Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Zolti Bácsi Creative Commons License 2006.10.17 0 0 150

195/65x15-ös gumi a váltó méret, amúgy az 1,6-os benzinesen ez a méret van.

A Fordnál akcióban 32e Ft/db most egy prémium gumi (választhatsz: Conti, v. GoodYear, v. Michelin) acél felnin a fenti méretben. És kapsz hozzá hóláncot szerintem megéri.

 

Előzmény: Als2 (145)
Als2 Creative Commons License 2006.10.17 0 0 149
Semmi baj, csak egy kérdés volt.
A fűtést sajnos nem tudtam magam kipróbálni és nem tudtam elolvasni a használati utasítását, mert vidéken van a kocsi, csak anyám mondta, hogy a használati szeint csak klímával lehet fűteni.
A klíma egyébként manuális....asszem.
TREND felszereltségű

Kösz

Als
Előzmény: mr.debutante (148)
mr.debutante Creative Commons License 2006.10.16 0 0 148

Már ne is haragudj ezért,de  szerintem  nem olyan nagy az ár különbség,hogy  megérje...Főleg hogy  egy gyengébb 16 annyi mint egy jó 15 gumi.A másik:A gyári mérettől eltérhetsz,de mivel a gyári 16 os 205/55,ezért a 15  kerékre olyan gumit kell rakni ami az átmérőt nem csökkenti(ez  a mai autókon nem előny ha változatva van)Bocsi hogy ez a véleményem.

A fűtés:Lehet klíma nélkül is fűteni természetesen,hiszen (digit klímás gondolom)A bal oldali kijelzőn ott van   hogy A/c,de ha kikapcsolod,marad az hogy Eco...a ventillátort a jobboldaival szabályzod,és a  levegő fújást a gombokkal állitod...ennyi

Előzmény: Als2 (145)
Jobson Creative Commons License 2006.10.16 0 0 147

helloo,

 

A 75e-et arra akarták elkérni hogy öntenek ablakmosót, egy kis benzin/ gázolajat, müszaki, meghát ők ennyit szoktak elkérni. Plussz ezen összegen felül még volt 3 tétel, illeték.... és igy a végösszeg 115e lenne az üzembehelyezésre.

Most is van egy 1 éves autónk annak 59e volt mindennel együtt. Igaz ez 1,2-es a Maxi meg 1,6 lenne de akkor sem lehet 60e ft különbség köztük.

Hát az tuti hogy nem ennél a kereskedésben fogjuk megvenni a Maxit hanem még szétnézünk máshol.

Ja és az értékesitő felhivott hogy hogy döntöttünk, megrendeljük-e most erre én mondtam h sokallom az üzembehelyezést meg még szétnézünk máshol. Erre ő: 'Igen érdemes szétnézni több helyen is.'

Hát ezzel beismerte h igen mi ráteszünk 40e-et az üzembehelyezésre. Más kedvezményt meg nem igen akart adni a 700e-en kivül.

 

 

Üdv.:

R

Előzmény: Gaben. (146)
Gaben. Creative Commons License 2006.10.16 0 0 146

Szia!

 

Ezek az összegek teljesen nevetségesek amiket itt megadtak Neked. NEmrég vettem új autót. 35ezer lett volna ( jó mondjuk az 1.3, de akkor is)az üzembehelyezés ( ebben minden illeték, rendszám stb. benne volt) Késöbb 30ezerre alkudtam, majd a kereskedő mondta hogy felejtsük el, nem kell azt sem kifizetni. Ezzel csak azt akarom mondani hogy nevetség a 75ezer a semmire. Vajon mire akarták ezt kifizettetni Veled?

 

G

Előzmény: Jobson (123)
Als2 Creative Commons License 2006.10.16 0 0 145
Még egy kérdés....:

Tényleg nincs hagyományos értelemben vett fűtés a c-max-ban?
A használati azt írja, hogy ha fűteni akarsz, akkor klíma....vagy vlami ilyesmi.....anyám ezt mondta, én nem olvastam el......
A kocsi 1.6D...

kösz
Als
Als2 Creative Commons License 2006.10.16 0 0 144
Üdv,
Nem az enyém lesz, szüleim vásároltak 2 hete egy új c-maxot.
A gyári méret 205/55/16.
Rámegy erre a 15-ös feni? Én úgy láttam, hogy rámegy, legalábbis úgy tűnik, elfér a féknyereg mellett.
Azért kérdezem ezt, mert a 15-ös gyumi olcsóbb, mint a 16-os...

KÖsz
Als
Előzmény: mr.debutante (143)
mr.debutante Creative Commons License 2006.10.15 0 0 143

Gyárilag milyen méretű a felnid???15-ös?

A lemezfelnihez pedig kitartás mert én is itt vettem 16 os ugyan,de az új ár töredékéért+4 gyári dísztárcsát.

Előzmény: Als2 (142)
Als2 Creative Commons License 2006.10.13 0 0 142

Üdv Néktek,

 

Frissen vásárolt C-max-hoz keresek acélfelnit téligumihoz.

Esetleg valaki tud segíteni?

További kérdésem, hogy az 1.6D-ra lehet feltenni 15"-es felnit?

Kösz

Als

 

mr.debutante Creative Commons License 2006.10.02 0 0 141

Sajnos nem tudok erre okosabbat írni,mint elkell vinni egy próbapadra ,és ott  rálehet jönni esetleg...Nekem péntekre van idézésem a Petrányihoz a kopogás miatt,de szégyenlem  másnak elmesélni,hogy egy 2 éves autó ilyen legyen.....

Kíváncsi leszek mit találnak ki.....

Előzmény: inecsg (140)
inecsg Creative Commons License 2006.10.02 0 0 140
csak mozgás közben, és állítólag, mert most a férjem hajtja, elég hangosan, főleg ha nem szép sima az út! :-(
Előzmény: mr.debutante (139)
mr.debutante Creative Commons License 2006.10.01 0 0 139

Hűűű,ez nagyon sokminden lehet.Álló helyzetben is???Ha igen,akkor  felnyitott motorháztetó mellett próbálj a hang irányába fülelni....Ezek azok a bajok,amit hiába mondasz el a szervízben,akkor tutti hogy náluk nem fogja csinálni.Nekem  most cseréltek  első lengéscsillapitót,mert   folyt az olaj belőle,és amióta kicserélték,kopog a bal eleje mint állat...Kész vagyok mert nagyon nehezen tudom a munkaidőm miatt a szervízet  összehangolni a szabadidőmmel

Előzmény: inecsg (138)
inecsg Creative Commons License 2006.10.01 0 0 138
bal első keréknél vagy a motorháznál belül,ciripelő-nyikorgó hang, mintha talicska lenne benne, viszonylag hangosan
Előzmény: mr.debutante (135)
mr.debutante Creative Commons License 2006.09.29 0 0 137
Szerintetek mennyiért lehet eladni egy c maxot ami:2003 10-havi,1.8 motor,80e kilóméter,ezüst.Extra-dupla digit klíma,xenon,tolató radar,elektromos ablak,tükör,gyerekfigyelő rendszer,sőtétedő belső tükőr,autómata eső érzékelő-világitás...6 légzsák,kődlámpa...Várom véleményeteket
Előzmény: mr.debutante (136)
mr.debutante Creative Commons License 2006.09.29 0 0 136
nem lehetséges hogy kerékcsapágy hang...tudom,az morog,vagy búg...de ki tudja...vagy még 1 ötlet...bár más tipusú autómnál jártam így,de ott a féknél volt egy rugó,és az nem volt jól a helyén és az  adott hasonló hangot
Előzmény: inecsg (131)
mr.debutante Creative Commons License 2006.09.29 0 0 135

Merről hallod a  hangot???

Előzmény: inecsg (133)
Zolti Bácsi Creative Commons License 2006.09.29 0 0 134

akkor tényleg! :-)

 

Előzmény: inecsg (133)
inecsg Creative Commons License 2006.09.29 0 0 133
az nem tudom hol van de ahhoz biztos messze hogy megérje elvinni, Szegeden lakunk, de köszi! örülök, hogy a tied nem nyikorog...:-)
Előzmény: Zolti Bácsi (132)
Zolti Bácsi Creative Commons License 2006.09.28 0 0 132

vidd valami lelkiismeretesebb szervizbe. pl Bercel.

mienk nem nyikorog.

 

Előzmény: inecsg (131)
inecsg Creative Commons License 2006.09.28 0 0 131
Fiúk, a ti ford fous c-max-otok nem nyikorog? elölről balról, csak menetben, voltunk szervízben ott nem találtak hibát, ráadásul a szerelő az egyik fülére kicsit rosszabbul hallott...:-) ja, és azt mondták, hogy egy ekkora autóban képtelenség megtalálni ilyen hibát...szerintetek?! volt/van valaki kocsijának ilyen baja?
krike Creative Commons License 2006.09.24 0 0 130
Szvsz en elneznek Veszprembe, az Auto Nexus-hoz is, az sincsen tul messze. Mi pestiek vagyunk, de ott vettuk es nem bantuk meg. Ha elmesz esetleg keresd Molnar Jenot, nagyon segitokesz ember, udvariasak, es nem zarkoznak el feltetlenul az engedmenytol, valamint jo a reszletfizetes, ha hitelre akarod venni.
Előzmény: Jobson (127)
vic75 Creative Commons License 2006.09.23 0 0 129

Hello,

Fehérváron rendeltük. 115 E körül lesz az üzembehelyezés.

Emelkedtek az átiratási díjak, de kb. itt lesz. 

Előzmény: Jobson (128)
Jobson Creative Commons License 2006.09.23 0 0 128

Ti hol rendeltétek vic75? A üzembehelyezésről mondtak már összeget kb mennyi lesz?

 

Üdv.:

J

Előzmény: vic75 (124)
Jobson Creative Commons License 2006.09.23 0 0 127

hello,

 

A Fehérvári szalonban mindenképpen elnézünk, meg akkor az Autonettbe is Csepelen. Ezt az ajánlatot Tatabányán kaptuk.

1,6 TDCi Fresh + metálfény, kiegészitő fütés, sötétitett üveg. És igy jött ki az 4813e. Még nem is kértünk olyan sok extrát bele. De amin nagyon ledöbbentünk az az üzembehelyezés volt. Remélem a többi helyen már kedvezőbb ajánlatot kapunk.

 

 

Üdv.

Előzmény: vic75 (124)
Zolti Bácsi Creative Commons License 2006.09.22 0 0 126
ha jól emléxem a forg.ba helyezés (szumma) kb 80e Ft lett.
Előzmény: vic75 (124)
Zolti Bácsi Creative Commons License 2006.09.22 0 0 125

Nekünk a 700e ft-on túl még kb 100e-t sikerült kiharcolni, részben kp-ben, részben extrában.

 

Ahol /viszonylag/ alkuképesek voltak:

Szeleczky (Bp - fóti cora mellett)

Autonett (Bp Csepel) - végül itt vettük.

 

üdv

Z

 

 

 

Előzmény: Jobson (123)
vic75 Creative Commons License 2006.09.22 0 0 124

Hello,

 

a miénk most jön ki nemsokára (augusztusi rendelés és október közepén várható).

Szalon van bőven, de ahol ki tudnál facsarni valami kedvezményt... :(

Ebben az árban mit jelent, mármint típus+extrák amit néztél?

Én 1.8 Tdci mellett döntöttem, Trend+ IVD, első-hátsó radar, kiegészítő fűtés, szélvédő fűtés, egyéb aprók (metál,stb.) így 4.8 millió. Persze a 700E kedvezménnyel+kaptam még 100 E-t. Ha nem jön meg az autó az ígért időre, addig ingyenesen egy autót adnak használatra.

Szalonok, ahol lehet alkudni: Fehérváron a körgyűrűn a Tesco mellett (nem tudom a nevét), Tatabánya, Ford Top. (Fehérváron nyílt egy új is valahol az M7-es mellet nem messze)

Itt csak venni érdemes, szervízt nem ajánlom.

Tatabánya és Győr a Ford Top kicsit kevesebb kedvezmény, de a győri szervíz 1. osztály!!!! Pesten nem vagyok ismerős.

 

Hirtelen ennyit tudtam segíteni.

 

 

Előzmény: Jobson (123)
Jobson Creative Commons License 2006.09.22 0 0 123

Sziasztok !

 

Most érdeklődtünk egy C-Max iránt. Amúgy majd csak jövő tavasszal akarunk venni, csak körbenézünk mit hol mennyiért. A 700000 kedvezményen kívül nem adtak mást, így a végső ár 4,8 lett (egy két plusszal) De ami egy kicsit sok volt, azaz üzembehelyezés 116 ezerért. Törzskönyv és forgalmi illeték: 12 e, zöldkártya 1180, illeték 28 e, forgalomba állítás költség 75 e!!! ( műszaki, ablakmosó folyadék, egy kis gázolaj, elsősegély doboz, eladás jelző). Úgyhogy náluk nem veszünk. Nézelődünk tovább.

 

Aki tud egy szalont, az szóljon. Bp, komárom, győr, fejér megyében

inecsg Creative Commons License 2006.09.20 0 0 122
ha egy suzuki után beülsz egy c-maxba megvan a különbség, még mindig szeretem az ignisünket, de pont annyival drágább, mint amennyivel komfortosabb és biztonságosabb. :-)
Előzmény: karesz2 (116)
inecsg Creative Commons License 2006.09.20 0 0 121
Az sx4-el tényleg nem lehet összehasonlítani, az még talán az ignisnél is kisebb:-( Mi ignis mellé vettünk három gyerekre C-maxot. sokkal tágasabb és szélesebb is, az utastere is a csom.tartóról nem is beszélve!
Előzmény: krike (118)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!