Keresés

Részletes keresés

BJJani Creative Commons License 2016.08.10 0 0 3319

Sziasztok!

Dell u2311H monitoromat tervezem a közeljövőben cserélni és ehhez szeretném segítségeteket kérni. Viszont van néhány kérdésem, így előbb azokra szeretnék választ kapni.
Én alapvetően webre fotózom, teljesen hobbi szinten. Amit tudni kell a gépemről, hogy Ubuntu Linuxot használok mindenre és egyedül az Olympus Viewerért virtualizálok egy Windowst egyenlőre sima Virtualboxxal. Tehát olyan megoldásra van szükségem, hogy pontosan ugyanazokat az árnyalatokat lássam Linuxon, mint a virtualizált Windowson. Nem tudom, hogy a színprofilokkal mit tudna kezdeni a virtualizált Windows, ezért arra gondoltam, hogy olyan monitort vennék, ami hardveresen is képes eltárolni a kalibráció eredményét. Tehát a kérdésem, hogy így elvileg minden rendben működne, vagy van valami árnyoldala a dolognak? A másik kérdés, hogyha 10 bites panel van a monitorban, ahhoz milyen vga-t kell venni? Az intel hd4600 alkalmas lenne vagy mindenképp kell egy dedikált vga?

foto-k Creative Commons License 2016.08.02 0 0 3318

El is kelt.

 

Eladó egy EIZO FlexScan S2410W monitor 60e Ft-ért

SN 42085036

 

Info itt: http://www.eizoglobal.com/support/db/products/model/S2410W

 

 Mail publikus vagy Telenor 934 1O59

 

Előzmény: foto-k (3316)
mosodas Creative Commons License 2016.08.01 -2 0 3317

Hello.

 

 

Eladnám, cserélném eizo monitorom.  Öt vagy hatezer párszáz órát futott eizo 2231w, hibátlan állapotban, jó ideje még bekapcsolva sem volt. S-PVA  :))

 

70 254 nulla6 74

foto-k Creative Commons License 2016.07.12 0 0 3316

Eladó egy EIZO FlexScan S2410W monitor 60e Ft-ért

SN 42085036

 

Info itt: http://www.eizoglobal.com/support/db/products/model/S2410W

 

 Mail publikus vagy Telenor 934 1O59

 

R.Lorand Creative Commons License 2016.01.21 0 0 3315

Sziasztok, Keresek fotós utómunkához megfelelő monitorokat, viszonylag alacsonyabb árban.

Email, publikus

Köszi :)

foto-k Creative Commons License 2015.12.29 0 0 3314

Eladó egy EIZO FlexScan S2331W monitor 45e Ft-ért

SN 43569078

 

Info itt: http://www.eizoglobal.com/support/db/products/model/S2231W

Magyarul: http://prohardver.hu/teszt/22_huvelykes_eizo_monitor/a_kakukktojas.html

 

 Mail publikus vagy Telenor 934 1O59

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.12.23 -1 0 3313

Aki ért hozzá, kérem adjon tanácsot.

m4/3 -os rendszerrel készülő képeim PS-es feldolgozását eddig egy Samsung SyncMaster887df monitoron végeztem. Lehet, hogy vennék egy új monitort, ami nagyobb és a felbontása is jobb. Bár egyesek szerint nincs jobb, legfeljebb ez a fajta, csak nagyobb képernyővel... Túl sok pénzt azonban nem szeretnék rá költeni.

Ezt néztem ki: Acer B276HULYMIIDP 27" monitor -szerintetek ez alkalmas erre? Van tanácsotok? Persze a használtat sem vetem el, lényeg, hogy jó legyen fotófeldolgozásra. Köszönöm.

_Scream_ Creative Commons License 2015.12.10 0 0 3312

A képek lemaradtak :)

_Scream_ Creative Commons License 2015.12.10 0 0 3311

27” Class Slim IPS LED Monitor eladó!

Ára: 80.000 ft

 

Tipusváltás miatt válok meg imádott és újszerü, hátul még fóliázott 27"-os LG IPS277L-BN monitoromtól.

 

Extra vékony és könnyű (4kg), káva nélküli, gyárilag kalibrált.
A garija most járt le pont, hogy megnéztem.

Doboz, papirok, minden szériatartozék megvan.

 

Ajándékba adok hozzá egy !egyedileg! esztergáltatott rozsdamentes acél betétet amivel fali konzolra lehet szerelni, mivel nem gyártott hozzá az LG.

 

Specifikáció:
Size: 16:9
Panel Type: IPS
Resolution: 1920x1080 Full HD
Contrast Ratio: 5,000,000:1 (DFC), 1000:1 (Normal)
Response Time: 5ms (G to G)
Viewing Angle: 178/178 (CR≥10)
Supported Colors: 16.7M Colors

Dimension (WxDxH)
With Stand: 62.3 x 16.8 x 44.9cm,
Without Stand: 62.3 x 3.1 x 37.3cm

 

Weight:
With Stand: 5.3kg,

Without Stand: 4.4kg

tel: 06húsz264harminchét-harmincnyolc
mail: scream@t-online.hu

foto-k Creative Commons License 2015.12.08 0 0 3310

Eladó egy EIZO FlexScan S2331W monitor 45e Ft-ért

SN 43569078

 

Info itt: http://www.eizoglobal.com/support/db/products/model/S2231W

Magyarul: http://prohardver.hu/teszt/22_huvelykes_eizo_monitor/a_kakukktojas.html

 

Mail publikus vagy Telenor 934 1O59

 

 

 

flacheva Creative Commons License 2015.09.19 0 0 3309

LG 24MB67PY-B

Van valakinek tapasztalata erről a monitorról? Fotokidolgozáshoz használnám.

Mokshamann Creative Commons License 2015.04.10 0 0 3308

Én is hasonlót néztem ki, de a LED IPS-t nem ajánlották munkára  a szakik. Még nem kiforrott technológia szerintük és nem színhelyes a cucc. Ennyit tudok. :P 

Előzmény: davidrs (3307)
davidrs Creative Commons License 2015.04.09 0 0 3307

Sziasztok!

Dell p2715q fotós/grafikai munka felhasználásra szerintetek milyen?

Nem a legolcsóbb kategória, megéri ilyet venni, vagy van olcsóbb vagy jobb megoldás szerintetek?

 

Kb ez lenne a max amit kiadnék érte!
Válaszokat előre is köszönöm!

OPi Creative Commons License 2015.04.05 0 0 3306

ha végignézed a reklámhsz-it, akkor egy albérletben lakó diák és kezdő grafikus egy asztmás kisfiúval :-)

Előzmény: mckmester (3300)
OPi Creative Commons License 2015.04.05 0 0 3305

jé, és tényleg Medi Marktos reklámnick vagy, ez tetszik a legjobban: "Sajnos asztmás a kisfiam, ami miatt sokat küzdünk, főleg éjszakánként. Azt hallottam a párásító tud segíteni, könnyíteni a helyzeten. Ezért kinéztem egyet a Media Marktban: Sencor ultrahangos párásító."

Előzmény: kareszfos (3296)
zohan Creative Commons License 2015.04.02 0 0 3304

Nézz körül itt:http://prohardver.hu/temak/monitor/listaz.php

 

Jobban pörög.

Előzmény: Csacsiterelő (3303)
Csacsiterelő Creative Commons License 2015.04.02 0 0 3303

Igazából az adott mérethez ideális felbontást kéne megtalálni.

Én most 23-24 körüliben gondolkodom, felfelé akár lehet kicsit nagyobb is. Szóval ebben a méretben mi érdemes és mit nem választani?

Előzmény: Csacsiterelő (3301)
zolacko Creative Commons License 2015.04.02 0 0 3302

Ekkora egy tróger boltot :D

Előzmény: mckmester (3300)
Csacsiterelő Creative Commons License 2015.04.02 0 0 3301

Kb én is itt tartok, mint akinek válaszoltál.

Mitől használható egy IPS? Mire érdemes figyelni?

Nálam még kicsit a felbontás kérdéses. Mekkora kéne?

Előzmény: zohan (3292)
mckmester Creative Commons License 2015.03.03 0 0 3300

Bedőltél egy reklám nicknek :-(

Hidd el, nem vár választ. A hsz csak arra kellett, hogy a boltot megemlíthesse. 

 

Előzmény: KTTech (3297)
KTTech Creative Commons License 2015.03.03 0 0 3299

Tökéletesen jó hozzá, gyakorlatilag ez egy i1 Display Pro kiherélve (kb. 5-7x lassabb, de a pontosság kb. azonos).

Előzmény: lendvaizs71 (3293)
KTTech Creative Commons License 2015.03.03 0 0 3298

Ha tényleg komoly monitort keresel, akkor nézz szét az Eizo CG szériájánál. Az való grafikusoknak :) (meg a Dell-nek, HP-nek és NEC-nek is vannak megfelelő modelljei).

Előzmény: KTTech (3297)
KTTech Creative Commons License 2015.03.03 0 0 3297

Nem igazán jó erre a célra...

Előzmény: kareszfos (3296)
kareszfos Creative Commons License 2015.03.03 0 0 3296

Sziasztok!

 

Kezdő grafikusként dolgozom és hobbi fotós vagyok és ehhez keresek minél jobb monitort. Mit gondoltok a samsung ívelt WQHD monitorja megfelelő erre a célra? A Media Markt oldalán, a magazinban ezt ajánlották a "fajtámnak". Ti is egyetértetek ezzel?

 

Előre is köszi a válaszokat!

Bogi

zohan Creative Commons License 2015.02.21 0 0 3295
Előzmény: lendvaizs71 (3293)
zohan Creative Commons License 2015.02.21 0 0 3294

Teljesen jó hozzá,én is ilyet használok.

A gyári szoftvere kicsit lebutított,de működik a dispcalgui programmal is. (ehez majdnem pilóta vizsga kell:) )

Előzmény: lendvaizs71 (3293)
lendvaizs71 Creative Commons License 2015.02.21 0 0 3293

Sziasztok!

 

Monitor kalibráláshoz milyen berendezést ajánlanátok?

Az X-Rite ColorMunki Display-t néztem. Mennyire jó laptophoz? (Asus Aspire V3 771G)

 

Köszönöm

zohan Creative Commons License 2015.02.15 0 0 3292

Van két db ilyen monitorom:http://www.arukereso.hu/monitor-c3126/lg/22mp55hq-p-p218992608/

Kb itt kezdődik a használható ips-monitor.

Ha feljebb szeretnél lépni kb 50-55 nél kezdődnek a Dell ips -ek.

Előzmény: Guinness-Gives-Strength (3291)
Guinness-Gives-Strength Creative Commons License 2015.02.15 0 0 3291

Sziasztok!

 

50e-ig bezárólag mit ajánlanátok fotószerkesztéshez? Tudom, hogy nem sok, de eddig 10éves laptopon nyomtam, úgyhogy már ez is előrelépés lenne:)

 

Előre is köszi!

Béla Bakó Creative Commons License 2015.01.30 0 0 3290

Új, éppen csak kipróbált Dell U2713HM (AH-IPS), 2560x1440 (WQHD), 178°/178°, 1000:1 - 2000000:1 kontrasztarány, 15 tűs analog VGA / DVI-D (HDCP) / HDMI / DisplayPort / 4x USB 3.0, max.350 cd/m2 fényerő, 8ms (G-G), SecurityLock slot & StandLock, forgatható és állítható magasságú állvány, EPEAT Gold & ENERGY STAR 5.1.

Grafikusoknak, videósoknak ideális.

3 év garancia a Pcland-nál, de a hivatalos Dell Magyarországhoz is lehet fordulni garancia ügyben, gyorsabbak.

Nettó áron adom, 132000(176000 most a pclandon)

Nem postázok, személyes átvétel Budapesten, 6 kerület.

06303402584

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!