Keresés

Részletes keresés

Lony Creative Commons License 2001.04.09 0 0 208
Én most készülök a harmadikra, csípő-comb területre, ha fáj, ha nem fáj :)
Igaz, hogy aki egyszer varratta magát, az fogja még... nem hittem volna anno, de eddig már háromszor voltam. És még nincs vége :)
Előzmény: pancho (207)
pancho Creative Commons License 2001.04.09 0 0 207
Inkább attól függ, hogy az adott helyen mennyi fájdalomérzőideg-végződés található. A háton például aránylag kevés.
Előzmény: Lony (205)
Spanci Creative Commons License 2001.04.09 0 0 206
Én akartam a vállamra csináltatni egy ufonautát, de nem tudtam kikalkulálni a kosztpénzből.
És ha elrontja, és halálfej lesz belőle?
Van egy ufós pólom, és a főnököm megkérdezte: Mi van, magán halálfejes póló van!:)))
Lony Creative Commons License 2001.04.09 0 0 205
Sziasztok!
Nekem két tetoválásom van, az egyik vállon, és eléggé fájt amikor varrták.
Állítólag attól függ, hogy mennyire van közel a csonthoz, illetve milyen vastag a bőr alatt a zsírszövet.
Hát ezek szerint vállhegyen nem igazán vastag, de a végén már úgy éreztem mintha a nyakamat varrná.
Persze érzéstelenítő nélkül kértem, mert azért annyit kibírok. Ki is bírtam. :)
flying dutchman Creative Commons License 2001.04.09 0 0 204
Szasztok. Nos, nekem is van ket tetkom, egy a vallamon, a masik a mellkasomon. A vallamon Anubisz, a mellkasomon a baratnom -nemsokara felesegem- szeme, nagyon elethu. Ha erdekel valakit, akkor mellekelhetek be kepet. Nekem mindkettot Indy csinalta a Yakuza Tattoobol, a Vaci utcaban. Egyik tetko sem fajt, csak amikor utana javitani kellett rajta (beszivta a borom a fehet festeket), na, akkor majd beszartam. Az fajt. Akkor meg nem erzestelenitettek semmivel, de szerintem nem is kell, pont a fajdalom a feeling. Ez kell hozza, hogy "igazi" legyen. :)
Meg varratnek magamra nagyon szivesen, de az asszony nem engedi. :) De az is biztos: akinek van tetkoja, elobb-utobb akar majd meg1et! Legalabbis a tobbseg. Dutchman
vapiti Creative Commons License 2001.04.09 0 0 203
Asszem mégsem jó ötlet, a pasim felismerne, és tuti megverne, hogy kirakom közszemlére.
Előzmény: Anthony1 (198)
pdia Creative Commons License 2001.04.09 0 0 202
Nagggyon okos vagy...:-((( IQ vitéz!

Képzeld, nekem is ponttal kezdődött. De csak azért, mert allergiás vagyok, és miután a festék virágporból van, a tetováló tudni akarta, hogy nem vált-e ki allergiás reakciót a bőrön. Ezért először egy pontot tetovált a bőrömre, majd egy hét múlva megcsinálta az igazit.

Persze a te elméleted szerint biztos én is csak egy hülye nő vagyok.

Egyébként ő volt az (mármint a tetováló srác), aki azt mondta, hogy le a kalappal a lányok előtt, sokkal jobban tűrik a fájdalmat, mint a fiúk. Ő csak tudja.

Előzmény: Törölt nick (200)
pdia Creative Commons License 2001.04.09 0 0 201
Nagggyon okos vagy...:-((( IQ vitéz!

Képzeld, nekem is ponttal kezdődött. De csak azért, mert allergiás vagyok, és miután a festék virágporból van, a tetováló tudni akarta, hogy nem vált-e ki allergiás reakciót a bőrön. Ezért először egy pontot tetovált a bőrömre, majd egy hét múlva megcsinálta az igazit.

Persze a te elméleted szerint biztos én is csak egy hülye nő vagyok.

Egyébként ő volt az (mármint a tetováló scrác), aki azt mondta, hogy le a kalappal a lányok előtt, sokkal jobban tűrik a fájdalmat, mint a fiúk. Ő csak tudja.

Előzmény: Törölt nick (200)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.09 0 0 200
Tényleg? Pedig igaz a történet. Gondolom más csaj is ilyen hülye...
Előzmény: bullseye (199)
bullseye Creative Commons License 2001.04.09 0 0 199
De ezzel örökre megmaradt az emléke, mert egy vígjátéksorozatban centire leforgatták...
Előzmény: Törölt nick (192)
Anthony1 Creative Commons License 2001.04.09 0 0 198
ja:)
Előzmény: vapiti (197)
vapiti Creative Commons License 2001.04.09 0 0 197
Nekem az egész hátam tetovált, kb 3 évig készült. Nyomjak be fotót?
Anthony1 Creative Commons License 2001.04.09 0 0 196
van valami lidocainos krém amitöl teljesen lezsibbadsz:))) állitólag iszonyat jó:)))
most igy hirtelen nemtudom a nevét annak a krémnek:))))és asszem mire megszerzem már tulleszel az egészen:)))))
de rákérdezhetsz szerintem te is annál aki csinálja a tetkót

Ant

Előzmény: ZedIzDead (191)
ABSENT Creative Commons License 2001.04.09 0 0 195
hö.
Előzmény: pancho (193)
pancho Creative Commons License 2001.04.09 0 0 194
Ja, nem mondtam volna, hogy úgy kezdik, hogy két markos legény elkapja a betérőt, aztán rögtön csinálnak egy próbatetoválást a hátára?
Tudod, hogy néz ki a postás, aki már 5 éve odajár?
:-)
Előzmény: ZedIzDead (191)
pancho Creative Commons License 2001.04.09 0 0 193
á, nem hülye, csak nő
Előzmény: Törölt nick (192)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.09 0 0 192
Egy lányismerősömön van egy db. pont, mert akkor gondolta meg magát, amikor a tetováló srác nekikezdett a munkának. Az első pötty megmaradt neki emlékbe...

Hülye az ilyen:-((

Előzmény: ZedIzDead (191)
ZedIzDead Creative Commons License 2001.04.09 0 0 191
Akkor most féljek vagy se? :-)
Mondjuk ma még nem kell félni, gondolom nem állunk neki azonnal.

pdia: hát, asszem csak ezért nem utazom el Debrecenbe...majd ha pulykakas kell, fontolóra veszem...(broáf, ez de nagyon rossz vicc volt)

Anthony1: hmm..érzéstelenítésről ezzel kapcsolatban sose hallottam egy szót se. De ha van, az tök jó!

No, majd mesélek este.

[ZedIzDead]

pdia Creative Commons License 2001.04.09 0 0 190
Hááát, ha Debrecenbe jönnél, tudnék ajánlani jót viszonylag olcsón. Nekem a két tetoválásom nem volt 10 ezer, pedig nem olyan kicsik. Az egyik színes is, mint már említettem vala. Szóval, a vidéknek is vannak előnyei...:-)))

Egyébként meg: ne ess kétségbe. Ha jól tudom, még senki sem halt bele. Szép leszel!

Előzmény: ZedIzDead (187)
Anthony1 Creative Commons License 2001.04.09 0 0 189
szia Zed:)

attól nemkell félned hogy fájni fog e:))
nekem 4 tetkóm van ebböl kettö iszonyat fájt kettö meg nem:)
de mostanában már profi érzéstelenitök vannak, azt sem fogod érezni hogy van karod:)

sok sikert:) várjuk a beszámolódat:)))

Ant

Előzmény: ZedIzDead (187)
ABSENT Creative Commons License 2001.04.09 0 0 188
hát, akkor passz :)
Zed: mindenkinek máshol fáj jobban. (nekem a lábamon van, boka felett. tök meglepően nem fájt, vagyis alig... igaz, akkor meg honnan veszem, hogy a váll sem fáj... na. megint csak a szám jár...)

igenigen, Zed, tessék beszámolni :) ha legközelebb megkérdik: fáj-e a vállnak, ha tetoválják, legalább egy autentikus forrásom legyen :) vagyis kettő, Pdiával együtt :))

Előzmény: pdia (186)
ZedIzDead Creative Commons License 2001.04.09 0 0 187
Jó, akkor most már parázok :-)

Majd beszámolok, hogy mi volt délután, ha érdekel valakit. (Nyáron a szemműtétemet is naplóztam a vonatkozó topikban :-) )

Vajon mennyit fogok fizetni? 20k körül? Ahogy írtam, ebben ésszerű kereteken belül nem számít a pénz - csak hogy tudjam, mire számítsak. A lent beillesztett ábrához hasonlót szeretnék, csak kisebbet és valamivel vékonyabb vonalakból.

[ZedIzDead]

pdia Creative Commons License 2001.04.09 0 0 186
Vitatom... Nekem két helyen van: a csípőmön (van akinek ez már fenék...:-)) és a vállamon. Amikor a vállamat varrták, azt hittem ott leszek rosszul. Csak úgy dőlt rólam a veríték! Pedig az nem is színes.
Szóval: vállon jobban fáj, mint csípőtájékon. Legalább is az én esetemben.

Visszatérve a házilag-szalonban diskurzusra:
Nekem mind a két tetoválásomat ugyanaz a fickó csinálta. Kis különbséggel: az elsőt szalonban, jó drágán, a másikat már otthon, a lakásában, jó olcsón. Pedig a második motívum sokkal nagyobb.
Higiénikus, rendes körülmények között. Csak a bérleti díjat nem nekem kellett kifizetni...

Előzmény: ABSENT (183)
ABSENT Creative Commons License 2001.04.09 0 0 185
hát, azért több az 1-2 napnál :) maga az égető érzés télleg annyi, de kb 2 hét, mire letisztul a seb.
(semmi gond, inkább, mint eső után, ugye :)))

Előzmény: ZedIzDead (184)
ZedIzDead Creative Commons License 2001.04.09 0 0 184
Okés, rosszabbra számítottam...ez a horzsolás-fíling mennyi idő alatt múlik el? Gondolom kb. annyi, mint egy rendes horzsolás, tehát 1-2 nap.

Bocs a problémázásért, de döntés előtt folyton körbejárok mindent százszor, mint a kutya a fekvőhelyét :-)

[ZedIzDead]

PS nekem szerintem jobban fájna a gyantázás :-)

Előzmény: ABSENT (183)
ABSENT Creative Commons License 2001.04.09 0 0 183
a gyantázás jobban fájt :)))
próbáld ki azt, és akkor már nem meglepetés :D

na, viccen kívül: kibírható. attól függ, hova tetováltatsz, de sem a lábad szára, sem a vállad nem annyira nagyon érzékeny...
utána vacak, merthogy ég, viszket, mint egy horzsolás, tudod, biciklivel elhasalni, plezúr a könyökről, térdről le... szóval ilyen a seb utána.
és NEM szabad piszkálni :) bizisten, ez a legrosszabb benne... mert ha leszeded, sérül a minta.

Előzmény: ZedIzDead (182)
ZedIzDead Creative Commons License 2001.04.09 0 0 182
Elolvastam az interjút vele, nem vagyok benne biztos, hogy ez nem csak valami áprilisi tréfa-e és filctollal firkálták-e rá a feliratokat...azért épeszű ember nem mond ilyeneket, hogy azért varrattam fel a vállamra, hogy "ZORALL KILLER", hogy megfélemlítsem az ellenfeleimet, meg hogy már nem kell több tetkó, mert így elég jól nézek ki :-))

Ma délután megyek a Machatba, egyelőre csak felmérni a lehetőségeket. Vajon lehet olyat, hogy először felrjzolja hennával, hogy egy kicsit ismerkedjem a mintával, és ha az lekopott, csak utána varrja fel?
Ja, és mondjátok meg őszintén: mennyire fáj?

[ZedIzDead]

Előzmény: Gini (181)
Gini Creative Commons License 2001.04.09 0 0 181

Szia ZedlzDead! :o)

Ja, én is megvettem az a szörnyű hüje sittes gyerek van rajta, akinek csupa ratyi javítónevelős felirata meg rajza van ugye?:o)))))

Amúgy nekem csak ezek a nonfiguratív, fekete ábrák jönnek be, jó hosszan karon és lábszáron.
Szerintem úgy sirály - amit választottál -, ahogy van, én rakatnék a helyedbe egy ugyanolyat a lábam szárára is, arra az oldalra ahova a karodra varrják.

Előzmény: ZedIzDead (176)
prince Creative Commons License 2001.04.08 0 0 180
Ajánlom nektek,ha még nem ismeritek:

Hölgyek, urak, szex témakörből a Tetoválás topicot!

pancho Creative Commons License 2001.04.07 0 0 179
Hát, pancho néven Zsolti nemigen ismer :-)
Előzmény: ZedIzDead (178)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!