Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.12.06 0 0 384
hát ja, vagy egy kis cigirágónak.
tényleg bradör, mizujs a ginzenggel?
ja, és a singloV tart még?
Előzmény: Törölt nick (383)
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.06 0 0 382
egy cohiba singloII-est hozott a télapó. berakta a két ablak közé míg nem voltam itthon.
:)
Előzmény: Törölt nick (381)
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.06 0 0 380
jóestét,
nekem is mindegy, hogy hétfő vagy kedd, a stage-ben pedig nem muszáj a sötétben kuksolnunk, a galéria túlfelén volt fény és tér is.
:)

nekem hozott szivart a mikulás, bibibí.

.hun Creative Commons License 2000.12.06 0 0 378
A kis ínyenc! :))
És a sztédzsben nem vót'? :)
Előzmény: Jozs (377)
Jozs Creative Commons License 2000.12.06 0 0 377
> Cuba Libre mindenhol van, ahol van
> megfelelő rum, Cola és citrom.

Na azé' én a Cuba Librét inkább lime-mal szeretem.

Előzmény: .hun (376)
.hun Creative Commons License 2000.12.06 0 0 376
Cuba Libre mindenhol van, ahol van megfelelő rum, Cola és citrom. Csak lehet, hogy nincs beárazva...:)

Az el vagyok havazva bizony lehet, hogy pesti szleng...de az is lehet, hogy téli! :)) (bár én már nyáron is hallottam...)

Előzmény: Jozs (374)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.12.06 0 0 375
Jozs: én is kb így szoktam eljárni ismeretlen szivarok felmérésénél. Mindenesetre kösz az infót kiprószálom... Pesti szleng rulez!

Mikulás jött, de nem hozott szivart a dög!

Igérem megpróbállok ezúttal tényleg eljönni a talira, felőlem a Stage pubé lehet...

anderson: a kedvencem a nutellás és a túrós palkó, és legalább kettőt tudok megenni mindegyikből... Ezt csak úgy tájékoztatásul mondom, hátha nem tudnátok... :o))))

Jozs Creative Commons License 2000.12.06 0 0 374
Igaz, ami igaz, a Habana Caféban nem lehet külön ülni, viszont nincs olyan sötétség, és a székek meg az asztalok is normálisabbak. (Na meg van Cuba Libre is, ami számomra nem elhanyagolható.)
Tehát mindent összevetve nekem jó a Stage is :)))

Annyi, hogy nem 100%, hogy el tudok menni, mert ebben a hónapban eléggé el vagyok havazva. (Ezt a kifejezést tegnap tanultam, biztos valami pesti szleng. De jó.)

Előzmény: Törölt nick (367)
.hun Creative Commons License 2000.12.06 0 0 373
Könyörgöm ne kedd! Először hétfőről volt szó...
Nekem a kedd biztosan nem jó. Tudom, hogy nem szempont, és nem egy ember alapján hoztok döntést, de ha nektek nem gond, én szeretnék végre sokáig ott maradni! :)

anderson!
A palacsinta nem rossz ötlet, csak észre ne vegyék! Én meg viszek egy 2 literes Cola-t, valaki hozhatna egy pár üveg sört, Jozs egy flaskában Finnlandiát, és akkor nem kell várnunk a pincérleánykát mint múltkor! :))

Előzmény: Há (372)
Creative Commons License 2000.12.06 0 0 372
Reggelre ébredve én csak oda nem-illő lábszagot találtam a cipőmben. Gyanus! Kénytelen leszek este ezt egy szivarral ellensúlyozni.

Tehát hely marad. A nap is? (kedd)


palacsinta rulez. Pápa!

kaviat Creative Commons License 2000.12.06 0 0 370
anderson Mester, ilyet kérezni nagy taktikai hiba, mert mi van akkor, ha rábólintanak a népek a palacsintádra ? :)))))

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Törölt nick (369)
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.05 0 0 368
nekem8.
legfeljebb bevacsizom elötte.
:)
Előzmény: Törölt nick (367)
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.05 0 0 366
jóestét.
a következő észrevétel(eke)t tenném:
ha új helyet keresünk/választunk, legyünk figyelemmel arra - ami egyébként a stage esetében szerencsésen megvan -, hogy valamennyire el tudjunk szeparálódni. az csak az egyik ok, hogy ne tünjünk fellengzős gizdáknak, akik felvágni jöttek, másrészt megkimélendő magunkat a szórakozni vágyó helyi közönség haragjától, illetve annak megnyilvánulásaitól.
osztjátok-e a véleményemet, és az általatok ajánlott helyek valamalyike magfelel-e ezen kritériumoknak?
aztán szerintem várnánk lala és kavi tesvér felbukkanását is, akik a szervezési feladatokat egyszer már megoldották, így nem nélkülözhetjük ebbéli rutinjukat most sem.

aztán meg fuck ct, cubanismo rulez!

Jozs Creative Commons License 2000.12.05 0 0 365
Nos, én petit corona-ra tippelek, ami biztos, hogy 12,5 cm (5 incs :) volt.
Ez a nagy baj nálunk Miskolcon a CT-ben, hogy nem tudják hogy milyen típusú szivart adnak el, csak annyit, hogy "ez Partagas", stb. Ezért szoktam leméricskélni, aztán irány a cigaraficionado.com, hogy megtudjam, mégis mit szívok.
Előzmény: T.C. Junior (364)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.12.05 0 0 364
Jozs: milyen type/size Partagas volt? Én is kipróbálnám, ha már így megemlítetted...

Thanx,

TC

Előzmény: Jozs (362)
.hun Creative Commons License 2000.12.05 0 0 363
Egészségedre! :) És köszi a beszámolót!
Előzmény: Jozs (362)
Jozs Creative Commons License 2000.12.05 0 0 362
Tegnap szívtam el egy Partagas-t, olyan fajtából, amiből a talin che volt kedves megkínálni (lehet, hogy ez 1-1,5 centivel nagyobb volt). Mit mondjak, akkor ez a sorrendben harmadiknak úgy átlagosan bejött, most pedig "éhgyomorra" nagyon jól esett.
Pont jól szelelt, egyenletesen égett kb. 50 percig, nem volt túl erős, sem túl gyenge, és az utolsó harmadban pedig olyan extra (jó) ízeket adott, amit még nem nagyon éreztem, de sajnos nem tudom szavakba fogalmazni. (CT 1300HUF)
.hun Creative Commons License 2000.12.05 0 0 361
Rendben! :)
Ki foglal?
A
Előzmény: Há (360)
Creative Commons License 2000.12.05 0 0 360
megnézhettyük!

.hun Creative Commons License 2000.12.05 0 0 359
Szervusz Há mester!
Nekem sajna pont a keddek nem olyan jók. Illetve minden második kedd (pl. a 19-e...).
Hely? Legyen a "már jól bejáratott" Stage Pub, vagy újítsunk be mondjuk egy Habana Café-t? :)
Előzmény: Há (358)
Creative Commons License 2000.12.05 0 0 358
Jó reggelt, jó szelet!

18 hétfő biztos? A keddek nekem jobbnak tűntek. Hely? Hej, hej?!:)

Törölt nick Creative Commons License 2000.12.04 0 0 356
anderson,
az illető dal megvan néhány feldolgozásban, sőt van egy olyan cédém, amin csak che guevaráról szóló dalok vannak a világ minden tájáról (köztük persze ez is).
cigar afficionado rendben van, mi?
T.C. Junior Creative Commons License 2000.12.04 0 0 355
Szia Bece! Kérdésedre részemről egyszerű a válasz - én speciel szeretem a HW termékeit és szoktam olyanokat is pöfékelni, és egyáltalán nem tartom lesüllyedésnek. Viszont megjegyzem, hogy amióta olvasgatom a linket egyre több érvet találok arra, hogy a minőségi kézi szivarok felé forduljak:

- Olvasgatva a topicot és különösképpen a benne található szivaros linkeket fel lehet szedni egy csomó hasznos infot, ami egy kicsit szakértőbb megvilágításba helyezi a szivarokat/szivarozást + megmutatja az igazi szivarok értékét/szépségét.

- Rájöttem arra, hogy egy szép kézi szivar elszívása és az a többletráfordítás amivel ugye ezek a szivarok drágábbak egyenértékben van az általuk nyújtott esztétikai és ízbeli élménnyel...

- Finally társul hozzá még egy vásárlási élmény is, ez szerintem leírhatatlanul fun dolog... ergo amire ki akartam lyukadni: Téliember Henrik egyre inkább háttérbe szorul, nem sznobságból, hanem rájöttem, hogy mennyivel jobb dolgok is vannak a világon. Megérdemlünk megunktól ennyit nem?

Előzmény: Bece (349)
.hun Creative Commons License 2000.12.04 0 0 353
Dec 18-án (már ha akkor lesz a tali) elhozod? Szívesen belelapoznék! :)
Előzmény: Törölt nick (352)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.12.04 0 0 351
Felőlem lehet a titty bár is, bár én el fogok hajtani minden kezdeményező hölgyeményt... :o)
.hun Creative Commons License 2000.12.04 0 0 350
Hát (-tal nem kezdünk mondatot) a zsenge délelőtti műszak megérkezett. Sajnos pont akor van itt nagy élet, amikor én nem vagyok..., na mindegy! :)

Viszont akkor én is azt javasolnám, hogy kezdjük el a decemberi tali szervezését. Én most magamhoz ragadnám a kezdeményezést egy időpont felvetésével:
December 18., hétfő, 17-18 óra körül
Várom a véleményeket! :)

Bece Creative Commons License 2000.12.04 0 0 349
Sziasztok Urakok. Tegnap alkalmam volt rágyújtani egy Henri Wintermans Corona Delux-ra. Tudom, hogy kommersz (mint a feketecimkés cseresznye) és nem is ez az igazi műélvezet, de kellemes volt. Saját skálán hétköznapi ebéd utáni anyag. Ti leerszkedtek ilyen mélységekbe? :-)
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.04 0 0 348
szerintem sem.
:)
Előzmény: Törölt nick (347)
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.03 0 0 346
de azt is lehet, hogy viszünk a kurváknak málnás ásványvizet. már olcsóbban jövünk ki.
:)))
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.03 0 0 345
dr dent,
köszönjük az infót.
ha pedig magad is szivaros vagy:
légy üdvözölve köztünk!

anderson, tesvérem
magam sem gondoltam interperszonális relációra a kurvákkal. max popsizsűri a sűrű szivarfüstből, alkoholfogyasztók alkoholizálnak, én meg üdvözült mosollyal az arcomon csendben elteázok ottan.
:)
de mehet mindez a stage-ben is, csak a popsizsűri okoz némi nehézséget, dehát majd ezt is megoldjuk valahogy.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!