Keresés

Részletes keresés

Goliath Creative Commons License 2003.11.19 0 0 149
Sziasztok!

Sushi: Igen minden rendben van, talan tulsagosan is (tegnap kivegzett egy tekercs wc papirt :o) ). A tiszta feherek akkor suketek a fulukre ha valamelyik szemuk kek, es nincs a fejukon feher folt. Ha a bal szemuk kek, akkor a bal fulukre suketek.
A mienknek sarga a szeme, es van foltja a fejen.

Tomahawk: volt kek is, de azt a tenyesztonek igertuk a fedezesert.

OFF
Elado a feher brit cica.
ON

Udv!
Goliath

Előzmény: Sushi (139)
Vavis Creative Commons License 2003.11.19 0 0 148
:o)
Gyönyörű feje van!
Előzmény: lencsi24 (147)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.19 0 0 147
hát nem "kis" jelenség...


lencsi24 Creative Commons License 2003.11.19 0 0 146
Ujabb szépség...


Vavis Creative Commons License 2003.11.19 0 0 145
Frank vagy ki?????
Előzmény: Tomahawk_ (143)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.19 0 0 144
Jaaaa igen!! ööö is egy gyönyörüség!! kis mopszi...baro jo fej..))
Előzmény: Tomahawk_ (143)
Tomahawk_ Creative Commons License 2003.11.19 0 0 143
Szép a szeme színe is szép borostyánszínű!!!Küldtem róla képet valamelyiőtöknek azt hiszem.Egy mopsz egyébként,ha úgy ismerősebben cseng a Men In Black 2 kutya!!:-))
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.19 0 0 142
Az evolucio leggyönyörübb példánya:-)
mit szoltok?

lencsi24 Creative Commons License 2003.11.19 0 0 141
Milyen fajta kuty? (lehet már irtad akkor bocsi)))
Biztosan nem koplal ha ilyen jo ütemben kapkodja a kilokat;)
Rola foto?
Előzmény: Tomahawk_ (140)
Tomahawk_ Creative Commons License 2003.11.19 0 0 140
Lencsi!!Fejlődik a kicsike,három hét alatt a duplája lett most 3,65 kg!!:-)Kifejletten egy brit kandúr súlyát üti majd meg körülbelül..na jó annál kicsit több lesz mégiscsak kutya a lelkem!!:-)))
Sushi Creative Commons License 2003.11.19 0 0 139
Goliath! Teljesen kész vagyok! Csudaszépek, zabálni valók a kicsikék! :) Mindig nagyon tetszettek a csupa fehér cicusok! Egyébként minden rendben vele? Úgy értem tudod a fehérek gyakran süketek vagy ilyesmi...
Na megnézem mégegyszer a képeket, nem tudok elszakadni! :)))
Előzmény: Goliath (133)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.19 0 0 138
Toma,

A bal szemével nincs semmi baj ugyanolyan mint a jobb szeme gyönyörü. Csak a vaku visszatükrözödött a szemicskéjében, ezért látszik ugy mintha valami lenne vele..de nincs)) Hál Isten))
Szegény kuty jol nézhetett ki mikor 1.8 kilo volt a macs meg 8...hahaha)))
Most mekkora a kuty?

Előzmény: Tomahawk_ (135)
Vavis Creative Commons License 2003.11.19 0 0 137
:o)))
Előzmény: Tomahawk_ (136)
Tomahawk_ Creative Commons License 2003.11.19 0 0 136
Beszélek hülyeségeket,de ha megnézitek mikor gépelek akkor az a mentségem,hogy későre jár már!!:-)Szóval Goliath helyett Vavist írtam bocs!
Tomahawk_ Creative Commons License 2003.11.19 0 0 135
Lencsi!!Gyönyörű kandúr lesz látszik rajta!!Mi vana bal szemével??Kicsit mintha kötőhártyagyulladásos lenne.De lehet én látom rosszul.Irigyellek nagyon,hoy lesz kiscicád.Nálunk úgy volt,hogyha az öreg vizslám elmegy veszünk egy lila kandúrt még,de aztán csak egy új kutya lett belőle,hiszen cica van kettő is kutya nélkül,pedig lehet élni,de nem érdemes!!:-))Hajtja is rendesen a briteket itthon!!:-)Mégcsak 12 hetes.El tudjátok képzelni a kutya miko elhoztuk volt 1.8 kiló,Churchill a kandúrunk pedig 8 és fél!!:-)
A kis fehér brit is csodaszép Vavis lettek kékek is az alomban??
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.18 0 0 134
Jaj nagyon édik!!!!:-))
Kb olyan idősek lehetnek mint az enyém..4-5 hetesek??
Előzmény: Goliath (133)
Goliath Creative Commons License 2003.11.18 0 0 133
Hali!

Raktam fel friss kepeket a macseszrol. A sor vegen vannak az ujak.
www.extra.hu/goliath

Udv!
Goliath

Előzmény: lencsi24 (132)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.18 0 0 132
hát valami édipofa...alig birtam ki hogy ne fogjam meg...késztetésem volt rá.de nem lehetett.(
van 2 tesokája.olyat bunyoztak ( persze a maguk modján) Antonie gyözött)))a másiknak meg kinyultak a lábai a padlon hihi)))
Előzmény: Sushi (131)
Sushi Creative Commons License 2003.11.18 0 0 131
Csodálkozol? Ekkora buckó fejjel??? :))))
Nagyon szép kandúrka! :)
Előzmény: lencsi24 (130)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.18 0 0 130
Sir Antonie a neve. Ebből gondolom kiderül hogy fiu))
4 hetes a pici és alig tudja még magát tartani)))megzabálom!)
Előzmény: Dickens (129)
Dickens Creative Commons License 2003.11.18 0 0 129
Nagyon cuki! Mintha csak Malvinkát látnám? Lány vagy fiú? (Bár ezt lehet, hogy mondtad már, de most lusta vagyok visszaolvasni :) )
Előzmény: lencsi24 (128)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.18 0 0 128
Itt a macsekom!!!!!!!!!!!!!!:-))))


lencsi24 Creative Commons License 2003.11.17 0 0 127
Hát akkor őszig vártok, vagy vártok holnapig és elhozok egypár cimet ha nem felejtem el..))

addig nézegesd ezt:

http://kep.tar.hu/britcica/index.phtml?aid=27608669

Előzmény: Vavis (126)
Vavis Creative Commons License 2003.11.17 0 0 126
Tudom, hogy minden (majdnem minden) pénzt megérnek. Nem modnok le róla! Nekem ilyen cicám lesz és kész!:o) Persze, ha sikerül beszélni a tenyésztővel.

Toma, neked is köszi, ezer, hogy felhívom!

A párom időközben felhívta. Tuti, hogy csak jövő ősszel lesz lógófülű cincóm, addig spórolunk, de lesz!:O)

Előzmény: lencsi24 (124)
Sushi Creative Commons License 2003.11.17 0 0 125
Köszönjük a dícséreteket, este átadom az érintetteknek! :)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.17 0 0 124
Vavis,

Tudom,hogy nem kevés egy ilyen macs a mostani enyém sem két ft lesz(( De mint Toma egyszer irta bármi pénzt megérnek)))
Gyüjtsél megéri!!
Én is most vettem lakást szeptemberben költöztem a weboldalon ezt a lakást láthatod.Azota sikerült berendezni,nézd majd meg.))
Szoval nekem is egyenesbe kéne jönnöm (ez azota sem megy))) , de miota megláttam ezt a cicát minden gondolatom ő.Képzeljétek ma megyek megnézni a kiscicám!!!! Már nagyon várom és izgulok ez lesz az első tali...

Előzmény: Vavis (121)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.17 0 0 123

Előzmény: Vavis (121)
Tomahawk_ Creative Commons License 2003.11.17 0 0 122
Vavis!!Fábián Zsuzsát tudom javasolni nagyon jó fej nő mi is tőle vettünk Churchill-t a kék kandúr a képeimen,aki mint említettem csak félbrit,mert skót lógófülü a mamája,de óriási nagy kandúr lett és hát szerintem a képen magáért beszél...akarom mondani nyávog!!:-)Üdv:Toma
Vavis Creative Commons License 2003.11.17 0 0 121
Nem olvastam még, de el fogom!
Egyenesbe kell jönnöm. Nem 2 Ft egy ilyen cica. Tavasszal vettem házat, januárban leszek végleg egyenesben (túlköltekeztem magam) cincók meg tavasszal születnek. Hát ezért.
Köszi a nevet, felhívom!
Előzmény: lencsi24 (120)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.17 0 0 120
Ne haragudj valoban..én hülye. felirom magamnak.Megvettem a A macska aki párizsban járt c. könyvet az egy skót lógófülü utazásásrol szol. Elolvastad már?
Miért kell várnod jövö tavaszig?

Gyönyörű Brit, Skót lógófülű
kiscicák előjegyezhetők
és kaphatók.

Fábián Zsuzsa,
Tel.: 278-0826

Előzmény: Vavis (119)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!