Keresés

Részletes keresés

lencsi24 Creative Commons License 2003.11.28 0 0 179
dehogy tünök! akkor majd meg fogsz őrülni a kérdéseimtől mert annyi lesz)))
Előzmény: Vavis (178)
Vavis Creative Commons License 2003.11.28 0 0 178
Bocsi, fel se tűnt, hogy lassan csak mi "dumcsizunk", a többiek biztosan a csodaszép cicájukkal foglalkoznak!:o) Nekik ugye van!:o) Ha neked is lesz, remélem nem fogsz te is eltűnni?!:o)
Előzmény: lencsi24 (177)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.28 0 0 177
Milyen többiek?? mi?)) Hát itten vagyok én..de tényleg hol vannak a többiek???)))
Biztosan téli álmot alszanak...a cicájukkal.
Előzmény: Vavis (176)
Vavis Creative Commons License 2003.11.28 0 0 176
Szívesen!:o)

Hol vannak a többiek? Sok a munka/tanulnivaló?

Előzmény: citromfű (175)
citromfű Creative Commons License 2003.11.26 0 0 175
Jaj, köszi!!!
Előzmény: Vavis (173)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.26 0 0 174
De édesek))) Kicsi pöppenetek..

én meg nem vagyok kiváncsi...áááá..nem....


Előzmény: Vavis (173)
Vavis Creative Commons License 2003.11.26 0 0 173
Citromfű csodaédi cicái:

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

citromfű Creative Commons License 2003.11.25 0 0 172
én nem tudok képet feltenni, de ha te tudsz, akkor nyugodtan használd fel a küldött képeket :o)) örülök, hogy tetszettek!
Előzmény: Vavis (171)
Vavis Creative Commons License 2003.11.25 0 0 171
Lencsinek igaza van, nagyon szépek attól fügtelenül, hogy nem britt cicák!!!
Előzmény: citromfű (167)
Sushi Creative Commons License 2003.11.25 0 0 170
Goliath, télleg! :)))) Fel se tűnt az elírás, értettem! :) Megvan még a fehér alapon fehér foltos kisbékuci?
Előzmény: Goliath (166)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.25 0 0 169
Őket szívesen nézegetem:-)))


lencsi24 Creative Commons License 2003.11.25 0 0 168
Ide nem raksz fel macsekokat??? Szivesen fogdjuk őket....)))
Előzmény: citromfű (167)
citromfű Creative Commons License 2003.11.24 0 0 167
vavis, ha tudod, ürítsd a freemailedet, mert teletömtem macsekokkal :o))
Előzmény: Vavis (163)
Goliath Creative Commons License 2003.11.23 0 0 166
Sushi:

Most olvastam at a lenti hozzaszolasom, es a feher folt=szurke folt. De a feher cicank most is tele van feher foltokkal :o).

Ui.: Feher alapon feher foltos brit cica, a fejen szurke folttal elado.

Előzmény: Sushi (164)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.21 0 0 165
Láttál már ilyen cicákat?? oooo..de jo Neked..igy képen is gyönyörüek..nem tudja valaki legközelebb mikor lesz kiállitás?
Előzmény: Sushi (164)
Sushi Creative Commons License 2003.11.21 0 0 164
Kiállításon már volt szerencsém látni, ez az ezüst fekete cirmosoknak egyik változata. Van a klasszikus cirmos mint az én Missym a széles csíkokkal a hátán kereszt alakkal, van a makréla az a házi cirmosokhoz hasonlóan párhuzamos vékony csíkos és ez a harmadik a pöttyös.
Előzmény: lencsi24 (160)
Vavis Creative Commons License 2003.11.21 0 0 163
Nekem? Gondot????:O))))
Előzmény: lencsi24 (162)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.21 0 0 162
Juj 10 cica)) akkor egész nap csak velük kellene foglalkoznod..bár gondolom ez nem jelentene gondot))
Előzmény: Vavis (161)
Vavis Creative Commons License 2003.11.21 0 0 161
Rájöttem, hogy nekem kb. 10 cica kellene, mindegyik más bundácskával. Ezek is annyira, de annyira gyönyörűek. Mail megy.
Előzmény: lencsi24 (160)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.20 0 0 160
ehhez mit szoltok? ilyen pöttyöseket sem láttam még . Ti?


Sushi Creative Commons License 2003.11.20 0 0 159
Aha, gondolom a sötétebb és élénkebb a lila. Köszi Lencsi! Mondjuk szerintem ők minden színváltozatban gyönyörűek, persze nekem az ezüst-fekete a szivem csücske... :)))
Missym papája arany-fekete, na az még csudaszép, aranybarna alapon vannak a fekete csíkok. Meg vörös cirmost is láttam már képen, nem is ragozom... :)))
Előzmény: lencsi24 (158)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.20 0 0 158
egy kék és egy lila....itt a különbség:


lencsi24 Creative Commons License 2003.11.20 0 0 157
ilyen???:-))


Előzmény: Tomahawk_ (155)
lencsi24 Creative Commons License 2003.11.20 0 0 156
Toma,

Én rákerestem és ki is adott egy oldalt..de annyira nem látom a különbséget a kék és a lila között csak a fülénél. Ott tényleg olyan lilás. Vagy a kép nem jo..Vagy nem adja vissza azt az árnyalatot. Tenyészt magyarországon valaki ilyen lilát?

Előzmény: Tomahawk_ (155)
Tomahawk_ Creative Commons License 2003.11.20 0 0 155
Keress rá esetleg erre: british shorthair lilac !!Egyszrűbb,mintha elkezdem magyarázni!!:-)A mopsz tényleg frankó blöki.Négy napja sétáltatom és azóta 3 embernek adtam meg a tenyésztő címét,mert venni szeretnének,és előjegyzésben jönnek a csajok simogatni a boltomba Őt délutánonként!!:-)Nemkülönben a srácok is amúgy!!:-)
Sushi Creative Commons License 2003.11.20 0 0 154
Apropó, Toma, milyen a lila brit? Még olyat sose láttam! Nekem a burmám lila, őt láthattátok a képeken. A briteknél is ugyanez a tejeskávészín lilás nózival számít lilának?
Előzmény: Tomahawk_ (151)
Vavis Creative Commons License 2003.11.20 0 0 153
Állati jó az a kutya!:O)))))
Előzmény: Tomahawk_ (151)
Sushi Creative Commons License 2003.11.20 0 0 152
Júj, Goliath, a szivem szakad meg, teljesen belezúgtam a kicsikébe! De sajnos pici a lakásunk és már így is két cica van a 30nm-en! De előre irigylem aki megkapja! :)
Ja és köszi a teljeskörű felvilágosítást, mostmár összeállt a kép a fehér maccsokról! :)
Előzmény: Goliath (149)
Tomahawk_ Creative Commons License 2003.11.19 0 0 151
Az az Frank ügynök a Men In Black 2-ből!!.-))Jól tudod!!
Goliath simán megvenném a kis dögöt,ha nem lenne itthon másik 3 ördög a kutyával együtt!!:-))Bizti hamar el fog kelni hírdetitek valahol??Majd egyszer soká egy liláról azért nem tettünk le!!:-)
Goliath Creative Commons License 2003.11.19 0 0 150
Azt elfelejtettem irni, hogy a folt kb 1-1,5 eves korara eltunik.

Goliath

Előzmény: Goliath (149)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!