Keresés

Részletes keresés

zsosz Creative Commons License 2001.06.11 0 0 269
mac! te is elkezdtél személyeskedni. :(
Előzmény: MacPhisto (265)
KingaLany Creative Commons License 2001.06.11 0 0 268
neeeeeem, ez nem az. en is meg szoktam emliteni, MINDEN TOPIK irogatasa kozben, hogy nagyapam olimpiai bajnok, en pedig egy altalanos iskolai szavaloversenyen nyertem. nalunk, mernokoknel ez mindennapos.

de latom, nalatok, jogaszoknal nem a nagy kocsi, a buzivastag aranylanc es a penz az elsodleges beszedtema. ti nem villogtok, ti a munkatoknak es a BECSULETERT eltek.

Előzmény: MacPhisto (261)
szigiri Creative Commons License 2001.06.11 0 0 267
És ettől van egy furcsább dolog.
ha két jogász szereti az ilyen zenéket.

Az meg hogy egy fórumban összefutnak, hát az, hát lehetetlen...:)))

Előzmény: zsosz (260)
Champace Creative Commons License 2001.06.11 0 0 266
Ja eklatáns példa.
A sztereotípia az sztereotípia.
Persze meg van a lehetőség arra, hogy vak vagyok, de szerintem nem vagyok az. Kifejezetten nem hiszek az összeesküvés-elméletekben.
Előzmény: maczilaci (263)
MacPhisto Creative Commons License 2001.06.11 0 0 265
CSEt nem mentették fel. Ha nem tudod miről van szó, inkább ne szólj hozzá. Ugyanerről volt szó az elején.
Előzmény: maczilaci (250)
MacPhisto Creative Commons License 2001.06.11 0 0 264
Az előbb a lakásmaffiára panaszkodtatok. Döntsétek már el, mit akartok...
Előzmény: psmith (259)
maczilaci Creative Commons License 2001.06.11 0 0 263
Champace:

Mejegyzésed alapján megkérdeznélek:

Te ennyire vak vagy, és nem látod a világot magad körül?
A másik lehetőség persze, hogy eklatáns példáját nyújtod az általam leírt jelenségnek:
Aki egy zsidót lezsidóz, az pfuj náci?!

Előzmény: Champace (205)
KingaLany Creative Commons License 2001.06.11 0 0 262
ja... aha. bocs. hisz a jogasz egy MAGYAR forumban egyertelmuen AMERIKAI (szlenget) AKART hasznalni. es en meg aszittem, csak amerikai koznyelvet...

mekkora buta is vagyok. megint legyozott a jogasz...

Előzmény: MacPhisto (258)
MacPhisto Creative Commons License 2001.06.11 0 0 261
Egyébként azért írtam, mert közben angolul beszélgetek, és bennem volt, persze EZ IS feltűnősködés, tudom. Egyébként helyes ahogy írtam.
Előzmény: KingaLany (254)
zsosz Creative Commons License 2001.06.11 0 0 260
nahát. ez is furcsa, egy jogász, aki szereti az ilyen zenéket :)
Előzmény: szigiri (257)
psmith Creative Commons License 2001.06.11 0 0 259
Régen ha vettem egy ingatlant, írtam egy szerződést. Aztán kitalálták vigyem minimum közjegyzőhöz. (Aki el sem olvasta, nem értelmezte, csak megnézte hitelesek-e az aláírások, aztán felmarkolta az indokolatlanul sok pénzt.) Ma már ügyvédi ellenjegyzés kell, amit persze csak akkor kapok meg, ha az ügyvéd fogalmazza a szerződést, még több pénzért.
Ha a szakács lobbi ilyen erős lenne, pacalpörköltet először csak minimum étteremből hazaszállítva, később már csak étteremben ehetnék.
MacPhisto Creative Commons License 2001.06.11 0 0 258
should read - amerikai szleng

Kicsit éljél még, mielőtt beleszólsz a nagyok dolgába.

Előzmény: KingaLany (254)
szigiri Creative Commons License 2001.06.11 0 0 257
dagad, dagad
Előzmény: zsosz (255)
MacPhisto Creative Commons License 2001.06.11 0 0 256
Nem.

A, B, és C sétál a folyóparton, A kutyája is velük van. C észrevesz egy pénztárcát a túlparton. Tanakodnak hogyan szerezzék meg. B magához inti a kutyát, megmutat neki egy hasonló tárcát, és valahogy rábírja, hogy hozza át. A kutya át is úszik érte, és odaadja A-nak. Kié lesz a talált érték, ha figyelmen kívül hagyjuk az eredeti tulajdonost? Tehát A, B és C közül válassz.

Csak hogy megvilágítsam az igazság és a jog kapcsolatát.

Előzmény: psmith (243)
zsosz Creative Commons License 2001.06.11 0 0 255
:) bújj, bújj, fekete krém + kingalany :)
Előzmény: szigiri (249)
KingaLany Creative Commons License 2001.06.11 0 0 254
jogasz ertelmes felboffeneset lathattuk az iment.

amugy hihetetlen rohejes, ahogy az angol tudasoddal probalsz intelligensenek tunni. ez mindenkeppen feltunoskodes, RAADASUL nevetseges.

arrol meg ne is beszeljunk, hogy meg hibas is:

"teszik" should BE read as "tetszik"

Előzmény: MacPhisto (246)
zsosz Creative Commons License 2001.06.11 0 0 253
ha ez a véleményed, akkor minek terjeszted? nem vagy te hittérítő, vagy igen? nem akarsz világot megváltani, mert úgyse menne a sok "agyatlan" miatt. akkor mi a fenét akarsz? hagyd a fenébe a sok agyatlant, ha téged úgysem érdekelnek, mert a te kocsidban nincs akármilyen kijelző és meg tudod oldani az ügyeidet magad is.
Előzmény: KingaLany (245)
szigiri Creative Commons License 2001.06.11 0 0 252
mert te is parazita vagy
Előzmény: KingaLany (248)
Champace Creative Commons License 2001.06.11 0 0 251
ja? akkor miért nem ezzel kezdted, és miért köptél le minket? szerintem is túl sok pénzt kap egy sztárügyvéd, de most mit csináljak? túl sok pénzt kap a PLASZTIKAISEBÉSZ meg a VADÁSZREPÜLŐGÉPPILÓTA és a FEGYVERTERVEZŐMÉRNÖK is.
Előzmény: KingaLany (245)
maczilaci Creative Commons License 2001.06.11 0 0 250
MacPhisto, vagy mi és KingaLány:

Nem igazán hiszem, hogy a magyarországi jogi viszonyok összehasonlíthatóak lennének az amerikaiakkal.

Lévén a jog a legeslegtisztább TÁRSADALOMTUDOMÁNY, úgy is mondhatnám, hogy egy ország joga tulajdonképpen az ország társadalmi tükörképe. Az, hogy nálunk CS.E. gyilkoskát gyakorlatilag felmentették, nem jelent mást, mint azt, hogy a magyar társadalom teljesen átrohadt.
Hogy ez minek köszönhető, az megérne egy külön topicot, az viszont tény, hogy a mai magyar jog-jogélet-jogbiztonság nem azért olyan, amilyen, mert a jogászok nagy része olyan, amilyen.

Pont fordítva!!

A társadalom betegsége nyomorította meg a jogot, és termelte ki azokat a jogászokat, akik Cs.E-t felmentették, de akik a miniszterelnökkúr autójának elrablóját kilenc és fél évre ültették le, miután belelőttek kettőt.

Normáis esetben azt a hüje picsát (bocs.) sittelték volna le.

CS.E. meg a gázkamrában végezte volna.

És a főgenya zsaru haverja, meg a sztárügyvéd papája nézhette volna a tükör mögül...

Az, hogy nálunk ez nem így van, nem a jogászok hibája, hanem azé a társadalomé, amelyik ezt megengedi...

Üdv: Maczilaci

Előzmény: MacPhisto (195)
szigiri Creative Commons License 2001.06.11 0 0 249
Mert ez a Milarepa Verzió
Előzmény: zsosz (247)
KingaLany Creative Commons License 2001.06.11 0 0 248
igy van. de epp ez a gond: MIERT? miert fizessek en azert, hogy ezek a parazitak (is) hizzanak, ha en dolgoztam?
Előzmény: MacPhisto (242)
zsosz Creative Commons License 2001.06.11 0 0 247
de mint látjuk néha kiszabadulnak :)
Előzmény: szigiri (244)
MacPhisto Creative Commons License 2001.06.11 0 0 246
teszik should read tetszik
Előzmény: MacPhisto (242)
KingaLany Creative Commons License 2001.06.11 0 0 245
Netuci, nem allok haragban en veluk. :] sajna el kell fogadnom, hogy olyan agyabetegek vesznek korul, akik indokolatlanul sok penzt markolnak fel.

ne ertsd felre: en sem vagyok langesz, de nem is vagyok penz-hajhasz. legalabb hadd mondjam el, hogy szerintem ez nem igazsagos. ennyi.

Előzmény: netizen (234)
szigiri Creative Commons License 2001.06.11 0 0 244
A bicskák még be vannak zárva/ egy sötét fekete kamrába
Előzmény: zsosz (238)
psmith Creative Commons License 2001.06.11 0 0 243
Látatlanba le merem fogadni, hogy nagyobb százalékban, mint a népességben egyébként.
Előzmény: MacPhisto (236)
MacPhisto Creative Commons License 2001.06.11 0 0 242
Az, hogy te pénzt kapsz a szaros vektoraidért, néhány papíron fog múlni, amit teszik vagy nem, de jogászok fognak kitölteni.

(Ez a bige milyen lesz ha klimaxol?)

Előzmény: KingaLany (233)
zsosz Creative Commons License 2001.06.11 0 0 241
személyeskedsz vagy vitatkozol? így elég nehéz, ha nem érvelsz, hanem fikázol. azt könnyű. és te _csak_ ezt csinálod.
Előzmény: KingaLany (233)
Champace Creative Commons License 2001.06.11 0 0 240
... és a jogász tudománya miatt van, hogy kapsz szerzői jogdíjat a terveidért, hogy nem ölnek meg amikor haza felé mész a pénzzel, és hogy egy felelős lesz a vállalkozó, akit megbízol a pénzből, hogy kijavítsa a tetődet...
Előzmény: KingaLany (233)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!