Keresés

Részletes keresés

tündérlala Creative Commons License 2000.12.29 0 0 697
Lehetne! :)
Előzmény: .hun (694)
.hun Creative Commons License 2000.12.29 0 0 696
Van nekem olyan, csak nem a net előtt szokom tölteni! Túl hangos hozzá a zene és "túl" csinosak a lányok! :))

Na BUÉK, megyek haza! :))
Viszlát 4-én! (Legkésöbb)

Előzmény: Törölt nick (695)
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.29 0 0 695
jó reggelt.

lala, kavi
jöttök-e 4,-én?

tiszi,
még karácsony előtt bevásároltam párat az említett sztrovacsek kedvencének robosztusából.
:)

ateh,
kérd át magad éjszakai műszakba!
:)

há,
a mélre nem tudok mit írni. tanulmányoznom kéne behatóbban a kérdést, de gyanítom anderson tesvér szívehölgy tudna erről bővebb felvilágosítással szolgálni.
:)

anderson,
gyönge gyomorfertőzés rulez!
:)

.hun Creative Commons License 2000.12.29 0 0 694
Nekem nem is kell ajánlani! Ajánlás nélkül, látatlanban/"hallatlanban" tetszik! :)) Nem lehetne esetleg kölcsönkérni 1 napra? :)
Előzmény: tündérlala (693)
tündérlala Creative Commons License 2000.12.29 0 0 693
Sziasztok szivarosok!

Karácsonyi ajándék CD-met, a Buena Vista Social Club-ból megismert Omara nevű hölgy lemezét hallgatom éppen.
Fantasztikus, mindenkinek ajánlom!
A Kék Füst legyen veletek! :)

tündérlala

.hun Creative Commons License 2000.12.29 0 0 692
Szóval kérjünk robosztust? ;) Na ennek utánanézünk! :))

Bizony nagyon egyedül szoktam magam érezni így napközben itt! Na majd toborozok délelőtti szivarosokat! :)

HA ma sem lenne senki más itt rajtam kívül (kivéve persze Há kollégát!) akkor:
Mindenkinek boldog új évet!! :))

Előzmény: T.C. Junior (690)
Creative Commons License 2000.12.29 0 0 691
Jelentem, dolgoztam. Kerestem a szivarra valot! Ma is el leszek havazva, de a jovo heti talalka igeretesnek hangzik. Meg benezek hozzatok.


a a sztahanovista

Előzmény: Törölt nick (689)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.12.28 0 0 690
Hát igen ez mára elég gyengére sikeredett...

Meglepi: megfelelő helyre lemenve, kérjétek Fidel bácsi kedvenc szivarjából robustot!!!!!!!!! Nem viccelek!!!

Ezek után tényleg FUCK CT!

.hun Creative Commons License 2000.12.28 0 0 688
Engem che és Há kolléga is említett már a névsorban, de most azért megerősíteném a jelenlétemet! :))
Előzmény: Há (687)
Creative Commons License 2000.12.28 0 0 687
T.C. Junior (szervező),
anderson,
Ateh,
Marcellus,
che
Előzmény: Törölt nick (684)
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.27 0 0 685
jóestét,
január 4 volt az utolsó ajánlat, senki többet?
helyszin: kaltenberg (kinizsi utca).
akkor kezdjük pötyögni a névsort!

T.C. Junior (szervező),
anderson,
Ateh,
Marcellus,
che

Marcellus Creative Commons License 2000.12.27 0 0 683
Előre is köszönöm Anderson1 kolléga bizalmát.
Egy bolond kérdés:Mit kell vinni?Szivarügyileg.
Marcellus Creative Commons License 2000.12.27 0 0 681
Üdv.
Nem bánnátok,ha Én is mennék a következő talira?
Persze nem csak a csülök miatt. :-))
.hun Creative Commons License 2000.12.27 0 0 680
T.C.! Nagy vagy! Mondjuk január 4? :))
Előzmény: T.C. Junior (679)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.12.27 0 0 679
Kaltenberg Királyi Söröző felhívás!

Téma felvezetés, 8-10 főnek levés evés, ivás, szivarozás nagy füst csinálás.
Pincér készségesnek levés, szivarozás meghallás egyből sok pénz gondolás, marok dörzsölés
főnökhöz felkapcsolás. Mégegyszer elmondás, különtermek egyike megigérés. Minket szívesen látás! Mi megigérés sok csülök elfogyasztás.
Megbeszélés különterem időpont későbbiekben megállapodás, de ez minél előbb levés!

Szóval kigondolás, mikor menés!!! Szerintem január elején/közepén levés!

.hun Creative Commons License 2000.12.27 0 0 678
Üdv testvéreim!
Mindenki kiheverte már a karácsonyi megpróbáltatásokat? Nekem még nem teljesen sikerült...Még tagnap is vadnyulat, meg szarvaspörköltet kellett ennem a sógoroméknál! :))

Szivart és tartozékot nem kaptam (a családom nincs otthon a dologban, rávezetni meg nehéz lett volna őket...bár tavaly megkaptam tőlük a Havanna szivarok világa című könyvet, de akkor most miről is beszélek? :) ). Nem is szivaroztam, mert többnyire a nővérem 3 hónapos kislánya mellett szerepeltem, mint nagybácsi! :)

Na de jön január és az újabb tali! Habanos rulez! :))

Creative Commons License 2000.12.27 0 0 677
Humidor. 50 Churchill befogadására kiképezve. Csodás, gyönyörű!

Kérdés? Több féle szivart egymás mellé lehet tenni anélkül, hogy árvegyék, vagy elveszítsék egyéniségüket?

Marcellus Creative Commons License 2000.12.27 0 0 676
Hi!

Nos Én kaptam egy fémdobozos Corona special-deluxe-ot,La Paz-gran coronát,meg egy egyszerübb szürke fóliásat,de olyan gyorsan elfüstölt,hogy nem is emlékszem a nevére.Az jobbakat majd szilveszterre kapom.A mamutban van egy kedves hölgy,akinél megrendeltem párat.
ennyi.

Törölt nick Creative Commons License 2000.12.26 0 0 675
hát úgy látszik elég szerény karácsonya volt mindenkinek. sehol egy elragadtatott beszámoló a karácsonyra kapott szivarok szélnek eresztéséről, sehol egy lista a fa alatt talált szivar-kegytárgyakról (kivétel tc-é és az enyém).
hát mi van skacok?
sok volt a káposzta meg a bejgli, és most magatok elé nézve böfögtök ki bután a fejetekből?
gyerünk, beírni a listákat, élményeket!

á, most látom, közbe befutott anderson kollega.
hogy hogy holnap kapod az ajikat?
utolsó megjegyzésedre nem válaszolok, mert én olyat nem írhatok (tudod?) például, hogy a ct rohadjon el, vagy szarják össze magukat.
de te igen.
:)

flashman Creative Commons License 2000.12.26 0 0 673
:))) Jon majd meg a 999! :))
Előzmény: T.C. Junior (671)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.12.26 0 0 672
Che barátunk ne bosszankodjál, a kínai testvérnél lehet kapni 300 friccsér egy egész flakon gáztöltőt, aztán azzal töltögetheted egész életetben... Ajánlom egyébként még kóbor legyek lefagyasztására is Gay Lussac II. törvényének értelmében... :o)

TC

Előzmény: Törölt nick (669)
T.C. Junior Creative Commons License 2000.12.26 0 0 671
Flashman is THE DEVILL!!! :o)

Hozzászólás 666!

Előzmény: flashman (666)
Marcellus Creative Commons License 2000.12.25 0 0 670
Hello Minenkinek!
Nos Én is megkaptam a Szivar Enciklopédiát+a Havanna Szivarok Világa c.könyvet is.Egyik szebb,mint a másik.Alig bírtam letenni.Még vacsorázni sem volt kedvem.Persze kaptam pár szivart is.
Remélem hasonló jóban volt részetek Nektek is.
Szilveszterkor biztos szélnek eresztek párat! :-))
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.25 0 0 669
jó estét mindenkinek.
nos én is kaptam szivar enciklopédiát (mindjárt kettőt), szivarokat (5-ös csomag paratgas londres extra, szál bering), és végül, aminek a legjobban örültem, egy gyönyörű szúrólángos szivar-öngyújtót. a probléma épp ez utóbbival lenne. tudniillik nézegettem: hú de szép, néhányszor meggyújtottam, olvadoztam, aztán kész-passz, kifogyott. kérdeztem kedvesemet: honnan ez a gyönyörű öngyújtó? na, mit gondoltok honnan?
ilyen az én formám.
kedvesem mondta, visszaviszi 27-én. kiváncsi vagyok. zárójelben jegyzem meg: egy ötszámjegyű összegért elvárható lenne egy teletöltött öngyújtó. vagy megint én vagyok a fasz?
de tudjátok én többet nem mondom, hogy rohadjon el a sznobok paradicsoma, meg ilyeneket. én csak szép csendben, szótlanul gutaütést kapok, hogy így elbaszták két ember örömét. na, persze lehet véletlen, csak abból már egy kicsit sok!
:(

remélem nálatok felhőtlen volt volt az öröm. és bocs, hogy így idepanaszkodtam.

T.C. Junior Creative Commons License 2000.12.25 0 0 668
Hát igen emberek, telik a Karácsony... Sok finom kaja megevése, sok szép bor megivása + szivarok elfüstölése...

Ma kaptam egy RYJ Prince of Walest :o) Örömmel nézek elébe, hogy valamikor a napokban el is pöffentsem!

Egyébként a ajándék szivar sajnos kevés kapás, de kapás gyönyörű ezüst szivargyújtó+vágó és nagy örömnek levés! :o)

Üdv mindenkinek, további jó bejgliket!!!

Marcellus Creative Commons License 2000.12.24 0 0 667
Mindenkinek Kellemes Karácsonyt kivánok.
flashman Creative Commons License 2000.12.24 0 0 666
Egy kicsit nem figyel az ember es mindjart egy masik topic fogadja. :) Es mindjart 600-as. Szep. :) Boldog Karacsonyt Mindenkinek! Remelem kaptatok sok-sok fustolni valot! :)
tündérlala Creative Commons License 2000.12.24 0 0 664
Jól mondod, che elvtárs, sós tengeríz...
:)))

tündérlala

Előzmény: Törölt nick (663)
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.23 0 0 663
szerintem valami földízű. vagy tengerízű, lala?
:)
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.23 0 0 662
bocs, helyesen: cigar band museum
Előzmény: Törölt nick (660)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!