Keresés

Részletes keresés

toto1781 Creative Commons License 2013.06.10 0 0 2872

Sziasztok!

 

70-es, 80-as évekbeli filmet keresek. Talán középiskolásokról szól. Egy lány szerelmes egy srácba, aki mivel "nagymenő" csak kihasználja. A lány terhes lesz, a srácot ez nyilván nem érdekli. Ugyan akkor egy nem túl jóképű, de annál nagyobb szívvel rendelkező srác szerelmes a lányba, mellette áll amikor elveszíti a gyereket (vagy abortusza volt), aztán az a vége, hogy egy buliban meglátja ez a srác, hogy a lány megint a "nagymenővel" van, összebújva táncolnak, ő sír, a csajszi pedig megvonja a vállát, hogy sorry, ez van... :) Mi a film címe?

csiriprelek Creative Commons License 2013.06.01 0 0 2871

ez az, köszi

Előzmény: Thibi (2870)
Thibi Creative Commons License 2013.05.30 0 0 2870
Előzmény: csiriprelek (2869)
csiriprelek Creative Commons License 2013.05.30 0 0 2869

egy 80-as évek beli sci-fi film címére vadászok. Annyira emlékszem belőle, hogy tudósok egy beteg ember testébe mentek bele, miután összezsugorították őket. A fülén keresztül hatoltakbe az emberi testbe, és ott kutakodtak, és egy órányi idejük volt, hogy a feladatot elvégezzék, mert utána visszanyerték eredeti méretüket. Több elékem nincs róla sajnos. Köszi a segítséget

Daller Creative Commons License 2013.05.30 0 0 2868

Up the Creek (1984). Nem tudom, hogy volt-e hivatalos magyar változat, én hangrámondással láttam. Talán Gumicsónak akadémia címmel futott a kalózverzió.

Előzmény: ApcCarlsson (2867)
ApcCarlsson Creative Commons License 2013.05.24 0 0 2867

Sziasztok!

 

Régóta keresek egy filmet, hátha valaki tud segíteni. Nem egy mai darab. Rövid történet, amire emlékszem. Iskolák közti vadvízi csonkversenyről szol. Több csapat van katonai iskola,  ez egyik iskolából a rossz diákokat küldik el de végül egy folyó elterelés miatt ők nyerne. Forró rágógumi stílusú film.

Segítségeteket előre is köszönöm.

 

 

cigair Creative Commons License 2013.05.24 0 0 2866

Sziasztok! Kíváncsi volnék egy zs+ kategóriás francia sorozat címére, vhogy 1994-6 körül vetítette a tévé, magasröptű üzenetét egy bizonyos "Gorilla" művésznevű, enyhén bárgyú, de közepesen bamba arckifejezéssel, meg jelentős izomrost tömeggel felszerelt korzikai jellegű fej tolmácsolta, 100%-ban kies, alvilági környezetben. Amúgy a karsztos dél-francia tájakat is kellemes mennyiségben és különösebb kertelés, meg erőlködés nélkül, gyakran belekomponálták a szériába, ez tetszett. Különálló epizódokról volt szó.

 

Volna még egy másik kérdésem is, ez már az enyhén moralizáló francia krimi műfaja, egész estés. Túl kicsi voltam, túl rég láttam, ezért csak a cselekmény:

 

Középkorú, hobbista bringaversenyző elhatározza, hogy féltékenységből (ebben a korban? na mindegy...) terítékre hozza nőjét. Országúti versenyre nevez, majd az erdőben leállított ótója közelében bringadefektet szimulál, Behajt a városba, szomszédos toronyház tetejéről  - sajnos - belő az ablakon távcsöves vadászfegyverével, visszarohan az erdőbe, épp a következő körüket futó versenytársai elé esik be: megvan az alibi. A film nagyobb hányada a lelepleződéséről szól, de győz a legendás férfiszolidaritás (hál' istennek!) és a nyomozó futni hagyja hősünket. Előre is köszi

Amúgy keresem az aktuális párom is, ha valaki látja, szóljon már neki! köszi :)

sissoko Creative Commons License 2013.05.23 0 0 2865

Rövid történet:

Theo és Rachel ikrek, akik egy nyári vakáció során, a Kráter-tó partjánál összefutnak néhány gonosz földönkívülivel és egy különös öregúrral, akit Mr. Jones-nak hívnak. A meglehetősen furcsa Wilbeforce családról ugyanis kiderül, hogy nem azért furikáznak halottaskocsival, mert jól menő temetkezési vállalkozók, hanem mert undorító nyálkás szörnyek, akik a Föld elfoglalására játszanak, és a víz alatt közlekednek legszívesebben. Az ikerpár közti misztikus kapcsolat és két, ettől az erőtől piros és kék színben pompázó kavics tudja csak a szörnyű, föld alatti járatokban nyugvó űrféreg felébresztését célzó ördögi tervet megakadályozni.

Előzmény: sissoko (2864)
sissoko Creative Commons License 2013.05.23 0 0 2864

Nekem az elsőről A hegy gyomrában (Under the Mountain) című 8 részes sorozat ugrik be, amit 1982-ben készítettek. Gyerekkoromban majdnem berosáltam tőle, és délelőtt nyomták a tévében. :)

Előzmény: V43 1006 (2856)
RIKA424 Creative Commons License 2013.05.23 0 0 2863

Köszönöm.

 

 

Előzmény: pobeda (2862)
pobeda Creative Commons License 2013.05.22 0 0 2862
Előzmény: RIKA424 (2861)
RIKA424 Creative Commons License 2013.05.22 0 0 2861

Az Élet muzsikája című film Kálmán Imre életéről szól.

 

Sehol se találom...............:-((

 

Van benne egy jelenet, amikor Kálmánt egy Eszterházy nővel töltött éjszaka után reggel kiviszik a vasútállomásra.

 

Egy hölgy hajtja a hintót és énekel.

 

No ez a pár perc érdekelne.

 

Ki tud segíteni ?

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.05.21 0 0 2860

A másik fiml magyar és nyári vakációrol szól.Az sulisok egy szigeten számháborúznak

 

Le a cipővel - Nyár a szigeten 

Előzmény: V43 1006 (2856)
guestro Creative Commons License 2013.05.19 0 0 2859
Előzmény: Balthazar (2858)
Balthazar Creative Commons License 2013.05.19 0 0 2858

Keresek egy Antonio Banderas filmet.

A 90 es években láttam.

Egy lányt megtámadnak benne és súlyosan bántalmazzák egy Krisztus szoborral.

Csak erre emlékszem belőle.

Mi volt a címe?

 

 

Clan Donnelly Creative Commons License 2013.05.18 0 0 2857

A msodik film a Fure lepni szabad.

Előzmény: V43 1006 (2856)
V43 1006 Creative Commons License 2013.05.18 0 0 2856
Sziasztok!Olyan filmet keresek amihez a következők jutnak eszembe:Egy testvérpár nyaralni megy egy rokonukhoz egy tó partjára.A tó tulsó partján két idős ember lakik akiknek teljesen pókhálós a házuk és van egy fekete öreg autöjuk.Atestvérpár és a rokon az idős embereket lesik és próbálják kideríteni ,hogy kik is ők.A rokon srácnak nyitott autója van amivel kimegy a testvér párért az állomásra.A testvérpár kb. 12-16 évesek lehet.Szerepel még egy ősz szakállú ember is a filmben aki egy kráter kutatásán dolgozik.A másik fiml magyar és nyári vakációrol szól.Az sulisok egy szigeten számháborúznak. Erröl csak ennyi jut eszembe.Email-em publikus. Köszönöm ha valaki tud segíteni.
Clan Donnelly Creative Commons License 2013.05.18 0 0 2855

Két kérdés; Van egy jugoszláv road movie, egy lopott Mercedes teherautó korul bonyolódik; Sivi kamion, vagy valami ilyesmi a címe..Magyar hanggal hol lehet megtalálni?  A másik; nemet film, enyhen szellemi fogyatékos nyugatnémet fivérek orokolnek valamit Kelet-Németországban, az újraegyesítés után. Elindulnak keresztul az országon, sok kalandba bonyolódnak.. Ismeri valaki?

 

Hervai Creative Commons License 2013.05.17 0 0 2854

Nagyon köszönöm, kedves Fehér Folt!

Előzmény: Fehér Folt (2852)
Fehér Folt Creative Commons License 2013.05.12 0 0 2853

Bocs, szóval: Nyughatatlan lelkek/Restless spirits

Előzmény: Fehér Folt (2852)
Fehér Folt Creative Commons License 2013.05.12 0 0 2852

Előzmény: Hervai (2851)
Hervai Creative Commons License 2013.05.11 0 0 2851

Keresek egy filmet, néhány éve láttam valamelyik csatornán.


Amerikai vagy kanadai film. Egy fiatal lány egy tó partján egy korai, évtizedekkel korábban lezuhant (kétfedeles?) repülőgép roncsaira bukkan. majd valahogyan a pilótákkal is kapcsolatba kerül – akik tulajdonképpen már nem élnek, de nem tudnak „távozni” -, és akikről kiderül, hogy egy óceán-átrepülő versenyen vettek részt, lezuhantak és eltűntek. A lány az öccse segítségével segít nekik helyrehozni a gépet és ezzel abban is, hogy végre „távozhassanak”.


Tud valaki erről a filmről bármi információt?

Előre is köszönettel!

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.05.08 0 0 2850
Előzmény: Lacko53 (2838)
Clan Donnelly Creative Commons License 2013.05.06 0 0 2849

Valaki tudja, hol tudnam megnézni az Isztambul c. magyar filmet? Youtube-on csak elozetes van fenn..

Törölt nick Creative Commons License 2013.05.03 0 0 2848

Emlékszem  a filmre, nem volt nagy élmény .:(

 

http://www.filmkatalogus.hu/Jobb-ma-egy-no-mint-tegnap-harom--f5622

Előzmény: eddiedean (2844)
elmeboy Creative Commons License 2013.04.29 0 0 2847

Sziasztok! Ó, látom jó helyre jöttem - bár lehet több a halász itt is mint a hal.. :)

Na, szóval én egy skandináv film címére volnék kíváncsi (svéd, dán, nem emlékszem), mely azt hiszem a dráma műfajba volt sorolva. (Kb. 3-4-5 éves a film.)

 

A főszereplő egy elmebeteg gyilkos pasas, aki a film elején szabadul a börtön helyett rámért diliházi létéből. Autózik, majd megáll egy buszmegállóban, ahol két tinicsaj várja a buszt. Beszédbe elegyedik velük, de aztán elrabolja őket. Az egyik spinét elengedi - a másik viszont érdekes pszichológiai anomáliából belezúg a férfibe.

 

Valaki tudná melyik volt ez az alkotás? Előre is köszönöm!

 

syrius Creative Commons License 2013.04.29 0 0 2846

Olasz vígjáték két házaspárról. Az egyikben az asszonyka a tüzes, a másikban meg a férj a fickós, így aztán "keresztezik" egymást, a sajátjukat ki is nyírnák, persze a végére aztán rendeződnek a sorok. Sokszor jut eszembe, mert azért olyan bájosnak tűnt az egész, de fogalmam sincs mi volt a címe. 80-as évekből való lehet.

Kormi13 Creative Commons License 2013.03.19 0 0 2845

Kedvs Kipper,

igen, valószínűleg ez az, bár nem tudom pontosan beazonosítani, mivel nem tudok angolul, de a képek, szereplők alapján nagy valószínűséggel jó helyen keresgélünk. Innen legalább el tudok indulni, köszönöm a segítséget.

Előzmény: Kipper (2839)
eddiedean Creative Commons License 2013.03.11 0 0 2844

Sziasztok! Egy francia filmet keresek, amit a nagypapámmal néztem kis koromban, de nem emlékszem sok mindenre. Egy férfi volt a főszereplő, aki kapcsolatba kerül azt hiszem ismerősök vagy üzleti dolgok miatt egy Natasa nevű call girl-lel, és megcsalja vele a feleségét, aztán azt hiszem mégis visszamegy a feleségéhez a végén. Nagyjából ennyire emlékszem. Kb. 80-as évek, max 90-es évek elejéről származhat. A főszereplő színész úgy emlékszem hasonlít Christian Clavier-re, de ezen a nyomon nem találtam meg a filmet. A call girl szőke ha jú volt benne.

duplacsuklós Creative Commons License 2013.03.11 0 0 2843

Szia! 

Nem, nem az élet dolgai, itt a baleset a film legvégén van, egymással ütköznek össze és nem derül ki, hogy túlélik-e.  

Előzmény: Törölt nick (2842)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!