Keresés

Részletes keresés

Dundy Creative Commons License 2006.08.01 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Szinte teljesen kezdőként fordulok a hozzáértők táborához segítségért.

 

Vettem egy Panasonic FZ30-at, s szeretnék majd villámokat fényképezni. Milyen beállításokkal szokás villámokra vadászni? Lévén, hogy relatív ritka esemény, hogy villámot tudok majd állványról fotózni éjszaka, ezért szeretném, ha addigra már tudnék egy-két praktikus dolgot az ajánlott zársebességtől elkezdve bármi más, amivel esetleg sikeressé tehetem majd az első próbálkozásomat.

 

A tanácsaitokat előre is köszönöm! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!