Keresés

Részletes keresés

Albertinka Creative Commons License 2008.09.12 0 0 724
Ebben és is hiszek, naponta tapasztalom. Aminek figyelmet szentelsz, azt vonzod be az életedbe. Ezért nem foglalkozom politikusokkal. :)
Előzmény: Törölt nick (720)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.12 0 0 723
Igen, csak sajnos sokan ezt nem tartják be. Engem nagyon sokat megkeresnek, akár e-mail-ben, akár skype-on, hogy segítsek nekik, mert nekem van honlapom, hírlevélküldő rendszerem is, nekik nincs és a szponzor, legalább is az ő elmondásuk szerint nem segít. Segítséget kérnek, hogyan induljanak el, hogy nekik is legyen.
Előzmény: sparturbo (722)
sparturbo Creative Commons License 2008.09.12 0 0 722

Az MLM a kontakusokrol, annak ápolásárol,bartátkozásrol szol

 

Előzmény: Törölt nick (721)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.12 0 0 721
Igen ez valóban így van. :) De sokszor hallok ellenpéldákat, hogy a szponzortól nem kap segítséget, sajnos.
Előzmény: sparturbo (719)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.12 0 0 720
Ez jó mondat, ez tetszik :) De most komolyan. MLM-en kívül is, a gondolkodással bevonzod azt, amire gondolsz. Most ezt jól megfogalmaztam. Remélem értitek. Tehát a negatívan gondolsz egy dologra, akkor a negatív dolog fog bekövetkezni. Én ezt nagyon sokszor megtapasztaltam saját bőrömön. De amikor pozitívan gondoltam egy dologra, akkor az a dolog sikerült. Pl. egészen egyszerű példa. Amikor fősulira jártam, egy kilátástalan vizsgámra határozottan kimondtam, hogy márpedig ez sikerülni fog. Persze tanultam rá ezerrel. Anyukám mondta is, hogy azért ne bízzam el magamat, és sikerült a vizsga :)
Előzmény: Albertinka (718)
sparturbo Creative Commons License 2008.09.12 0 0 719
Ezért sponzor,ez a feladata :))
Előzmény: Törölt nick (717)
Albertinka Creative Commons License 2008.09.12 0 0 718
A pozitív gondolkodás olyan sok embert bosszant, hogy már csak ezért is érdemes kipróbálni. :)))
Előzmény: Törölt nick (717)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.12 0 0 717
Igen, sajnos vannak ilyen mlm cégek is, melyeknél lélektani nyomást próbálnak meg gyakorolni az emberekre. Pedig az lenne a helyes, ha épp az ellenkezőjét tennék. Nekem pl. a felső szponzorvolalam a legkisebb sikernél is megdicsér, legyen az bármilyen apró. A kudarcoknál pedig lelkesít és ápolja a kicsi lelkemet. A legfontosabb, hogy pozitív gondolkodásra vezessük rá a másikat, lelkesítsük. Ez nagyon sokat segíthet bárkinek. Én már csak tudom, iszonyatosan pesszimista voltam.
Előzmény: Albertinka (714)
sparturbo Creative Commons License 2008.09.12 0 0 716

Az lehet

Egy gond van annál a cégnél,pár éve jo volt mert nem létezett olyan termék meg a system is uj volt az emberek számára.

Utánna bejöttek europába is a termékek és minden boltba van,természetes hogy megnehezült a dolguk hisz most már csak igazán az veszi meg aki pénzt akar keresni,ebbe igazat adok mindenkinek

Előzmény: Albertinka (714)
sparturbo Creative Commons License 2008.09.12 0 0 715

Na ez az,egyszoval az emberekkel van baj

Én például ugy csinálom hogy nem szolok nekik,akkor is baj van,a nyavaja roncsa ki öket hogy vajon miért nem hivom,biztos van valami jo és ök kimaradnak belölle:))

Egyszoval ök hivnak vagy keresnek hogy van e valami ujdonság :)))

Ha meg megtudják és nem ajánlom csak megemlitem akkor csak 1 válasz van hogy ez nekem is kell :)))))))

Ilyenkor megmutatom hol tud magának rendelni

Gondolom nem is olyan nehéz

Előzmény: Albertinka (710)
Albertinka Creative Commons License 2008.09.12 0 0 714
Ez most itt egy kicsit off lesz, meg már meg is írtam az Amway-topicban valamikor, de érdekes...
Én elég sok Amway-terméket használtam régebben, de nemhogy kifizettem volna az árrést (mivel nem léptem be), hanem kihirdettem a belépett ismerőseim között, hogy a hónap utolsó hetében a termékforgalmazói ár feléért szívesen vásárolok. Szegények pedig minden hónap végén megjelentek, hogy veszteséggel hozzanak nekem termékeket. Olyan nagy volt szerencsétleneken a felső vonal lélektani nyomása, hogy még ilyen nyilvánvalóan megalázó feltételeket is elfogadtak, csak kapjanak egy kis erkölcsi elismerést a "főnökeiktől" az eredményes pontgyűjtögetésért. Erre mondtam én akkoriban, hogy ilyesmit csak teljesen fanatizált szektatagokkal lehet megcsinálni.
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.12 0 0 713
Semmivel nincs bajom. Csak abból indultunk ki, hogy mindenki olyan céget válasszon, melynek a termékeit hitelesen el tudja adni és szívesen használja. Én ha esetleg parfümökkel foglalkoznék, nem tudnám hitelesen eladni a parfümöket. Most az részletkérdés, hogy aki FM-ezik, az most valóban eladja-e a termékeket vagy sem. Itt most rólam volt szó. A lényeg az, hogy nincs bajom senkivel és semmivel, az FM-el sincs bajom, az FM-esekkel sincs bajom. Remélem így érthető :))) Sajnos ennél jobban nem tudom elmagyarázni.
Előzmény: sparturbo (712)
sparturbo Creative Commons License 2008.09.12 0 0 712
Most akkor nem értem mivel van bajod:)))
Előzmény: Törölt nick (711)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.12 0 0 711
Bocsi, kicsit lehet félreértettük egymást. Én nem fújom az FM-et, én csak példának hoztam fel. Ez jutott elsőnek eszembe. Bármely más mlm céget is felhozhattam volna példának. Én csak azt mondta, hogy mindenki olyan céget válasszon, ami neki fekszik. Nekem a parfümözés nem fekszik. De nem akarok senkit megsérteni, aki esetleg FM-es, vagy szimpatizál velük, mert nem a céggel van bajom. Mint írtam, a marketing tervet sem ismerem, csak magamat nem tudom elképzelni, hogy csatlakozzak hozzájuk. De attól még lehet nagyon jó lehetőség.
Előzmény: sparturbo (708)
Albertinka Creative Commons License 2008.09.12 0 0 710
Abban igazad van, hogy akarva-akaratlanul is valamennyien sok céget reklámozunk. Viszont ha tudják rólam, hogy én azzal a céggel üzleti kapcsolatban állok, amelyet dícsérek, sokkal kevésbé hiteles, amit mondok.
Előzmény: sparturbo (709)
sparturbo Creative Commons License 2008.09.12 0 0 709

Ha eladok akkor kell számlázzak a kuncsaft felé

Ha megmutatom hogy hol tud hozza jutni akkor nem adtam el hanem forgalmat hoztam vittem a céghez amit jutalmaz

Nem tudom hogy mi a gondotok vele hisz ezt csináljátok nap mind nap,csak ti nem kaptok érte semmit,el lehet gondolkozni

Most ha valaki kihasználja ezt a lehetöséget akkor az nem tiszta a szemetekbe,az szekta tagja

A reklám az hogy hirdetem, attol még nincs forgalom csak informácio. 

Előzmény: Albertinka (707)
sparturbo Creative Commons License 2008.09.12 0 0 708

Persze,mit adjak el ha csak saját részre vásárolok?

Meg minek adjak el? iratkozzon be és rendeljen magának,igy lessz egy nagy hálozatod idövel

Nem tudom miért fujod az FM et,nagyon haragszol rájuk ugy látszik,nem a cégekkel van baj hanem az emberekkel

A parfüm egy luxus cikk,ajándék termék,azzal egy munka van hogy meg kell tudni hogy melyik illat tetszik a barátnak,rokonnak, ha ö választotta ki valamikor hogy tetszik  neki akkor biztos fog az ajándéknak örvendeni,na meg ha ajándékot kell vigyél valakinek akor kedvezményesebet nem találsz sehol

Előzmény: Törölt nick (705)
Albertinka Creative Commons License 2008.09.12 0 0 707
Ki állított olyat, hogy stand mellett is lehet hálózatot építeni? Én nem ezt írtam.

Mellesleg az is eladás, amiről Te írsz. Ha elmondod valakinek, hogy Te milyen terméket használsz, hogyan teszed azt, és miként lehet hozzájutni, majd ezért Neked később jutalékot fizet az a cég, amelyet ilyen módon reklámoztál, azt bizony eladásnak hívják, hiába is utáljátok ezt a szót. :) Bocsi, a "reklám" szót is utáljátok. :)
Előzmény: sparturbo (706)
sparturbo Creative Commons License 2008.09.12 0 0 706

Ez a bajod hogy el vagy tévedve,stand melett nem tudsz hálozatot épiteni

Én olyan barátoknak,ismerösöknek mutatom meg a lehetöséget, akik látják hogy használom és nekik is kell a termék,esetleg ök  is szabadon akarnak mozogni meg ebböl élni

Nem tölem rendelnek hanem a cégtöl,ezt mutatom meg nekik hogy ha érdekli hogyan tud hozza jutni,szerintem ebben nincs eladás

De ahoz nem csak iratkozni kell hanem tanulni meg szorgalmasan dolgozni,legalább 1-2 orát naponta

Előzmény: Albertinka (704)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.12 0 0 705
Az eladásról beszélek. Persze ismerek olyanokat, akik tényleg csak hálózatot építenek, de a legtöbb mlm-ben el is kell adni. Ez az amit elfelejtenek mondani az embereknek, és ebből van sok csalódás. Persze van olyan mlm cég, ahol nincs termékértékesítés. De én úgy tudom, hogy az FM-nél termékértékesítés is van, de szerintem hagyjuk az FM-et, most nem az a fontos. Meg annyire nem ismerem a marketingtervüket sem.
Előzmény: sparturbo (702)
Albertinka Creative Commons License 2008.09.12 0 0 704
Attól az még eladás, hogy nem szájtátva várod egy stand mögött a vevőket, hanem Te szólítod le őket, hogy bemutathasd nekik, mit lehet Tőled megrendelni. A kettő között alig van különbség, mindkettőt eladásnak hívják.
Előzmény: sparturbo (702)
Albertinka Creative Commons License 2008.09.12 0 0 703

Nem a saját felső vonalamra gondoltam, hanem a belépett ismerőseim felső vonalairól. De ezt Te is tudod, csak szeretsz kötözködni. :)

 

Az mlm-ről miért csak az írhat könyvet, aki csinálta, és sikeres volt benne? A színházi kritikákat se színészek írják, és a politológusok se sikeres politikusok...

 

Aki benne van, elfogult, alvakult, nincs rálátása az üzletre, hiszen nyakig benne van... aki nincs benne, de elegendő ismeretet szerez róla, valószínűleg objektívebben látja.

 

 

Előzmény: sparturbo (701)
sparturbo Creative Commons License 2008.09.12 0 0 702

Majd mind jönnek ide a forumra hogy szar az MLM

Most hálozatépitésröl beszélsz vagy eladásrol?

Én például 8 éve föállásba csinálom ,ebböl élek de egy terméket se adok el,az más ha nekik is megrendelem ha kell és kérik,az nem eladás

Nem csak az FM et reklámozzák meg árulnak a netten,hanem mindent.aki erre épit nincs ideje hálozatot épiteni

Előzmény: Törölt nick (700)
sparturbo Creative Commons License 2008.09.12 0 0 701

Szoval ha nem léptél be akkor nem volt felsö vonalad

Még jo hogy nem irtál könyvet rola,mi jött volna ki belölle

Azt csak az irhat akinek tetszik és sikeres vagy aki mindenit evesztette és ráfázott,ahogy itt az okosok hiresztelik

Előzmény: Albertinka (698)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.12 0 0 700
Nagyon kevés az olyan mlm, ahol nem kell eladni. Ez az egyik tévhit. Azt terjesztik, hogy nem kell eladni, pedig kell. Egyébként szoktam látni FM-es hirdetéseket, tehát árulják a parfümöket.
Előzmény: sparturbo (699)
sparturbo Creative Commons License 2008.09.12 0 0 699

Ki mondta hogy el kell adni?

 

Előzmény: Törölt nick (697)
Albertinka Creative Commons License 2008.09.12 0 0 698
Azért tudok sokat az Amway-ről és az "agymosásról", mert a rokonságban és a baráti körben is sokan megfertőződtek vele. Engem egy időben nagyon érdekelt a dolog matematikája és lélektana, még valamiféle szakdolgozatfélét is akartam írni erről, így aztán mindenhová eljártam, ahová meghívtak, sok ajánlott kazettát hallgattam, stb. Csak éppen belépni nem akartam, amitől az egész felső vonal ideges volt, mert nem értették. :)
Előzmény: sparturbo (695)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.12 0 0 697
Igen, ez ígyvan. Én személy szerint pontosan ezért nem választottam pl. az FM-et. Parfüm értékesítésére képtelen lennék. Nekem ugyanis nagyon kevés parfüm illata tetszik, még kevesebb jó rajtam. Így elég nehéz lenne eladnom azzal, hogy nagyon kellemes az illata.
Előzmény: sparturbo (696)
sparturbo Creative Commons License 2008.09.12 0 0 696

Igen igy van

Ha te nem használod nem vagy megelégedvel a termékkel akkor nem is tudod ajánlani,lehet csak azonnal észreveszik hogy valami nem tiszta,még a hangodrol is

Előzmény: Törölt nick (694)
sparturbo Creative Commons License 2008.09.12 0 0 695

Te nagyon gyanus vagy

Tul sokat tudsz az agymosásrol

Azt pedig csak az tudja aki sokat jár (járt) oda  

Miért mindig csak 1 céggel azonositod magad meg az MLM et?

Miért mindig csak Magyarországon vagy beszorulva?hisz az MLM be ez a legszebb hogy határ nélküli

Én kezdtem egy céggel 2 éve,több mind 6000 boldog fogyaszto  van alattam,ez pedig 45 országba,pedig soha nem jártam ott

 

A választás egyszerü:

 

Legyen olyan termék amely ha nem is olcsobb mind a boltba de bolti áron

Ne nagyon legyen konkurencia ha lehetséges,semmit se érek vele ha minden utcasarkon azt ajánlják

Jo piac hozza,szoval mindenkinek keljen

Egyszerü legyen bemutatni,tovább ajánlani,szakértelem nélkül

 

Előzmény: Albertinka (693)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!