Keresés

Részletes keresés

ShaReRe Creative Commons License 2010.06.15 0 0 5927
Van még egy érdekes szál. A skacc, aki először ült be a Székbe és katatóniás lett, azután sikeres ugrást hajtott végre az újbóli beüléssel, ugye eltűnt...
ShaReRe Creative Commons License 2010.06.15 0 0 5926
A hajó birtoklásával kapcsolatban eszembe jutott még az, hogy a 3. rész végén egy idegen mini űrhajó vált le a Destiny-ről. Tehát azok már ott voltak az emberek előtt is. Azután pedig az idegenek (ugyanaz a csapat??) is nagyobb probléma nélkül követték és szép kerek lyukakat vágtak a Destiny-be. Szóval miért nem laktak már benne régóta? Kicsit olyan, mintha Yang-ék megérkezése után hűha de megnőtt volna az értéke a magányos hajónak.
ShaReRe Creative Commons License 2010.06.15 0 0 5925
Közben már megnéztem a 20. részt is. Nem olyan rossz ez, bár úgy néz ki jó sok ember megmurdel az eredeti gárdából. Telford és a terhes ápolónőnek már annyi, katonákat épp készülnek kivégezni. Gondolom Eli azért sikeresen megmenti a két kívűlrekedt űrruhást.
Sztem az alapvető kérdés, hogy miért epekedik a Lucian szövetség ez után a rozzant bárka után?
Előzmény: sladecske (5924)
sladecske Creative Commons License 2010.06.14 0 0 5924
Kíváncsi leszek, tudják-e még majd lejjebb is vinni a színvonalat a második évadban.

Mindenesetre 2010 október 2.évad

http://www.youtube.com/watch?v=_qimLHlXhlA
ShaReRe Creative Commons License 2010.06.13 0 0 5923
Csak nem az 19. rész volt az évadzáró? Incursion Part1? Ha igen, mikor kezdenek a második évaddal? Szeptemberben?
Előzmény: pg_breki (5921)
Olajuwon Creative Commons License 2010.06.13 0 0 5922
Én csak azt vettem észre, hogy nincs nyaka. :D De nem akartam így leírni, hátha belegázolok valaki lelkébe.
Előzmény: ShaReRe (5919)
pg_breki Creative Commons License 2010.06.13 0 0 5921
Hát nem tudom neked mi a hatalmas cliffhanger, de ha az nem, hogy az egész csapat élete egy hajszálon függ (tulképpen bárkit kiírhatnak), akkor szerintem benned van a hiba. ;)
Az Universum nálam az év egyik legjobb sorozata, tartom amit az első részek után mondtam, miszerint karakterközpontúsága, drámai hangvétele és realisztikussága miatt sokkal-sokkal jobban bejön, mint az Atlantis vagy akár az SG1.
Én nagyon várom a folytatást!
Előzmény: sladecske (5917)
Totyizselé Creative Commons License 2010.06.13 0 0 5920

nem vetted még észre, hogy minden tábornok legalább egy kicsit pocakos?

ő is megkapta ezt a rangot, ideje volt hozzá illő pocakot is növeszteni :)

Előzmény: ShaReRe (5919)
ShaReRe Creative Commons License 2010.06.13 0 0 5919
O'Neill úgy meghízott, hogy alig tud mozogni.
Előzmény: Olajuwon (5918)
Olajuwon Creative Commons License 2010.06.12 0 0 5918
Van benne valami. Ráadásul ez a Lucian szövetség is elég gyenge, annyi új bolygót meg fajt írhattak volna bele, nem tudom miért pont őket kellett átimportálni. Szegény Jack O'Neill is keményen öregszik, de ő legalább csempészett egy kis humort a sorozatba. :-)
Amúgy kettős nekem ez az SGU. Egyrészt majdnem mindig szívom a fogam miatta (talán az évad második fele azért kicsit már mozgalmasabbnak mondható lett), hogy mennyivel jobb is lehetne, de valahogy csak nem bírom abbahagyni a nézését.
Előzmény: sladecske (5917)
sladecske Creative Commons License 2010.06.12 0 0 5917
Sziasztok,

Na most hogy vége az univerzum első évadjának, valaki árulja el nekem mi volt az a hatalmas cliffhanger az utolsó részben, amit Joseph Mallozzi ígért. Nem tudom emlékszik-e még valaki, de még a blogjában is megírta, hogy olyan cliffhangert fog írni a sorozat végére, amelyhez foghatót még sohasem írt. (reméltem, hogy a sorozat végére találnak valami érdekes dolgot a destinyn, de nem)

Én imádom a csillagkaput, de ilyen szörnyű évad-finálét még nem láttam, az egész egy nagyon sz...r túszejtő akció volt, azokból is a legrosszabb.

Ha ennél jobbat nem tudnak kitalálni, akkor inkább ne is folytassák a sorozatot.
ShaReRe Creative Commons License 2010.06.09 0 0 5916
Az SGU legújabb részeiben újra feltűnik a Lucian szövetség. Sőt, a Destiny-re is eljutnak egy másik Ikarosz-típusú bolygó megsemmisülésének segítségével (Carter megintcsak az űrből figyel és lép le a robbanás előtt).
Tudja vki, hogy mi a frásznak kell Lucianéknak ez a rozzant bárka néhány galaxissal odébb?
Petiherceg Creative Commons License 2010.06.09 0 0 5915
Szevasztok mindenki, ezt hallgassátok meg! XD

http://www.youtube.com/watch?v=Kma7lQz6SWo&feature=related
==T== Creative Commons License 2010.05.20 0 0 5914
Az egyik az ORI, a másik a Goauld szálat zárja le.
Előzmény: Olajuwon (5907)
hangado Creative Commons License 2010.05.20 0 0 5913
az universe sosem lesz jobb. az atlantist majd egyszer folytatom (2 évadot láttam), most viszont újranézem az Sg-1-t.

tegnap volt a "2010" című rész, akkor nem tudtam milyen lesz ez az év.. :--)
ShaReRe Creative Commons License 2010.05.17 0 0 5912
Jó a sorozat, persze. Azért vagyunk itt :) Nekem néha úgy tűnik, hogy sok a töltelékrész. Igazán nekem a saját hajó megépítése után vált érdekessé (6. évad?)
Előzmény: patriciamatthaws (5911)
patriciamatthaws Creative Commons License 2010.05.16 0 0 5911
Sziasztok!

Én is nagy csillagkapu rajongó vagyok.Már 3szor láttam a teljes sorozatot.Nagyon király.Az első 8 évad a legtutibb,utána már csak a téma miatt érdekes,sok volt a változás szereplő és történet téren is.Nem tudom,ti mit gondoltok erről?Egyébként elkezdtem ezen topic elolvasását az első üzenettől kezdve.Érdekes kérdésekkel ,problémákkal találkoztam.Ha még járnak erre azok a rajongók akik 2000-ben és utána írtak ide a 3.évadról meg a többiről,akkor szívesen váltanék velük néhány szót.Pontosabban ismerkednék meg velük.Én először a tv2 szombat délután fél 5-ös műsorsávjában találkoztam a sorozattal,ahol 9 évadot láttam.Az utolsó évadot pedig sok évvel később amikor az elejétől néztem az AXN műsorán hétköznap este 19.00-ás kezdéssel még tavaly előtt.Most ugyanebben az időpontban adják a csatornán.És most is nézem.Imádom,nem tudom kihagyni.Van most itt valaki?kérem irjon ha van .Köszi
ShaReRe Creative Commons License 2010.04.25 0 0 5910
Most nézem a Birthright c. epizódot, amiben Jolene Blalock egy amazon főnéni, aki T'Polt játszott Star Trek Enterprise-ban.
ShaReRe Creative Commons License 2010.04.20 0 0 5909
Az úgy jó lesz. A Continuumban asszem Baalt akarják kinyírni, tehát az ő figuráját legalább ismerni kell (jó) a cselekmény könnyebb megértéséhez.
Előzmény: Se7en (5908)
Se7en Creative Commons License 2010.04.20 0 0 5908
Köszi. Vagyis akkor a helyes nézési sorrend: Season 10 -> Ark of Truth -> Continuum ?
Előzmény: Olajuwon (5907)
Olajuwon Creative Commons License 2010.04.19 0 0 5907
A The Ark Of Truth a 10. évad befejezésének tekinthető. A Continuum viszont teljesen különálló film.
Előzmény: Se7en (5905)
Se7en Creative Commons License 2010.04.19 0 0 5906
Ja és a Continuumra is ugyanez lenne a kérdésem. Köszi!
Se7en Creative Commons License 2010.04.19 0 0 5905
Az igazság ládája (The ark of truth) című film cselekménye melyik évad(ok) melyik részei között-előtt-után játszódik? Vagyis mikor kell megnézni a sorozathoz képest?
CarpHunter Creative Commons License 2010.04.16 0 0 5904
Első évadot láttam angolul... sajnos nem tudom hogy kéne a feliratot ráilleszteni a filmre. Én úgy tudom, hogy miután Anubis felemelkedett, a többiek megpróbálták visszaküldeni, de csak félig sikerült...
Előzmény: Olajuwon (5901)
Olajuwon Creative Commons License 2010.04.11 0 0 5903
A sima és a 720p-es HDTV releasekhez a feliratok.hu-n találhatsz magyar feliratot.
Előzmény: vaesz (5902)
vaesz Creative Commons License 2010.04.11 0 0 5902
Én nézném, nézném...csak hol lehet magyar felirattal?
Előzmény: Olajuwon (5901)
Olajuwon Creative Commons License 2010.04.11 0 0 5901
Tudtommal Anubis eredetileg goa'uld volt, aki talált egy ősök által készített szerkezetet/írást, amivel közel tudott kerülni a felemelkedéshez. Az ős Oma Desala-t becsapva sikerült a felemelkedés utolsó lépcsőjét megtennie. Miután kiderült, ki is ő valójában, a többi ős úgy döntött, úgy büntetik meg Oma-t, hogy Anubist nem küldik vissza az eredeti állapotába, hanem 'megrekesztik' valahol a két világ közötti félúton. De amúgy a csillagkapu.hu-n részletes leírásokat találhatsz a sorozat összes szereplőjéről, akár részekre lebontva is.
Universe-t nézitek amúgy? Megjelentek ezek az új kék izék is, volt most akció is, de úgy látszik, ebből a sötét hangvételből csak nem akarnak engedni az írók. :-( Telford után ez a Wray (Ming-Na) is kezd már elég tenyérbemászó lenni.
Előzmény: ShaReRe (5898)
ShaReRe Creative Commons License 2010.04.10 0 0 5900
Nős?
Előzmény: Artemis Entreri (5899)
Artemis Entreri Creative Commons License 2010.04.10 0 0 5899
Anubis nem ős.
Előzmény: ShaReRe (5898)
ShaReRe Creative Commons License 2010.04.10 0 0 5898
Az SG-1 korábbi évadjai nem igazán érdekeltek, sztem attól kezdve lett izgalmas, hogy saját űrhajóval is megáldották őket az alkotók. Viszont ma láttam az AXN-en egy részt (Full Circle), amiben Anubis is szerepel. Mintha tiszta energia lenne a csóka. Mi lesz a végzete? Ja, mintha rémlene, hogy a felemelkedettek bárjában fogja elintézni a pincérnő, aki Danielt visszaküldi embernek (másodjára?).
Ja, hogy mi az érdekes Anubisban? Hogy ős és nem goauld. Azt tudja valaki, hogy melyik részben tűnt fel először?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!