Keresés

Részletes keresés

Időkapszula Creative Commons License 2019.09.05 0 1 57696

A Bp. Honvéd Intertotó meccset játszott. Andrusch József - újoncként - a második legjobb kapus lett a bajnokságban. Détári Lajos egyre inkább beérik. Esterházy Márton a kispestiek házi gólkirálya.

https://valogatott.blog.hu/2019/09/05/idokapszula_nb_i_1982_83_tavaszi_zaras_statisztikak

hódember Creative Commons License 2019.09.04 -1 1 57695

Bobál két ilyen húzás után nálam már az a kategória, hogy most már többé ne jöjjön.

Annak idején is lehetett hallani itt-ott, hogy a pénz miatt ment el, nem tudott megegyezni az öreggel. Arról az összegről amit akkor hallottam, akkor is azt gondoltam, hogy nehogy már egy ilyen fiatal gyereknek másfél-két jó szezon után ne legyen elég...

Nálunk nevelkedett, nálunk lett bajnok, megkapta a bizalmat, illetve a türelmet amikor nem ment neki, meccsek mentek el rajta. Kiment Cseh-be, ott nem jött össze neki, most mindegy miért, de az egyik leggyengébb csapatba nem fért be, hazajött, egy középszerű Paksban szintén nem tudta megvetni a lábát. Ha ezek után mi hívtuk és ő helyettünk Zalába ment, hát a soha viszont nem látásra!

 

Ez a Moretti-dolog egy bohózat, ebből a sztoriból nagyon nem az jön le, hogy átgondolt a játékospolitikánk.

 

 

 

 

Előzmény: rich.mond (57682)
MC Snake Creative Commons License 2019.09.03 0 0 57694

mondjuk tavaly az a 4-5 meccs is jol jott :-)

Előzmény: hódember (57693)
hódember Creative Commons License 2019.09.03 0 0 57693

Tökéletesen egyetértek. Krisztián csak úgy jöjjön, ha hajlandó egész szezonokat itt tölteni, semmi értelme 2 hónapos kalandoknak.

Előzmény: gabokocka82 (57688)
gabokocka82 Creative Commons License 2019.09.03 0 0 57692
Akkor ez előre így volt megbeszélve, a luxemburgi bohózat nálam Supinnyó sara, nem voltunk normálisan felkészítve, mindenki azt hitte, majd valahogy továbbjutunk, mint most a fehérvariak Vaduzban.

Ezért is írtam, most csak akkor jöjjön, ha már nem akar máshol kalandozni.

Közben edzőváltás Miskolcon, nem örülök neki...
rich.mond Creative Commons License 2019.09.02 0 0 57691

Azért nem felejtem el neki a luxemburgi alibit és azt, hogy lelépett némi formába hozást követően.

Ő is lehetett volna a mi kis legendánk, ha akkor itt marad és arra koncentrál, hogy a lehető legtöbbet hozza ki magából és a csapatból. Kevesen látnak úgy a pályán, ahogy ő, de tavaly sem volt fiatal és hát megint eltelt egy év.

Előzmény: gabokocka82 (57688)
MC Snake Creative Commons License 2019.09.02 0 0 57690
Előzmény: gabokocka82 (57688)
MC Snake Creative Commons License 2019.09.02 0 0 57689

100% agree

Előzmény: gabokocka82 (57686)
gabokocka82 Creative Commons License 2019.09.02 0 0 57688

Vadi jöjjön, de csak akkor, ha már végleg itt akar maradni és nem menne sehova.

Azt amit ő tud, itthon nagyon kevesen, mindez kiegészítve Lanzával és egy szintet lépett Gazdaggal... Remek volna, na.

De tényleg csak akkor, ha már nem akar kalandozni, mert ha 4 meccs után tiplizik, akkor semmi értelme.

rich.mond Creative Commons License 2019.09.02 -2 0 57687

Így van, most már inkább küldjünk el játékost, mintsem igazoljunk. Nem tudom, én Vadit sem annyira akarom, bármennyire is jól lát a pályán.

 

Előzmény: gabokocka82 (57686)
gabokocka82 Creative Commons License 2019.09.02 -3 4 57686

Sztem már nem nagyon kéne hozni senkit, sőt, sokan is vagyunk, a ballasztot el lehetne engedni.

 

Kapus: Robi, Tujvel, Horváth, Berla. Robi és Tujvel az 1-2, Horváth karrier cserekapus, sztem ha tavaszra Lefkovits felépül elengedhetjük, Berla iránt pedig úgy tűnik nem nagyon van bizalom, mással nem nagyon magyarázható Horváth favorizálása a folyamatos hibái ellenére (szombaton is ő ült a padon)

Belső védő: Niba, Kamber, Batik, Lovric, Kálnoki-Kis, Temesvári. Ide akartuk még Bobált, nem érzem, hogy kéne ember, sőt, Kálnoki-Kis totál felesleg, vagy Temesvári se fog soha pályát látni. Niba nekem tetszik, Batik sem rossz, Kamber helyettesét kellene megtalálni. Lovric se lesz fiatalabb, cserének idénre még tökéletes.

Jobb oldali védő/kp: Mezghrani, King, Kovács Nikolasz. Itt már mindenki volt sérült, most egyedül Niko tűnik egészségesnek, remélem ki tudja használni a helyzetet. King kölcsönben van, sztem ha felépül megy is vissza a libásokhoz, ha nem jutnak fel, érdekes lehet a helyzete.

Bal oldali védő/kp: Uzoma, Kukoc, Aliji. Remélem Kukoctól legkésőbb a télen megszabadulunk, nyilván ennek feltétele, hogy az albán csoda beváljon. A háttere alapján én benne azt látom, hogy ősszel utoléri magát és tavasszal lesz teljes értékű, akkor viszont erősségünk lehet, Uzoma meg lehetne az alternatívája sérülés, fáradtság esetén. 

Belső kp: Gazdag, Nagy Geri, Kesztyűs, Ben-Hatira, Egerszegi, Banó-Szabó, Szendrei, Hegedűs. Ha még jönne Vadi, bőven sokan lennénk, de sztem már így is irreális a létszám, 3 helyre 8 ember, erre mondták anno, valaki még a lelátóra sem kerül… Ben-Hatira és Egerszegi teljesen fölösleges, Banó-Szabót adjuk kölcsön szerencsétlent, hátha a folyamatos játéklehetőség dobna a teljesítményén.

Csatár: N’Gog, Lanza, Moutari, Kulach, Czipf. Nem tudom N’Goggal mi a tököm van megint, de amúgy is botrány mennyi a sérült, és erről továbbra se kommunikálunk semmit. Pedig mostanra utolérte magát, Lanzával a Várda ellen kifejezetten jó volt. Mondjuk Moutari teljesítménye is ég és föld a talján visszatérése óta.

 

Nálam ez a keret így dobogó esélyes (mondjuk egyelőre örüljünk, hogy alattunk a vonal…), az alapanyag megvan, össze kéne rakni csapattá. Az meg mondjuk nem úgy fog megvalósulni, hogy veszünk még három embert, lehetőleg jó sok légióst.

 

A csálinger Creative Commons License 2019.09.02 0 0 57685

Ezt kérdeztem lentebb hogy mi lehetett az oka a hírtelen bontásnak?Nem feleltek meg?Nem hiszem.Olasz kezdeményezhette,vagy  a vezetőség?De akkor minek hozták ide.

Előzmény: gabokocka82 (57683)
rich.mond Creative Commons License 2019.09.02 -1 0 57684

Szerintem az igazoláspolitikánk helyenként teljesen NER-kompatibilis és a NER szakértelmet tükrözi.

Előzmény: gabokocka82 (57683)
gabokocka82 Creative Commons License 2019.09.02 0 0 57683

Régi szép idők Sunnyboy-jal :)

Mondjuk az nem volna rossz, ha a sok média és PR igazgató után az is kiderülne, ténylegesen ki felel a szakmai vonalért, kinek a véleménye alapján igazolunk és hogyan kerülnek képbe a játékosok...

Mert gondolom nem Sannino kérte Moretti leigazolását, majd egy hónappal később az elküldését.

Hefflernél se tudni mi a fasz van a háttérben, szóval van néhány sötét folt a működésünkben.

Remélem ha már ner-es vonalra kerültünk, legalább a fradi féle működést nem vesszük át, mert ez a minden félévben veszünk és kibaszunk 10 játékost sehova nem vezet.

Mondjuk az nb3-as csapatnak begurult egy négyes a kecsó ellen, szóval a fiatalok sem rúgják be az öltözőajtót az első csapatnál.

rich.mond Creative Commons License 2019.09.02 0 0 57682

Bobál kissé mintha sértődött lenne, azon is csodálkoztam, hogy legutóbb a Paksot választotta. A két Bobált el tudnám nálunk képzelni, de hát...

Ben HAtirát én is elküldeném, de nem az alapképességei miatt, hanem a hozzáállása miatt.

Ezt a Morettit valahol sajnálom, mert pár passz és labdaérintés alapján amúgy bőven lenne benne fantázia, én titkon bíztam benne, hogy egy másik olasszal jól meg fogja magát érteni. Hát nem.

Igazoláspolitikánk néha a leghemisebb időket idézi -mondjuk a Morales érát Alfi Lacalléval, Rouanival, és néha egy kifogott igazgyönggyel. 

Előzmény: gabokocka82 (57681)
gabokocka82 Creative Commons License 2019.09.01 0 2 57681
Kálnoki-Kisnek, Egerszeginek, Kukocnak, Ben-Hatirának tök nyugodtan meg lehetne kösszönni az együttműködést. Kovács Nikónak lesz egy ősze bizonyítani. Amúgy az elmúlt 2 és fél meccsen sztem több értékelhető támadást vezettünk, mint egész tavasszal. Mondjuk azért nem teljesen korrekt az összehasonlítás, mert Lanza ittléte nem kicsit dob mindenki teljesítményén. Viszont sajnos hátul is gólképesek vagyunk.

Bobál a ZTE-t választotta, lelke rajta...
rich.mond Creative Commons License 2019.09.01 0 0 57680

mondjuk ellenünk volt szerencséjük is nem kevés, de ettől még bosszantó.

Örülök a győzelemnek, másfelől bosszantó ez a rengeteg sérülés.

Nem vagyok továbbra sem meggyőződve arról, hogy Kukocsra szükségünk van, pláne hogy Hefflert és a másik olaszt lapátra tették.

Előzmény: gabokocka82 (57679)
gabokocka82 Creative Commons License 2019.09.01 -1 0 57679
Baszki, ettől a Diósgyőrtől kikaptunk...
A csálinger Creative Commons License 2019.09.01 0 0 57678

Igen ő azért cipeli a zongorát rendesen.

Miért ment el az olasz meg Hefi?Volt valami különösebb oka?Nem mintha nagy fenoménok lettek volna.Csak furcsa volt így hírtelen.

Előzmény: MC Snake (57677)
MC Snake Creative Commons License 2019.09.01 -1 0 57677

Kesztyus szerintem hasznos volt... plusz mekkora zsugat adott Gazdagnak

Előzmény: Nelorfin (57676)
Nelorfin Creative Commons License 2019.09.01 -1 0 57676

Tujvel kellett mint egy falat kenyér. Ha meg Kesztyűs helyett egy focista lett volna a pályán, azt hiszem még stabilabb is lehetett volna a történet tegnap. Kesztyűs ment, hajtott ha arról volt szó, de néha sír nála a labda.

MC Snake Creative Commons License 2019.09.01 0 0 57675

lattuk, hogy a 2. felidore mindket szelen visszaesett a teljesitmeny...

mondjuk az legalabb jo hir, hogy Kovacs Niko felepult es remelhetoleg bizonyit

Előzmény: gabokocka82 (57671)
bakibaby Creative Commons License 2019.09.01 0 0 57674

Budapest, Illovszky Rudolf Stadion, 3752 néző. Vezette: Iványi

(Befogadóképesség5054)

Előzmény: fidelio-Pyrandus (57673)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2019.09.01 -1 0 57673

Majdnem telt ház volt, nem?

Előzmény: Nelorfin (57672)
Nelorfin Creative Commons License 2019.09.01 0 1 57672

Meccs előtt azt írtam: menekülés a győzelembe.

Sikerült.

Ment a csapat, és a kopasz is látszott, szenvedélyesen együtt él a meccsel.

Ez a kettő + a remek szurkolósereg meghozta a győzelmet.

Kalapom lengetem.

 

Apróság ugyan, de több lilát vizionáltam a meccsre.

gabokocka82 Creative Commons License 2019.08.31 0 0 57671
Idén kb a világ összes sérülése összejön...
Kellett ez, mint falura a villany
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2019.08.31 -1 0 57670

És ilyenkor nem gondolunk a pokoli fájdalomra, amit csak káros fájdalomcsillapítókkal lehet csökkenteni. Apróság.

Előzmény: Vjacheslav (57669)
Vjacheslav Creative Commons License 2019.08.31 0 0 57669

Az komoly.

Előzmény: MC Snake (57668)
MC Snake Creative Commons License 2019.08.31 0 0 57668

King: Achilles in-szakadas

MC Snake Creative Commons License 2019.08.31 0 0 57667

Tujvel ram is jo benyomast tett, vegre van kapusunk kezdodhet vegre a bajnoksag...

Ben Hatirat viszont el kellene kuldeni... nem fut, nem kuzd, es szar labdakat ad

A csapat tobbi resze viszont nagyon is rendben volt, megerdemelt gyozelem

Előzmény: A csálinger (57664)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!