szavaztam a cicádra és a kutyádra (igazán szépek!!).
régebben amúgy az volt a szabályzatban ezen az oldalon, hogy pontszámtól függeltenül, sorsolással döntik el, hogy ki kapja az adott havi ajándékot. szerintem nézd meg, hogy ez biztosan változott-e (mert ha nem, akkor nem kell a pontszámokon izgulni:))
amúgy én is egyszer régebben azután jöttem erre rá, miután ráizzítottam az összes ismerősöm, hogy szavazzon az én macskám képére, aztán utána olvastam el, hogy nem is lett volna fontos:))))