Sushi: Igen minden rendben van, talan tulsagosan is (tegnap kivegzett egy tekercs wc papirt :o) ). A tiszta feherek akkor suketek a fulukre ha valamelyik szemuk kek, es nincs a fejukon feher folt. Ha a bal szemuk kek, akkor a bal fulukre suketek.
A mienknek sarga a szeme, es van foltja a fejen.
Tomahawk: volt kek is, de azt a tenyesztonek igertuk a fedezesert.
Szép a szeme színe is szép borostyánszínű!!!Küldtem róla képet valamelyiőtöknek azt hiszem.Egy mopsz egyébként,ha úgy ismerősebben cseng a Men In Black 2 kutya!!:-))
Lencsi!!Fejlődik a kicsike,három hét alatt a duplája lett most 3,65 kg!!:-)Kifejletten egy brit kandúr súlyát üti majd meg körülbelül..na jó annál kicsit több lesz mégiscsak kutya a lelkem!!:-)))
Goliath! Teljesen kész vagyok! Csudaszépek, zabálni valók a kicsikék! :) Mindig nagyon tetszettek a csupa fehér cicusok! Egyébként minden rendben vele? Úgy értem tudod a fehérek gyakran süketek vagy ilyesmi...
Na megnézem mégegyszer a képeket, nem tudok elszakadni! :)))
A bal szemével nincs semmi baj ugyanolyan mint a jobb szeme gyönyörü. Csak a vaku visszatükrözödött a szemicskéjében, ezért látszik ugy mintha valami lenne vele..de nincs)) Hál Isten))
Szegény kuty jol nézhetett ki mikor 1.8 kilo volt a macs meg 8...hahaha)))
Most mekkora a kuty?
Lencsi!!Gyönyörű kandúr lesz látszik rajta!!Mi vana bal szemével??Kicsit mintha kötőhártyagyulladásos lenne.De lehet én látom rosszul.Irigyellek nagyon,hoy lesz kiscicád.Nálunk úgy volt,hogyha az öreg vizslám elmegy veszünk egy lila kandúrt még,de aztán csak egy új kutya lett belőle,hiszen cica van kettő is kutya nélkül,pedig lehet élni,de nem érdemes!!:-))Hajtja is rendesen a briteket itthon!!:-)Mégcsak 12 hetes.El tudjátok képzelni a kutya miko elhoztuk volt 1.8 kiló,Churchill a kandúrunk pedig 8 és fél!!:-)
A kis fehér brit is csodaszép Vavis lettek kékek is az alomban??
hát valami édipofa...alig birtam ki hogy ne fogjam meg...késztetésem volt rá.de nem lehetett.(
van 2 tesokája.olyat bunyoztak ( persze a maguk modján) Antonie gyözött)))a másiknak meg kinyultak a lábai a padlon hihi)))
Tudom,hogy nem kevés egy ilyen macs a mostani enyém sem két ft lesz(( De mint Toma egyszer irta bármi pénzt megérnek)))
Gyüjtsél megéri!!
Én is most vettem lakást szeptemberben költöztem a weboldalon ezt a lakást láthatod.Azota sikerült berendezni,nézd majd meg.))
Szoval nekem is egyenesbe kéne jönnöm (ez azota sem megy))) , de miota megláttam ezt a cicát minden gondolatom ő.Képzeljétek ma megyek megnézni a kiscicám!!!! Már nagyon várom és izgulok ez lesz az első tali...
Vavis!!Fábián Zsuzsát tudom javasolni nagyon jó fej nő mi is tőle vettünk Churchill-t a kék kandúr a képeimen,aki mint említettem csak félbrit,mert skót lógófülü a mamája,de óriási nagy kandúr lett és hát szerintem a képen magáért beszél...akarom mondani nyávog!!:-)Üdv:Toma
Nem olvastam még, de el fogom!
Egyenesbe kell jönnöm. Nem 2 Ft egy ilyen cica. Tavasszal vettem házat, januárban leszek végleg egyenesben (túlköltekeztem magam) cincók meg tavasszal születnek. Hát ezért.
Köszi a nevet, felhívom!
Ne haragudj valoban..én hülye. felirom magamnak.Megvettem a A macska aki párizsban járt c. könyvet az egy skót lógófülü utazásásrol szol. Elolvastad már?
Miért kell várnod jövö tavaszig?
Gyönyörű Brit, Skót lógófülű
kiscicák előjegyezhetők
és kaphatók.