Keresés

Részletes keresés

Latex Bond Creative Commons License 2019.12.22 0 0 17101

Csak a rend kedvéért, mert szeretem, ha helyén kezeljük a dolgokat.. ;)

A Kri Shan állóhajón rendezett buli egy Frusztráció Parti volt. Csupán a szervezést vállalta át ideiglenesen más, mert egy alapos vérfrissítést szeretett volna végrehajtani a rendezvénysorozaton. Más kérdés, hogy ennek sajnos nem lett végül folytatása, pedig a FFP történetében ez volt talán az egyik legigényesebben kivitelezett buli (a másik meg amit az Almássy téri Szabadidőközpontban szerveztek), mert végre nem egy alternatív szórakozóhelyet álmodtak meg hozzá helyszínnek.

 

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (17095)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.12.22 0 0 17100

Szerencsére még sosem kaptam selejtes/ vagy/  sérült cuccot, így tapasztalataim sincsenek, hogy "mi lett volna ha?" val :))

 

Előzmény: Latex Bond (17090)
djt-123 Creative Commons License 2019.12.22 0 0 17099

Szia Latex Bond.

Huh basszus ilyen catsuitot szeretnék venni az aliról csak cotton töltettel.Néhány kérdésem lenne:Elkapták a vámon?Nehéz felvenni?könnyebben szakad mint a latex?Van urinációs része is?Mennyire európai méret?Inkább sovány kínaiakra jó vagy ú.n kövérebb emberre is?Köszi a választ

Előzmény: Latex Bond (17090)


TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.12.22 0 0 17098

A manóba, csak benne maradt a link, fránya blogmotor,kiszedni se tudom.

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (17097)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.12.22 0 1 17097

100% ig biztos vagyok benne, hogy a szervezők, nem végeznek/folytatnak "zugárusítást"

'Főleg, hogy nem lehet tudni mennyi van még"

Facén van egy kicsi info ezzel kapcsolatban:

"Freedom FetishDecember 20., 15:32(English below)
Ha last minute ajándékötletet keresel, nálunk van egy! Még elérhetőek kedvezményes jegyek az áprilisi Luxuria-FreedomFetish Weekendre, közte az utolsó 15 db a legkedvezőbb árú Weekend Pass-ból."

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (17096)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.22 0 0 17096

A legutóbbi bulira az utolsó héten volt több keresés és több "épp közbejött valami, így eladnám a jegyeim" hirdetés is. Drágábban adta, hiszen 5300 volt a jegy, 10 felett kért. Itt ugyan csak feltételezésre alapul, de ha eleve volt neki több (akár szervező, akár zugárus), 1 hirdetést rakott fel és ha többen jelentkeztek, mindnek el tudta adni dupla áron, amit annó bespájzolt. Azaz ha valaki merész és nyerész felvásárolja a jegyeket és eladja drágábban.

 

Jelenleg én is így tettem, mert bár most sem volt 100%, hogy a januárira 2-n megyünk, de mégis ennyit vettem... és eddig úgy néz ki, hogy el is használjuk... de ha nem, akkor én is tudok rajta nyerészkedni. Az áprilisit is így vettem 2 főre, noha oda már mondta a csaj, hogy nem hiszi, hogy eljön. Tehát az nagy eséllyel vagy egy másik kísérőmnek lesz átadva, vagy pedig eladom. Azaz inkább többet vegyen az ember, mint lemaradjon.

 

Ez meg, hogy éjjel 2 után jönnek még újak csak arra jó, hogy 1 körül már lézengenek el az emberek és hogy ne ürüljön ki olyan hamar, jöhet már be utánpótlás, hátha a nagyobb létszám jobban mutat és ugye + bevétel is.

 

Tehát nem állítom, hogy seftelés van a jegyekkel, de a fenti elgondolás alapján a dolog nem elképzelhetetlen. Főleg, hogy nem lehet tudni mennyi van még. Egy másik rendezvényre (talán a konferecia) a pixie-n folyamatosan jelezve volt, hogy még mennyi hely van, azt korrektnek tartom.

Előzmény: egy M (17094)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.12.21 0 1 17095

Részlet a FF oldaláról:"A január 31-i Freedom Fetish Partyra minden normál jegy elkelt. Limitált számban éjjel 2 óra utáni belépést lehetővé tevő jegyek még kaphatóak"

. Mert nem nagyon van más, és ami eddig volt, ott, már milla fölötti összeget kérnek a bérleti díjként.

- A Luxuria tudtommal más helyen lesz, hálistennek nem a kvlt lepratelepén.

 "egyszer régen volt már valami álló hajón egy buli, ahol hasonlóan szigorúan vették ezt"  Jóval szigorúbbak voltak azon a hajón (A Kri Shan állóhajó), de más volt a tematika (és más volt a szervező is:)

De a FF más szempontból nézi a vendégeket, ezért jóval megengedőbb (oda be lehet menni 1/2 meztelen*/meztelenül is :) ajánlott valami extrakiegészítő.

 

Előzmény: egy M (17094)
egy M Creative Commons License 2019.12.21 0 0 17094

Jól értem, hogy szerinted még valahol titokban árulnak jegyet a szervezők a január 31-i Freedom Fetish-re? Segíts már, hogy hol! Én tökre szeretnék menni, de nincs már sehol jegy...  Azt mondod, a Pixie-n? Én nem látok egy eladó jegyet sem. A Facebook eseménynél nemrég valaki hirdetett két jegyet, de mire jelentkeztem, azt írta, elvitték, és azóta a posztot is levette. Amúgy én is azt szívtam meg, hogy nem néztem időben a Facebookot: visszanézve láttam, hogy ott azért elég folyamatosan kommunikálták, hogy melyik jegyből mennyi van még.

 

Tényleg jó lenne, ha valami nagyobb helyre vinnék a bulit, ezt így én sem nagyon értem, hogy miért nem teszik. Bár itt volt korábban szó róla még a Luxuria kapcsán, hogy cseppet sem olyan egyszerű egy megfelelő helyet találni, amely befogad egy fétis partit. Gondolom, a Yuk már kipróbált hely, és ha biztosak lehetnek a telt házban, akkor könnyebb a költségeket a fix bevételre tervezni: nem nyernek rajta nagyot, de legalább nem is buknak. 

 

Amúgy szerintem ez az áprilisi Luxuria-FreedomFetish hétvége egy léptékkel nagyobb lesz, mint ahogy írod. Itt a Freedom Fetish lesz a pénteki buli, de a kommunikációjuk szerint ugyanúgy a Supersonicban lesz, ami a két yuk együtt (minek is tennék csak a felébe, ha eddig is összejött nekik a telt ház az egészre). A Luxuria meg egyáltalán nem írt olyat, hogy az övék is a Supersonicban lenne. Ők egyelőre titkolóznak a helyszínt illetően, de nekik a teljes Supersonic is kicsi lenne, hisz legutóbb is 500 fő felett voltak (a Supersonicnak úgy tudom, 480-ra van engedélye), és az ő bulijuk más típusú, mint a Freedom Fetish: nekik nem kisebb, intim terek kellenek, mint a FF-nek, hanem egy nagy tér, ahol mindenki látja a színpadot, meg egy másik nagy tér, ahol a kiállítók és az ülve nézős előadások elférnek. 

 

Az öltözékekről még egy szó: Külföldön azt látom, hogy nagyon különböző stílusú fetish partik vannak, ezért nem tudnám általánosan kijelenteni, hogy mi való a fétis partira (na jó, nekünk könnyű, mert a latexet mindenütt szívesen látják, de volt már, hogy csak én voltam latexben, a helyiek már tudták, hogy rohadt meleg lesz, és mindenki a majdnem semmi - harness - black tape vonalon mozgott). Ami biztos, hogy az utcai ruházat elvileg sehol sem fér bele, de a gyakorlatban sajnos sok helyen ebben sem elég szigorúak. Ennek fényében én elégedett voltam a Freedom Fetish szigorával - talán az első buli itthon, ahol nem láttam full utcai ruházatot senkin (ja nem, egyszer régen volt már valami álló hajón egy buli, ahol hasonlóan szigorúan vették ezt) -, de attól még persze igaz, hogy a sima vetkőzés az én szememben sem elég a fétishez, és itt sokan a saját bőrüket használták fétisként. :-)

Előzmény: Törölt nick (17091)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.12.21 0 1 17093

TIpp: érdemes a FF-t/ Kinkstert, meg az összes többit Facén* betenni a kedvencekbe, hogy küldjön értesítést az oldal, így kicsi az esély arra, hogy az ember lemaradjon a jegyekről. (mondjuk engem ez pont nem fenyeget :D

(*elég egy Gipsz Jakab szintű profil)

Vagy ha valaki retteg a Facétól, akkor ott az Sm pixi, vagy a Fetlife, ugyanúgy meghirdetik ott is.

TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.12.21 0 0 17092

ha én lennék, akkor beágyaznám :) de mind1 is. Az info hasznos, lehet, hogy majd 1 x hasznát látom (főleg, hogy Brexit nagyon bizonytalanná teszi a helyzetet)

Amúgy a "csomagocska" megjött, kiszámoltam, hogy amiket rendeltem az, hogy viszonyul a másikhoz (Pvc U like vs Kemo C, az a helyzet, hogy darabonként 354 Ft vel drágább lett volna

az angoloktól szerezni :) (vagyis annyira elenyésző összeg, hogy szinte szóra se érdemes)

"akkor én sem Jürgen-Pistától rendelek egy picsa német faluból, aki a málladozó, second-hand gumi hacukáját akarja másra sózni," : D :D

Rendben meggyőztél, rendelek onnan is. (ebay)... öö majd jövőre :)

 

Előzmény: Latex Bond (17089)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.21 0 0 17091

Melyik az utóbbi időben "havi szinten tartott fétisparti sorozat"?

Kinkster volt. 1,5 hónap telt el 2 bulijuk között (egy pubos Red Lotus és az "előparti"). Mindkettő Kinkster névre hallgatott, ezért írtam a durván havi szintet.

 

"elérték a 100 főt, míg a korábbiak 60 körüli létszámmal mentek."

Igen, de a korábbiak kis pubokban voltak, ahol ekkora volt a befogadóképesség és a 60 fővel teltház/tömeg érzés volt, míg a 100 fő a sokkal nagyobb Supersonicban fel sem tűnt.

 

"két tánctér volt"

Ez így nem igaz. Volt a neonos, lelógós nagyterem, ahol elektronikus zene szólt, egyből mögötte volt egy kisebb terem (ahol a csocsóasztalok voltak a folyosón), a kisebb teremben volt a Barbie és a többi felsorolt szám. Ezen kívül volt még 1 terem, ahol a ketrec volt, a vizsgálószék és a korbácsolások. (Ez már a rács utáni részen volt, amit 11 után nyitottak csak ki.) Ott is szólt zene és más, mint a többi helyen. Hogy táncoltak-e, nem tudom, mert keveset voltam abban a teremben, de hely lett volna rá.

 

"zene"

Én szex közben nem szeretem a zenét, sem az altatót, sem a klasszikusat, sem a pörgőset. De, amit te említettél, miszerint "a fetish partikban az a cél, hogy egymásra figyeljenek az emberek, és a zene csak valami másik univerzumba röpítő alaphangulatot adjon"..., akkor minek van TÁNCTÉR??? Hogy beszélgessenek és egymásra figyeljenek? Abban a hangzavarban nem hinném, hogy egyszerű volt beszélgetni. Ha pedig tánctérnek nevezték ki (nem dumcsi sarok), akkor igenis jogosnak érzem, hogy más műfaj is megjelenjen... de ne úgy, mint a kisteremben (ahol tévék voltak a dj-pult előtt): "a Hupikék törpikék, Dune, Kraftwerk, ... keveredett".

Tehát ha jól emlékszem, bejárat elektronikus tánctér - ruhatár - kisterem, rács 23h-i nyitással, rács után jobbra a SM szoba (ketrec, vizsgálószék, bömbölő zene), balra a kötözés bemutatók.

 

"3-4 ember állt neki megkötözni egy-egy csajt, majd amint végzett, kicsomózni."

Nem azt írtam, hogy egyszerre 3-4 ember!!! Végzett az egyik, jött a másik (összesen 3-4 ember az éjszaka során), de ezt is valahogy úgy fogalmaztam, hogy az elsőt még nézték sokan, utána a köv. fellépőre már kevesebben figyeltek.

 

"Limitált létszám"

Pl. pixie-n rengeteg eladó jegy volt (felárral) az utolsó pár hétben és csak az utolsó 1-2 napon voltak akik venni akartak volna. Ez is üzleti fogás, hogy haver/ismerős hirdeti drágábban a jegyet, mint amennyiért lehetett kapni. Egy értelmes jegyárusnál (pl. jegymester) látható adott esetben, hogy mennyi szabad hely van még és tudom, hogy ráérek még megvenni. Itt vagy van még jegy, vagy már nincs, de infó nincs róla, ahogy arról sem, hogy a Luxuria áprilisi felosztása hogy lesz, ugyanis akkor is Supersonic-ban lesz, de valószínű, hogy megint a fétisparti (Freedom) csak az egyik részben (blue/red) lesz és a Luxuria bemutatói másnap lesznek egybenyitottként megtartva. Ha valóban túljelentkezés van/volt/lesz, akkor szerinted megállnának X jegy mellett? Inkább ott a közelben keresnének egy nagyobb helyszínt (helyszínváltozás címmel, hiszen aki jegyet vett, megadta a mail címét, azaz értesíthető időben mindenki), de ha nem is az adott bulira, akkor a következőre, de úgy tűnik, hogy ez a helyszín náluk a favorit és a helyhez igazítják a létszámot, nem a létszámhoz a helyszín-választást.

 

Kinkster-en pl. éjfél után az utaci ruhás embereket hazazavarták, de fekete szintén utcai ruhában mégis beengedték. A Freedom-on szerintem 30-40% nem volt odavaló az öltözéke szerint.

 

Én is láttam 18 körüli lányokat, csak éppen az egy 3 fős lány társaság volt, 1 domina, 2 szolgalány és leginkább csak táncoltak, de ha eleve 2 szolgalánya van, akkor pasiként beszélgetni sem láttam értelmét, hiszen több, mint valószínű, hogy leszbi volt. Tehát nem azt mondom, hogy nem voltak fiatalok, de mint a fehérholló, nagyon ritkán, illetve olyanok, akik nem fétiscuccban voltak.

 

 

Előzmény: egy M (17088)
Latex Bond Creative Commons License 2019.12.21 0 0 17090

Nekem meg egy full szilikon catsuit-ot küldtek el duplán, amiről köztudott, hogy milyen irtózatos drága. Majdnem infarktust kaptam, amikor megláttam, hogy végig van hasítva mind a két melle és kifolyt belőlük a szilikon töltet. Elküldtem a kínai gyártónak fotón, hogy milyen vandalizmust műveltek a postán a vámosok és az eladó minimális egyeztetés után már küldte is a cseredarabot.

És itt egy 500 Eurós (azaz kb. 165 ezres) ruháról beszélünk, nem is egy kesztyűről. :)

Azért arra kíváncsi lennék, hogy melyik német gyártó küldött volna nekem pluszban egy 500 EUR értékű ruhát grátisz?

 

Csak hogy értsétek, milyen látvány fogadott, amire még a kínai is azt mondta, hogy ilyet még életében nem tapasztalt:

Előzmény: Törölt nick (17084)
Latex Bond Creative Commons License 2019.12.21 0 1 17089

"Akkor beágyazhatnák egy linkben, hogy náluk épp mennyi az aktuális árfolyam, hogy ne kelljen találgatni / legyen viszonyítási alap."

Nem értem.. Hogy-hogy "náluk" mennyi az árfolyam? Megnézed mondjuk az otp.hu-n a valuta eladásit és máris van viszonyítási alapod. :)

De nem kell itt találgatni semmit. Mint mondtam, írsz nekik egy levelet, ha szükséged van valamire a PVC-U-Like-tól és adnak rá pontos árajánlatot.

 

"Ha nem írtad volna, hogy van ez a bolt, sohasem találtam volna meg."

Bolt valójában nincs (az már évekkel ezelőtt megszűnt), csak mellékesen foglalkoznak ezzel, mivel ők is nagy PVC/lakk rajongók.

Akik ismerték őket személyesen azokból az időkből, amikor még megvolt az üzletük, azok tudták a közvetlen elérhetőségüket is, de nincs szükségük reklámra, sok mással foglalkoznak ezen kívül. Szóval fogd fel úgy, hogy nem ez a fő profiljuk, nincsenek rászorulva, csak segítenek a beszerzésben.

 

"...én direkt boltból veszem, soha, _soha_ sem az e-bay-ról."

Gondolom olyanról azért hallottál már, hogy boltok is tesznek ki termékeket az ebay-re. Soknak nincs is "bolti" linkjük, hanem csak ebay-en keresztül rendelhetsz tőlük (pl. ilyen az 1969Italia vagy ilyen volt korábban a Mori is, akik neves olasz cipőkészítők.) Náluk az ebay-re kitett ruhák/cipők minősége semmiben sem különbözik attól, amit esetleg a közvetlen céges linken lehet(ne) rendelni, sőt, sokszor adnak rájuk különféle engedményeket. Vagy csak ezek között találok rá olyan aukciós darabra, amit ha fix áron akarnék megvenni, akkor a világ összes pénze nem lenne elég rá.

Nyilván amikor ebay-es beszerzésről beszélek, akkor én sem Jürgen-Pistától rendelek egy picsa német faluból, aki a málladozó, second-hand gumi hacukáját akarja másra sózni, hanem jó nevű gyártóktól, akiknek egyszerűbb feltenni a termékeiket ebay-re, mint saját webshop-ot üzemeltetni. Szerintem nem mondok semmi újat azzal, hogy kismillió gyártó választja az értékesítésnek ezt a módozatát és máshogy nem is lehetne rendelni tőlük.

Akkor ilyen elven le lehetne írni az olyan minőségi eladókat, mint pl. az MD-Latex, aki szintén csak ebay-en árulja a méregdrága, manufaktúrában gyártott heavy rubber cuccait.

Arra meg most nem is térnék ki, hogy azért egy ebay nem elhanyagolható védelmet is biztosít a vevő számára, mert vitás helyzetben jó eséllyel a javadra ítélnek és visszakapod a pénzed, de ha közvetlenül a gyártóval levelezgetsz, akkor semmi garancia nincs az utólagos reklamáció érvényesítésére.

Az elmondottaktól függetlenül persze én is néha közvetlenül a gyártótól rendelek, de ha kizárólag ebay-en van fenn a keresett termék, akkor onnan fogom megrendelni. Csak előtte mindig tájékozódni kell és ha van, el kell olvasni az értékeléseket.

Mondjuk szerintem e téren is sokkal jobb az Ali, mert ott a vevők gyakran fotókat is tolnak fel és nagyon hamar lejáratják az eladót, ha netán túl gagyi dolgot árulna.

 

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (17085)
egy M Creative Commons License 2019.12.20 0 0 17088

Melyik az utóbbi időben "havi szinten tartott fétisparti sorozat"? Szívesen mennék többre is itthon (jobbára külföldön járok), de a Freedom Fetish csak negyed évente van, Frusztráció talán eddig egyszer volt idén, Luxuria meg ugyebár idén el is maradt (szerencsére jövőre lesz). A Kinkster volt asszem háromszor (ebből egy még tavasszal, egy meg a Freedom Fetish előpartijaként), de az ugye kisebb, gondolom azért nem is emlegettétek. Szóval segíts, ebből, amit írtál, mi vonatkozik a Freedom Fetishre, melyik a Frusztrációra, és melyik egyéb fetish bulikra? Ha a Kinksterre gondoltál a havi bulival (azért gondolom, mert azt írtad, a legutolsó másnapján volt a nagy buli - ami gondolom, a Freedom Fetish, mert az volt az év egyetlen többszáz fős bulija), akkor az nem stimmel, hogy a legutóbbin voltak szerinted kevesebben: kérdeztem a szervezőt, és azon - épp a másnapi bulival való összekapcsolódásnak köszönhetően - elérték a 100 főt, míg a korábbiak 60 körüli létszámmal mentek.

 

Zene: A Freedom Fetish kapcsán emlegetted a techno jelleget. Én azért annál szélesebb zenei világra emlékszem (két tánctér volt), de tény, hogy ez a nagyrészt elektronikus zene nekem sem olyan, amit mondjuk a kocsiban betennék, hogy dúdoljam. Viszont az is igaz, hogy nyugati típusú partit ígértek, és külföldön is mindenütt ilyen zene szól (sok helyen ennél még durvább). Ezen én is elgondolkodtam, hogy miért nem csinálnak a fetish partikban sehol a világon populárisabb zenét (mondjuk épp a Barbie Girl nem jutna eszembe, szerintem az ilyen típusú retro már csak a falusi dizsikben divat). És arra jutottam, hogy van ebben ráció, mert míg a diszkókban a zene a főszereplő, arra figyel az ember, miközben mellékesen néha ismerkedik, addig a fetish partikban az a cél, hogy egymásra figyeljenek az emberek, és a zene csak valami másik univerzumba röpítő alaphangulatot adjon. Mondhatnám, hogy a szexualitáshoz kell aláfestést adni, amire bizony a klasszikus buli zenék nem alkalmasak, én az otthoni szexhez is instrumentális zenéket szoktam berakni, és gondolom, te sem a Barbie Girl-re szexelsz. 

 

Viszont azt végképp nem is sejtem, hogy melyik buliról írtad, hogy "A legutóbbi fétispartin volt "vegyes" zene, ahol a Hupikék törpikék, Dune, Kraftwerk, ... keveredett". Valamiből kimaradhattam, az utolsó fétisparti, amiről tudok az a Freedom Fetish volt, de azon ugyebár - ahogy te is írtad - nem ez volt az irány. Mi volt ez, és hol volt? Ha jól értem, a bemutatók kapcsán is arról írtad, hogy "3-4 ember állt neki megkötözni egy-egy csajt, majd amint végzett, kicsomózni." Ez sem a Freedom Fetish lehetett, bár az én ízlésemnek ott is túl sok volt a shibari, de nem láttam olyat, ahol többen kötöztek egyvalakit, pedig igyekeztem semmiről nem lemaradni.

 

A limitált létszámról viszont egyszerűen nem értem, amit írsz, hogy hogyan lehetne az trükk. Gondolom, ez a Freedom Fetishről szól, mert a többire aznap is lehet venni. Na de ha a 2020 január 31-i bulijukra már két héttel ezelőtt sem tudtam sehogyan jegyet venni, annak mi más oka lehet, mint az, hogy tényleg nincs már több jegyük, amit eladhatnának? Azt értem, hogy bárki mondhatja, hogy limitált a jegyek száma, sokan dobálóznak is ilyennel, de erre a bulira tényleg nem lehet jegyet kapni, ahogy az előzőre sem lehetett már az utolsó hetekben (és ott is baromi sokan voltak). Mi hasznuk lehetne abból, ha nem adják el a jegyeket? Minek fagyasztanák be két hónappal a buli előtt a jegyeladást, ha nem adtak volna el mindent? 

 

Az öltözék kapcsán igazad van, szerintem is gáz, hogy sokan lejönnek egy fétis partira utcai ruhában. Mondjuk a Freedom Fetish-en - ahogy írod - legalább tényleg nem engedték be az ilyet a beléptetők, de az én ízlésem szerint is lehettek volna még szigorúbbak. És a többi partin még ilyen sincs.

 

Az életkor kapcsán: valóban elég széles a spektrum, de én emlékszem sok csinos 30 alattira is. És úgy nézem, a partyajanlo munkatársa meg még annál is fiatalabb közönségre emlékszik, az előbb futottam bele a cikkükbe a buliról: https://partyajanlo.hu/article.php?id=36&fbclid=IwAR1HeLWMSyQEokVN3XgDjqTQ-KL6P-Awv_6o1JDRGRh0yK6N2DEu_xhfdnk

Előzmény: Mister V. (17063)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.12.20 0 0 17087

Ezzel csak arra céloztam, hogy sokfélék vagyunk;)

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (17086)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.12.20 0 0 17086

Catsuit és catsuit között is eget verő különbségek vannak.

Nekem fontos a gyártó, és az anyag illata, kidolgozása /szabása.

Van kínai cuccom, és van máshonnan származó is.

Ha házibuliba veszi fel az ember az oké, (Idehaza, viszonylag kevés ember nézi árgus szemekkel/ és vagy szagolja remegő orrcimpákkal, az adott terméket:)

De én bálra hurcolászom, ahol még több száz, hozzám hasonló ruhamániás fanatikus van, akkor nem égethetem magam kínai termékkel.

Mert _látszik_^^

u.i. nálam ráadásul a szimpla catsuit, már az ingerküszöböt se üti meg :) mindenképp kell, hogy tele legyen extrával :)/A ragasztásoknál meg lehet látni, hogy mennyire igényes volt az elkövetője /

(vagy pl a húzózárnál, vagy a patentnél (egy adott távolságon, mennyit tettek a ruhára)

 

TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.12.20 0 0 17085

"mindig azon az áron értékesítenek, amit épp az aktuális árfolyam meghatároz."

Akkor beágyazhatnák egy linkben, hogy náluk épp mennyi az aktuális árfolyam, hogy ne kelljen találgatni / legyen viszonyítási alap.

(Ha nem írtad volna, hogy van ez a bolt, sohasem találtam volna meg :))

"hulladék termékkel az ebay"

Nos, ott is van beépítve a buktató, az "ebay" én direkt boltból veszem, soha, _soha_ sem az e-bay-ról.

(Van egy csomó kínai, akik német címmel, hirdetik a vackaikat, nemegyszer túl gyanús árakon:)

A címek, amiket meg szoktam keresni, azok általában egyenest a bolti eladóktól vannak :DD Amikor valamelyik vásáron, a "most nem rendelek, de majd neten fogok, tessék ítt a címünk"

8 éve  így csinálom, soha nem volt gond egyikkel se. Az e-baytól tartok picit (lehet nem kéne)

A Latex Moxba val szemeztem, de még nem rendeltem onnan.

--

Amúgy ha megfigyeled, pl az általam imádott Libidex is, bizonyos dolgokat, kicsit egyszerűbb szabással készít (Isteni illata van a latexüknek ezzel együtt)

a Blackstyle latex annak "ipari"-bb az illata. Viszont szabásra, kidolgozásra teljesen precízek, elcsúszott csattal, vagy patent/ húzózár hibával, ragasztási hibával, még nem találkoztam.

---

 

Előzmény: Latex Bond (17081)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.20 0 0 17084

Nekem az aliról egy catsuit jött, aminek szövegezésébe egy és-t elfelejtettek beírni, így én úgy értettem, hogy kesztyűvel együtt (without hood gloves socks, zipper ...) van, ők meg úgy, hogy fejrész nélkül és kesztyű nélkül (without hood and gloves, (with) socks, zipper ...). A kesztyű után a felsorolás következett, ami már tartozék volt. Képen nem látszott, tehát mindkettőnknek igaza lehetett volna. Én az általa szintén árult latex kesztyű árát akartam csak úgymond levonatni az árból, ám extra gyorsan inkább küldött 1 pár kesztyűt, ami kicsit több, mint 1 hét alatt meg is érkezett.

 

A ragasztásnál a felesleget elfelejtették leszedni, így picit fehéres ott, de hát durván 30e Ft-ért egy komplett catsuit megérkezett MÉRETRE, amiért itthon méretre 1 pólót ha kaphattam volna. Tudom, ez nem "német" kategória, de mivel 2-3 havonta 1x veszem fel, nem láttam értelmét, hogy több százerzeket költsek rá, mert a korábbi is az idő múlásától ment tönkre és nem a használattól.

 

Szóval nekem is jó tapasztalatom van kínai téren. Ja és a méretre készülés 1 hét, nem úgy, mint itthon, hogy 2 héttől akár 2 hónapig is terjed.

Előzmény: Latex Bond (17083)
Latex Bond Creative Commons License 2019.12.20 0 0 17083

Így van, tőlem sem várták el soha Alis rendeléseknél, hogy küldjem vissza a terméket, ha problémám van vele, hanem zokszó nélkül postáztak belőle még egyet, mindössze tőlem is egy fotót kértek. Nyilván egy fotó nem feltétlenül bizonyító erejű, mert mondjuk én is megrongálhattam véletlenül, de még az életben nem kezdtek el ezen kukacoskodni úgy, mint mondjuk a németek.

És olyan is előfordult többször, hogy alapból nem lehetett olyan méretben kapni azt a lábbelit vagy ruhát, amit kinéztem, de ők leboltolták a saját gyártó részlegükkel, hogy custom rendelés keretében (ez nagyjából 10-20 dollár pluszt jelent, de sokszor ingyen is megoldják) mégis csak hozzájuthassak az áhított cucchoz. Képesek erre az egy rendelésre egy külön termékoldalt készíteni, ami kereséssel nem is található meg más számára és csak addig él, amíg meg nem kapom a csomagot. De olyan is előfordult a történelemben, hogy az én elképzelésem alapján - ha már lemodelleztek és legyártottak valamiből egy mintaverziót - később feltették az Alira mindenki számára elérhető módon és onnantól konfekció termék lett az én agyszüleményem. :)

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (17082)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.12.20 0 1 17082

"És meglepő módon még a kínaiakat is idesorolnám..."

Igen, velük nekem is jók a tapasztalataim. Példaként álljon erre a következő eset: Rendeltünk egyszer egy ruhát. Kibontáskor tapasztaltuk, hogy volt rajt egy nem igazán zavaró, de mégiscsak ott lévő 3 mm-es sérülés. Fényképmelléklettel írtam egy e-mailt nekik, hogy mi a gond. Egy napon belül postáztak még egy ruhát, a régit pedig nem kellett visszaküldeni. Azért ez több, mint korrekt.

Előzmény: Latex Bond (17081)
Latex Bond Creative Commons License 2019.12.19 0 0 17081

"...de az zavar, hogy nincsenek árak feltüntetve."

 

Azért nincsenek árak, mert Juliék mindig azon az áron értékesítenek, amit épp az aktuális árfolyam meghatároz.

Azt meg ki tudod te is számolni magadnak, hiszen javarészt tényleg a PVC-U-Like-tól szerzik be a holmikat és arra semmilyen rejtett költség nem rakódik rá. Habár régebben (amikor egy nagyon dekoratív bemutató üzlethelyiségben árultak az Üllői úton - ó de rég is volt már az! :) ) előfordult náluk jó pár lakk és elvétve latex ruha is, de azok nem tudom, honnan származtak. Rá kell kérdezni, hogy hoznak-e még be PVC-n kívül más anyagú ruhákat és ha igen, honnan?

 

Amúgy a németekkel kapcsolatban nekem is vegyesek a tapasztalataim és ha lehet, akkor én is inkább kerülöm őket, mert az a néhány alkalom, amikor át akartak vágni valami hulladék termékkel az ebay-en, az pl. egytől egyig német eladótól származott. Futottam bele pl. Studio Gum utánzatba, amit nem szégyelltek "Studio mask"-nak hívni, hogy belesétálj a csapdába, aztán még nekik állt feljebb, hogy szándékosan megtévesztő módon használták a márkanevet, miközben az árképzésük ugyanazon a szinten volt, mint az SG-é.

De a Chainwork-től (más néven Dress4You) is óva intenék mindenkit (bár ezek hál' Istennek talán meg is szűntek azóta), mert ügyfélközpontúságból ők is 1-esre vizsgáztak és az a lakk, amiből a ruháikat varratták, az is a világ legsprődebb, nyúlásra képtelen anyaga volt.

Ezek mind "nagynevű" német cégek voltak és hihetetlen vackokat árultak rohadt drágán. Ekkora pofátlanságba én még nem botlottam más nációnál, de nyilván ez nem feltétlenül nemzet-függő, csak nálam épp így jött ki a lépés.

A britek is megérik néha a pénzüket, de ott legalább nem próbálnak ilyen szinten átverni.

Akikkel mindig jó tapasztalataim voltak és erre sosem cáfoltak rá, azok pl. a svédek, a hollandok és az olaszok. És meglepő módon még a kínaiakat is idesorolnám, mert inkább azok is segíteni próbálnak, ha bármi gondod adódik, minthogy elhajtsanak a francba és esetleg soha ne rendelj tőlük többet.

Sőt, az orosz Latex Moscow is maga a tökély, pedig azoktól tartottam a legjobban. :)

Na jó, álljon itt a német Rubber Magic neve jó példaként, akik odafigyelnek a részletekre és jó minőséget gyártanak, bár a kedvesség ott is tökéletesen hiányzik Annett-ből (a tulaj csajból).

 

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (17073)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.12.19 0 0 17080

Ami azt illeti, fizettem már overálért hasonló összeget, csak az latexból volt és a Simon O készítette méretre :) 1 szál pvc/lakk cuccért sosem adnék ki ennyit.

A pvc u like ról nem lehet lakkot rendelni.

A Kemo C-től meg vegyes csomag jön amiben volt Lakk is, meg Pvc is

 

Előzmény: Overáll37 (17077)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.12.19 0 0 17079

Német gyártású lakcuccal (pontosabban kínában gyártatják, és úgy veszik át) Már találkoztam, Addersartig Blacky nymph top €68.90 96+ szállítás.  Még csak hasonlóval se futottam össze annyira egyedi (és annyira jól kinéző hacuka)

Latexet szoktam tőlük néhanéha, Blackstyle, Dudea, a kinézetre, minőségre eléggé finnyás vagyok, nem tudok róluk rosszat mondani (max azt, hogy néha piszkosul drága :)

Vagy ott Shitake latex abszolút felsőkategóriás egyedi, azt hiszem Sebastian Cauchos is Németországban lakik, Peter Domenie, a Gfb-n szabályos sor szokott állni a kiállítási területen a boltjukhoz..

 

Előfordulhat, hogy valaki nem túl jó német cuccal találkozik Nem tagadom, én cirka 8-9 éve járok át oda mindenféle bulira és shopba, az áru minőségét illetően, nincsenek negatív tapasztalataim.

Úgyhogy ha vki szidja a termékeiket, max úgy meredek rá, mint aki a holdról jött.

 

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (17076)
Latex Bond Creative Commons License 2019.12.19 0 0 17078

Apám, Te tényleg csak írsz-írsz, de nem olvasol... :))

"TízÉvenemvoltamitt" a 17074-es hozzászólásában már elmagyarázta, hogy mi és miért került ennyibe:

"Nem egy dolgot rendeltem, hanem egy csomó mindent  (lakkot, pvct  vegyesen)"

 

Előzmény: Overáll37 (17077)
Overáll37 Creative Commons License 2019.12.19 0 0 17077

Jó van neked hogy a buzi  németek lehúztak csaknem 190 ezer ft-tal egy pvc overálért,amit a pvc-u-like.com-ról  sokkal olcsóbban megrendelhettél volna :) De neked ezekszerint nem baj ha lehúznak lóvéról :)  Tegnap nézegettem a pv-u-like-on a pvc overálokat,a legolcsóbb is 10-20 ezer között van de ez csak az overál.  Nem tudom neked mit számoltak fel még 170 akárhány ezerért,de nagyon irreális ár az biztos!

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (17075)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.12.19 0 0 17076

Mi eddig két lakk cuccot rendeltünk németektől, az egyiket egy híres német fétismodell reklámozta. Mind a kettő olyan gagyi volt, hogy ment is gyorsan vissza.

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (17075)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.12.18 0 1 17075

Jézusmária,

"Ha valakinek van egy kis sütnivalója,nem a lehúzós németektől rendel/vásárol,hanem keres másik weboldalt :) Köztudott tény h a német termékek közel sincsenek a kiváló minőséghez."

Ekkora faszságokat leszel szíves nem leírni. :DD

Mert menten lefordulok a székről a röhögéstől: DDD

 

 

 

Előzmény: Overáll37 (17071)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.12.18 0 0 17074

Nem egy dolgot rendeltem, hanem egy csomó mindent  (lakkot, pvct  vegyesen)

Nos, a pvc U likenak nincs Lakkja...

 

"Lehúzósak" :) Mihez, kihez képest, ha Pl Ma a Honournál (angolok) venném az egyik Lakk cuccot (20% os kedvezménnyel), akkor is jobban megérné a németeknél megvenni, ahol ugyanaz, ugyan csak 10% os kedvezménnyel van, de olcsóbbra jön ki :)

Előzmény: Overáll37 (17069)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.12.18 0 0 17073

"Nem tudom, mi ez a 600 Eurós példa,"

Ezt írta be: "Te mennyit fizzettél összesen végösszegként?"

Az igazat megvallva nem értettem, de mivel a kérdés arra vonatkozott, hogy _összesen_

ezért írtam az eredeti mennyiséget (Amely egy csomó tételt tartalmaz) olyat is, ami a PVC-U-Like- nak nincs. (és ebből adódóan a latex dot hu nak sincs*)

igazából azért barátkozom jó előre a németekkel, mivel nem lehetett tudni, hogy most mi a fene lesz a  Brexittel, lesz /nemlesz.

 

(*igazából, nem ismertem ezt az oldalt, szóval örülök, hogy van ilyen is, de az zavar, hogy nincsenek árak feltüntetve)

 

Előzmény: Latex Bond (17067)
Latex Bond Creative Commons License 2019.12.18 0 1 17072

Te most miről beszélsz?

És miért nekem válaszolgatsz, amikor én pont ugyanezt írtam, hogy rendeljen MAGYAR(!) viszonteladótól vagy közvetlenül a gyártótól?

Semmiféle 190 ezerről nincs itt szó, ne beszéljétek már össze-vissza baromságokat könyörgöm!

Kb. 32-33.000 Ft az overall ára, ha Juliékon keresztül rendeli meg és pár ezerrel több, ha közvetlenül a britektől.

Olvasd már el, amit írtam és annak válaszolj, akinek az írásodat szánod.

Én segíteni próbálok...

Előzmény: Overáll37 (17070)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!