Keresés

Részletes keresés

hüllőzendülés Creative Commons License 2001.01.20 0 0 994
Üdv Mindenkinek,
Elnézést hogy beleszólok, de nem tudtam megállni amikor Trav hozzászólását (#969) olvastam amelyben egy doboz Quintero y Hno., Cienfuegos-t említ.
Valami fatális egybeesés folytán pont egy ilyet volt szerencsém beszerezni tegnap a frankfurti repülőtéren, valamint este egy sörözés keretében rögtön bele is kóstolni.
Nagyon kellemes, nem is tűnt túlságosan erősnek.
Tisztelettel,
Hüllőzendülés
Jozs Creative Commons License 2001.01.20 0 0 993
Ha ezzel arra célzol, hogy ő pszichológus, akkor igen, mindenképpen hozdd el, majd megkérdezem tőle: "Akarsz beszélni róla?" :)))
Előzmény: Törölt nick (992)
Jozs Creative Commons License 2001.01.20 0 0 991
Kavi! Kep elkuldve...

Tenyleg, akinek barmelyik kep kell 1712x1368 pixeles meretben (kb. 500k), az irjon, es elkuldom neki.

Ahh, tali:

che
Trav+egy HÖLGY! :)
kaviat
anderson1

TC Jr. + mégegy szivaros cimbora + egyetemi csoporttársnők (? :)
Marcellus + Párja (?)
Jozs (csak úgy magába)

Törölt nick Creative Commons License 2001.01.19 0 0 990
sielés? brrr, az hideg.
:(
THE G Creative Commons License 2001.01.19 0 0 989
Udv mindenkinek! Hát megint itt a hétvége. Háromszoros hurrá!!! Kedves TC baratom el kell keseritselek téged is és mindenki mást is a február 6 nekem biztos nem jo. A sielesem közepe. Ha meg nem történt semmi konkrét lépés én javasolnám a február elsejét. Esetleg egy ötlet a helyre: Oscar, igaz egy kicsit sznob a hely de igazi SZIVAROS és a hami-hami is igen fincsi.
Marcellus Creative Commons License 2001.01.19 0 0 988
Ok !
Előzmény: Törölt nick (987)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.19 0 0 987
ha láttad há tesvéremét, akkor olyat csak két élűben. de alapvetően bármilyen fém, kétélű, ami szép (persze szerintem).
:)
ha látsz valamit, mélj vagy írj itt.
mél címem amit itt találsz.
köszi.
Előzmény: Marcellus (986)
Marcellus Creative Commons License 2001.01.19 0 0 986
Talira én is vevő vagyok.Páromnak pont 6-án van a szülinapja.Megérdemelné,hogy Ő is köztünk legyen.

Che !
Milyen vágo is kellene?Holnap kapok egy humidort,amit nagy valószínűség szerint én veszek meg,és körbejárom a "jobb"helyeket.Ha gondolod ird meg emilbe,milyen vágo is kell,esetleg kép,és az elérhetőséged,ha látok.

kaviat Creative Commons License 2001.01.19 0 0 985
apa remélem !!

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Törölt nick (984)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.19 0 0 982
tiszi,
ha jó akarsz lenni hozzánk (vén faszokhoz) néhány csoporttársnődet hozod.
:)
kaviat Creative Commons License 2001.01.19 0 0 981
helyes drága cimborám, csak gyüljünk szép rendben ahogy illik :))) csülök lesz azon a biliáldozó helyen ?

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: T.C. Junior (980)
T.C. Junior Creative Commons License 2001.01.19 0 0 980
che
Trav+egy HÖLGY! :)
kaviat
anderson1

TC Jr.

Szerintem jön G kolléga is és lehet hogy megint hozok mégegy szivaros barátomat... tudjátok, csak apránként :o)

Gyerekek viszont HOL lesz a talesz? Há, he?

Törölt nick Creative Commons License 2001.01.19 0 0 978
ha valaki lát olyan vágót, mint Há tesóé, csak kétélűben, azonnal szóljon! sehol sem találok olyasmit.
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.19 0 0 977
anderson,
kihagytad há tesvérünket, pedig ő a szervező. vagy nem? viszont megelőlegezted kavi mestert.
:)

che
Trav+egy HÖLGY! :)
kaviat
anderson1

off
holnap pihi.
on

kaviat Creative Commons License 2001.01.19 0 0 975
pukkantsad csak oda az én nevemet is tesó a lista végére..

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Törölt nick (973)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.19 0 0 974
Trav + 1 fo
Előzmény: Törölt nick (973)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.19 0 0 973
jóestét az uraknak!

trav,
remek ötlet, szivesen látjuk a hölgyet, és megigérjük, illedelmesen fogunk viselkedni.
:)

kavi,
meg kell fésülködni, hölgy jön közénk!
:)

há,
már csak párat kell aludni.
:)

jut eszembe, akkor talán el kéne kezdeni komolyan szervezni a 6-át. helyszin, asztalfoglalás stb.
úgyhogy én meg is nyitom a listát:

che

off
anderson,
oda se neki, én is el voltam havazava.
:(
on

kaviat Creative Commons License 2001.01.19 0 0 972
jut eszembe drága Jozs Mesterem, el tudnád nekem küldeni a Don kaviat -ot eredeti azaz nagy file méretben ?

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Jozs (971)
Jozs Creative Commons License 2001.01.19 0 0 971
Mire ez a nagy csend?
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.19 0 0 970
Nagyon vágod a témát, mint egy kis szivarvágó...! :-)
Előzmény: Törölt nick (969)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.19 0 0 968
Testvérek,
óriási volt múlt este... Kubában-USÁban járt egy kedves barátom, és meglátogattam. Célozgatott rá, hogy valami naggyon király ajándékot hozott nekem, így amikor elovett egy 2 ujjnyi vastag fotóalbumot, tele gyönyöru kubai képekkel, erosen felcsillant a szemem. Sajna hiába, ugyanis rögtön hozzátette, hogy azt magának vette, de mindjárt jön a meglepi, és elovett egy gyönyöru szivardobozt - Quinteroy y Hno., Cienfuegos - és felém nyújtva gyönyöruen mosolygott. Kicsit mohón kaphattam utána, mert rögtön rámszólt, hogy a dobozt nem adhatja oda, csak azt, ami benne van. Hát, üres volt az egész doboz, csak egy 3 db-os Montecristo No.4 dobozka sárgállott a mélyén :-) Az egyiket rögtön el is szívtuk, csak nem volt nálunk szivarvágó, így konyhakéssel kellett lyukat vágni szegény havannába, meglehetos mészárosmunka volt :-/ Bocs, ha most valaki szívinfarktussal leborult a székrol ;-) Na, a lényeg, meghívtam az illetot a 6-i talira, hogy meséljen nekünk a kubai szivargyárakról és megmutassa az ottani képeket. De még mindig nem ez a lényeg, hanem hogy csinos, szoke, és szereti a szivarfüstöt :-))) Azt ígértem neki, hogy csupa intelligens és jóképu srác közé viszem, úgyhogy mire megjön, kelloen átláthatatlan füstbe kell majd burkolódznunk ;-))))
Ja igen, addig azért eldöntjük, hogy hova is, ugye?

Szép karikákat,

Trav

Creative Commons License 2001.01.19 0 0 967
ez nem igaz! Én fejben remekül billiárdozom! :) Majd a Tanyán pókerhetünk. Már csak párat kell aludni, és az idő jobbra fordul.(vagy balra, nem is tudom:)


az optimista

Előzmény: Törölt nick (966)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.18 0 0 966
látom már kezdtek az ügyességi sportoktól inkább a szerencsejátékok felé húzni.
inatokba szállt a bátorság, mi?

:)

Előzmény: Törölt nick (965)
kaviat Creative Commons License 2001.01.18 0 0 964
off: Mesterem, mailt írtam neked..

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: .hun (963)
.hun Creative Commons License 2001.01.18 0 0 963
Tudom én, csak viccoltam! :))
Viszont az nem rossz ötlet, hogy utána csináljunk egy topictalit. A BVSC tagjainak beszervezését pedig Jozs-ra bízzuk! :)))) Én szívesen fordítok! :)
Előzmény: Törölt nick (961)
Jozs Creative Commons License 2001.01.18 0 0 962
Valóban, a koncerten nem lenne ildomos rágyújtani, de majd utána, mikor kedélyesen beszélgetünk a zenészekkel a backstage-ben! :)

A billiárd vagy bowling tényleg csak akkor jó, ha van alkalmas hely, emellett talán még jobb lenne az a játék, melyet úgy hívnak póker!!!
Vérre menő pókercsatákban is benne vagyok!

Előzmény: Törölt nick (961)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.18 0 0 961
hát majd meg fogod látni, az összes macskajancsi (avagy jan katzerman) szájában lóg majd valami henry wintermans. barátaim a wieseni bvsc után hónapokig röhögtek, képzeld itt mi lesz!
tudod, ahogy talihely keresésnél is elsődleges szempont:
emberkedésnek számít-e a helyen rágyújtani?
alkalmas-e a hely?
szerintem egy koncert nem arra való.
a szivarhoz (amint azt tenni is szoktuk közös szivarozásaink alkalmával) kényelmesen hátra kell dölni stb. nem pedig egy tömegben állva egymás gallérja mögé hamuzva sűrűn bocsánatokat kérni a szomszédtól, hogy kiégeted az ingét, miközben egyik lábadról a másikra állsz, mert már fáj a derekad a sok állástól.

utána viszont semmi akadálya egy topictalinak.
:)

Előzmény: .hun (960)
.hun Creative Commons License 2001.01.18 0 0 960
Egy BV koncerten nem gyújtanál rá?????
Pedig az nagy tiszteletlenségnek számít!! :))))))
Előzmény: Törölt nick (949)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 958
jó jó tudom, az odajár egy szó.
:)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 957
azt ajánlja aki oda jár!
:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!