Szinte teljesen kezdőként fordulok a hozzáértők táborához segítségért.
Vettem egy Panasonic FZ30-at, s szeretnék majd villámokat fényképezni. Milyen beállításokkal szokás villámokra vadászni? Lévén, hogy relatív ritka esemény, hogy villámot tudok majd állványról fotózni éjszaka, ezért szeretném, ha addigra már tudnék egy-két praktikus dolgot az ajánlott zársebességtől elkezdve bármi más, amivel esetleg sikeressé tehetem majd az első próbálkozásomat.