Keresés

Részletes keresés

Herb Atea Creative Commons License 2007.11.18 0 0 61
Abban reménykedtem, hogy már mindenki elfelejtett, mer akkor nem kell búcsúzkodni.
Előzmény: beanagy (60)
beanagy Creative Commons License 2007.11.18 0 0 60

Kedves Herb!

 

Nagyon örülök, hogy hallok rólad.  Bevallom, hogy sokunknak hiányzol. :)

Előzmény: Herb Atea (59)
Herb Atea Creative Commons License 2007.11.16 0 0 59
S. doktornőt keresd a szikszói kórházban, csütörtökön és pénteken szokott bent lenni, ha pár perce lesz számodra, minden szükséges dologról felvilágosít és minden kérdésedre válaszol. Szteroidot is adnak annak, akinek szükséges, sm-ben a javuló-rosszabbodó kórformában az akut shub-ok leküzdésére szteroid a jelenleg elérhető leghatásosabb gyógyszer, persze rövid távon.
Előzmény: K.Eta (58)
K.Eta Creative Commons License 2007.11.16 0 0 58

Köszi!

Ezt tudom,hogy az a doktornő nagyon jo.Csak nem tudom ,hogy járhatok e oda is.Mivel én szurit is kapok s ezt a megyeibe adják.Mert nem akarok két szék közül .

Tegnapi levelemből elfelejtettem írni te is hiányoztál Székesfehérváron tartott piálásbol.Tudod az agyam nagyon rossz,mindent elfelejtek,nagyon tompa is vok.

Itt Szikszón nem adnak szteoridot?ugy tudom.Na mindeggy, én nagyon félek már mindenféle kórháztol,az első benyomásom nagyon-nagyon rossz volt,mint beteg.Mint dolgozó nem tapasztaltam soha ilyen rosszat.Köszi a felvilágosítást mégegyszer.

Repülni én nem szoktam,csak depizni ,egyre többet.

Előzmény: Herb Atea (56)
Kacib Creative Commons License 2007.11.16 0 0 57
Kedves Sorstársaim

Egy német nyelvű kiadványt találtam életvezetési és táplálkozsi tanácsokkal.
Ennek elkészítettük a magyar nyelvű változatát.
Akit érdekel küldje meg az emai cimét, és elküldöm. Az én emeil címem szakf@freemail.hu

Kellemes napot.
BJ
Herb Atea Creative Commons License 2007.11.16 0 0 56
A megfelelő orvost kell megtalálnod, aki milliószorta többet ér más orvosoknál, embereknél. Nyugdíjas, rettentően túlterhelt, a baz megyei kórházból aki teheti, menekül Szikszóra. Két doktornő van, egyikük jóval fiatalabb, és ő fogja megörökölni a betegeket, majd, egyszer, de most is rendkívül lelkiismeretes, emberséges, empatikus.
A szikszói kórház és a személyzete a mai magyar viszonyok és lehetetlenségek közepette egy sziget, ha nem a főút mentén lenne, szanatóriumnak is lehetne nevezni.
A gyógytorna engem teljesen lefárasztott, egy kicsit rontott is az állapotomon, de ezt magamnak okoztam, okozom, mert mindig többet akarok, mint amire telik az időmből, erőmből, a szűkülő lehetőségeimből. És bár nagyon sok dolgot feladtam már, a doktornő (és sokan mások) szerint a megmaradt lehetőségekre kell, kellene koncentrálni, nem a veszteségekre.
Előzmény: K.Eta (53)
Herb Atea Creative Commons License 2007.11.16 0 0 55
"I can feel the magic floating in the air"...
Ilyet szoktam álmodni: lebegekm repülök a levegőben, a magasban.
Csodás hangok, csodás mozdulatok.

Előzmény: artur66 (54)
artur66 Creative Commons License 2007.11.15 0 0 54
Most pedig ez van, de nagyon...
Lehet, hogy épp itt az ideje, hogy elégjek???
K.Eta Creative Commons License 2007.11.15 0 0 53
Kedves Herb ilyen korház is létezik ami tetszik is ebben a világban?Azt tudom ,hogy az átalakítás után nagyon szép lett,s higiénia szempontbol is sokkal csucsabb mint a BAZ megyei.Fürdő, wc minden szobában/s ez nem utolsó számomra, sőt!!/adnál valami támpontot hogy lehet oda bejutni?Lehet énis kiprobálom egyszer.3 hétig tart egy ilyen kezelés?Fiatal gyógytornász úgy látom erőt adott neked.Lelekileg egy kicsit jobb úgy veszem ki szavaidból.
Előzmény: Herb Atea (33)
K.Eta Creative Commons License 2007.11.15 0 0 52

Hű ez a kedvenc virágom,vagyis zsenge fiatal lány koromban a gerbera volt a legszebb.Most má más is..........:))

Köszi ezt a szépet.

Előzmény: artur66 (51)
artur66 Creative Commons License 2007.11.15 0 0 51
Nem merem kimondani, ezért csak csöndben súgom nektek...:
artur66 Creative Commons License 2007.11.15 0 0 50
Ma is eléggé depis vagyok, mert ezt, a régebbi fotómat nézegetem és a hangulatom is pont ilyen "szürke".
Herb! Pont megy a képemhez az "idézeted"!!!
artur66 Creative Commons License 2007.11.15 0 0 49
Látod, tényleg rád lenne itt szükség!
Te biztosan tudnál bele "életetlehelni", mert néha nekem bizony elég nehéz jobb kedvre deríteni (és sajnos én nem vagyok nő....:-)
Előzmény: Melles-leg-nő (41)
artur66 Creative Commons License 2007.11.15 0 0 48
Gratula neked, és fantasztikusan irigyellek, mert ezt mind imádom és ettől is jobban az életmódot. Ilyenkor beindul a fantáziám, hogy még saját sört is főzhetnék a fészerben!!!
Tudom, hogy egyszer ez lesz, csak még azt nem, hogy mikor és hogyan........
Előzmény: töviskes2 (44)
artur66 Creative Commons License 2007.11.15 0 0 47
Tényleg, mi még nem...:-))))))))
Előzmény: Melles-leg-nő (39)
artur66 Creative Commons License 2007.11.15 0 0 46
Ezt meg is ígértem.
Az igazi akkor lesz, ha Zoli is megjelenik (és remélem, hogy meg fog), mert igazán akkor telik meg majd minden élettel, ha mi egymásra találunk:-)))
Nekem nem kell rehabilitáció, mert szerintem a többiek(gyk:egészségesek) "csökkentek" hozzám képest. Csak egy tisztességes munkáltató kell, aki a "billogomat" figyelembe véve elismer és kifizet a munkámért....
"A pénz krónikus hiánya tönkreteszi a normális kapcsolatokat..." (id: fromartur)
A versekről majd később...
ARTUR
Előzmény: Melles-leg-nő (38)
artur66 Creative Commons License 2007.11.15 0 0 45
Na végre, hogy "megtecccettt" jelenni:-)))
És légyszíves, te most ne depizzél itt nekünk, mert most én depizek, és ezzel lerontod a renomémat:-)
Hívtalak volna, de "túlkontrolloztam" magamat és nem mertelek..., most meg vizsgáim vannak december elejéig, de valamikor azé majd csak benézek:-P
Előzmény: Herb Atea (33)
töviskes2 Creative Commons License 2007.11.15 0 0 44
Én városi gyerek voltam, 6 éve élünk a határban, de már semmi pénzért nem költöznék vissza a városba. Úgy gondolom ennek az életformának köszönhetem azt, hogy az sm nem vett le a lábamról. Ja, és imádom a kecsketejet, túrót, sajtot, és ezekről tudom hogy bio, mert én etettem a kecskét akinek a tejéből én csináltam:)
Előzmény: artur66 (42)
artur66 Creative Commons License 2007.11.15 0 0 43
Ezt most kaptam az öcsémtől és csak azért, hogy legyen egy vidám napotok:-)
artur66 Creative Commons License 2007.11.15 0 0 42
Azt hiszem lassan kiderül, hogy a "kemény mag" már nem először beszélget egymással:-)
ui: szeretem a kecskéket, tőlük minden terméket és laknék olyan vidéket, hol (át)kecskézhetek estéket:-)))
Előzmény: töviskes2 (34)
Melles-leg-nő Creative Commons License 2007.11.14 0 0 41

Szia Herb!:)

 

Te aztán színt vihettél a kórházi életbe!:)

Az ilyen betegek közt öröm a munka!:)

Előzmény: Herb Atea (33)
Melles-leg-nő Creative Commons License 2007.11.14 0 0 40

Szia!

 

Igen.. nagyon őszinte sorok,és ezért érdemes,úgy gondolom...

 

 

Előzmény: beanagy (26)
Melles-leg-nő Creative Commons License 2007.11.14 0 0 39
Ugyan,dehogy!
Előzmény: töviskes2 (34)
Melles-leg-nő Creative Commons License 2007.11.14 0 0 38

Huuu Artúr!

 

Nézd már mit tettél itt pillanatok alatt!Életrehívtad a topicot:)Éreztem már elsőre a sugárzásod,amit be is bizonyítottál:)

A pénz.. nehéz kérdés.Az pedig nagyon szomorú,hogy így kihasználták a helyzetet egyesek.Tudod.. én mindig azt mondom,mindenki a maga poklát,és mennyországát kapja.. amit tettél,avagy nem tettél az életben egyszer számonkérik..

Nálunk van rehabilitációs foglalkoztató"csökkent"munkaképességűeknek.

Az anyagi helyzet veszélyezteti a házasságod?

Ezt a verset én is nagyon szeretem,hangos versben is szoktam hallgatni:)

Előzmény: artur66 (25)
Herb Atea Creative Commons License 2007.11.14 0 0 37
(Izé, konkrétan nem neked szól az idézet, Artur. Úgy általában senkinek és/vagy mindenkinek. De inkább senkinek se nem sem senem már.)
Előzmény: Herb Atea (35)
Herb Atea Creative Commons License 2007.11.14 0 0 36
Há'majdnem.
Ha holnap megkérdezel majd, nagyjából pontosan meg fogom mondani, hány Józsibácsit is ismerek. ((C) MarkosNádas)
Előzmény: töviskes2 (34)
Herb Atea Creative Commons License 2007.11.14 0 0 35
Előzmény: artur66 (25)
töviskes2 Creative Commons License 2007.11.14 0 0 34

Naaaaaaaaaaaaaa, itt mindenki ismer mindenkit?!

Előzmény: artur66 (32)
Herb Atea Creative Commons License 2007.11.14 0 0 33
Na.

Elvtársaimm az Úrban!

Elvoltam, rehabilin ülve, izé, rehalabilitáció vagy ilyesmi, Szikszón, 3 ágyas kórteremben, ahol az egyik ágyat kivitték, hogy beférjek.
3 hét, gyógytorna, masszázs, infúzió (trentál, magnéziumos energiaital a kezemen található összes vénába) gyóccerek, de a hátam még mindig ég, mint egész nyáron.
Megismertem személyesen Zsolót és Leventét, így hárman, könnyen és nagyon lefárasztottuk a csinos fiatal gyógytornászt (sajnos nem „úgy”), miközben vezényelte a gyakorlatokat, azaz Levente megkérte egyszer, hogy ő ne csinálja, mert nem bírja követni tempóilag.
Meg mágneses ágy, napi 30 perc, wellness programmal. Az egyhangúságot ugyancsak Levente törte meg, amikor a másik ágyat és a támláját le-fel irányítgatta, mondván: „kell a testmozgás”.
Arányok:
BAZ megyei kórház neurológia : Miskolc, Vasgyári körház neurológia : Szikszói kórház neur.rehab.
1 : 1 000 : 1 000 000
Így értékelem a kórházat a személyzettel, higiéniás lehetőségekkel, orvosokkal (mind a kettővel), a legnagyobb kórterem 3 ágyas, de még a takarítónénik is hihetetlenül rendesek, aranyosak, segítőkészek és megvesztegethetetlenek, főleg az ápolók. Emberség, jóindulat, szakmai felkészültség, annak ellenére, hogy magyar kórház, 2oo7-ben, Magyarországon.

Javulni nem javultam, nem is rosszabbodtam, de érdemes volt bent lenni, még ha 3 hétig is.
Lassan gépeltem, mert csak lassan tudok olvasni, és sikerélmény, ha eltalálom a megfelelő billentyűt.
artur66 Creative Commons License 2007.11.14 0 0 32
Hát tényleg, csak az én helyem üres, ott hátul középen:-)))
Majd legközelebb...
Lehet, hogy túl hangos voltam és a többiek ezért nem akarnak megszólalni...?
Caveman, Herb.....stb....???
Előzmény: K.Eta (30)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!