Keresés

Részletes keresés

DominaHanna Creative Commons License 2020.01.30 0 0 17156

Eladóvá vált 2 db normál jegy a január 31-ei Freedom Fetish Party-ra.

A jegyet online is el tudom küldeni.

Az ára 9.500,- Ft/db volt, de az idő rövidségére tekintettel alkuképes.

Latex Bond Creative Commons License 2020.01.30 0 0 17155

Bár megválaszolták helyettem a kérdésed, de úgy van: ehhez külön szükség lehet még egy légzőzsákra is, mert az nem tartozéka alapból a maszknak.

A "nem sokat ér"-t viszont hagy döntsék el az érdeklődők, ugyanis a szájnyílásnál lévő cső levehető és akár egy házi készítésű ballon is illeszthető rá.

Előzmény: Med Fet Ati (17153)
Tapaszfy25 Creative Commons License 2020.01.30 0 0 17154

Pontosan úgy van.   így önmagában  viszont nem sokat ér. Kórházba se csak a maszkot rakják a fejre. Kell hozzá  egy ballon , " légzsák" ami szabályozza a légzést

Előzmény: Med Fet Ati (17153)


Med Fet Ati Creative Commons License 2020.01.29 0 0 17153

Szia!

Ennek a belseében van külön egy anesztézia maszk? Vagy hogy kell elképzelni?

Előzmény: Latex Bond (17149)
EFE Photography Creative Commons License 2020.01.26 0 2 17152

ftp13 Creative Commons License 2020.01.26 0 0 17151

Eladó sorba került eredeti Latextrem:Die Gummi Klinik  c. DVD-m. Érdeklődni itt lehet: drvighd@gmail.com

Irányára szerény 1.000 Ft.

 

https://www.dvderotik.com/catalog/product_info.php/products_id/21946

technograd Creative Commons License 2020.01.26 0 0 17150

Hmm, úgy látom, ennek nagyon kis mérettűréseken áll vagy bukik a szabása. Jó volt látni a videón, hogy a csaj nemcsak gyönyörű, de varrogat is. A legtöbb embert sajnos sutává tette a fogyasztói társadalom, tisztelet a kivételnek. Bár most már én sem a régi lelkesedéssel vágok bele dolgokba, pl. itt a műhelyben egy príma kis Jolana gitár, egy '58-as Orion tévé és egy masszív szoci gépsatu néz rám vádlón: "Mikor újítasz végre fel minket, Lustaság Királya?" :) .

 

Ezt az Aliexpress-es modellt ilyen háromszög-bugyika résszel oldották meg. A visszajelzések elég kedvezőek:

 

https://www.aliexpress.com/i/32950504580.html

 

A jó drága, viszont elnyűhetetlen Slinkystylez meg a cameltoe hatásra hegyezte ki a szabásvonalat, de azért ez is felezi a popsit rendesen:

 

https://www.google.com/search?sxsrf=ACYBGNSz9zhg3M7qiUknp00vQ-Qk1k8ugw:1580021573107&q=slinkystylez&tbm=isch&source=univ&client=firefox-b-d&sa=X&ved=2ahUKEwj0veiE16DnAhXrmIsKHdnkBUsQsAR6BAgKEAE&biw=1360&bih=635#imgrc=_

Előzmény: Törölt nick (17145)
Latex Bond Creative Commons License 2020.01.25 0 1 17149

Eladó egy mindössze 2-szer próbált, echte Studio Gum (nem utánzat!), dupla falú, felfújható (kerékpár szelepes) anesztézia maszk.

A linkje itt található: https://www.studiogum.com/heavy_rubber/Latex-Masks/Anaesthesia-Masks/Anaesthesia-Mask-NKMb::39.html

A maszk az alábbi plusz opciókkal lett ellátva az alapmodellhez képest:

- 2 mm-es külső anyagréteg vastagság

- kulccsal zárható cipzárkocsi

- lakatolható nyakpánt.

Amúgy piros színű és felvéve, felpumpálva kb. így néz ki:

 

A problémája (kizárólag számomra természetesen) az, hogy a 2 mm-es anyagvastagság következtében kisebb fejkörméretre való, mint ami a méretezéséből adódna.

Studio Gum-os mérce szerint ez egy 41-es méretű maszk, azaz 41 cm-es nyakra és 58.5 cm-es fejméretre ajánlják (lásd a fenti linknél az SG mérettáblázatát!), de ez sajnos nem igaz, ha a külső rétege dupla olyan vastag, mint az alapdarabé.

Ebből eredően ez valamivel szűkebb lett, mint kellene, viszont egy (kb. 1-1,5 cm-rel) kisebb fejű delikvensre (pl. egy makrancos hölgyre, akit altatni kell :) ) pont passzos lenne.

A maszk eredeti árát Ti is ki tudjátok számolni, nem egy olcsó darab, de én a töredékéért (mintha az alapdarabot adnám oda mindenféle extra opció nélkül, ráadásul 40%-os kedvezménnyel) hajlandó vagyok megválni tőle:

240 EUR * 60% = 144 EUR = 48.000 Ft

Akit komolyan érdekel a maszk, dobjon akár ide, akár privátban egy üzit.

 

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.24 0 1 17148

Pontosan az ék alak elkerülése végett nem kell végig gumi , meg az előfeszítés se egyforma, nekünk nem kell hogy ráncolódjon, az minket nem érdekel.

Előzmény: Latex Bond (17147)
Latex Bond Creative Commons License 2020.01.24 0 0 17147

Na, hát na! Erről beszéltem! :)

Nem egy nagy durranás, csak kellett hozzá egy Anna Kendrick hasonmás, hogy elbúgja élőben és bemutassa a műveletet a formás hátsóján, mert én hiába mondanám, hogy csak ennyi az egész. :))

De azért annyira elbagatellizálni sem szeretném, mert más egy utólag begumizott és beráncolt leggings, aminek aztán ék alakú lesz ettől a hátsó derékvonala és más egy eleve így szabott nadrág, ahol a fenékvonal feszítését valahogy magából az anyagból oldják meg.

Nem t'om, nem vagyok szabó..

Előzmény: Törölt nick (17143)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.23 0 1 17145

Próbálgatúk és nem fodrozódik  ha nem végig van, az enyém is jó lett. Próbálgatni kell hol az a határ ahol nem fodrozódik gumi hossz, gumi előfeszítés, és az anyag nyúllása és a seggméret is befolyásol, de meglehet találni az összhangot hogy jól bevágjon és mégis feszes maradjon az anyag.

 

 

PL

 

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (17144)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2020.01.23 0 0 17144

Aztapicsábabele!

Előzmény: Törölt nick (17143)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.23 0 1 17143

Köszi, jött a nagy ötlet, és igen:) most már minden szuper.

 

https://www.youtube.com/watch?v=EydQOEOYmGE

Előzmény: Latex Bond (17140)
Latex Bond Creative Commons License 2020.01.22 0 0 17142

Ehhh, francba, tudtam, hogy elírom...

Szóval "scrunch". 't' nélkül.

Előzmény: Latex Bond (17141)
Latex Bond Creative Commons License 2020.01.22 0 0 17141

Ja, meg van még a "scruntch leggings" is, de az inkább csak a ráncoltakat foglalja magában és nem is feltétlenül vág seggbe.

Előzmény: Latex Bond (17140)
Latex Bond Creative Commons License 2020.01.22 0 0 17140

"Ami bevág a seggbe.."

 

"Push up" vagy "butt cheeks" leggings az a kifejezés, amit keresel. ;)

Ilyen újdivatú frázissal illetik most ezeket a gatyákat, pedig a titkuk mindössze az, hogy az ülepmagasságuk van rövidre szabva, beráncolva vagy külön meggumizva.

Amúgy szerintem is hatalmas találmány, csak imádom, amikor újra és újra feltalálják a divatban a spanyol viaszt. :)

Előzmény: Törölt nick (17139)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.20 0 0 17139

Szerintem ugyan ilyet vett nekem a feleségem, farmer alá nagyon klafa, végre nem fázok, otthon meg ebben vagyok, nagyon kényelmes, olyat szeretett volna ami bevág a seggbe csak sajnos nem tudjuk mi annak a neve és nem találtunk olyat.

Előzmény: technograd (17125)
Mister V. Creative Commons License 2020.01.20 0 0 17138
A dominám még terhessége alatt is elég intenzíven játszadozott velem, ám amint megszülte a gyerekét, onnantól szinte minden játék elmaradt, a korábbi csizma mániája átment kényelmes cipő mániába és a BDSM sem vonzotta tovább. Igaz ez BDSM és nem fétis, de teljesen megváltozott és már az, hogy 5 percig nyalhassam a talpát, külön könyörgéssel jár és heteken át tartó egyeztetéssel, hogy épp akkor miért nem jó neki... pedig hát 5 perc... én WC-n többet töltök és tapnyali alatt sokmindent lehet még csinálni (tévézés, netezés, stb.)... de már nem érdekli és kerüli is a BDSM/fétis dolgokat, míg előtte 10 évig élt aktív BDSM életet.
Előzmény: yogobella86 (17136)
leather fan Creative Commons License 2020.01.20 0 0 17137

Az imádat megmarad, max. időtök meg energiátok nem lesz hozzá :)

Előzmény: yogobella86 (17136)
yogobella86 Creative Commons License 2020.01.20 0 0 17136

üdv.

Elnézést, ha közbeszakítom a beszélgetést

Fontos kérdés nők számára, és főleg nőktől várnék tapasztalati megosztást :)

 

Latex és terhesség, majd az utána lévő időszak: aki volt már ebben, ki hogy élte át? 4. hónap, sajnos az S-es latex catsuitokat mind kinőttem, ami otthon van. Durva, hogy még +10 cm-t tudott engedni, 2-3 héttel ezelőtt még rám jöttek, de sajna a +15 már sok pocak részen :) Szóval maximum az van, hogy kesztyű, zokni, bugyi, maszk, melltartó, de a catsuiteket lehet elfelejteni most egy ideig :)

 

Természetesen a gyermekáldás a legcsodálatosabb dolog, nem is panaszkodás miatt írok, inkább csak azért, hogy ki meddig szüneteltette, szüneteltette egyáltalán, férfi szemmel is azért hogy lehet "átélni" az ilyen időszakot, ha a kedvese hanyagolja ilyenkor az ilyen élvezeteket? :D nincs gond, párom elfogadja, ezzel jár, és hát még is csak sokadlagos a fétish, a baba az első. 

 

És utána persze ott van az is, mikor már megszületett a baba, az ember vissza tud -e még térni ahhoz az életvitelhez, amibe beletartozott a latex és egyéb fétish imádat, hogy tudja az ember az ilyet összeegyeztetni az anyasággal pl. Mi kezdjük elengedni, hogy majd a legváratlanabb időszakban visszatérjen :) 

gabornagy0129 Creative Commons License 2020.01.09 0 0 17135

Szia. 

 

Már csak a bőr nadrág van meg. A lakk elkelt!

Ha érdekel írj e-mail-t és megbeszéljük!

 

Köszi!

 

gabor.nagy0129@gmail.com

Előzmény: Med Fet Ati (17134)
Med Fet Ati Creative Commons License 2020.01.07 0 0 17134

Szia! 

Az xl-es leggings is 44 méretű?

Előzmény: gabornagy0129 (17061)
Med Fet Ati Creative Commons License 2020.01.07 0 0 17133

Szia!

Helyileg merre vannak?

Előzmény: latexgumi (17035)
technograd Creative Commons License 2020.01.02 0 1 17132

2020, No.1

 

technograd Creative Commons License 2019.12.30 0 0 17131

OFF: Thamesmead Housing Estate, London

 

Itt sétáltak a Clockwork Orange-ban a drúgok, 1971-ben. Szerencsére a hattyú nem tud erről.

 

 

A Pinterest szerint: "Elég az hozzá, hogy ez a hely, a medencével, ahol a Flatblock Marina jelenetet forgatták, még az építmény legszebb része."

Vigyázz egy olyan országgal, ahol külön csapból folyik a hideg és a meleg víz :D (tudom, eltűnő hagyomány).

ON: A filmben felbukkannak futurisztikus vinyl ruhák, még Alex muterjának otthonkája is :) , ők is így képzelték el a jövőt, akárcsak a Last Action Hero plasztik cuccokba álmodott szereplői:

 

https://www.youtube.com/watch?v=-SBTlu7aDjg

Előzmény: technograd (17126)
technograd Creative Commons License 2019.12.30 0 0 17130

Basszus, erre pont ráhibáztál, kb. 2 napja akartam írni a középkor divatjáról, szép magyar nevén a gatyapőcről... Remélem, azért megmarad a gay közösségeken belül, a "codpiece pants" formájában, még ha a csajok díjaznák is. VIII. Henrik korában született olyan rendelet is, hogy az a királyi apród, aki felvonuláskor a zászlórudat ebbe az erszénykébe illesztette, hogy lazsálhasson egy kicsit, nyakleves birtokosa lett, rosszabb esetben letolt gatyával kellett körbe-körbe rohangálnia, miközben érezhetően lejárt szavatosságú gyümölccsel dobálták. Tudtak élni XD !

Előzmény: pontivy2 (17129)
pontivy2 Creative Commons License 2019.12.29 0 0 17129

Pedig éppen túltolásra készülnek - ha nem is kalapfronton, hanem (ahogy elnézem a képet) kicsit lejjebb:

https://444.hu/2019/12/27/2020-ban-a-jelek-szerint-divatba-jon-a-gatyapoc-vagyis-a-ferfiak-farokkiemelo-szemeremove

Bocs, hogy offolok!

Előzmény: technograd (17126)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.12.29 0 1 17128

Őt láttam már én is!

Előzmény: technograd (17127)
technograd Creative Commons License 2019.12.29 0 1 17127

Az m2-n drága jó Csákányi László hangján csokoládét leltározó Gombóc Artúrt is egy leggingses kiscsaj jeltolmácsolja. Kész, én itt adtam fel, gyerekek :D ! Tímár György bökverse jut eszembe, úgy általában a divat szeszélyeiről:

 

"Világszerte szélvészgyorsan

  Terjed el a körszakáll

  Lehetséges, hogy előttünk

  Egy új kör-szőr korszak áll?"

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (17120)
technograd Creative Commons License 2019.12.29 0 0 17126

A Levi's simán elmenne, de a lakk öltöny már (mindig a szakmámból jön a hasonlat) kivágná a 63 Amperes tömbbiztit is a ház oldalában :) . Mióta pár éve láttam a Mechanikus Narancs című, zseniálisan ijesztőre sikerült negatív utópiát, azt mondom, egy szinten túl nem érdemes a polgárpukkasztás sok száz éves hagyományát túltolni, mert úgy járunk, mint a keménykalap-jégerruha kombót viselő Alex :P

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (17119)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!