Keresés

Részletes keresés

Marcellus Creative Commons License 2000.12.15 0 0 537
Szeretnék egy vágót is kapni.Hol lehet kapni reális áron és jót is?Nem gagyi kell,de ne olyan,mint amit láttam 20e felett.
Marcellus Creative Commons License 2000.12.15 0 0 536
A Vasco de Gama-ra az van festve,hogy Corona.A H.Upmann egy szürke és zöld tubusban van.Tudod,kezdő vagyok igy még nem ismerem méreteket,de 11 cm hosszú és kb 1.7 cm átmérő.A Joze L.Piedra 14 cm hosszú és kb 1.5 cm átmérőjű.
Karácsonyra sok könyvet kértem.Szivar enciklopédia,stb.,hogy tudásszomjam csökkentsem.
Marcellus Creative Commons License 2000.12.15 0 0 534
Sziasztok.Ma megleptem magam egy Joze L.Piedrával,egy H.Upmannal,és egy Vasco da Gama-val.Ha jol emlékszem a Jozet és a H.Upmant ajánlottátok kezdetnek.Kiváncsi leszek.
Kellemes füstölést.
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.15 0 0 533
já.
:)
Előzmény: Törölt nick (532)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.12.15 0 0 531
Bona Sera! Here speka Bruno Tattaglia... Someone calla me sonofa bitcha!

Elég nyugalmas itt az este pajtások...

Törölt nick Creative Commons License 2000.12.15 0 0 529
jóestétjóestét,
hallottátok, hogy anderson tesvér leszokott?
:)
.hun Creative Commons License 2000.12.15 0 0 528
Előre is hálás köszönet érte anderson testvér! Már jó lesz a karácsonyom! :))))
Előzmény: Törölt nick (516)
Mamut Creative Commons License 2000.12.15 0 0 527
T.C. Junior,

Pont tegnap szeretem be egyet, ket Bering Grankorona tarsasagaban. Lassan megvan az unnepi menu :)))
Nemi noi hamunemut is beszereztem, szoktatom az asszonyt a szivarozashoz, van ra affinitasa :oD

Előzmény: T.C. Junior (521)
Marcellus Creative Commons License 2000.12.14 0 0 525
Sziasztok.
Tegnap szerencsém volt egy BlackStone-t szélnekereszteni.A legelső probám is ez volt és nagyon tetszett az illata és az édes íze.Azt hiszem ez elég gyenge szivar,de nekem tetszik.
A szilveszteri kérdésemben azt hiszem a RyJ-mille fleur nyert.Addig nem szivok olyat,hadd legyen meglepetés.
Üdv
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.14 0 0 524
mamut,
szivarhamisítás, hamis szivar ügy érdekel minket is, korábban az anyatopicban szúrtam is egy linket cohiba eredetiség ügyben, ha tényleg érdekel a téma, ott utána kereshetsz.

kaviat,
ha tudsz várj vele szerdáig!

TC Junior,
ha elöbb sikerülne megnézned a vámpirokat, feltétlen számolj be róla ehelyt.

tesvéreim,
hagyjuk a robbantást, fosztogatást másra!
és mindenki költse a pénzét ahol akarja!

én sajnos még minden mc fajtát nem kostoltam, de amire a leginkább kiváncsi lennék az a No.3.
anderson,
lehet, hogy megleplek egy torpedóval szerdán.
:)

kaviat Creative Commons License 2000.12.14 0 0 522
ne is fájdítsd a szivem

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: T.C. Junior (521)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.12.14 0 0 521
Tulajdonképpen én is... Mondjuk egy szép világos Don Juan-t szívesen elpöffenték így délutánra...
Előzmény: kaviat (520)
kaviat Creative Commons License 2000.12.14 0 0 520
egy robusztót most el tudnék pöffenteni

.kav]4t r.e.b.

T.C. Junior Creative Commons License 2000.12.14 0 0 518
CT exposion: kár azért a sok szép szivarért, meg ráadásul szerintem SZIVAR FÜSTBE BORULNA A BELVÁROS... :o)
Előzmény: Törölt nick (516)
Jozs Creative Commons License 2000.12.14 0 0 517
No csak óvatosan a "robbantsuk fel..." kijelentésekkel! Hisz ha valaki tényleg felrobbantja, még gond is lehet.

Egy régi sztori:
Emlékszem a régi internettós drukkerkocsmára, ahol valaki beírta "Kemény a föld a Megyeri úton, egész éjszaka ástam.", miután huligánok tényleg felásták előző éjjel az UTE pályát. Rendőrségi nyomozás lett az ügyből, és az internettótól kérték a zsaruk az illető személyi adatait, s IP címét. Persze Takács Viktorék nem akarták kiadni, az ombudsmanhoz, Majtényihoz fordultak segítségért. Ő megállapította, hogy nem adhatóak ki ezek az adatok, de azt is, hogy az internettó sem gyűjtheti a hozzászólók IP címeit, s azok letörlésére kötelezte őket.

Előzmény: Törölt nick (516)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.12.14 0 0 515
EMBEREK! MOSTANTÓL KEZDVE BETILTOK MINDENFÉLE HOZZÁSZÓLÁST KÜLÖNBEN LECSÚSZIK az oldalról CHE MESTER VAMPIROS LA HABANA KÉPE!!! :o) - vagy kérjük újból!
.hun Creative Commons License 2000.12.14 0 0 514
Csongor esplendidos - 30-35 percig nem túl egyenletesen égő, az első harmadban kátrányos, a második harmadtól pedig hamu jellegű ízeket kibontakoztató szivar. Társasági szivarnak nem ajánljuk! :))
(Bocsi az ellenreklámért...)
Előzmény: T.C. Junior (513)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.12.14 0 0 513
Lehecc fijam... :o)

Na koncentráljunk inkább a témára! Szóval próbáljuk inkább megtippelni Anderson Consiglieri esti beszámolójának tartalmát...

Csongor:

Csongor Lights

Előzmény: .hun (512)
.hun Creative Commons License 2000.12.14 0 0 512
Itt vagyok testvérek! Lehetek én a keresztapa (szivarral) elkényeztetett kisfia? :))

Egyébként anderson testvér! Ha nem tudod hova tenni az üres dobozokat, én korlátlan számban átveszem azokat tőled, ugyanis gyűjtöm őket! :))

Előzmény: T.C. Junior (511)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.12.14 0 0 511
Sajnos nincsen versenylovam, drága amit sajnálni lehetne az főleg nincs!

Szerintem mindenesetre jó ötlet... Nem kellene dolgozni, csak felügyelni a szivar telítését a placcon. Mondjuk én lennék a Keresztapa, Anderson testvér felvennénk Consiglierinek (mégiscsak nála vannak a dobozok), Mammut a nevedből itélve lehetnél testőr... :o)

Hol vagy egyébként ilyenkor a többi családtag? :o)

Előzmény: Mamut (510)
Mamut Creative Commons License 2000.12.14 0 0 510
OFF
Mindenáron akarsz egy lófejet az ágyadba ? :)))
ON
Előzmény: T.C. Junior (508)
Jozs Creative Commons License 2000.12.14 0 0 509
Borokban én is csak a Tokajiak között vagyok járatos. Ott igen sok fajtában meg lehet érezni a dió, mandula, sőt dohány ízét is.
Előzmény: T.C. Junior (508)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.12.14 0 0 508
Lehet, hogy csak az én ízlelőbimbóimmal és képzelőerőmmel van baj, de én sosem tudok egy ízt valamivel karakteresen körülírni.

Így van ez például a boroknál is: ha megkóstolok egy jobb fajtát, akkor egyből meg tudom mondani, hogy mi a jó benne, vagy mi az ami kicsit sántít... Ott szerintem a gyümölcsösségre, a savtartalomra és a tannin arányaira sokkal könnyebb rábukkani... De azt a mai napig nem tom megmondani, hogy miért van pl egy bornak dióra, vagy feketeribizlire emlékeztető mellékíze...

OFF - bár van akit itt is érdekel: tegnapelőtt tried 1995 Vylyan Cab Sav. again - ez nálam jól bevált, garantált 100%-os customer satisfatory!

Szerintem ez a szivaroknál még nehezebb! RYJ rulez!

Maffia alapítás lesz vagy nem? Újabb ötletek?

Előzmény: Jozs (507)
Jozs Creative Commons License 2000.12.14 0 0 507
Nos, ezt eléggé nehéz leírni, én nem is vállalkoznék rá. Ettől függetlenül csak onnantól érzem én is, mióta kifejezetten figyelek erre. A Partagas petit corona volt eddig az, aminél ezt a földes ízt a legerősebben éreztem. És ráadásul annak is a végén még betársultak valamilyen fűszeres ízek.
Előzmény: T.C. Junior (506)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.12.14 0 0 506
Milyen az a földes íz???
Előzmény: Jozs (505)
Jozs Creative Commons License 2000.12.14 0 0 505
Üdvözlet kollégák!

Tegnap volt szerencsém elpöfékelni egy Sancho Panza Corona-t, mely nem igazán váltotta be nálam a hozzá fűzött reményeket. Nem az olcsó szivarok közé tartozik, és ritka sodrása miatt nagyon gyorsan elhamvadt a kezeim között! :( Általában egy jó Corona az én tempómban 70-90 perc, de ennek 55 perc alatt vége volt. Mindemellett a füst testessége is eléggé lightos volt, egyedül ami kárpótolt, az a tisztán érezhető mogyorós íz, ami a végén földes ízbe váltott. (Persze lehet, hogy kicsit beleérzem ezeket az ízeket, de nekem így jó :)

Előzmény: Mamut (503)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.12.14 0 0 504
Engem speckó érdekel a szivar hamisítás: szerintem szervezhetnénr rá maffiját, és kiüthetnénk a csájnizt a piacról. Mondjuk első répésben nyomtathatnánk cohiba gyűrűket és csongor szivarokra felrakva árulnánk Mr. Anderson üres dobozaiból... már szerintem úgysem fér el neki több a lakásban...

A BUSÁS hasznot aztán közösen elszivarozzuk a maffija vendéglőjében.

Csíkos öltöny, fehér betétes cipő, sötét ing világos nyakkendővel KÖTELEZŐ!

Előzmény: Mamut (503)
Mamut Creative Commons License 2000.12.14 0 0 503
Kedves che es anderson1 !

Ha ugy gondoljatok, hogy a szivar hamisitas ill. a hamis szivarok felismeresenek lehetosege offtopic, akkor bocs a flood-ert, ellenkezo esetben abba lehet fejezni a mellebeszelest :), szerintem siman ONTOPIC. Meghogy APEH-os, sokkal rosszabb ! :))))
De, ha csak engem erdekel, akkor eldugulok :(

.hun Creative Commons License 2000.12.14 0 0 502
502, és így tovább... :))

anderson testvér! Az említett könyv nagyon szép kis darab. Az az infó is a könyvből származik, hogy: "Siglo V - abszolút királyság..." ?? :))))
Én ezt nem láttam benne! :)

Előzmény: Törölt nick (501)
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.13 0 0 500
500
Előzmény: Törölt nick (499)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!