Keresés

Részletes keresés

Balage350D Creative Commons License 2007.04.06 0 0 4933

Sziasztok!

 

Én új vagyok ebben a fórumban, de fotózni kb 1 éve fotózom vízalatt.

Előtte videoval készítettem felvételeket.Most egy Canon EOS 350D-m van.

Ehhez vettem egy PATIMA tokot, valamint nemrég egy SEA&SEA ys55/TTL/E vakut.

Ezt szeretném összekötni, de nincs leírásom vaku lábkiosztásáról.

Ha valakinek lenne kérem küldje el a mail-emre.. :o)

 

Előre is köszönöm....

 

Dr. Zook Creative Commons License 2007.04.04 0 0 4932
nekem is tetszett a koncepcio (bar eloben meg nem lattam) de okossagnak tartom egy olyan kisgepet amit esoben-uszodaban-snorkeling kozben gyurni lehet es meg icipici is...

zook
Előzmény: Raha (4931)
Raha Creative Commons License 2007.04.04 0 0 4931
Ez a gép teljesen rendben van! Láttam működés közben, elsőre kicsit ijesztő amikor a gazdi a merülés végén a kezében ezzel ismét lemerül :-)
10 méter körül az LCD fura színeket ad (hajlik), de ettől függetlenül hibátlan snorkelezéshez.
Előzmény: Dr. Zook (4930)
Dr. Zook Creative Commons License 2007.04.03 0 0 4930
:)

de hat az csak egy tok, akkor meg mar miert nem egy teljesen vizallo gep? es nem 3 hanem 10 meterig?

http://www.dpreview.com/reviews/specs/Olympus/oly_stylus770sw.asp

nemtom itthon hol es mennyi majd a speibl megmondja ha hataron belul tartozkodik bar ketlem...
Előzmény: eke (4929)
eke Creative Commons License 2007.04.03 0 0 4929
Előzmény: tiwald (4928)
tiwald Creative Commons License 2007.04.03 0 0 4928
Ez viz mentes???Ára???
Előzmény: eke (4927)
eke Creative Commons License 2007.04.03 0 0 4927
hunyi 7 Creative Commons License 2007.04.03 0 0 4926
Szia.
A gumigyűrűket mikor tdjk elboltolni?
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (4914)
NLQ Creative Commons License 2007.04.02 0 0 4925

szerintem elobb tanuld meg ezt hasznalni :)

 

egyebkent utananezek...

 

Előzmény: tiwald (4924)
tiwald Creative Commons License 2007.04.02 0 0 4924
Nem tudsz mégegy olyan Vakut karral mint amilyet adtál??Ocson!!!!!!!!!!
Előzmény: NLQ (4920)
Dr. Zook Creative Commons License 2007.04.01 0 0 4923
Szia!

Eddig csak egy turan volt alkalmam ket vakuval fotozni, eddig egyet hasznaltam. Haat, tudatos pozicionalasrol egyenlore nemigen tudok beszamolni, leginkabb szoktam, hogy kettot nem latok merre vilagit :D

De felre a trefat, nagylatoztan szinte csak, akkor meg ugy probalom beallitani, h pont elore mindketto, de alig erzem meg, sokat kell meg gyakorolni...amennyit tapasztaltam a ketto elonyebol ez elegge meggyozo, egyenletes vilagitas, miazmas

Macrohoz majd nemsokara probalom!


zook
Raha Creative Commons License 2007.04.01 0 0 4922
Ennyiből gyári tokot kapsz...
Előzmény: zenox (4921)
zenox Creative Commons License 2007.04.01 0 0 4921
Sziasztok!

Nem vagyok szakértő:
Van egy Olympus WIDEZOOM 8080 as gépem.

Szeretnék vizalatti képeket készíteni. A gyári tok baromi drága.

Milyen megoldást ajánlatok, amivel tudnék viz alatti képeket (max 5 m mélységig) készíteni, de nem fizetem rá a gatyámat: Ez nagyon rossz megoldás:

http://www.aquapack.hu/flashindex.html
Mivel az optika előtt is zacskó van, ennyi erővel egy TESCOS szatyorba is rakhatnám a gépet. Jól gondolom?

Erről mit gondoltok:
http://www.edigital.hu/product.php?productid=19820&cat=518&page=1

Itt ha jól látom az optika előtt üveg van...

NLQ Creative Commons License 2007.04.01 0 0 4920

igy tudod feltenni melle:

 

http://www.sealife-cameras.com/cameras/dc600_maxx.html

 

a ket talp osszefordithato es osszecsavarozhato...

 

nlq

Előzmény: tiwald (4918)
NLQ Creative Commons License 2007.04.01 0 0 4919

offtopic de csak felig!

 

megcsiptem egy osztrak last minute ajanlatot, van meg 4 hely (illetve en+3 hely)!!!

 

az ajanlat: Aprilis 13-22 

Bonaire repulovel Becsbol  (becsbe menetrendszerinti busszal) atszalas Amsterdamban, szalas az Eden Beach resortban (www.edenbeach.com)

 

az ut ara: 798 EUR (+8000Ft a Busz a repterre) (azaz kb 210eFt)

 

ebben benne vannak az alabbiak:

repjegy+illetek

9 ejszaka szalas +reggeli

1db auto (pickup) /4 fo berles

unlimited parti merules (palackot es olmot adnak, a tobbit vinni kell vagy berelni)

1 day mangrove kayaking

 

akit erdekel jelezze nekem surgosen, mert minnel elobb le kell foglalni a helyeket!

 

Udv

nlq

 

Előzmény: tiwald (4918)
tiwald Creative Commons License 2007.04.01 0 0 4918

Szia!

Ugye Te két vakuval dolgozol??Az jobb? Hogy pozicionálod be a két fényt??Egyiket közelre,a másikat távolabbra??Ha netán vennék még egy vakut azt hogy tudom feltenni ez mellé??Most egy see life 650-es van a Hp géphez.

Előzmény: Dr. Zook (4899)
bernis Creative Commons License 2007.03.27 0 0 4917
Fotofos trükkökre vadászva szvsz érdemes benézni a www.digiretus.hu oldalra is.
Előzmény: BuNnY (4897)
Garfield33 Creative Commons License 2007.03.27 0 0 4916

Sziasztok!

 

Ugy tudom, Násfay bának van egy szép gyűjteménye a Lembeh-szorosról. Tudja valaki, hol lehet megnézni? (csak hogy tudjam mit láttam ott, meg főleg azt, hogy mit nem).

.hun Creative Commons License 2007.03.26 0 0 4915

itt is kösz! :)

nem is annyira vészesek az áraik, mint gondoltam, hogy lesznek...mondjuk persze ez is relatív.

Előzmény: Speibl és Hurvinyek (4914)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007.03.26 0 0 4914

www.peli.hu

 

Ha csak "sima" kell biztos van náluk.

Ha bármi egyebet szeretnél bele a szivacsbetéten kívűl,

baromi vad számokat, és baromi hosszú időket mondanak.

Én ezért B&H-tól hozattam, és a drága szállítás, vám, Áfa stb. mellett, sem került többe.

Előzmény: .hun (4913)
.hun Creative Commons License 2007.03.26 0 0 4913

üdv!

egy fél OFF kérdés: nincs valakinek egy eladó Pelican 1510-es táskája? vagy tudja valaki hol lehet itthon ilyet beszerezni?

kösz.hun

stgellert Creative Commons License 2007.03.25 0 0 4912
Megbeszéltük:-) Ma kipróbáltam szárazon, negával, mindene korrekt, úgy néz ki. Szal ha vízálló is, ingyen menyország:-)
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (4911)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007.03.25 0 0 4911

Ha csak homokos szeretnél lenni, akkor szerintem nem.

 

:)))))

 

Ha vizes is, akkor nem tudom.

Jó régi darab, hozd el kedden szétflexezem.

Előzmény: stgellert (4910)
stgellert Creative Commons License 2007.03.25 0 0 4910
Kedves Vízesek:-) (a parton meg homokosok...:-) )
Szal szeretnék én is vizes meg homokos lenni, és kezembe került egy isten tudja mióta nem használt
nikon l35 aw af típusú kompaktgép...
a kérdésem: kell tömítenem valahogy, vagy bízzak benne, hogy bírja még a tömítőgumi?
BuNnY Creative Commons License 2007.03.22 0 0 4909
Már az ablakban van - mán ha érted, mire célzok :D
Előzmény: Dr. Zook (4908)
Dr. Zook Creative Commons License 2007.03.22 0 0 4908
vigyazz nyul, latom mar szaglaszod az almat :)))
Előzmény: BuNnY (4906)
mercatoris2 Creative Commons License 2007.03.22 0 0 4907
Hát, erre egy félképező nem tud válaszolni egy fényképezőnek...:-) Ennyi szemetelést még elbír az a piszkos ablak, nem?
Előzmény: BuNnY (4906)
BuNnY Creative Commons License 2007.03.22 0 0 4906
A program megvan, csak az ember manapság meggondolja mivel szemeteli tele a windows-t, mert aztán valami kiszedni belőle :) Ez is egy dolog, amiben elismerem a Mac fényévekkel KapuJaniék előtt jár. Szóval az a kérdés inkább, hogy érdemes pscs2 helyett nézegetni, vagy azért még mindig az a király?
Előzmény: mercatoris2 (4905)
mercatoris2 Creative Commons License 2007.03.21 0 0 4905
tehát: fányképész=fényképész
photosop=photoshop

a program elérhetősége: http://www.adobe.com/products/photoshoplightroom/

Van 30 napos tryout.
Előzmény: mercatoris2 (4904)
mercatoris2 Creative Commons License 2007.03.21 0 0 4904
Nem tudom, én mac-fan vagyok, így az Aperture a favorizált:-)

De alapjaiban mindkettő kifejezetten profi fányképészek számára készült program, a képek beállítását, összehasonlítását stb-t tudja. Ha jól tudom a fényképekhez tud annyit, mint egy photosop, s rendszerezésben többet is ad. De mintha lenne tesztverzió, sőt a lightroom beta sokáig elérhető is volt szabadon. Talán érdemes az adobe com-ra felmenni.
Előzmény: BuNnY (4903)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!