Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 59
Előzmény: nszethi (54)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 58

Jaj de édes!

Ez mostani kép? Meghozta már az ivartalanítás a hatását?

Előzmény: FLR-724 (56)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 57

Ugye milyen édes?!

Marciról van kép? Biztosan szép cica Ő is!:)

Előzmény: nszethi (54)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 56
Na akkor egy vidám kép! Cilike mint vámpír. :)
Előzmény: Pici gazdi (55)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 55

Jaj! Nem is csoda hogy frászt hoz!

Előzmény: FLR-724 (50)
nszethi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 54
Nocsak! Csincsilla! :-) Az én Marci nevü élősködőm is ilyen. Egy 8 kilós hapsimókus.
Előzmény: Pici gazdi (-)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 53
Nem kell félni nem esnek ki! Mind a három macska elég okos ha az ablakban vannak, na meg oda voltak szoktatva kicsi koruk óta.
Előzmény: gumimacy67 (52)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 52
Frászban lettem volna én is !
Előzmény: FLR-724 (50)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 51
már korábban is szavaztam onnan tudom:)
Előzmény: gumimacy67 (49)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 49
Igen, nagyon jól értesült vagy :)
Előzmény: Pici gazdi (47)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 48

Köszönöm Neked is !

Figyelmetlen voltam de mentségemre szóljon, hogy magyarról angolra fordítással is bajlódom.

Előzmény: Pici gazdi (42)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 50

Na most már tudom! Pici gazdi ide is berakom a frászt hozo képemet. ;-) De te ezt már látad ha jól emlékszem.

Előzmény: Pici gazdi (39)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 47
(két angyal vagy mi a címe. az első kép azt hiszem)
Előzmény: em (44)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 46

Bocsi, "A két angyal" lenne Dorothy.

Köszönöm!

Előzmény: em (44)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 45

Szia!

Köszi hogy szavaztál!

Rendben elolvasom majd!

Előzmény: em (43)
em Creative Commons License 2007.05.02 0 0 44

itt sajna nem találtam melyik cicusra kell szavaznom:(((

hányadik oldalon van?

Előzmény: gumimacy67 (40)
em Creative Commons License 2007.05.02 0 0 43

szia!

szavaztam a cicádra és a kutyádra (igazán szépek!!).

régebben amúgy az volt a szabályzatban ezen az oldalon, hogy pontszámtól függeltenül, sorsolással döntik el, hogy ki kapja az adott havi ajándékot. szerintem nézd meg, hogy ez biztosan változott-e (mert ha nem, akkor nem kell a pontszámokon izgulni:))

amúgy én is egyszer régebben azután jöttem erre rá, miután ráizzítottam az összes ismerősöm, hogy szavazzon az én macskám képére, aztán utána olvastam el, hogy nem is lett volna fontos:))))

de drukkolok neked, hogy nyerjetek!!

Előzmény: Pici gazdi (35)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 42

Szavaztam!

 

 

Előzmény: Pici gazdi (41)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 41

Köszi!:)

Itt hol kell szavazni? :S

Előzmény: gumimacy67 (40)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 40

Ment az 5 pont :)

 

Ide pedig Dorothy kéri a szavazatokat:

 

http://www.nana.hu/index.php?apps=cicavizio&par=1&s1=335&sf=0&order=

 

Köszönjük előre is !

Előzmény: Pici gazdi (35)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 39

Jó étvágyat a vacsihoz!

Cirmos-fehér Ő:

Előzmény: FLR-724 (38)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 38
Lehet hogy mondtad már! De milyen színű a Lucyd?
Előzmény: Pici gazdi (34)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 37
Ez egy kicsit régi kép itt mind a hárman. :) Nálam a Frigyes az úr a házban. ;-)
Előzmény: em (36)
em Creative Commons License 2007.05.02 0 0 36
nálunk Frici csak akkor Frigyes, ha valami rossz fát tett a tűzre :))))
Előzmény: FLR-724 (33)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 35

Kedves Cicás Csapatom!

Nagyon szépen kérek mindenkit hogy minden nap szavazzon ezekre a képekre!!!

Nagyon megköszönöm ha megteszitek! És ha lehetne a szépnél az 5 pont! :S Köszönöm!

http://www.haziallat.hu/galeria.php?kepido=2134795159&szam=8&osztas=8

Ez Offos:

http://www.haziallat.hu/galeria.php?kepido=2134795156&szam=8&osztas=8

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 34

Sziasztok Cicások!

Remélem mindenhol minden rendben! Most jöttem vissza a pihiből. Nemsokára vacsora.... Jó étvágyat minden Ciccnek és Gazdinak!

FLR-724: Luci meg a mi rokonunk! :D Csak én y-al írom a nevét!

 

Előzmény: FLR-724 (33)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 33
Igen ő is Frici! De én mindig Frigyesnek hívom. :) Ezen kivül még van egy Luci és egy Cilike nevű macskám. :)
Előzmény: em (32)
em Creative Commons License 2007.05.02 0 0 32
ó, egy névrokon! ő is Frici?:)
Előzmény: FLR-724 (31)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 31
Igen Frigyes egy zsákba macska. ;-)
Előzmény: em (30)
em Creative Commons License 2007.05.02 0 0 30
zsákba-macska ?:)))))
Előzmény: FLR-724 (19)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!