Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.12.01 0 0 321
anderson,
igen megjött, köszi.
csörögjünk majd egymásra!

kaviat,
bor, szivar, nő - sok is lett volna egyszerre a jóból.
;)

kaviat Creative Commons License 2000.12.01 0 0 318
drága anderson Mesterem, be kell valjam én ma rá is akartam pöffenteni míg a páromra vártam a nyugatiban hogy +jöjjön a vonata, de mivel nem volt már elég időm a vonata érkezéséig, nem akartam belevágni /érted belevágni szivarvágóval :)/ 1 szivarba, hogy aztán félig se elszívva eldobjam mert megyünk haza /a gond ott lehetett, hogy túl sok időt töltöttem el a dohány utcai borboltban/

.kav]4t r.e.b.

Törölt nick Creative Commons License 2000.12.01 0 0 316
off
szám megy. szám jöjjön!
:)
on

oké, kiváncsi vagyok hogy jön be majd.
tehát ne feledd: Jose L Piedra.
várjuk a teszt eredményt.

Előzmény: Törölt nick (315)
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.01 0 0 314
off
anderson,
máj bradör, őszintén szólva rosszul is esett volna ha nem emlékezett volna rám a mi bélánk. noha valóban rég tettem tiszteletem arra. esetleg legközelebb bekocoghatunk hozzá kettesben, ha él ez a mél itt fent, akkor mélelek egy telszámot.
amúgy jöhet a castrós képeslap is.
:)
acid barbie nagyon régen volt.
on

és mi lészen az az egzotikus? csak, hogy a nyálunk folyjon.
én bezzeg nem jutottam le keleti kisbarátainkhoz, és ahogy ma kinéz holnap sem fogok.
:(

Előzmény: Törölt nick (313)
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.01 0 0 312
Ha valaki kora délután jár a Deák tér-Ferenciek tere-Astoria bermudaháromszögben, szívesen pöffentenék vele
.hun Creative Commons License 2000.12.01 0 0 311
Na hát itt a délelötti műszak! :)
Anderson testvér! Gurulnak a Siglo V-k? Nagyon helyes! Jó is az!
Na üdv mindenkinek! :)
Előzmény: Törölt nick (309)
kaviat Creative Commons License 2000.12.01 0 0 310
vagyok én is gyerkőcök, ma öffentettünk lalával egy könnyü kis alvarót ser mellett /ezúton is köszönöm drága cimbi a +hívást/

viszont lassan én is elteszem magam holnapra

.kav]4t r.e.b.

Törölt nick Creative Commons License 2000.12.01 0 0 309
off
köszönöm. üzenem, hogy hrabal a legnagyobb tanár! és igyatok egy málnás ásványvizet az egészségemre, én is így teszek majd.
:)))
on
szerintem holnap elügetek húzottszemű barátainkhoz némileg feltankolandó. meg aztán elirigyeltem a jó kis setedet, lehet, hogy a mamutban is tiszteletemet teszem.
:)
úgy látszik a többiek már eldőltek, ahogy magam is cselekszem hamarost, úgyhogy jöhet a reggeli-délelötti műszak. akiket ezúton üdvözlök.
Előzmény: Törölt nick (308)
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.01 0 0 307
én lenni, csak hiába mondok bármit, az találni süket fülek.
Előzmény: Törölt nick (306)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.30 0 0 305
tesvérem,
azóta csak az jár a fejemben. lehet, hogy én is áttérek az emberesebb darabokra, singloV, churchill.
:)
godzilla-améret a lényeg
:)))
Előzmény: Törölt nick (304)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.30 0 0 303
jó estét az uraknak.
a délelötti műszak után itt az esti eresztés.
lóg valaki a dróton?

havana rulez!
:)

Jozs Creative Commons License 2000.11.30 0 0 302
OFF

Há, te említetted, hogy láttad a Borbarát új Tokajos könyvét? Én tegnap ismerkedtem vele, Alkonyi egyből a kezembe nyomta, és valami eszméletlen igényes, király munka.
Egyből meg is rendeltem egyet. :)
Tudom van itt pár borszerető is, azoknak csak ajánlani tudom.

ON

Szivarkészleteim kifogytak, úgyhogy megyek veszek egy pár Hoyo de Monterrey-t, nekem eddig az volt a legkellemeseb az utóbbi időkben.

Jó füstölést mindenkinek!

.hun Creative Commons License 2000.11.30 0 0 301
Szép jó reggelt mindenkinek. Van nekem otthon egy gyönyörű könyvem (talán néhányan ismeritek): "Havanna szivarok világa" címmel. Na én ebben megnéztem, hogy mit is sikerült magamévá tennem ezen a csodálatos estén és bizony újfent csak jóleső érzés töltötte el lelkemet. :)

Mindazonáltal már elhatároztam, hogy legközelebb egy kicsit könnyebb darabot fogok elpöffenteni. Valami kicsit (legalább az első harmadban) gyümölcsös ízű habannára gondoltam...

T.C. Junior Creative Commons License 2000.11.30 0 0 300
Csak nem elcsípem a jubileumi 300.-at? :o)

Kár, hogy a munkahelyen sem lehet szivarozni... Pedig, ha egy jó kis robustoval kezdenénk a reggelt... :o)

Creative Commons License 2000.11.30 0 0 299
Szivarfüstös jó reggelt mindenkinek.

Szivaros holgyet én tudnék prezentálni, de csak hétvégi napokon. Ö is jelezte, hogy szívesen scatlakozna hozzánk.
Természetesen én szinte bármikor kapható vagyok egy kis füstölgésre.

Lala, örülök, hogy izlett. Ahhoz képest, hogy kézi, nagyon jól szelel szerintem.

Che, tavasszal, ha enyhül az idő, a budaörs feletti telkünkre kimehetünk. Ott oszt lehet nyárson sütni meg minden. És minden van, kivéve kis adagokat.

No, megyek is, gályára Magyar!

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.29 0 0 298
nagy a csönd, úgy látszik tegnap kibeszéltük magunkat.
:)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.11.29 0 0 297
Na jól van akkor látom jól mulatott a banda... :o) Legközelebb én is igyekszem, bár amint látom súlyos elmaradásokat kell pótolnom.

Kicsit irigykedve olvasgatom a hozzászólásokat, én ugyanis az aranyszabálynak megfelelően a házban sosem szivarozom, kinnt ugye hideg van (tél sucks!), úgyhogy mára meg az ilyen sokat dolgozós napokra marad az elvonó... Pedig már jól esne egy príma kis RYJ a polcon található kis humidort helyettesítő fémdobozkából... Majd talán holnap elmegyünk valahová beülni, aztán hirtelen pótolás!

Olvasva az alábbiakat elég jól bírjátok az iramot, nekem már 1 churchill is jól be szokott tenni... :o)

Tényleg: hol lehet sonderangebotosan olcsó de jó humidort kapni (fából vaskarika? :o) )? Lehet, hogy így kari előtt összebarátkozom egyel, ha tudtok valami jót...

Pöffentés a híveknek!

TC.

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.29 0 0 296
jóestét,
részemről sincs akadálya az ismétlésnek.
bár javaslom legközelebb olyan hely látogatását ahol nagyobb adag kaják vannak.
:)

lala, kavi,
akkor ezek szerint tiszta volt az út hazafelé.
ne feledjétek a fontos megbizatást:
hölgyeket toborozni a nagytalin, bortalin stb!

anderson,
k. béla testvérünknek ne feledd elvtársi üdvözletemet tolmácsolni.
mégegyszer köszi a cohibát, nem csodálom, hogy ma sem tudtad végül kihagyni.

Jozs Creative Commons License 2000.11.29 0 0 294
Sziasztok,

nekem is nagyon bejött a tegnap este, öröm volt ennyi jó emberrel megismerkedni!
Kicsit nekem sok volt a 3 havanna, nem vagyok ehhez szokva... :)

Köszi mindent nektek, érdemes volt odautaznom Miskolcról.

.hun Creative Commons License 2000.11.29 0 0 293
Úgy látom (láttam...), az este eléggé domináns volt a Cohiba! Nem mintha baj lenne...sőt! :))
(megintcsak köszi anderson! :) )
tündérlala Creative Commons License 2000.11.29 0 0 292
Érdekes, hogy nekem néha egy szivartól is megfájdul a fejem, de most két csörcsil és elhamvadt a kezemben, és semmi mellékhatás.
Talán mert annyit beszéltem??? :)))

Ezúton is köszi Há mesternek a csodás Cohibát!

tündérlala

.hun Creative Commons License 2000.11.29 0 0 291
Köszi kavi! Megnyugtattál! Mindkét ügyben! Jó hallanai, hogy nem csak engem viselt meg az a "könnyed" kis 1 és negyed órás Siglo V...:))
De megérte!! :))))
Előzmény: kaviat (289)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.29 0 0 290
Hát, látom volt mit veszítenem, de majd legközelebb... egyszerűen képtelen voltam kiszakadni az íróasztal mellől.
kaviat Creative Commons License 2000.11.29 0 0 289
AtheH Mester, oda se neki a te ásványvized nem osztott nem szorzott a számlában, az a lényeg hogy velünk voltál !!

anderson Mester, jaja én is kihagyom ma a pöféket :))

.kav]4t r.e.b.

.hun Creative Commons License 2000.11.29 0 0 287
Fájó szívvel hagytam ott a társaságot 8 körül, de remélem hamarosan ismét láthatlak benneteket! Én is csatlakozhatom az előttem szólókhoz és bizony azt kell mondanom (nem mintha gond lenne :) ), hogy ilyen jól, ilyen oldottan egy új társaságban még sohasem éreztem magam! :))

A Cohiba Siglo V nagyon komoly darab volt! Köszönet érte anderson mester!! Még most is a hatása alatt vagyok! :)

Viszont elkövettem egy hatalmas hibát. Annyira el voltam magamban a "kolbász" elpöffentése után, hogy elfelejtettem kifizetni az ásványvizemet! Bárki is fizette ki, legközelebb vendégem egy italra! És bocsi!

Na és végül meddig maradtatok? Sajnálom, hogy nem lehettem ott, pedig a beszélgetés(ek) nagyon érdekes témákat érintettek! Na majd legközelebb!! És remélem, hogy ez a legközelebb tényleg közel lesz! :))

Mamut Creative Commons License 2000.11.29 0 0 286
Tisztelt Feleim !

Tegnap en is a tettek mezejere leptem - sajnalom, hogy nem lehettem koreitekben -, de igen jo tarsasagban, etelek, italok es persze szivar tarsasagaban toltottem az estet.
Toltottkaposzta, jofele Gere Villanyi Kekoporto ( 1999 ) novelte az est fenyet es mindezt megkoronazando egy Private Stock No.4 kerult "teritekre".
Mondhatnam igen kellemes darab, mind meretre, mind kullemre.
Ez egy dominikai keszitmeny, vilagos boritolevelekkel. Nem tul tomott, nem is tul jo szellozessel. Eleg finoman kezdi az ismerkedest, aztan a vegere mindent belead, de meg ekkor sem neveznem erosnek.
Megrazo, lehengerlo elmenyre senki se szamitson, de egy proba erejeig nyugotd szivvel ajanlom a tarsasag figyelmebe.

Legeslegvegul ajandekba kaptam egy Rafael Gonzalez-t a Slenderella meretbol, igen nagy varakozassal nezek elebe.

Tovabbi kellemes szivast.:)

tündérlala Creative Commons License 2000.11.29 0 0 285
Home.

Hát ez nagyon jó volt!
Kivétel nélkül mindenki nagyon szimpi volt, és fantasztikus volt az este.
Ajándék ennyi jó emberrel megismerkedni egyetlen estén, akikkel ráadásul ekkorát lehet beszélgetni is.
Köszi mindenkinek.

tündérlala

kaviat Creative Commons License 2000.11.29 0 0 284
haza, és rosszmagam is szeretetemről biztosít6lak benneteket :)))

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Törölt nick (282)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.29 0 0 283
én igen. épp gyönge kis vacsimat fogyasztom. kell is, hogy felszívja ezt a sok mindent, amit összeittam. no meg hát aztán, el ne gyengüljek.
:)
testvéreim, annyit mondhatok, nagyon jól éreztem magam (remélem ti is). engedjétek meg, hogy nem kis elérzékenyültséggel kinyilatkoztassam: szeretlek benneteket.
:)
Előzmény: Törölt nick (282)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.28 0 0 281
Egy szivar erejéig megpróbálok én is beszállni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!