Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 957
azt ajánlja aki oda jár!
:)
T.C. Junior Creative Commons License 2001.01.17 0 0 956
CHE testvér? Miért nem ajánlottad a Cigar Towert? Ott annyiféle szivar kapható, hogy az már csak csuda!
Előzmény: Törölt nick (952)
T.C. Junior Creative Commons License 2001.01.17 0 0 955
Igazság van benne, hogy a bowlingozásnál nem túl szerencsés megafüstöt csinálni, megasztán a kajálda is egy légtérben van...

SŐT: ha jól tudom, a legtöbb helyen a "tánctér" nemdohányzó... Saját ötlet elvetve... Marad a jó öreg Stage?

Az egyik ismerősöm nyitott most egy frankó kis vendéglőt amolyan jófélét, de szerintem nem örülne 10 megatonna szivarfüstnek, hacsak nem a pincehelységbe mennénk...ami még nem üzemel :o).

Tényleg nehéz dolog jó helyet találni!

WINTER MEGA nemis: TERRASUCKS!!!

Marcellus Creative Commons License 2001.01.17 0 0 954
Kicsit megkésve bár,de itt vagyok.A bowlingozásnak utána tudnék nézni,tudok pár helyet.(3-4).
A multkor említettem egy ismerősöm vendéglőjét,ahol a GOLFot-mint sport-is ki lehetne probálni,csak az a bibi,hogy karácsony előtt leégett a vandéglő rész és még nincs kész.
De mindenképp ajánlanám valamikorra,ha egy kellemes estét szeretnénk együtt tölteni.

Mikulas
Én még ajánlanám a Hoyo de Monterrey churchilljét is,mert elérhető áron(2000)van és kellemesen könnyed szivar.

Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 953
mikulás=mikulas

bocs

Előzmény: Törölt nick (952)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 952
mikulás,
kérlek ne vedd rossznéven, de jól felfogott érdekünkben, így online csak a hivatalos beszerzési helyeket és árakat ajánlhatjuk. gondolván, hogy ezeket te is ismered beszéljünk inkább márkákról.
én a romeo y julia valamint a cohiba churchillt ajánlanám.
Előzmény: Mikulas (950)
Mikulas Creative Commons License 2001.01.17 0 0 950
Tiszteletem Emberek!
Aztat tessenek megmondani nekem (gondolom tudjak), hogy kis hazánkban hol érdemes churchill típusú, havanna szivar után érdeklődni?
Pl. Chico, Romeo and Julia?
Mennyi pínz?
Mi ajánlotok?

Köszöntettel
Mikulas

Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 949
nos részemről mindegy, hogy biliárd vagy bowling (bár ez utóbbit még nem próbáltam).
a kérdések megint ugyanazok, mint mindig: alkalmas-e a hely?

1. szimpatikus-e a hely?
2. nem számít-e arcoskodásnak a helyen szivarozni?
3. (okulva a kaltenbergből) van-e légtér, vagy 20 perc alatt elfogyasztjuk a fellelhető oxigén mennyiséget, aztán halál?
4. a helyen szivesen fogadnak-e 8-10 szivarozó palit?

leszarom mi a divat és mi nem az. de mondjuk egy buena vista koncerten biztos nem gyújtanék rá.

T.C. Junior Creative Commons License 2001.01.17 0 0 948
Szerintem a biliárd nem divat, csak éppen pár éve még nem voltak más alternatív szórakozási lehetőségek...

Ha már itt tartunk a SZIVAROZÁS PÁR ÉVE IGENIS DIVAT!!!

Előzmény: Jozs (946)
T.C. Junior Creative Commons License 2001.01.17 0 0 947
Népek! Ha már mindenáron akarunk adni a sportnak, mit szólnátok a bowlingozáshoz??? Azt lehet többen is. 4-5 ember frankó egy pályára...

Nánási uton (Római) van egy yo hely, viszonlag nem is drága (a többihez képest olcsó), és eléggé kultúrált. Vannak külön asztalok is kajálós beszélgetős résznek. Lehetne szerintem enni, és utána lökni egy párat. Sőt che és anderson testvéreknek: vannak lányok is általában...

Ha biliárd mindenképpen akkor én is az atlantist tudom, meg egy helyet a Budafoki úton (nében ÁRÁL kút) de ott ha jól tom nincs kaja, viszont van rulett!!!

Egyébként mehetnénk a Rolling Rock-ba is, ott is van gépi rulett rosszkedvűen fizetős Imi krupiével...

Több ötlet nincs... Tessék szemezgetni :o)

Üdvözlet az elvtársaknak!

Jozs Creative Commons License 2001.01.17 0 0 946
> A billiárd nagy divat volt pár éve...
Szerintem most is ugyanolyan "divat". :)

Szóval soroljatok még helyeket!

Előzmény: Törölt nick (945)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 945
Sajna korábbi rossz tapasztalataim miatt nem vagyok up-to-date b.szalonügyben. A billiárd nagy divat volt pár éve, és a legtöbb helyen inkább a nagy kaszálásra mentek rá, nem pedig a hangulatteremtésre. Szerintem olyan helyre kéne menni, ahol össze is tudunk ülnim még mielott igen elítélendo módon nekiállnánk ledolgozni a vacsit :-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 944
biliárd oké, bár én a karambolt szeretem igazán. remélem lesz partner.

a mai képünk:


:)

.hun Creative Commons License 2001.01.17 0 0 943
Én 1 hete vetodtem el az Atlantisba. Az alsó étterem rész nagyon szépen fel lett újítva, de a fenti rész elég gyenge, az asztalok pedig iszonyatosak! A Noiret-ban viszont kaja nincs...
Előzmény: Há (941)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 942
Hm, nem tudom. Hol van olyan billiárdszalon, ami tényleg "szalon" és nem volt muvház, b.asztalokkal, patástalpú lányokkal és muanyagruhás fiúkkal telezsúfolva?
Előzmény: Há (941)
Creative Commons License 2001.01.17 0 0 941
Billiárd! Jó 5let. Az Altantis Biliárd Szalon (Váci út) jónak tűnik. 1 éve jártam ott utoljára, akkor még működött. Kér szintes, szintenként 15 asztal. Egyik dohányzó, másik nem. Melyikbe foglaljak?:)))

Van kajájuk is. Olasz konyha, jó adagokkal, normlis áron. Sör dögivel.

Hány:) az asztal? Ha többen játszunk, szétmorzsolódunk. Ha egyen, akkor váltózhatunk, vagy csapatbajnokságot rendezhetünk. Szóval?


a felajzott

Előzmény: .hun (938)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 940
Figyeltem ám a történéseket, mint a hiúz :-))) Kicsit be voltam havazva mostanság.
Előzmény: Törölt nick (933)
Jozs Creative Commons License 2001.01.17 0 0 939
Olyan hely lenne jó, ahol sok és jó asztalok vannak, valamint ha megéhezünk, még kajálni is tudunk. Ez ilyen?
Előzmény: .hun (938)
.hun Creative Commons License 2001.01.17 0 0 938
Én benne lennék egy billiárdban! Lehetne mondjuk a Noiret az Opera melletti utcában, csak nem tudom, hogy ott milyen jó a szellozés...
Előzmény: Jozs (937)
Jozs Creative Commons License 2001.01.17 0 0 937
Áh öröm ide visszatérni.

che! Elszívtad a maradék Hoyo de Monterrey-eket? Megszeretted? :)

Nekem jó a hatodika. A következő tali lehetne billiárdos, nem? Én nagyon szeretek játszani...
Persze jó helyet nem tudok Pesten, de bízom bennetek.

.hun Creative Commons License 2001.01.17 0 0 936
Üdv testvérek!
Itt a délelotti szekció! :))
MOst töltögetem le a képeket szép sorban. Kicsit nehézkes, egy pár képet nekem nem akar lehozni, a zip-et meg aztán pláne nem...
De lehozom oket bármi áron! :))
Kellemes napot mindenkinek! :)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 935
légy férfi: mondj nemet a sportnak!

Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 934
anderson, ma nekem jó lett volna kora délután a randi, de itthon hagytam a számodat.
ennyit a képességeimről.
:)

cicibár a szivarfüstben rulez!

Törölt nick Creative Commons License 2001.01.16 0 0 932
Üdv!
Remélem, hatodikán együtt burkolódzhatunk füstbe.
THE G Creative Commons License 2001.01.16 0 0 931
Sajna a hatodika tuti nem jo nekem, ha minden jol megy a havas Francia lejtokon fogok siklani.
Igaz, hogy meg új vagyok de remelem 1/10-ed azert szamit a szavazatom...
Előzmény: T.C. Junior (930)
T.C. Junior Creative Commons License 2001.01.16 0 0 930
6-ka nekem is megfelel... De aztán valami frankó hely legyen ám Há mester!!!
Előzmény: Törölt nick (929)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.16 0 0 929
nekem is jónak tünik a 6.
nevezzünk ki egy szervezőbiztost, aztán hajrá!
há, vállalod?
helyszin?
.hun Creative Commons License 2001.01.16 0 0 928
Üdv kedves testvéreim! Kellemes napot mindenkinek! :)

Február 6? Jónak tunik, ha csak nem pont aznap akarnak majd engem mások ünnepelni...:))
De ha nem, akkor én legszívesebben veletek ünnepelnék! :))

Előzmény: Há (927)
Creative Commons License 2001.01.16 0 0 927
Február 6!?

Előzmény: Marcellus (925)
tündérlala Creative Commons License 2001.01.16 0 0 926
Kedves Jozs mester,

nagyon köszi a szuper képeket! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!