Keresés

Részletes keresés

Új Testaccio Creative Commons License 2024.04.14 -2 0 219829

Namost, ha ez sikerülne (nem biztos, irtózatos pénz és más is kellene). visszaállna a Rákosi-korszak bajnoksága. Ott Honvéd-MTK (Vörös Lobogó), itt most FTC, Ujpest. De az a baj, hogy az a 2 csapat magyar játékosokkal volt Európa 4-5 legjobb klubcsapatához méltó.

Előzmény: ligula (219828)
ligula Creative Commons License 2024.04.14 0 5 219828

Hernádi Zsolt először is arra a kérdésre válaszolt a Mandinernek, hogy a Mol miért pont az Újpestet vásárolta meg az NB I-es klubok közül.

 

Azért, mert kell még egy olyan csapat, mint a Fradi, és ennek az egyetlen esélye, amelyik meg tudja ezt csinálni, az az Újpest. És az Újpest megérdemli, hogy végre legyen egy olyan tulajdonosa, amely hajlandó bele hitet és pénzt is fektetni – fogalmazott a Mol elnöke, majd arra is reagált, utolérheti-e az Újpest a Ferencvárost. – Az Újpest jobb, mint a Fradi.”

 

https://www.facebook.com/reel/974373784354435

johnsonbronson Creative Commons License 2024.04.14 0 1 219827

Nyugodjon meg mindenki, nem Piscitelli lesz a legjobb fogás, vannak már nevek. Eldől hogy mennyi "erőnk" van már most hogy ide is jönnek e. Izgi nyár lesz, mondtam már. :)

Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 0 0 219826

arra én is kíváncsi leszek, pláne így, hogy egyelőre egy Piscitelli a "nagy fogás" (ha már szóba került...)

mondjuk ebből rögtön következik is, hogy a bajnokság megnyerése tuti nem a reális célok egyike

 

de őszintén szólva szerintem egyelőre örüljünk annak, vagy legalább csak szokjuk annak gondolatát, hogy NEM fog tőlünk minden, picit is jobbnak tűnő játékost azonnal eladni a tulaj

szurkolói szemmel nézve ez szerintem máris örömteli

Előzmény: Peroni ITA (219824)
Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 0 1 219825

nem akartam károgni, de egy picit nekem is fura, hogy az 59 bekapott gólunkkal egy "csak" 52 gólt kapó hálóőrnek örülünk ennyire...

Előzmény: johnsonbronson (219823)
johnsonbronson Creative Commons License 2024.04.14 0 0 219823

Mindenki annyira várja az olasz kapust, mint a messiást.
Ne legyen igazam, de szerintem Tajti2 lesz....
Olyan magabiztosan írják sokan hogy az egyik legjobb mint anno Tajtinál. Csak éppen egerszeg élvezett el hogy végre elmegy onnan.
Ennyi mezőkövesd meccset néz mindenki? :)
Nem ő lesz a megoldás, de remélhetőleg előrelépés lesz egy kis időre.
Hát kiderül majd.

Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 0 0 219822

Végre! Van annyi végvár Kelet-Magyarországon és akkor évek óta egy ilyen vakondtúrást kell kerülgetni...

Előzmény: polovcev (219819)
Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 0 0 219821

azok ebben az idényben már biztosan nem jönnek

fura, hogy nem úgy ügyezte le a belgával a biznyákot, hogy "vesz neki" néhány játékost, akikkel könnyebben megoldható lett volna a feladat

persze, valahol érthető is: nagy geci volt a belga, azt semmiképpen sem akarta volna előidézni, hogy a végén mégsem lesz üzlet (mint előtte annyiszor), viszont itt marad neki néhány olyan drága játékos, akiket ő a büdös életben nem hozott volna ide (más kérdés, hogy így akár el is adhatta volna azokat is jó pénzért)

na mindegy már, most azoknak a nyomoroncoknak kell kivívniuk a bennmaradást, akik ilyen mélyre ásták idén is a csapat nimbuszát

Előzmény: Peroni ITA (219820)
polovcev Creative Commons License 2024.04.14 0 1 219819

Közben a Csút szétcincálja a Kövesdet. Most járnak ötnél.

Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 0 0 219818

az egy körülmény, hogy Kálmán az apja, nem tehet róla, sem ellene :) de emiatt már mindenképpen belekerül a történelemkönyvekbe, ha már

a többi meg, hát, ezer éve nem kap munkát számottevő csapatnál, ugyanúgy nem tud komoly eredményt felmutatni, mint kismillió másik edző, ez van

hogy marad-e a csapatnál, az az új vezetés döntése

ha nem akarnak egyből bajnokságot nyerni, akkor akár maradhat is, miért is ne?

vannak nála jobb edzők is, meg rosszabbak is

hoz egy ilyen jó magyaros átlagot szerintem, erősen benne van a pakliban, hogy az elküldése esetén egy rosszabb ül majd a helyére és szinte biztos, hogy nem lesz ilyen erős az elköteleződése az irányunkba

Előzmény: Peroni ITA (219817)
Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 0 0 219816

"mivel akar bevonulni a történelemkönyvekbe"

 

már bele van vonulva: Mészöly Kálmán az apukája. Ennyi.
Az mellékes, hogy kétszer majdnem bajnokságot nyert egy csapattal, amit később egyszer még (vélhetően) megmentett a kieséstől.

Érdekes, hogy ezt néhány hét alatt mindenki elfelejtette..., igazából ő EZÉRT JÖTT, a világon semmi másért

Előzmény: KÁP 11 (219813)
Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 0 0 219815

Mészöly nélkül ez a csapat kiesett volna! (matematikailag még vele is kieshet)

Előzmény: KÁP 11 (219813)
Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 0 0 219814

nahát, köszönöm :)

Előzmény: 626 (219812)
626 Creative Commons License 2024.04.14 0 1 219812

Egyetértek. Próbáltam belegondolni a miértbe.

Az biztos, hogy Te sokkal szebben meg tudod ezeket fogalmazni a szurkolói hovatartozás szempontjából is nézve, ahogyan pár hozzászólásokkal előbb is tetted! Nekem élvezet volt olvasni, köszi.

Előzmény: Skywalker. (219811)
Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 0 1 219811

egy Újpest szurkoló az elmúlt nem is olyan rövid időszakban ha mást nem, azt már igazán megtanulhatta volna, hogy ne igyon előre semmiféle medve bőrére... ennyi szar után, egy kicsit várjuk már meg, mire odaérünk valahová egyáltalán, hát mi egy játékost sem bírunk igazolni/megtartani immár több mint egy évtizede, hát matematikailag még a bennmaradás sem biztosított :D

Előzmény: 626 (219807)
Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 0 1 219809

féllábas nekünk az egész bajnokság, elkezdtük valahogy és most nem lehet visszacsinálni bizonyos dolgokat, mert szerződés stb... na ezért kellett neki is ott maradnia, ahová kölcsön adta néhány elmebeteg, aki már nincs itt, csak a rossz döntései...

Előzmény: Peroni ITA (219804)
polovcev Creative Commons License 2024.04.14 -1 0 219808

Másutt azt olvastam, hogy Gundel visszatérése is felmerült. Amennyiben ez igaz, akkor Banai valószínűeg távozik a cserekapusokkal együtt. 

 

Drazicról is úgy írnak mintha már fix lenne az érkezése. 

 

 

Fene sem tudja, majd ha bejelentik  elhiszem.

626 Creative Commons License 2024.04.14 0 0 219807

Igazad is lehet, gondolom a szurkoló jött ki belőle, ő is ember.

Talán ez neki most JÁRt.

Előzmény: Skywalker. (219803)
Uthred R Creative Commons License 2024.04.14 0 2 219805

Mert Vignyevics egy fasz

Előzmény: Peroni ITA (219804)
Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 0 1 219803

Na ezek nem hiányoznak, a hülyeséget nyilatkozások, a nagy pofa már most előre, a semmire...

Aztán ha mégsem úgy alakul, akkor emiatt is égni kell. Ha meg nem tud mit mondani egy ilyen kérdésre, akkor inkább ne válaszoljon.

Előzmény: 626 (219798)
Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 0 2 219802

Croizet szerintem még a mi játékosunk, vagyis nem ő dönt. Ha visszarendeli az aktuális menedzsment, akkor jönnie kell. Ráadásul múltkor nyilatkozta is, hogy jönne/avagy jön, ha hívják.

Előzmény: Peroni ITA (219799)
Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 -3 1 219801

Majd meglátjuk, mi lesz, nyugtával dícsérjük...

Én most azon gondolkodom, hogy mi lett volna a jobb? Ha egykoron a megszűnik a csapat vagy ez, hogy a belga "megmentett" minket?

Mára valszeg visszakapaszkodott volna a csapat, akármilyen mélyre is zuhant volna, és talán nem lett volna ez a rengeteg szopás, amit el kellett viselnünk itt a belgával

A másik, hogy mi lesz az utolsó fordulóban a taknyok ellen? Azért addigra már talán kiderül, hogy bennmaradtunk-e! (ha nem, akkor kiestünk :D) 

Ha viszont kiderül, akkor minden korábbinál csúnyábban mossák majd fel velünk a padlót. Ha ezek már most nem akarnak futballozni, mi lesz ott? Gigantikus verést kapunk és őrületes buli keretében akasztanak majd a két csapat nyakába aranyat/kötelet... Mondanám, hogy a legokosabb az volna, ha inkább lemondaná az Újpest a meccset, dehát micsoda gerinctelenség volna az már...

De mondjuk a minimum, hogy mi szurkolók ne menjünk! Idén olyan sokszor köptek arcon minket a saját játékosaink, hogy fáj kimondani (és a szurkolónak az a dolga, hogy...), de akkor is MEGÉRDEMELNÉK ezek a mocskok, hogy egyedül égjenek ott porrá aznap!
Avagy OK, menjünk, és minden korábbinál hatalmasabb legyen a szurkolás! Szavak nincsenek arra, mennyire szar lesz ott nekünk aznap és simán lehet, hogy egy történelmi vereséget szenvedünk, de mutassuk meg: szar fradista bárki lehet, az csak egy lusta választás kérdése, Újpestinek lenni viszont kifejezetten NEHÉZ és EMBERT kívánó feladat! Ezt bizonyítja a puszta létünk. Aznap is, ahogy ömlik majd a szar, annál nagyobb erővel szurkoljunk!

Előzmény: Uthred R (219797)
Uthred R Creative Commons License 2024.04.14 0 1 219800

Kapusunk elméletileg már van,de biztos,hogy minden csapatrészt meg fognak erősíteni,minőségi játékosokkal.

Croizet? Szerintem egyértelmű,hogy visszajön(Persze csak ha hívják.)

Már nincsenek itt azok az emberek,akik miatt elment.Nekem egyértelműnek tűnik,hogy visszajön.

 

Előzmény: Peroni ITA (219799)
626 Creative Commons License 2024.04.14 -1 1 219798
Uthred R Creative Commons License 2024.04.14 0 1 219797

Én nagyon azt érzem,hogy itt a nyáron nagyon nagy takarítás lesz.

Szerintem teljesen uj keretünk lesz,talán három-négy ember lesz megtartva.

Nem hiszem,hogy azért vett meg bennünket a MOL,hogy majd szépen lassan,évről évre építkezzünk.

Azonnali eredményt akarnak,ez szinte biztos.

Nem fogják sajnálni szerintem a pénzt.Ők is látják,hogy itt jelenleg falábuak játszanak,és azt is,hogy ki kell cserélni a keretet.

 

 

Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 0 3 219795

Szerintem Géza ugyanúgy elveszítette az öltözőt, ahogyan Vignjevic is. Ez már egy ilyen évad, ezt idézte elő a belga, meg az év háromnegyedén történt csapateladás, meg a többi, teljesen elképesztő esemény és az, hogy évek óta egy céltalan csapat vergődik nálunk, amit időnként bele tudunk hajszolni irreális eredményekbe. Értsd: bennmaradás évek óta (!!!)


Olvasom, ahogy most facebook kommentekben szedik le sokan Gézáról a keresztvizet. Pedig Géza egyetlen vétke, hogy túl gyorsan teljesítette a küldetését: a megszerezhető 21 pontból hozott 13-at, és ez baromira nem volt benne a pakliban. (ráadásul a két rivális közben teljesen szétesett). Én konkrétan ezt írtam március 31-én, 219444-ben: „Nem nagyon van már mit számolgatni, simább meccsek lettek ezek, mint tippeltem volna…”
Mindezt csak azzal, hogy valahogy lelkesítette ezeket a fásult szarháziakat, akik viszont immár emelik kalapjukat. Aranyosan meghallgatják Géza bácsi dumáit a csillogó szemével, de igazából tojnak már bele. Immár valóban baromi nehéz lehet őket motiválni és talán más lenne a helyzet, ha nem jött volna zsinórban az a legutóbbi 4 meccses, igencsak meglepő veretlenség. Állítom, hogy Vignjeviccsel vagy valami másik csodaszerbbel még nagyobb lenne a baj! Mert hát azt se felejtsük el, hogy évek óta mondjuk és tudjuk: nekünk egy épkézláb kezdőcsapatra való játékosunk sincs! Itt ha közbejön egy sérülés, már lehet fosókázni, mert első emberünk sincs sehová, nem hogy második. És akkor most még a sérülés mellé eltiltás is van, ezt végképp nem bírja el ez a hitvány csapat. Azt meg végképp nem, ha közben egy-két (nem is kell több!) játékos már nem is veszi olyan komolyan a feladatát, mert úgy érzi, hogy a csapat immár teljesítette a szükséges minimumot.
Lehet ragozgatni, ki, kit küldött volna fel Géza helyében a Várda/Zete ellen, de olyan nevet nem szabad mondani, aki a második félidőkben szerepet kapott és blamálta magát ugyanúgy. Na ugye, hogy nincs ilyen!
Na mindegy, a három hazai meccsen (MTK, DVTK, Kecskemét) valahogy csak összejön három (HÁROM!!! BASSZÁJBA HÁÁÁÁROM!!!4NÉGY) nyomorult pont még akkor is, ha Várda valamiféle elképesztő szárnyalásba kezd.

Közben a tévéből hallom az egerszegi kolbászfesztivál :D zajait, kifejezetten felemelő érzés hallani, ahogy ENNYIRE gyűlölnek minket ma is, megtisztelő ilyen nagy mértékben NEM tartozni ehhez az egyenarcú, fantáziátlan, haszonelvű, csicska tömegember halmazhoz

Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 0 3 219794

Kiss, ugye láttuk tegnap a burleszk jelenetét. Annyira ügyetlen, hogy még arra sem képes, hogy FELBUKJON abban az egészen könnyű, 100% ziccer labdában, amit passzoltak neki. Sírnivaló jelenet volt az a 30 méteres önkötény!

Előzmény: polovcev (219791)
Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 -1 0 219793

Teljesen igazad van, minden játékosunk szar, de aki helyettük jöhetne, az csak még szarabb. És ez igaz erre a nyomorult Mack-ra is, pl Jevtoski, igen, még Macknál is gyengébb

Előzmény: Nembélavagyok (219789)
Seejay Creative Commons License 2024.04.14 0 2 219792

Nem tudom.Nekem a kiegészítő játékos az az,aki kap 20 percet , és nála ezzel belga középcsapat szinten nem is lenne baj, de nyáron konkrétan nem is hoztunk a posztra senkit,Onovo pedig lófasz oda egyedül. 

Tajti minden csak nem vkp, erőtlen, nyámnyila kisgyerek. 

 

Múlt héten pont a zete ellen, talán a harmadik góljuk előtt Tajti végzett el szabadrúgást ,amit kifejeltek a védők pont mögé. Tajti ha visszafut szerelhetett volna, neki lett volna egyedül esélye megállítani az egerszegi kontrát, de egy közepes sprint helyett inkább csak kocogott vissza. 

Nem véletlenül játszott mögötte Egerszegen Sankovic,meg Bedi is , támadásban akkor játszik jól ha van kedve,melót meg nem szeret bele tenni. 

 

Basznám kifelé, Mörschellnek is van 5 meccsenként egy jó félideje,nem hiába előzte be a lassabb ,de ambiciózusabb Ljujic.Szóval mehetne ő is. Olyan érzésem van vele kapcsolatban, mint ha ő sem szeretné odatenni magát. Ide talán elég lesz a Croizet -Ljujic a kezdőbe és cserének, de szerintem  kéne nyáron a biztonság kedvéért egy harmadik is a posztra. 

 

Kiss Tomit megcsípte a cecelégy , azt se tudja hol van. Talán Soroksáron, vagy Budaörsön befogadják, vagy a Vasasba jó lesz időt húzni, úgy is csak magyarokat vesznek. 

 

Onovo mellé fog kelleni egy Bozics (Isten Nyugosztalja)  kaliberű pitbull, és pl egy mozgékonyabb fekete srác aki mondjuk tudna szervezni is. .  Ha hozunk egy komplett védelmet Keita felléphetne mellé. Teljesen új jobbszél ,balra valakit Csoboth elé hozni. 

 

Egy Drazics,Ádám Martin , Mance hármasból kettőnek örülnék, max itt maradna Ambrose egy évet, mert még a végén egyből BL-t nyerünk. 

 

 

Előzmény: polovcev (219791)
polovcev Creative Commons License 2024.04.14 0 0 219791

Mack "kiegészítő" játékos. Teljesen használható ha ott van mellette Onovo, meg mögötte egy stabil védelem. De úgy, hogy ő szűr egyedül, miközben a tessék-lássék hátvédsor fedezi, túl az nagy nyomást helyez rá. 

Viszont Jevtovskinál szerintem is jobb. Elég szomorú ez, bár személy szerint engem jobban zavar, hogy nála tapasztaltabb és (valamikor) tehetségesebb játékosok, mint Tajti, Kiss vagy Mörschel ritkán hozzák amit elvárhatnánk tőlük. 

 

A védelmünk meg évek óta egy rémálom. Ha véletlenül hozunk egy stabil hátvédet, akkor lesérül és nincs alternatívája. Brankonak már rég csak 20 perces cserének kellene lennie, de berakják, mert ha ő nincs, akkor a jobb oldalon szabályosan nem történik semmi. Kiss helyére egy edzésről behozott bábút is állíthatnánk. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!