Keresés

Részletes keresés

Snakeins Creative Commons License 2006.10.23 0 0 3
Viszont ez is egy próbálkozás , és hozhat sikert!
A Neten is létrejöhet virtuális barátság, ami kimozdíthat valakit a holtpontról.

Az Index pedig éppen arra nagyszerű eszköz, amit említettél: Közel hozza azokat, akiknek azonos az érdeklődési köre!


Nekem egy rettenetes betegségből sikerült kigyógyulnom, és éppen így kezdtem, mint na topiknyitó - imádom a macskákat, csatlakoztam egy macsás topikhoz, IRL ismeretségeket kötöttem, elkezdtem talikra járni - majd más témákba s belefolytam, újabb ismeretségek, újabb célok - és sikerült talpraállnom!

Szóval, Maura, kitartás, én azt mondom, jó úton jársz!
Előzmény: Takoca_ (2)
Takoca_ Creative Commons License 2006.10.23 0 0 2
nagyon sajnálom a helyzetedet, de :

barátokat az ember nem keres, hanem talál.


gondolod, hogy majd jelentkezik itt valaki, hogy a barátod lesz?
miért nem mész társaságba? valami olyan klubba ami érdekel? mit tom én hová: csillagász klub, gyufás doboz gyűjtők klubja stb
nem hiszem, el hogy sehol nem tudod megtalálni a saját társaságod

őszinte barátságot egy hirdetéstől szerintem ne várj!
Előzmény: Maura77 (-)
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2006.10.23 0 0 1
Persze a nullázás itt csak szokás. Nem akartam a lelkedbe gázolni. De csak most esett le.

Mit lehet még tudni rólad? Fiú vagy vagy lány? Hol laksz, BP? Milyen emberek közt mozogsz? Ha tényleg orvosilag is depressziós vagy, professzionális segítséget próbáltál már igénybe venni?
Előzmény: Maura77 (-)
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2006.10.23 0 0 0
Barát0m a számít0gép.
Előzmény: Maura77 (-)
Maura77 Creative Commons License 2006.10.23 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

barátokat keresek!!!


Sajnos sok problémával küszködök lelki téren. 29 éves vagyok és úgy érzem nincs kiút!
Most egy barátságom szakadt meg, amiről kiderült hogy nem is volt igazi, az egész érdek és kihasználás volt. Csak egy évig tartott, de nekem nincs sok barátom és hamar kötődni kezdtem hozzá, és emiatt nagyon fáj!
Szerelmi téren is sok csalódásom volt, már rég nem hiszek a szerelemben! A barátságban hiszek és ezért a barátsággal szerettem volna pótolni a szerelem hiányát is! De most ott tartok hogy senkiben nem bizhatok meg!
Szeretnék igazi barátokat találni akik megértenek és nem érzéketlenek, sajnos a most megszakadt barátságom egy ilyen emberke volt! Érzéketlen, önző és egoista, ezt ő mondta saját magáról és igaz is volt, csak én sokáig azt hittem a barátjával nem ilyen. Tévedtem!

most úgy érzem egyedül vagyok és egyre depisebb leszek!


talán még sokan járnak hasonló cípőben , mint én!
Ha van kedvetek írjatok emailt is
maura77@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!