Keresés

Részletes keresés

gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 29

Köszönjük !

 

Remélem, már nem vagy lázas!

Előzmény: Pici gazdi (25)
em Creative Commons License 2007.05.02 0 0 28

wow! köszi! :))))))

 

Előzmény: Pici gazdi (20)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 27
nagyon édes!:)
Előzmény: FLR-724 (24)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 26

Rendben! Remélem minden rendben!!!!

Előzmény: FLR-724 (24)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 25

szia gumimacy67!

Nagyon édes Dorothy perzsa cicád!

 

Előzmény: gumimacy67 (22)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 24
Tessék itt van mégegy kép! Majd este hívom a klinikát hogy most mi van vele.
Előzmény: Pici gazdi (21)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 22

Dorothy-nk:

 

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 23

Kedves Cicások most mennem kell! Megyek pihenni hogy meggyógyuljak!

További kellemes napot mindenkinek!

Szeretettel várok vissza mindenkit! :)

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 21

Szia FLR!

Jaj de édi! :) Jobban van?

Előzmény: FLR-724 (19)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 20
Előzmény: em (11)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 19
Szia Pici gazdi! Benéztem egy kicsit.
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 18

Köszi!

 

Előzmény: B Pali (17)
B Pali Creative Commons License 2007.05.02 0 0 17
Ügyes :D
Előzmény: Pici gazdi (16)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 16

Nagyon édesen néz! És milyen zöld a szeme!

 

Előzmény: B Pali (8)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 15

Nagyon szép Frici!

Nekem is volt sárga cicám Garfieldnak hívták az egyik eltűnt ami most volt meg elajándékoztam.

Előzmény: em (11)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 14
Nagyon aranyos Bombi is!:)
Előzmény: em (9)
B Pali Creative Commons License 2007.05.02 0 0 13
Széééépsééééges!
Előzmény: em (11)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 12
nagyon édes!
Előzmény: B Pali (10)
em Creative Commons License 2007.05.02 0 0 11

Frici

B Pali Creative Commons License 2007.05.02 0 0 10
Igen. Tükörikrek :)
Itt még kicsi volt, most már féléves kamaszlány.
Előzmény: Pici gazdi (7)
B Pali Creative Commons License 2007.05.02 0 0 8
Itt meg nagyon néz!
em Creative Commons License 2007.05.02 0 0 9

 

Bombi cica

Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 7

szia!

ez a te cicád? nagyon édes....

Előzmény: B Pali (6)
B Pali Creative Commons License 2007.05.02 0 0 6
Cunami tükrön jár:
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 5

De édi Cica ez a Nafta!

Milyen fajtáú? Én Britre tippelek....

Ő Lucy

 

Előzmény: :sn4ke: (3)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 4

És képzeljétek! Most fialt az egyik cicám és még kettő fog!

 

Előzmény: annyi baj legyen (1)
:sn4ke: Creative Commons License 2007.05.02 0 0 3
nafta. ezek hétfőn este készültek róla :)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 2

szia!

Semmi gond!

Ezt netről töltöttem le:

 

Előzmény: bindera (0)
annyi baj legyen Creative Commons License 2007.05.02 0 0 1
nekem sem 0.
Előzmény: Pici gazdi (-)
bindera Creative Commons License 2007.05.02 0 0 0
nekem 0

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!