólásomat és
> ragaszkodott hozzá, hogy írjam be, hogy nem
> vagyok melegítős. nos szóval:
> nem vagyok melegítős

Che, most már ez rajtad marad. Fogadni mernék, hogy nemcsak melegítős, de egy kopaszra beretvált fejű izomtorony vagy. :) Mondtad is, hogy gyúrni jársz. :)))

Csokis Creative Commons License 2000.11.25 0 0 246
T. Urak! Koszonom a multkori segitseget, a "kinainal" vettem harom kulonbozo Hoyot a haveromnak. Neje atadta a szulesznek, aki allitolag igen boldog es elegedett volt vele. Szoval megegyszer koszi.
tündérlala Creative Commons License 2000.11.25 0 0 245
"a ct-t meg segítse tanácsokkal aki odajár!"

Lehet, hogy nem leszünk népszerűek emiatt, de a kavival nekünk a kedvenc helyünk a Cigar Tower.

Mi kifejlesztettük a "szivarsasolás" szertartását, ami abból áll, hogy időt szánva a dologra, kéjes nyugalommal végignézzük/kérdezgetjük/szagolgatjuk az összes új/újszerű anyagot, hosszasan válogatunk, aztán vásárolunk egy kisebb mennyiséget (így mindig tudunk frisset vásárolni + ismét lehet menni sasolni :) ). Ezt követően átvonulunk a közeli sörözőbe, majd mindent előszedünk, ismét megcsodálunk, majd jóízűen rágyújtunk a kipróbálandó új "zsákmányra". (Általában igyekszünk nem leragadni egy "kedvenc"-nél, hanem mindig újdonságokat is felfedezni.)

Mivel az általunk vásárolt szivarok mindenütt ugyanannyiba kerülnek, ct mellett szól az áru kultúrált tárolása és tálalása, hogy nem egy fél négyzetméteres agyonzsúfolt üvegvitrint bámulsz a falon 25 fokos szögben mint a kínainál. Ráadásul mi meg rendszeresen ott fogtunk ki egy extramísz "kiutálós" tipusú eladólányt.
Sajna a Finnkernél is igen undokok az eladók, továbbá mivel meló után rendszeresen az utolsó pillanatban esünk be, borzasztó zavaró, amikor 3/4 hatkor nekiállnak kiutálni bennünket... (A CT-ben ez a minap szóba jött, azt mondták, náluk addig tart a munkaidő, amíg az utolsó vevő ki nem lép az ajtón.)
A választék is sokkal kisebb a Finnkernél.

Szóval SZVSZ a CT nem rosszabb és nem jobb a többinél. Persze az biztos, hogy ha valaki csak "leszaladni" akar a kedvenc drága márkájáért - ráadásul olcsóbban - akkor biztosan bejön az aluljáró.

Viszont próbáljatok ki csak egyszer egy dolgot.
Belépve a ct-be határozottan válasszátok ki azt az eladólányt, aki úgy néz ki, mint Umma Thurman a Ponyvaregényben ("kis", azaz erős túlzással... :)) egy "a kézi szivarok érdekelnének" felkiáltással. Ezt követően ballagjatok fel vele a felső szintre, kérdezgessétek egy kis humorral a különféle szivarokról (szivarozik), beszéltessétek. Nekünk olyanokat szokott már mesélni a szivarokról, hogy "sós tengeríz", meg "túlpörkölt nmogyoró"...
Komolyan mondom, nekünk mindig egy élmény a kiszolgálás, amiben ő részesít (még mindig szivarvásárlásról beszélek... :)).

Persze a legfontosabb: továbbra is járjon mindenki a kedvenc helyére!!!
:)))

tündérlala

Előzmény: Törölt nick (221)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.24 0 0 244
ja, egymás szavába vágunk.
:)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.24 0 0 242
hát külön cigar-room nálunk se játszik, inkább egy kiadós szellőztetés.
tél tényleg sux, méghozzá kurvára!
:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!