Keresés

Részletes keresés

henci2 Creative Commons License 2005.02.10 0 0 403

Hello!

Azért vagyok elkeseredve, mert olyan helyeken is tele lettem, ahol eddig egyáltalán nem volt. Igazából az egész testem tele lett foltokkal. Ilyen ronda még soha nem voltam. Nem csináltam semmi olyat, amit eddig ne tettem volna, úgyhogy nem tudom, hogy most mitől lobbant így be. Észre se vette eddig senki, hogy sömis vagyok, mert úgy rendben tudtam tartani szteroiddal. De hát az egész testem nem kenhetem szteroiddal! Kénytelen vagyok reménykedni ebben a krémben, mert nincs más lehetőségem. Olvastad, hogy a Tomesába se tudtam besírni magam. Tehát reménykedjünk. Azért a többieknek csak akkor kéne venni, ha nekünk használ. Én is mondtam a forgalmazónak, hogy visszük a vevőket, ha beválik. Ha nem jó a sömire, jó a ráncokra:-))

Előzmény: ceteris (402)
ceteris Creative Commons License 2005.02.09 0 0 402
Én sem tudok róla, hogy a felmenőim, ill. egyéb rokonságom körében előfordult volna..., én kezdtem, és követett a fiam..., de nekem a szülés után húzódott az arcomra, eleinte csak kicsit, majd egyre nagyobb mértékben, ill. területen (most a szemöldököm és az orrom körül, valamint az államon van, no meg egy-egy pötty itt-ott, addig csak a fejem volt sebesre vakarva .....
Előzmény: henci2 (399)
ceteris Creative Commons License 2005.02.09 0 0 401

Köszi Henci!!!

 

Elég kitartó vagyok, és ennél randább már nehezen lehetne a képem:))) Most a fejem is hámlik, bár az nem olyan vészes...

Holnap délután kezdem a kencézést...

Az ilyen csüggedéseket én is ismerem, de már elég jól megbírkózom velük:)

 

Tarts ki! Nekem azt mondták, hogy van akinél hamarabb, van akinél később, de mindenkinek használt....

 

Remélem, hogy nem kell ellenkampányba kezdenünk:))) Megigértem a terjesztőnek, hogy ha beválik, akkor sok ügyfele lesz.....

Előzmény: henci2 (400)
henci2 Creative Commons License 2005.02.09 0 0 400

Szia!

Kedves sorstársam, remélem nem veszted el a lelkesedésed. Legalább engem is segítesz egy kicsit, mert én minden nap elcsüggedek azon, hogy nincs látványos javulás. Bár tudom, hogy több hét kell hozzá, de én nagyon türelmetlen vagyok.

Most fogok rendelni újra oldatot, mert az nagyon gyorsan fogy. A krémnek megvan az egyharmada. Olyan jó lenne, ha legalább te türelmes lennél! Sok sikert!

Előzmény: ceteris (397)
henci2 Creative Commons License 2005.02.09 0 0 399

Szia!

Nálunk nem tudok egy pszorisról sem, tavaly viszont az anyám lábán kijött egy tuti kis pötty. Én meg csupa folt vagyok.

Jaj, remélem ez a kence csinál majd valamit. Ma is beszéltem a forgalmazóval, hogy olyan őrült változást nem látok, inkább csak nem romlik az állapotom. Beszélt a kutatóval, azt üzente nekem, hogy legyek türelmes. Hát nem vagyok valami türelmes, minden nap vizsgálgatom a foltok méretét. A bőröm viszont olyan sima és puha, mint a babapopsi. A ráncok kezdenek kisimulni tőle. Ez most nem vicc!! Tényleg! Viszont változatlanul piros és pöttyös vagyok. Ja, plakk nem nagyon képződik, csak pirosság van. Bár én eddig sem voltam egy plakkos típus, csak a fejemen. Ott viszont most nincs plakk. De a fejem baromira nem érdekelne, ha a többi részem... Az legalább jó, hogy nem büdös a krém, inkább valami fini kis testápoló illata van.

Előzmény: Törölt nick (395)
RTH41 Creative Commons License 2005.02.09 0 0 398
Csak elméletileg, ha jól tudom:
- mivel mindkét fél hordozza a hibás gént a születendő gyermek is fogja hordozni.
De ahhoz, hogy psoris legyen fizikai tünetekkel élete során esetleg-valaha-valamikor-valameddig kb. 60%.
Előzmény: Törölt nick (395)
ceteris Creative Commons License 2005.02.09 0 0 397
Hááát, minden esetre a fiam nem autista, sőőőt, viszont a könyökén már enyhén jelentkezett a psoriázis, ill. egy kis izületi gyulladás formájában....
Előzmény: Old England (392)
ceteris Creative Commons License 2005.02.09 0 0 396
Holnap megyek átvenni a postán..., azután már csak pár hét és kiderül:))))
Előzmény: Törölt nick (394)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.09 0 0 395

Mit gondoltok?

Családunk (régi psoris család, mint irtam) egyik leánya, aki maga nem psoris, férjhez ment egy erősen psoris sráchoz, akinek a családjában ez  a betegség eddig nem volt.

Milyen esélyei vannak vajon a gyerekeknek?

Törölt nick Creative Commons License 2005.02.09 0 0 394

Üdv England!

Azért ezt(a cikket) nem kell ollan tragikusan venni, én régi psoris, nagycsaládos családból származom, minden generációban sok gyerekkel, és eddig nem láttam rá példát nálunk. Ez csak statisztikai átlag.

Ez a Syglavi egyre jobban izgatja a fantáziámat, alig várom, hogy valamelyikőtök beszámoljon a tapasztalatairól!

 

 

Előzmény: Old England (392)
Anne03 Creative Commons License 2005.02.09 0 0 393

  A tgy-magazin fórumán találtam rá én is a Syglavi- ra. Fenn vannak a neten:www.syglavi.tk

Sziasztok

Előzmény: Old England (392)
Old England Creative Commons License 2005.02.09 0 0 392

http://index.hu/velvet/test/aut50208/

 

Hát ez király :-/

 

 

ps. légy üdvözölve körünkben, Stomi.

strchr99 Creative Commons License 2005.02.09 0 0 391
Sziasztok!

Csak nemrég találtam rá erre a topikra.
Sajnos, hogy ilyen topik is van.

Magmról annyit, hogy közel 20 éve kínlódok ezzel a szarral (alig túl a harmincon).
Sokmindent kipróbáltam, de nem sok eredménnyel. Most a legújabb: voltam íriszdiagnosztikán, kaptam egy csomó bogyót, meg teafüvet (szörnyű szar a lötyi) és hozzá Rubisan krémet.
Az egészet kintről hozták (Ausztria v. Németország) cirka 80 euro értékben, plusz a vizsgálat. Én meg fizettem, mint a katonatiszt.
Sajnos nekem egész testfelületen van (tud lenni), nem csak a klasszikus pontokon. Dagad a lábam, amit nem tudok mire vélni. De ha elmúlik a pszori, akkor az sincs.

Tegnap írtam CéZé-nek, még a nagyon első hozzászólásokban (50) említett egy táplálkozás biológus hölgyet. Elkértem a doki címét, de még nem kaptam választ.

Esetleg valamelyikőtöknek nincs meg a címe? Elküldhetné nekem.
Valamelyikőtöknek használt ez a diéta vagy valami hasonló?

Aztán most olvasom itt, hogy valami csodakence van kilátásba. Na, ha egyszer nekem ezt finanszírozná valaki, bírnék neki örülni. :)

A Tomesát még nem hívtam, de majd az is meglesz.

Nem szaporítom tovább a szót, leteszem a tollam.

Mindenkinek jobbulást a fedélzeten.

Üdv.

Stomi
ceteris Creative Commons License 2005.02.07 0 0 390

Köszi!!!

 

Holnap adja fel a csomagot, így nálam még várni kell egy kicsit a hatásra, de hát eddig is sokat vártunk......

Előzmény: napalm. (389)
napalm. Creative Commons License 2005.02.07 0 0 389

ceteris, henci2!

 

nagyon várom a fejleményeket!!!

remélem pozitív hatásról számoltok be!

hajrá!

 

üdv

napalm

ceteris Creative Commons License 2005.02.07 0 0 388

Na, henci 2!!!

 

A tettek embere vagyok...megrendeltem!!:))))

 

A mobilt hívtam. Tényleg nagyon szolgálatkész a forgalmazó (Fenyvesi Géza) , elárasztott infóval, holnap postára adja a krémet és a szeszt.

Ő azt mondja, hogy arcon lévő sömörrel még nem találkozott..., de nekem van a fejbőrömön is, ami nem vészes, de most is sebes itt-ott, meg a könyökömön is, gyerekkorom óta....

 

Drukkoljatok hencinek, meg nekem!!!! Ha használ a képemre, akkor Mindenkinek jó reménysége lehet!!!!

Előzmény: henci2 (382)
ceteris Creative Commons License 2005.02.07 0 0 387

Szia henci2!!!

 

Már nagyon vártam az ifót, köszi szépen!!!!

 

Én belevágok, mert ha csak a Fiam pattanásaira jó, már akkor is megéri......

 

A szteroidos kenőcstől most javul a képes felem, de persze így is elég randa:))))

Hála Istennek, csak ritkán fog el a keserűség, de nem vagyok már eladósorban:))

 

Persze, nagyon zavaró, amikor úgy néznek az emberre, mint egy leprásra (csadorban mégsem járhatok:)), de elég jól viselem....

 

Nem kenem mindig szteroiddal, néha elég szépen letisztul (sajnos rövid időre), talán akkor kellene elkezdenem ennek a másiknak a kipróbálását...

Előzmény: henci2 (382)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.07 0 0 386
Engem is nagyon érdekel, folyamatos tájékoztatás  jó lenne az eredményekről. De nekem már egyszer beváltak ezek a "kozmetikumok". amiket csak egy helyen lehet kapni.
henci2 Creative Commons License 2005.02.07 0 0 385

Hello!

A kenőcs 200g 11.500,- Ft, az oldat 100ml 3.900,-Ft. Apsorin a neve.

Előzmény: bazsiteri (384)
bazsiteri Creative Commons License 2005.02.07 0 0 384

Szia!

 

Mit is írtál mennyiben kerül?? Tudom drága, de már nem emlékszem mennyi mennyiségre vonatkozott.

Előzmény: henci2 (382)
-Lujza- Creative Commons License 2005.02.07 0 0 383

Sziasztok!

Én megvárom a ti tapasztalataitokat, úgyhogy légyszi tájékoztassatok a fejleményekről!

Remélem ez végre jó lesz:)

henci2 Creative Commons License 2005.02.07 0 0 382

Sziasztok!

Bocs, hogy nem írtam, de otthon nem tudtam felmenni a netre valami miatt.

Megírom az elérhetőségüket, de mielőtt megrohamoznátok őket, szerintem várjuk meg, hogy nekem mit csinál a szer. Nagyon türelmesnek kell lenni. Egy hete kentem, mikor felhívtam a gyártót, hogy nem látok semmi változást. Akkor vitt el a kutatóhoz.

Most két hete kenem. Elmúlt a viszketés, nem romlott az állapotom. Szteroid nélkül nekem egyből elkezd bepirosodni. Most ez nincs. Néhány folt kisebb lett, egy-két pötty eltűnt. A fejbőröm nagyon jó állapotba került. A ledörzsölést nem szabad kihagyni, mert a hatóanyag nem tud felszívódni a plakkoktól. Ne felejtsük el, hogy ez nem szteroid, nem tűnik el olyan hamar, mintha azzal kennéd. Szerintem várjatok még egy-két hetet, hogy meglássuk használ-e tényleg. Azt mondta a kutató, hogy el kell telni pár hétnek, mire egyértelmű lesz a dolog. Tudjátok, 1-2kg krém. Én még az első tégely felét sem használtam el. Arról nem is beszélve, hogy nem szabad kihagyni egy napot sem a kezelésből, hogy folyamatosan fel tudja venni a bőr a hatóanyagot. A folyadék is kell a fejre, meg a krém alá is kell.

Postán is elküldik a cuccot. A folyadékból célszerű többet rendelni, mert hamar elfogy.

Címük: SYGLAVI Egészségügyi Szolgáltató Kft.

2040 Budaörs, Csendes u. 2

Tel.: 06-23-444-330, 06-70-314-5955

Azért nem tudtunk erről előbb, mert kozmetikumnak szabadalmaztatták, hogy előbb kerülhessen forgalomba. A gyógyszerengedély sokkal hosszabb idő lett volna. A budaörsi bőrgyógyász is sömis, ő is ezt a cuccot használja. Pattanásokra is jó, az egyik barátnőm vett, 2 nap alatt eltűntek róla a patik.

Kérjetek tájékoztatót, hogy mit kell rendelni tőlük. Nagyon aranyos pasi a forgalmazó, mindenről tájékoztat, akármit lehet kérdezni tőle. Nem tűnik átverésnek a dolog, különben is itt laknak, nem tűnnek el, bármikor felelősségre lehetne vonni őket, ha kamuznának. A kutató meg egy nagyon komoly, idős pasi.

ceteris Creative Commons License 2005.02.06 0 0 381

Szia noni!!!

 

A nonit is próbáltam:))

 

Kaptam szteroidot is, az használt valamennyire, meg szteroidos krémet is adtak, azzal együtt, hogy nem mondták ki, hogy psori, csak a kerületi bőrgyógyász főorvos utalt rá..., a fizetős csodadokik ki nem ejtették a szájukon, pedig panaszkodtam a fejbőrömre is. Azt 1-1 Nisoral kúra + a Panten pro V korpásodás elleni rendben tartja...

Előzmény: noni2004 (380)
noni2004 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 380
Hali Ceteris ! Mit próbáltál???.............Azt írod, akkor még csak az allergiákra kenték. A csodaszerről beszélsz?? ..................................Hali OLD ENGLAND !......A tisztítókúrákkal kapcsolatban az a véleményem, hogy mindenkinek más jó, neked lehet, hogy bejönne..............Rajtam akkor hatalmasodott el, amikor teljesen száműztem a fehérjét az étrendemből. Henci tájékoztatója után jöttem rá, hogy 3 hónap múlva kiderült, hogy cukorbeteg vagyok, és az is, hogy legalább fél éve, és elég magas volt a vércukor a szervezetemben.....................Nos ezt ha összevetem Henci rövid tájékoztatójával a csodaszer működéséről nekem kiderül, hogy az én szervezetem tényleg nem tudott előállítani olyan cukorszerű anyagot aminek a plakkok alatt kéne lennie, ugyanis a szervezetem egyáltalán nem dolgozta fel a cukrot. ....................................Igaz lehet-e hogy fél év alatt beépül??? Ez egy érdekes kérdés. .................Azt hallottam már, hogy ha valakinek jód hiánya van addig kell kenegetni a talpát jóddal, amíg reggelre barna marad a talpa ( a rákent jódtól). Azért a talpát, mert onnan szívódik fel legjobban. Bekeni este, kicsit hagyja száradni, zokni, aztán csicsika. Reggel felkel, a talpa tiszta fehér. 6-10 nap alatt reggelre már barna marad a talp, ami azt jelzi, hogy a szervezet már nem szívja fel, tehát elég neki. ...............................Azt mondom, ha nem 4 évig, csak 2 évig elég a szervezetnek a bőrön át bejuttatott szer, már az is megéri. Üdv: Noni
Előzmény: ceteris (379)
ceteris Creative Commons License 2005.02.06 0 0 379

Szia!

 

Reménykedek, az meg nem szégyenít.....

 

Én próbáltam már, még amikor csak az allergiákra kenték (nálam: nyers gyümi-zöldség, olajos magvak, csoki, paprika, őrölve is, gyapjú, por, fűrészporok, toll, acél és ötvözetei, stb. stb.), nagyon sokat nem számított:(((

Jön, majd elmúlik....én inkább a stresszel tudom összefüggésbe hozni, a munkámat viszont nem hagyhatom ott, mert szeretem, no meg ebből élek:))))

Előzmény: Old England (378)
Old England Creative Commons License 2005.02.06 0 0 378

Nagyon radikális tisztító- böjtkúrára még én sem szántam rá magam, de tapasztalatom szerint segít, ha jobban odafigyelek az étkezésre. Például nekem a csoki, sok hús, gomba, nagyon fűszeres és nagyon savas dolgok (pl. narancs) rontanak az állapoton.

 

Az új eljárás nagyon jól hangzik, de ti elhiszitek, hogy 1-2 hónapos kúra során véglegesen bekerül ez az anyag a szervezetünkbe?

Előzmény: henci2 (364)
ceteris Creative Commons License 2005.02.04 0 0 377

Én biztosan, csak várom henci infóját!!!!

 

Előzmény: napalm. (374)
ceteris Creative Commons License 2005.02.04 0 0 376
Ezért nem jó nekem:(((
Előzmény: bazsiteri (375)
bazsiteri Creative Commons License 2005.02.04 0 0 375
Nemcsak valami átvágás??? A Berecz Margit adjunktusnő szerint, aki a Klinikán doki, az ausztrál termék jó, de csak annak aki nem allergiás.
napalm. Creative Commons License 2005.02.04 0 0 374

kíváncsi leszek erre a készítményre.

ti belevágtok?

a doki elérhetősége? vagy honnan lehet a kencét beszerezni?

 

üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!