Keresés

Részletes keresés

tlight Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24471

Holnap reggel 6:30 körül kimegyek megnézem mi a helyzet.

 

Előzmény: Vandras (24470)
Vandras Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24470

Jó az a Kőrös környéke. Nekem ma jutott egy kis délutáni Mártély. A jó poros levegőbe érdekes volt úgy fél négy felé.

 

 

 

 

Jajca Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24469

Engem meg a munkahelyed inspirál... csak ne kellene minden hónapban még nekem fizetnem érte... ;-)

 

  

Előzmény: tlight (24467)
Jajca Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24468

Hú bakker! Valóban fotóstúrát kell szervezni! :-)

Előzmény: tlight (24467)
tlight Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24467

Ma reggel a Kettős-Körös felett rendesen járt a pára.

A képet Jajca barátom inspirációjára készítettem ;-)

 

 

Előzmény: Vandras (24464)
atill_a Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24466

Ennyire eltünt? Ma voltam kint a Maroson, és ott nagy pára várt.

Előzmény: Vandras (24464)
BeeTm Creative Commons License 2011.11.01 0 0 24465

Ma a temetőben vártam meg a napfelkeltét:

 

 

 

Előzmény: Vandras (24464)
Vandras Creative Commons License 2011.11.01 0 0 24464

Nagyon kicsi volt ma reggel, nem is lesz sok, eléggé lehült már a víz.

 

Előzmény: tlight (24463)
tlight Creative Commons License 2011.11.01 0 0 24463

Megenném ez a csukát ;-)

Milyen Mártély? Holnap kora reggel kimennék. Van a víz felett pára reggelenként?

     ?

 

 

Előzmény: Vandras (24461)
Jajca Creative Commons License 2011.11.01 0 0 24462

Basszus! Annyira a jószágra figyeltem, hogy észre sem vettem! :-) Grat Vandras! Szép példány!

Előzmény: Vandras (24461)
Vandras Creative Commons License 2011.11.01 0 0 24461

Oda van rajzolva a képre, hogy 70 cm, és 3,2 kg. Még most is vigyorgok, ez Mártélyon ritka (nekem meg pláne), ott a 38-45 cm-es a divat.

 

Előzmény: Jajca (24460)
Jajca Creative Commons License 2011.11.01 0 0 24460

Jól tetted! Mekkora? Kettes körüli?

Előzmény: Vandras (24459)
Vandras Creative Commons License 2011.11.01 0 0 24459

Sziasztok. Én meg horgásztam:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jajca Creative Commons License 2011.11.01 0 0 24458

Nekem meg a Kettős-Körös, a Mályvádi erdő és a liget. ;-)

 

   

 

 

     

 

 

     

tlight Creative Commons License 2011.10.26 0 0 24457

Nekem jutott egy kis plitvice és bihar is...

 

Vandras Creative Commons License 2011.10.26 0 0 24456

 

 

 

 

 

 

Vandras Creative Commons License 2011.10.26 0 0 24455

Nekem is volt egy pár jó napom az Őrségbe, és Sümegen. Nem igen fotóztam, inkább csak úgy kattingattam.

 

 

 

 

 

 

Előzmény: atill_a (24454)
atill_a Creative Commons License 2011.10.19 0 0 24454

Csak jó magaviseletért kaptam pár szabad napot ;)

/igen, ez is Mártély :) /

Előzmény: topoly (24453)
topoly Creative Commons License 2011.10.18 0 0 24453

((Éjjen, éjjen, kiengedtek a sittről:))

 Ez is Mártély? A negyedik és a hatodik nagyon szép!

Előzmény: atill_a (24452)
atill_a Creative Commons License 2011.10.18 0 0 24452

 

Előzmény: Vandras (24449)
tyutyus Creative Commons License 2011.10.17 0 0 24451

húúúú :-)

Jajca Creative Commons License 2011.10.17 0 0 24450

Nagyon szép szélcsendes időtök volt. Ma reggel már nem volt az.

 

                 

Előzmény: Vandras (24449)
Vandras Creative Commons License 2011.10.16 0 0 24449

Van még, csak nem volt időm kipiszkáni őket:

 

 

 

Előzmény: atill_a (24448)
atill_a Creative Commons License 2011.10.16 0 0 24448

Hú...én még nem jutottam a képekig, de jó volt összefutni :)

Előzmény: Vandras (24445)
MZ5 Creative Commons License 2011.10.16 0 0 24447

Az obi jó de nehéz ! Tehát elég könnyen bemozdul kézből.

Előzmény: Toruss (24436)
Jajca Creative Commons License 2011.10.15 0 0 24446

Kedvet kaptam hozzá! :-)

Előzmény: Vandras (24445)
Vandras Creative Commons License 2011.10.15 0 0 24445

Egy kis mártélyi gyorsjelentés. Ma reggel: 2011 10.15.

 

 

 

 

 

 

 

tammmy4 Creative Commons License 2011.10.10 0 0 24444

Sziasztok! A felszerelésemből még az alábbiak eladók:

 

Metz 48 AF-1 vaku (590 villanás) 38.000,-

Hoya HMC UV(N) szűrő 58 mm 4.000,-

 

Minden hibátlan, karcmentes, teljesen újszerű állapotban van!

A cuccok kipróbálhatók és átvehetők Szegeden.

Toruss Creative Commons License 2011.10.07 0 0 24443

Így már értem.

Köszi a linket, megkérdezem ott is.

Előzmény: atill_a (24442)
atill_a Creative Commons License 2011.10.07 0 0 24442

Az objektív és az érzékelő felbontása közötti kapcsolatra gondoltam.

Viszont elképzelhető, hogy bővebb, ill. pontos választ kapnál, ha  a megfelelő topicban kérdezősködnél ;)

/nyugi, nem akarlak elzargatni, csak mivel ott sony vázakat használnak, mindenre fogsz pontos választ kapni.../ 

Előzmény: Toruss (24441)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!