Keresés

Részletes keresés

Tomba002 Creative Commons License 2010.09.02 0 0 7661

 

Hát igen, én jót röhögtem rajta. 80 milla... ez komolyan gondolja amit mond, vagy azt hiszi, hogy mindenki hülye. Szerintem szólni kéne azoknak az énekeseknek akik az árvízkárosultaknak gyűjtenek, hogy írjanak már Ivko-nak és a kecskeméti kosarasoknak is egy számot...:DDDDD hátha összejön egy kis pénz a harmadik külföldire

Előzmény: Artúr Doki (7660)
Artúr Doki Creative Commons License 2010.09.02 0 0 7660
Stojan pölö pont ma rinyál a BB1en,hogy szaros 80 milla az idei büdzsé.Gondolom ezt senki nem veszi komolyan,egy ilyen csapatnál.
Bencze-Wittman-Dénes+3 légiós...ja és a Coachot ki ne hagyjuk(gondolom nem társadalmi munkában nyomja...vagy másodállásban a Merci mellett...)))
Előzmény: Tomba002 (7659)
Tomba002 Creative Commons License 2010.09.01 0 0 7659

Azért még mindig tartom a véleményemet...

Lehet, hogy abban az évben amit említesz, megelőzőtt a kecsó, de azóta már nehezen tudom elképzelni, hogy nagyobb költségvetéssel dolgoznak mint mi.

Előzmény: mitchel01 (7658)
mitchel01 Creative Commons License 2010.08.31 0 0 7658
2008/09 szezon

Kecsó - alsóház
Előzmény: Tomba002 (7657)
Tomba002 Creative Commons License 2010.08.31 0 0 7657

Szia Mitchel01!

 

Azért amit írtál az egy kicsit erős, azt elfogadom, hogy vannak nálunk gazdagabb klubok, vagyis olyanok akik nagyobb költségvetésből dolgoznak. Véleményem szerint azért a dobogóra még felférünk, az meghogy olyan csapatnak nagyobb a költségvetése aki nincs a nyolcba azt te sem gondolod komolyan...

Előzmény: mitchel01 (7652)
Sírjál somos! Creative Commons License 2010.08.31 0 0 7656
Na végre! :D
Előzmény: mitchel01 (7655)
mitchel01 Creative Commons License 2010.08.31 0 0 7655
ki vagy tiltva.
Előzmény: - Marky - (7653)
Sírjál somos! Creative Commons License 2010.08.31 0 0 7654
Nekem megy.
Előzmény: - Marky - (7653)
- Marky - Creative Commons License 2010.08.31 0 0 7653
Ti tudtok hsz-t küldeni a másik fórumon?
Érvénytelen űrlap hibát kapok, vagy mi a szart....
mitchel01 Creative Commons License 2010.08.27 0 0 7652
Már tavaly előtt is csak negyedikek voltunk a sorban. Akkor megelőzött minket csak elődöntős, egy csak nyolc közé jutó és a nyolcba sem jutó csapat.

Tavaly is 4-5 helyen állhattunk
Előzmény: Baggio2001 (7651)
Baggio2001 Creative Commons License 2010.08.27 0 0 7651
"mara az is kerdeses, hogy vajon nalunk-e a legvastagabb a buxa"

Gondolom jönnek majd az ellenvélemények, de szerintem már tavaly sem mi voltunk a leggazdagabb klub. A "legprofibb"-al is vitatkoznék, de az ilyenekbe felesleges belemenni, mert úgysem rajtunk múlik.
Előzmény: Terriba (7650)
Terriba Creative Commons License 2010.08.27 0 0 7650

 

 

  Ez a nyilatkozat tipikusan az eset, amikor azt mondd, amit akar, mert nem lehet az ellenkezojet bizonyitani, mondott egy nagyot. 

Ezzel egyutt szerintem nagy csacskasag azzal jonnie, hogy Europa-szintu csapat lehetne Pakson. Erre nincs penz (!), csarnok, es szakmai hatter sem. Penzugyben mar magyar viszonylatban sem emelkedunk ki, sot, mara az is kerdeses, hogy vajon nalunk-e a legvastagabb a buxa. A nemzetkozi szint nem csak elhatarozas meg zseton kerdese, azert harcolni is kell, errol Gosa elfeledkezett. (vagy en tudom rosszul, es eros keret eseten meghivot kapunk az Euroligaba)

   Semmilyen alapja  nincs egy Europa szintu paksi (vagy barmelyik mas magyar)csapatnak jelenleg (sajnos). Abban van igaza a Gosanak, hogy nalunk a legprofibbak es a legrendezettebbek a korulmenyek. A tobbi csak dobalozas jolhangzo lozungokkal.

Előzmény: Artúr Doki (7649)
Artúr Doki Creative Commons License 2010.08.26 0 0 7649
Sajnos nem annyira savanyú a szőlő...
Totál igaza van.
Előzmény: Tomba002 (7647)
n.diesel Creative Commons License 2010.08.25 0 0 7648
Tomba002 Creative Commons License 2010.08.25 0 0 7647

Sziasztok!

 

Falco honlapról:

 

- Azt korábban többször is elmondtad, hogy szerettél Pakson játszani. Ráadásul Tolnában él a barátnőd is. Kézenfekvő, hogy onnan is kaptál ajánlatot…

 

- Akkor meg fogsz lepődni, ugyanis nem kaptam. Azt nem tudom, hogy miért, de nem. Őszinte leszek, bár ezt azt hiszem, úgyis mindenki tudja, Pakson vannak a legprofibb körülmények. Anyagilag talán a legstabilabb klub Magyarországon. Minden évben az egyik legjobb, legerősebb csapatot tudnák összehozni, olyat, amely akár még Európában is harcolhatna, de aztán ez valahogy mégsem így történik. Például nem értem a vezetőik idei döntéseit sem az átigazolásokkal kapcsolatban. Persze ez az ő dolguk, nem is rám tartozik. Tavaly ott voltam náluk, sokat edzettem velük, nem kellettem nekik. Nem haragszom rájuk. Ilyen az élet. Én pedig bizonyítani akartam, így nem maradt más választásom, mint máshol folytatni.

 

Úgylátszik Gosának savanyú a szőlő...csak aztán nehogy nekünk is az legyen vele kapcsolatban...

Viszont a kivastagított rész elgondolkodtató...

Sanyi :-) Creative Commons License 2010.08.25 0 0 7646
Farkas már itt van.
Aláírom, hogy ügyes játékos, a leigazolása azonban felvet néhány kérdőjelet. Ezt azonban az ellenfél szurkolói nyilván bővebben kifejtik.
Előzmény: Terriba (7644)
Artúr Doki Creative Commons License 2010.08.22 0 0 7645
Az általad említett "úriember"nevét Pakson már régóta nem mondjuk ki.
Nem méltó rá.
Konkrétan a legnagyobb nulla volt,aki valaha is Ase mezt húzott a hab testére.

Annál csak jobbat találhatunk.
Előzmény: Terriba (7644)
Terriba Creative Commons License 2010.08.20 0 0 7644

 

 

  Reid Andre volt az uccso, ha jol emlekszem, o valtotta Robit, amikor elment kulfoldre. Szep egy arc volt... neha a palankot eltalalta, olyankor veszettul orult maganak:)

 

  Felve huzok parhuzamot, de akkor is volt par b-ligas igazolasunk, Siska, illetve a hatalmas centerthetseg Csanyi Tamas szemelyeben....

 

 

     A Farkas-Szoke igazolas remelem, hogy csak pletyka....

Előzmény: Sanyi :-) (7643)
Sanyi :-) Creative Commons License 2010.08.20 0 0 7643
Hogy gondolod, hogy nem fogunk csalódni? Tudsz esetleg valami konkrétumot?
Nagyon nagy szükségünk van egy meghatározó 5-re.
Tényleg. Volt már Pakson olyan center idegenlégiós, aki meghatározó volt? Zvone, Djogo, Vaido inkább négyest játszottak. Hirtelen más nem is jut eszembe.
Előzmény: Baggio2001 (7638)
Artúr Doki Creative Commons License 2010.08.19 0 0 7642
valszeg a pályafutás vége lehet,meg a "szurkolók" is elég zorall pofák,olyan azerisek..)))
Előzmény: nisavic (7639)
Tomba002 Creative Commons License 2010.08.19 0 0 7641

Szia!

 

Én úgy tudom, sokkal drágább külföldiben gondolkoznak, állítólag kábé 15 név van a kalapban és egyik sem kér aprópénzt.

Szőke hétfőn érkezik, Farkas-sal pedig az év végéig kötöttek szerződést, ha elégedettek vele akkor kap teljes szerződést.

 

Egyenlőre ennyi, bár nekem is tetszene ez a Jones gyerek, mert jól nyomta a dombeszben.

Előzmény: Terriba (7637)
Terriba Creative Commons License 2010.08.19 0 0 7640

 

 

  A joeg tudja, vagy a nagyon az eleje, vagy nagyon a vege a karrierjenek ez a tornaterem, az fix.

Előzmény: nisavic (7639)
nisavic Creative Commons License 2010.08.19 0 0 7639
Ez a tornaterem nem semmi...
Ez az azeri időszakból való?
Előzmény: Terriba (7637)
Baggio2001 Creative Commons License 2010.08.19 0 0 7638
Szerintem várjunk még egy kicsit, van egy olyan érzésem, hogy nem fogunk megint csalódni. Szeptember 1-től jönnek a légiósok, addigra úgyis minden kiderül.
Előzmény: Terriba (7637)
Terriba Creative Commons License 2010.08.19 0 0 7637

 

 

 A Lukminasrol en annyit hallottam, hogy profi volt velejeig, es allitolag egyszer egy edzesen emiatt a Meresznek lehuzott egy nyakast is, amikor az ezt valahogy szova tette, vagy viccelodott rajta. Nem tudom, igaz-e, a nalam sokkal bennfentesebbek majd kiegeszitik.

 

  Rola en egyebkent szinte semmit nem talaltam a youtube-on ettol a kis szosszenettol eltekintve:

http://www.youtube.com/watch?v=CChEUvwp6Ek

 

  Mas: A Jones miert nem kell nekunk centernek? Nekem a dombeszi teljesitmenye nagyon bejott, es jol illeszkedik az igazolasi filozofiankba is, ha a tavalyi szezont vesszuk alapul. Mondjuk a szinmintat megtori.....

Előzmény: Artúr Doki (7634)
Bastiano Joao Coimbra Creative Commons License 2010.08.19 0 0 7636

Igen, állítólag akkoriban és talán még ma is a litván kosárlabdában két embernek volt szava. Az egyik az Öreg volt, a másik nevet gondolom nem kell említenem...

 

Szerintem őt még a Venclovas exportálta, talán.

Lukast pedig már az Öreg hozta...egyenesen a vb-ről, ahol a litván csapat 3. lejobb dobója volt. Európa szinte minden országából volt ajánlata, többek között Madridból is, de Arunas azt mondta, hogy te itt fogsz játszani velem....jött is....

Artúr Doki Creative Commons License 2010.08.18 0 0 7635
Artúr Doki Creative Commons License 2010.08.18 0 0 7634

Én azokra a sztorikra emléxem,amit Luki meg Vitya meséltek a litvániai edzőtáborokról,hogy az Öreg valóságos félisten arrafelé(érthetően)...

Amikor az Ase edzésre benézett a komplett litván válogatott,meg Kurtinaitis,meg valami Sabonis is...

De arra már nem emlékszem,hogy hogyan került ide.

Lukasra emléxem,VB volt,ott nyomatta,néztük a tvben...na ez a faszi jön majd ide,aha persze-majd ha fagy-erre két hét múlva ott korzózott a csarnok előtt...

 

Nemsokára VB kezdődik...)))

Előzmény: Bastiano Joao Coimbra (7633)
Bastiano Joao Coimbra Creative Commons License 2010.08.18 0 0 7633

:o))))

 

Erre a dumára én is emlékszem...

Hörit szopatták de nagyon, főleg Robi.

 

Az Öreg télleg hasonló kategória, mint Rudi, sőt fénykorában Barcában sokkal nagyobb is volt, de már nem Pakson...

Artúr Doki Creative Commons License 2010.08.18 0 0 7632

Akkor öszegeznék:

Legjobb arc kategóriában Feribá simán veri a mezőnyt,a legjobb spíler kétségtelenül Rudi volt,és Vico is említhető,mint a legnagyobb sportember(és név).

Lukminas esetleg utánuk,bár mondjuk neki ez temető volt.

 

Mondjuk a kedvenc beszólásom viszont tőle származik,amikor megelégelte a másodedző magyarázását egy edzésen...

"Áttillá,te nekem nem mágyárázni kosárlábdá,te engem kérdezni róla..."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!