Köszönöm a segítségeteket, (igen, AF visszajelzésre gondoltam) még megálmodom, hogy mi legyen. A helyzet az, hogy közben gyűjtögetek egy ilyenre is: http://www.digifenykep.hu/sigma-sony-ma-120-400-mm-f-4-5-5-6-dg-apo-hsm. De, kíváncsi is vagyok, hogy az M42-es szabvány, hogy viselkedik a Sony-val.
atill_a!
Azt hogy a szenzornak nem fog örülni, azt kifejtenéd bővebben?