Keresés

Részletes keresés

Ördögpirula Creative Commons License 2004.02.21 0 0 269
Ördögpirula Creative Commons License 2004.02.21 0 0 268
VETCAT Young Male:ivartalanítástól 4 éves korig-PASKINAK !!!!!
VETCAT Young Female:ivartalanítástól 7 éves korig-CSAJSZIKNAK !!!!!!
VETCAT Mature 4/7 éves kortól 10évesig
VETCAT Senior 10éves kor felett

ÖP

Előzmény: lencsi24 (257)
lencsi24 Creative Commons License 2004.02.20 0 0 267
szio mybarii

Ezen a linken rengeteg hirdetést találsz:

http://www.macskamania.com/apronep.php

(másold az explorerbe mert én nem tudom, hogy kell ide linket rakni,bocsánat)

UI: Aradi Editet ajánlom pesten.gyönyörü cicái vannak, nekem is tőle van...

az én weboldalaom meg tudod nézni a makkám Sir Antonie cimen..

a weboldalam: http://kep.tar.hu/britcica

remélem tudtam segiteni..

Előzmény: mybarii (266)
mybarii Creative Commons License 2004.02.18 0 0 266
Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni. Nagyon szeretnék egy Brit kék cicát, de eddig még nem sikerült eladót találnom. Nyíregyházi vagyok, de ha a környéken nincs messzebbre is elmennék érte.
Vavis Creative Commons License 2004.02.06 0 0 265
Még-még képeket:O), ha már más nem tesz fel, nekem meg nincs miről:o(

Egyébként mail ment.

lencsi24 Creative Commons License 2004.01.21 0 0 264
Köszönöm!

én meg addig bedobok egy szunyát...


Előzmény: Tibbe (263)
Tibbe Creative Commons License 2004.01.17 0 0 263

Hivd fel a Royal Canin-t telefonon, és kérdezd meg,biztosan mindenről tájékoztatnak:))
06-1-351 20 01 /vagy 02/vagy 03.

Előzmény: lencsi24 (257)
Goliath Creative Commons License 2004.01.17 0 0 262
Sushi:

Igen, nézd meg nekem , légyszi!

Köszönöm!
Goliath

Előzmény: Sushi (261)
Sushi Creative Commons License 2004.01.13 0 0 261
Goliath! A Macska c. újságban mindig van hirdetés, hogy kik vállalnak fedeztetést. Úgy emlékszem volt egy debreceni brites, de ha akarod megnézem neked.
Előzmény: Goliath (260)
Goliath Creative Commons License 2004.01.11 0 0 260
Sziasztok!

Regen nem jartam erre, de most latom, hogy milyen sok szep cica kerult fel.
Nem tud valaki kek kandurt Debrecen kornyeken fedeztetes celjabol?

Udv!
Goliat

Előzmény: Tomahawk_ (259)
Tomahawk_ Creative Commons License 2004.01.10 0 0 259
Lencsi!
Ezt most meg nem mondom neked fejből,de utánanézek jó??Gyógytáp amúgy,tehát elvileg kereskedésben nem kapható!!Én árultam sokfélét belőle,de pont ezt nem,de van ilyen is!!
Sushi Creative Commons License 2004.01.10 0 0 258
Pimpla tényleg szuper ez a kép! Kicsit távolságtartóak néha a britek (angol hidegvér, hehe) de csodálatosak ezek a pillanatok velük, nem igaz? :) Missy amíg kicsi volt és egyedüli cica éjszakánként próbált az arcomhoz bújva aludni, de a piszok csíkos jószágja állandóan farral fordult a képem irányába! :-X
Előzmény: Pimpla (255)
lencsi24 Creative Commons License 2004.01.08 0 0 257
Toma,

Pontosan melyik az a Royal Caninos táp amit az ivartalanitott ciácáknak kell adni?

Pimpla:
Nem semmi ahogy alszik a cicád az arcodon..))) édi!!

Előzmény: Tomahawk_ (256)
Tomahawk_ Creative Commons License 2004.01.08 0 0 256
Végülis nem volt számottevő a hízás egyiküknél sem,mivel a megfelelő tápot kapják.A nőstények pocakja kissé megereszkedett,de ez óhatatlan sajna!A kandúr csak még nagyobb és még kedvesebb lett!!NAGYON FONTOS!Ivartalanított kandúrnak a Royal Canin gyárt olyan gyógytápot,amit a műtét után kell adagolni 4 évig,így kis eséllyel alakul ki náluk az ivartalanítás után évekkel később gyakori húgysőelzáródás!!!Ha valaki szeretne ilyet vásárolni szóljon,mert tudok szerezni!Higgyétek el nem ebből szeretnék meggazdagodni,csak segíteni szeretnék!A mi nőstény cicánknak,sajnos ilyesmi tápot(calcium oxalát kő ellenit)kell ennie,mert hajlamos rá,de lehet kapni a gyakoribb struvit kő elleni Royal Canin tápot is!Nem olcsóak,de szerintem nekünk nem ez számít,hanem a cicáink egészsége!Üdv:Toma
Pimpla Creative Commons License 2004.01.08 0 0 255
Pulcsival is csak igen ritkán lehet így tévézni...

És Tomahawk_, ivartalanítás után mennyit híztak a cicáitok? Mert Pulcsi már most sem túl karcsú, nem is kényelmes neki mindig hason aludni, akkor inkább már így:


Előzmény: Dickens (254)
Dickens Creative Commons License 2004.01.08 0 0 254
Hát igen, Malvin sem az a mindig bújós alkat, bár nem is harap hála az égnek. Először azt gondoltuk, a másik macska miatt van ez, de ő elveszett, szóval Malvin jó ideje egyedül van, ami semmit nem használt, nem lett tőle "emberigényesebb". Na mindegy, remélem, ez változni fog, ha felnő. Ha rátör a szeretethiány, akkor persze le sem lehet vakarni, de ez napi egy-kétszer fordul elő max.
Előzmény: Pimpla (251)
lencsi24 Creative Commons License 2004.01.07 0 0 253
Hogy ez a gazdi miért fárasztott el ennyire??? na mindegy alszom egyet...jo éjt gyerekek..)

Tomahawk_ Creative Commons License 2004.01.07 0 0 252
Jobb lesz a természete ivartalanítás után nekünk mind a 3 brit ivartalanított volt és csak javukra szolgált a dolog!A kandúrok még nagyobbak,még pofásabbak lesznek és kedvesebbek is!Nem vonja el a figyelmüket a sok hormonális "probléma"!:-)
Pimpla Creative Commons License 2004.01.06 0 0 251
Akkor válaszolok a kérdésekre:
Dickens - sajnos Pulcsi sem az a kifejezetten bűbájos macs az ideje túlnyomó többségében, elég harapós, bár valamit javult kölyökkora óta.
Lencsi - venni attól a pártól vettük, akinek anno elküldtem a telefonszámát, és beszéltél is velük. :o)

És még képek:


"Végre megöltem mindkettőt!"


"Most nem tudom, mi bajotok, én épphogy csak megkóstoltam azt a bonsait..."

lencsi24 Creative Commons License 2004.01.06 0 0 250
Egy gyönyörű pogácsafej...))
Előzmény: Vavis (249)
Vavis Creative Commons License 2004.01.06 0 0 249
Gyönyörű fejecskéje van!:o)
Előzmény: lencsi24 (245)
lencsi24 Creative Commons License 2004.01.06 0 0 248
Pimpla,

Jöhetnek a fénykép bombák..!!!

lencsi24 Creative Commons License 2004.01.06 0 0 247
Pimpla,

A cicád hol vetted? Tenyésztőtől? Tényleg milyen a természete? Az enyém is olyan hogyha játszik akkor nem türi a simit, de este mikor bebujhat a puha ágyikóba akkor megy a dorombolás ezerrel..meg nyujtja a fejecskéjét hogy itt is meg ott is simi ám..őrület kis kéjenc)))
Mi lesz ha ivartalanitva lesz?
A Tiéd már volt? Akkor ugy tudom megváltoznak picit, ugye?

lencsi24 Creative Commons License 2004.01.06 0 0 246
hogy lehet igy aludni???? béka vagyok vagy mi is??


lencsi24 Creative Commons License 2004.01.05 0 0 245
És egy kis profil kép...este 11 körül..


lencsi24 Creative Commons License 2004.01.05 0 0 244
Hát nagyon szép a kiscicád Pimpla!!!! Az enyém még csak 3 honapos lesz 19-én..

ő Anthony..


Dickens Creative Commons License 2004.01.05 0 1 243
Aha, nagyon :o))
És ő hogy viselkedik? Mert Malvin nem valami kedves. Néha, ha rátör, akkor odajön hozzánk, és dorombol, meg persze éjjel többnyire az ágyunkban alszik, de amúgy nem valami bújós :o((((
Előzmény: Pimpla (241)
Pimpla Creative Commons License 2004.01.05 0 0 242
Na jó, csak még egyet... :o)

Pimpla Creative Commons License 2004.01.05 0 0 241
Sziasztok!
Végre valahára bemutathatom Pulcsit!
Majd később remélhetőleg eljutok odáig, hogy a kölyökkori képeit beszkenneljem, de mostantól, hála családunk karácsonyi ajándékának, előhívás és szkenner nélkül onthatom a képeket a kis drágáról, én is. :o)
Lencsi24, Antoine nagyon aranyos, és íme, mivé fejlődhet egy ilyen kis aranyos 5 hónapos korára...

No, hasonlít Malvinra, Dickens?

lencsi24 Creative Commons License 2003.12.20 0 0 240
ne mozogj már annyit te szőrös izé..na...


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!